Nākamās spēles
Europas Līga
19.07 21:00 Luftetari - Ventspils
Latvijas Čempionāts
22.07 17:00 Ventspils - Valmiera
29.07 18:00 Jelgava - Ventspils
Tabula
RFS
13 34
Rīga
14 28
Liepāja/Mogo
13 25
Ventspils
14 25
Spartaks
14 23
Jelgava
14 14
Metta/LU
14 4
Valmiera
14 2

 


 
 

 
 
Līderis Depo! Tomēr arī augstskola ļoti tuvu...
02.06.18

Ventspils čempionātā - 2018 notikuši kārtējie mači. Turnīra finišs arvien tuvāk (jau rīt!), un, tātad, līderu mači aizvien nepiekāpīgāki, interesantāki un saspringtāki. Kauja par pilsētas stiprākās komandas titulu sasniegusi savu karstāko virsotni! Un tur ir iemesls ķerties "FKV-treneri" komandas gudrajām galvām, kura, diemžēl, zaudējusi iespēju ierindoties pirmajā vietā. Toties ir iemesls priekam un trīcošām gaidām citām komandām! Uz pirmo vietu pretendē uzreiz trīs dalībnieki, bet, laikam, reāli tikai DEPO-14 (pagaidām līderis!) un Ventspils augstskola (gudri aizslēpusies uzreiz aiz līdera!) noskaidros, kam pienāksies pirmā vieta un solīds balvu fonds, kurš kļuvis iespējams tikai pateicoties FK "Ventspils" vadībai. Atrisinājums noteikti būs karsts!

Godājamie FKV līdzjutēji! Pievienojieties!
01.06.18

Godājamie FK "Ventspils" līdzjutēji! Mēs jau vairākkārt atzīmējām, ka jūsu atbalsts mums nozīmē ļoti daudz. Šodien gribam to vēlreiz atzīmēt un pasvītrot! Mums svarīgs katrs no jums, mēs priecājamies par visiem, kuri nāk Ventspilī uz stadionu un kuri brauc uz citām pilsētām atbalstīt dzeltenzilos. Jūs padarāt FKV spēcīgāku, mēs uzvaram kopā! Uzmanību! Mēs piedāvājam visiem, kuri mīl futbolu un pārdzīvo par FK "Ventspils", būt neatņemamai dzeltenzilo daļai - atbalstiet savus mīluļus un pievienojieties FKV atbalsta komandai! Tas ļaus tieši jums saņemt labas un patīkamas priekšrocības un, pats galvenais, ļaus būt ļoti svarīgai un vajadzīgai FKV daļai. Nepalaidiet garām!

Vitalijs Meļņičenko stāsta par daudz ko un jautri
31.05.18

FK "Ventspils" futbolisti turpina gatavošanos kārtējam mačam. Atnākusi vasara, un, tātad, pavisam drīz turpināsies svarīgās un saspringtās spēles - kaujas kā Latvijas čempionātā, tā arī Eiropas Līgā. Karsts un interesants laiks! Bet kamēr dzeltenzilie devušies uz kārtējo treniņu mēs turpinām iepazīstināt jūs, godājamie līdzjutēji, ar mūsu futbolistiem. Kārtējais izlaiduma varonis - FKV vārtsargs Vitalijs Meļņičenko! Mels atceras dažādus zīmīgus notikumus, atzinīgi novērtē vārtsarga cimdus un proteīna kokteili, stāsta par Andri Vaņinu, Vitu Rimku, Marianu Paharu, un vēl... Mels mīl pasmieties, un tas ir brīnišķīgi - garlaikoties tiešām nav kad! (VIDEO) 

Mēs noteikti papriecāsimies par jums!
30.05.18

Draugi! Mēs zinām, ka par FKV pārdzīvo daudzās pasaules valstīs. Dzeltenzilo līdzjutēju daudz, viņiem nekādi attālumi un robežas nav bīstamas. Tas ir brīnišķīgi! Paliksim kopā arī dažādos mūsu brīnišķīgās planētas nostūros. Mēs piedāvājam visiem, kuri ceļo vai dzīvo aiz Latvijas robežām, padalīties ar savu dzeltenzilo noskaņojumu. Mēs noteikti papriecāsimies par jums!  

Adelekes hat-trik! Sasniegums, kuru ilgi atceries
29.05.18

Latvijas čempionātā iestājusies pauze, sakarā ar dažādu izlašu mačiem. Uz mūsu valsts galveno komandu izsaukts FK "Ventspils" kapteinis Ritvars Rugins, uz jaunatnes izlasi - aizsargs Ņikita Koļesovs, uz Moldovas jauniešu izlasi - pussargs Maksims Kožokaru. Novēlam panākumus un veiksmi gaidāmajos mačos! Pārējie "Ventspils" futbolisti saņēma dažas dienas atpūtai, lai drīzumā atgrieztos pie treniņiem ar jauniem spēkiem un emocijām. Pozitīvu emociju bija daudz pēc lieliskā Kurzemes derbija, un lai tāds noskaņojums neatstāj visus dzeltenzilos! Piemēram, Adeleki Akinjemi, kurš derbijā sajūsmināja ar satriecošu hat-trik. Bet šāds notikums dzeltenzilajiem diezgan rets... (VIDEO) 

Uzvaras mūsu konkursā arī iesist palīdz!
28.05.18

Ventspils čempionāts-2018 uzņem apgriezienus. Jauni aizraujoši mači nospēlēti! Sasprindzinājums ar katru dienu palielinās, šajā reizē liels rezultāts fiksēts vien reizi. Tur augstas klases komanda "FKV-treneri", acīmredzami iedvesmojoties no dzeltenzilo lielā panākuma Kurzemes derbijā, arī iesita četrus. Sava Adelekes - viesuļa, tiesa, nebija, bet atradās citi varoņi. Pie tam, vieni no vārtiem neapturamā meistara-universāla aktīvā, kurš šajās dienās laimēja balvu konkursā, kuru mēs vienmēr izvedam FKV mājas mačos. Lūk, jau tiešām teicama lieta - mūsu konkursi arī iesist palīdz! Nu bet turnīrā cīņa arvien nepiekāpīgāka - katrs grib būt pilsētas labākā komanda!

Dejans Vukičevičs: Lūk, tā arī Ventspilij jāspēlē!
27.05.18

FK "Ventspils" lieliskā stilā uzvarēja 83. Kurzemes derbijā. 1997 (!) gadā dzelten-zilie aizvadīja vēsturē pirmo Kurzemes derbiju Latvijas čempionātā, un līdz sestdienai, 24. maijam, FKV četrus vārtus Liepājas klubam iesitis vien divreiz. 21 (!) gadu laikā vien divreiz! Un lūk, tagad FKV atkal savam principiālajam pretiniekam iesita četreiz. Bez tam, šī lielā uzvara kļuva vien par trešo lielo uzvaru Kurzemes derbija vēsturē. Vien trešā 83 mačos! Neticams mačs! Neticams mačs arī Adelekem Akinjemi - hat-trick! Pēc mača preses konferencē FK "Ventspils" galvenais treneris Dejans Vukičevičs, saprotams, izskatījās apmierināts, tomēr par unikālo statistiku taisnīgi neatgādināja. Toties vadītājs izsmeļoši paskaidroja, kā FKV izdevās panākt tādu neaizmirstamu un pat vēsturisku uzvaru.   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X