Nākamās spēles
Latvijas Čempionāts
31.03 15:00 Ventspils - Valmiera
07.04 15:00 Jelgava - Ventspils
15.04 15:00 Ventspils - Liepāja/Mogo

 


 
 

 
 
FKV-Spartaks. Izšķiras viss! Steidzam uz stadionu!
02.11.17

Sestdien, 4. novembrī FK "Ventspils" futbolisti aizvadīs kārtējo maču. Noslēdzošās, Latvijas čempionāta divdesmit astotās kārtas, ietvaros Pola Ašvorta komanda mājās tiksies ar Jūrmalas "Spartaku". Sākums - 14:00. Ieeja - brīva. Steidzieties redzēt! Sezona noslēdzas, un dzeltenzilajiem fināla akordam ir milzīga nozīme. "Ventspils" cīnās par medaļām (ticam līdz galam par 20. sezonu pēc kārtas uz pjedestāla!), "Ventspils" uzņem čempionu. Šajā gadā FKV pret čempionu spēlēja lieliski, tomēr tagad visus statistikas izklāstus vajag aizmirst. Viss vienkārši: mums nepieciešama uzvara! Protams, kā reiz laukumā nekā vienkārša nav un nevar būt: mūs gaida smags mačs, kurā, bez noskaņošanās un galējas pašatdeves, tieši karsts līdzjutēju atbalsts būs svarīgs faktors. Laipni lūgti uz stadionu! Noslēgsim sezonu kopā un noslēgsim uzvaroši! Mēs noteikti varam, kopā mēs esam spēks. Uz priekšu, "Ventspils"!

FK Ventspils aizvadīs 600. maču elitē
31.10.17

Vien viens mačs atlicis līdz Latvijas čempionāta noslēgumam. Sestdien, 4. novembrī FK "Ventspils" dzimtajās sienās uzņem valsts čempionu Jūrmalas "Spartaku". Sākums - 14:00. Ieeja - brīva. Sezonas finišs ir neticams, cīņa par medaļām ir fantastiska, un lūk pēdējā kārta, kura atbildēs uz visiem jautājumiem. Palaist garām nedrīkst! Spēle - uguns, ļoti svarīga dzeltenzilajiem. Uzvara atver FKV ceļu uz otro vietu, par citu tagad nedomāsim. Bez tam, gaidāmā spēle īpaša mūsu kluba vēsturē - 600. spēle Latvijas čempionāta ietvaros!

Pols Ašvorts: Fantastika! Bet ir vēl viena spēle...
29.10.17

FK "Ventspils" panāca ļoti svarīgu uzvaru skaistā un dzirksteļojošā izbraukuma mačā ar RFS. Scenārijs sanāca aizrautīgs, "Ventspils" gan bija vadībā, gan zaudētājos spēles laikā, parādīja nepiekāpību un gara spēku un iznākumā svinēja pelnītu uzvaru. Starp citu, 390 uzvaru savā vēsturē Latvijas čempionātā. Visi dzeltenzilie nospēlēja teicami, bet Adeleke Akinjemi un Nauris Bulvītis bija vienkārši neapturami uzbrukumā. Malači! FKV vispār pārsteidzoši rezultatīvi spēlē ar RFS tieši viesos: četros mačos viesi iesituši uzreiz 11 vārtus! Pēc mača preses konferencē FK "Ventspils" galvenais treneris Pols Ašvorts neslēpa prieku, tomēr pilnīgi pareizi atzīmēja svarīgu lietu: mums atlicis vēl viens ļoti svarīgs mačs...

RFS-Ventspils-2:4. Bravo! Vēl viens fināls atlicis...
28.10.17

Sestdien, 28. oktobrī FK "Ventspils" futbolisti aizvadīja kārtëjo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta divdesmit septītās kārtas ietvaros Pola Ašvorta komanda viesos tikās ar Rīgas klubu RFS. Mačam priekš dzeltenzilajiem bija milzīga nozīme, uzvara bija ļoti vajadzīga - izcīnījām! Brīnišķīgā un skaistā stilā ar rezultātu 4:2! Bravo, FKV! Ar brīnišķīgiem vārtiem atzīmējās Adeleke Akinjemi (2) un Nauris Bulvītis (2), kurš nosvinēja savus pirmos vārtus FKV - apsveicam, Nauri! Ļoti vajadzīgie trīs punkti iegūti, bet lieta vēl nav pabeigta. Mums atlicis vēl viens fināls... 4. novembrī mājās mums jānospēlē tāpat kā šodien, ar to pašu kaisli un enerğiju! Uz priekšu, "Ventspils"!

RFS-Ventspils. Būt vai nebūt?! Tāds ir jautājums...
26.10.17

Sestdien, 28. oktobrī FK "Ventspils" futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta divdesmit septītās kārtas ietvaros Pola Ašvorta komanda viesos spēlēs ar Rīgas klubu RFS. Sākums - 14:00. Līdz garās sezonas - maratona noslēgumam FKV atlikuši vien divi mači, abi svarīgi, un priekšā stāvošais kā reiz no kategorijas "Būt vai nebūt?!" Nekas cits vienkārši nav dots. FK "Ventspils" savā unikālajā vēsturē daudzkārt saskāries ar galēja svarīguma mačiem, bet, laikam, tieši šis ir viens no pašiem svarīgākajiem. Vajadzīga uzvara. Būs smagi un sarežģīti, pretinieks galēji motivēts, bet vai tad tas mūs kādreiz apturējis?! Mums viss pa spēkam. Uz priekšu "Ventspils"!

Uzmanību līdzjutējiem no Ventspils! Autobuss gaida!
25.10.17

Sestdien, 28. oktobrī FK "Ventspils" aizvadīs svarīgu Latvijas čempionāta maču. Čempionāta divdesmit septītās kārtas ietvaros FK "Ventspils" viesos tiksies ar Rīgas klubu RFS. Stadions NSB "Arkādija", sākums - 14:00. ĪSTS DZELTEN-ZILO LĪDZJUTĒJS TĀDU SPĒLI PALAIST GARĀM NEDRĪKST! Jums ir brīnišķīga iespēja būt kopā ar komandu, būt klāt! FK "Ventspils" administrācija organizē braucienu uz maču. Nepalaidiet garām un esiet kopā ar mīļoto komandu interesanta un zīmīga notikuma laikā! Uz priekšu, "Ventspils"! 

Pols Ašvorts: Fantastisks derbijs.Lepojos ar komandu!
23.10.17

Kurzemes derbijs sanāca aizraujošs un skatāms. Cīņa, karsta un nesaudzīga, bija katrā laukuma daļā no pirmās minūtes un līdz fināla svilpei. Neviens negribēja piekāpties. Skatījās! Lieliski bija dzeltenzilo fani (liels paldies par atbalstu!), izveidojot derbijā tiešām futbola atmosfēru. Lieliski bija arī futbolisti - katrs atstāja laukumā visu bez atlikuma. Un, neizdevās tikai viens - neizdevās uzvarēt. "Ventspilij" svarīgajai uzvarai (un pa lielam, pelnītai!) nepietika pavisam nedaudz, vēl jo apbēdinošāk. Pēc mača preses konferencē FK "Ventspils" galvenais treneris Pols Ašvorts pirmkārt pateicās saviem spēlētājiem...
   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X