Tabula
Rīga
28 64
Ventspils
28 60
RFS
28 55
Liepāja/Mogo
28 51
Spartaks
28 42
Jelgava
28 21
Metta/LU
28 19
Valmiera
28 8

 


 
 

 
 
Uzmanību! Autobuss līdzjutējiem Rīgā!
05.10.18

Garā sezona tuvojas noslēgumam, FK "Ventspils" atlicis arvien mazāk maču. Tuvākais no tiem jau svētdien, 7. oktobrī, kad FKV viesos tiksies ar "Liepāju/Mogo". Sākums - 17:00. Viss pats aizraujošākais, kas ir Latvijas futbolā, notiks tieši Kurzemes derbijā! Nepalaidiet garām! Mums ļoti svarīgs katrs līdzjutējs, mēs runājam par to visu sezonu un tagad ar labpatiku atkārtojam vēlreiz! UZMANĪBU! Speciāli dzeltenzilo līdzjutējiem, dzīvojošiem Rīgā, FK "Ventspils" administrācija pieņēma lēmumu organizēt speciālu autobusu, kurš atvedīs jūs no galvaspilsētas uz Liepāju uz aizraujošu spēli. Mēs zinām, ka Rīgā dzīvo daudz dzeltenzilo līdzjutēju, vienmēr līdz pēdējam atbalstot FKV un vēloties būt mūsu spēlēs - šo soli mēs veicam priekš jums un jūsu ērtībām! Laipni lūgti uz dzeltenzilo futbolu!

Uzmanību līdzjutējiem no Ventspils! Autobuss gaida!
05.10.18

Svētdien, 7. oktobrī, FK "Ventspils" futbolisti aizvadīs kārtējo maču. Latvijas čempionāta 24. kārtas ietvaros Dejana Vukičeviča komanda viesos tiksies ar klubu "Liepāja/Mogo". Sākums - 17:00. Jauns Kurzemes derbijs! Nepalaidiet garām, tas būs ļoti interesanti! Jums ir brīnišķīga iespēja būt kopā ar komandu, būt klāt! FK "Ventspils" administrācija organizē braucienu uz maču. Nepalaidiet garām un esiet kopā ar mīļoto komandu interesanta un zīmīga notikuma laikā! Uz priekšu, "Ventspils"! 

Tālbergs pagarinājis kontraktu ar FKV
04.10.18

FK "Ventspils" futbolisti turpina gatavošanos kārtējam mačam. Jau svētdien, 7. oktobrī, Dejana Vukičeviča komanda aizvadīs svarīgo maču Liepājā - mūs gaida kārtējais saviļņojošais un interesantais Kurzemes derbijs. Būs kauja, īsta futbola kauja! Dzeltenzilie gatavojas plānotajā režīmā, un, jāsaka, īpaši labā noskaņojumā gatavojas 18. gadīgais uzbrucējs Raens Tālbergs. FK "Ventspils" oficiāli paziņo, ka talantīgais uzbrucējs uz pieciem gadiem pagarinājis līgumu ar FKV. Apsveicam, Raen, un novēlam veiksmi jau gaidāmajā derbijā un tādu pat spēli, kura visus dzeltenzilos sajūsmināja 6. augustā, kad tieši lieliskie izšķirošie Tālberga vārti atnesa FKV uzvaru Liepājā aizraujošajā kausa derbijā. Veiksmi, Raen!

FKV un TEX-MEX ielūdz! Nepalaidiet garām!
03.10.18

Godājamie FK "Ventspils" līdzjutēji! Mums svarīgi, lai jūs vienmēr būtu ar komandu, lai pārdzīvotu par dzeltenzilajiem, lai palīdzētu FKV uzvarēt gan dzimtajās sienās, gan arī viesos. Mājās mēs vienmēr ar prieku gaidām jūs stadionā, bet uz spēlēm viesos organizējam autobusu, lai jūs būtu kopā ar komandu. Jau svētdien, 7. oktobrī, FKV Latvijas čempionāta 24. kārtā izbraukumā spēlēs ar FK "Liepāja/Mogo". Sākums - 17:00. Jauns Kurzemes derbijs! Mačs svarīgs un interesants - steidzieties redzēt! Tie no jums, kuri nevarēs šajā vakarā būt Liepājā, mēs aicinām Ventspilī uz restorānu TEX-MEX, kur jums būs brīnišķīga iespēja noskatīties translāciju kanālā Best4sport un uzlabot sev noskaņojumu, pateicoties negaidītiem un patīkamiem pārsteigumiem!

A. Tosins: Jau domāju par Kurzemes derbiju...
30.09.18

FK "Ventspils", otrajā puslaikā salaužot "Jelgavas" pretestību, Latvijas čempionātā panāca ceturto uzvaru pēc kārtas. Spēcīgo uzvaras gaitu dzeltenzilie pavisam nedomā atslābināt! Spēle ar Jelgavas klubu FKV nedevās viegli, viss izšķīrās otrajā puslaikā, kad pretiniekam nebija ko pretstatīt nenomierināmajam Aijegunam Tosinam. Bravo, Tos-raķete: dublis otrajā mačā pēc kārtas, 10 vārti turnīrā un pierastā lieliskā neapturamība  izšķirošajā un pašā sarežģītākajā sezonas nogrieznī! Pēc spēles labsirdīgais Tos, kuru, kā vienmēr, ar smaidu un prieku sagaidīja līdzjutēji, atbildēja uz mūsu jautājumiem. Un, rādās, domāja trāpīgais snaiperis jau tikai par Kurzemes derbiju Liepājā, 7. oktobrī... (VIDEO)

D. V.: 3 punkti - pats galvenais uzdevums. Izpildījām
30.09.18

FK "Ventspils" uzvarēja "Jelgavu", otrajā puslaikā ieditot divus bezatbildes vārtus. Dzeltenzilie pilnā mērā revanšējās par apbëdinošo bezvārtu neizšķirtu otrajā aplī. Vispār FKV garajā sezonā tā arī neļāva "Jelgavai" iesist, visās četrās savstarpējās spēlēs Latvijas čempionātā atstājot pretinieku tukšā (vārtu starpība šajās spēlēs 7:0!). Svarīgie trīs punkti izcīnīti, FKV izvirzījies otrajā vietā turnīra tabulā un turpina čempionu cīņu, turpina līdz pēdējam! Un par to, tai skaitā, pēc mača preses konferencē runāja FK "Ventspils" galvenais treneris Dejans Vukičevičs. "Mēs turpinām cīnīties līdz galam, un es esmu priecīgs, ka mūsu līdzjutēji vienmēr ar mums - mēs turpinām čempionu ceļu kopā!" Un vēl, saprotams, dzeltenzilo vadītājs izsmeļoši izskaidroja aizvadītās saspringtās divcīņas visus svarīgākos momentus... (VIDEO) 

Mašīna arvien tuvāk. Dana jau pretendē!
29.09.18

FK "Ventspils" svarīgā mačā uzvarēja "Jelgavu". Bija sasprindzinājums, bija nepiekāpība, un tomēr spēcīgais dzeltenzilo spiediens otrajā puslaikā piespieda stipro pretinieku pielaist izšķirošās kļūdas. Tosam-raķetei īpašs uzaicinājums nav nepieciešams: savu iespēju šis snaiperis vienmēr izmanto! Punktus zaudēt nekādi nedrīkstēja, un FKV atrisināja pašu galveno spēles uzdevumu. Visi dzeltenzilo līdzjutēji, protams, priecājās, bet mūsu apburošā līdzjutēja Dana priecājās īpaši. Uzvara - veiksme mūsu tradicionālajā konkursā, un lūk jau, Dana pretendē uz superbalvu no FKV prezidenta - uz jaunu mašīnu Volkswagen. Apsveicam! Un tā, jaunā mašīna, starp citu, stadionā jau priecēja (un ļoti patīkami pārsteidza!) visus skatītājus...
   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X