Tabula
Rīga
28 64
Ventspils
28 60
RFS
28 55
Liepāja/Mogo
28 51
Spartaks
28 42
Jelgava
28 21
Metta/LU
28 19
Valmiera
28 8

 


 
 

 
 
Īpaša spēle. Palīdzība, prieks un cerība
25.09.18

Futbols - tas nav tikai aizraujoši mači, skaisti vārti, dramatiskas uzvaras un iegūtās trofejas. Futbols - tā vēl ir arī unikāla iespēja dāvāt cilvēkiem prieku, sniegt palīdzību tiem, kam tā īpaši nepieciešama. FK "Ventspilij" tas vienmēr ir svarīga un principiāla pozīcija, ko mēs ne reizi vien esam pierādījuši darbos. Un tagad mums patīkami paziņot par brīnišķīgu mūsu draugu labdarības akciju no fonda RH3 ar Raivi Hščanoviču priekšgalā, kurš, kā zināms, vēl ne tik sen pats spēlēja FK "Ventspils". Trešdien, 26. septembrī (sākums - 19:00), fonds RH3 organizē speciālu labdarības maču (viss svarīgais - šeit), kurā tai skaitā ņems dalību FKV sporta direktors Andrejs Butriks un FKV galvenais treneris Dejans Vukičevičs. Nāciet uz "Skonto" stadionu Rīgā - neaizmirstiet darīt labu!

D. Vukičevičs: Saku Stasam - ej un iesit, tu vari!
24.09.18

FK "Ventspils" efektīgi viesos sagrāva "Valmieru Glas/ViA". Tieši ar klubu no Valmieras dzeltenzilie pirmie noslēdza sezonu: četras pārliecinošas uzvaras, kurās FKV iesituši uzreiz 16 (!) vārtus. 6 gadījās jau spēlē lietainajā Staicelē, pie tam visi sanāca ļoti skaisti. Pretiniekus neievēroja nenomierināmais pussargs Anastasijs Mordatenko, kura aktīvā divi vārti un trīs rezultatīvas piespēles (divas piespēles un nopelnīta pendele) - labais, Stas! Ar dubli atzīmējās Tos - raķete, klasiski izmantoja savu iespēju Dome Vome, iesitot otrajā mačā pēc kārtas, bet, laikam, paši skaistākie vārti Vadima Žuļeva aktīvā - teicams šāviens augšējā stūrī. Par Žuļu īpašs prieks - 67 spēles dzelzs aizsargs gāja pēc saviem pirmajiem dzeltenzilo vārtiem: notikās, beidzot, un tas ir lieliski! Pēc mača preses konferencē FK "Ventspils" galvenais treneris Dejans Vukičevičs runāja arī par to, un par rezultatīvo Mordatenko spēli, un, saprotams, par FKV vienreizējiem līdzjutējiem. Tas ir interesanti... (VIDEO)

Valmiera-Ventspils-1:6. Spēcīgi. Tā vajag visu apli!
23.09.18

Svētdien, 23. septembrī FK "Ventspils" futbolisti aizvadīja kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta divdesmit otrās kārtas ietvaros Dejana Vukičeviča komanda viesos tikās ar klubu "Valmiera Glass/ViA". Dzeltenzilie spēcīgi aizvadīja visu maču, bija neapstrīdami stiprāki un panāca pelnītu uzvaru ar lielu rezultātu 6:1! Vārtus uzvarētāju labā iesita Anastasijs Mordatenko un Tosins Aijeguns (pa diviem), Vadims Žuļevs un Dove Vome. "Ventspils" spēcīgi atklājis noslēdzošo, ceturto, Latvijas čempionāta apli - tā vajag arī turpināt! Mums atlikušas vēl sešas tādas kaujas turnīrā, un nav šaubu, ka katrā no tām FKV uzvarai izdarīs visu. Liels paldies līdzjutējiem, kuri atbrauca uz Staiceli atbalstīt komandu - jūsu atbalsts atkal bija lielisks. Kopā mēs esam spēks! Uz priekšu, "Ventspils"! (VIDEO) 

Valmiera-FKV. Uzmanība, noskaņošanās un pašatdeve!
22.09.18

Svētdien, 23. septembrī FK "Ventspils" futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta divdesmit otrās kārtas ietvaros Dejana Vukičeviča komanda viesos tiksies ar klubu "Valmiera Glass/ViA". Spēle notiks Staicelē, sākums - 16:00. Sākas ceturtais, noslēdzošais turnīra aplis - tiek atklāts izšķirošais un pats aizraujošākais garās sezonas nogrieznis! Nav šaubu, ka nekā vienkārša un viegla dzeltenzilos priekšā stāvošajā mačā negaida, neskatoties uz to, ka komandas atrodas turnīra tabulas dažādos polos. Par to ir jāaizmirst! Bet atcerēties vajag tikai par galēju koncentrāciju, uzmanību, pašatdevi un kaujiniecisku noskaņojumu no pirmās minūtes līdz fināla svilpei. Tikai tā var uzvarēt un izcīnīt kārtējos svarīgos trīs punktus. Uz priekšu, "Ventspils"!

Vitalijs Rečickis: Novēlu FKV tikai jaunas uzvaras!
21.09.18

FK "Ventspils" futbolisti turpina gatavošanos kārtējam Latvijas čempionāta mačam. Jau svētdien, 23. septembrī, Dejana Vukičeviča komanda viesos tiksies ar klubu "Valmiera Glass/ViA". Spēle notiks Staicelē, sākums - 16:00. Dzeltenzilie ļoti nopietni gatavojas, neviens nepievērš uzmanību pretinieka vietai turnīra tabulā - tikai apņemšanās un koncentrācija! Pa to laiku notikušas izmaiņas FKV sastāvā: mēs oficiāli paziņojam, ka FK "Ventspils" atstāj pussargs Vitalijs Rečickis. Puses pārtraukušas sadarbību pēc abpusējas vienošanās. Mēs pateicamies Ričam par atzīstamu sniegumu FKV sastāvā piecu sezonu garumā un novēlam viņam panākumus un veiksmi turpmākajā karjerā.

FKV un TEX-MEX ielūdz! Nepalaidiet garām!
20.09.18

Godājamie FK "Ventspils" līdzjutēji! Mums svarīgi, lai jūs vienmēr būtu ar komandu, lai pārdzīvotu par dzeltenzilajiem, lai palīdzētu FKV uzvarēt gan dzimtajās sienās, gan arī viesos. Mājās mēs vienmēr ar prieku gaidām jūs stadionā, bet uz spēlēm viesos organizējam autobusu, lai jūs būtu kopā ar komandu. Jau svētdien, 23. septembrī, FKV Latvijas čempionāta 22. kārtā izbraukumā spēlēs ar FK "Valmiera Glass/ViA". MTC "Staicele", sākums - 16:00. Mačs svarīgs un interesants - steidzieties redzēt! Tie no jums, kuri nevarēs šajā vakarā būt Staicelē, mēs aicinām Ventspilī uz restorānu TEX-MEX, kur jums būs brīnišķīga iespēja noskatīties translāciju kanālā Best4sport un uzlabot sev noskaņojumu, pateicoties negaidītiem un patīkamiem pārsteigumiem!

Dejans Vukičevičs: Fināls - tas vienmēr ir panākums!
20.09.18

FK "Ventspils" otro gadu pēc kārtas iekļuva Latvijas Kausa finālā. Aizraujošs mačs, kurā dzeltenzilo līdzjutēji pārdzīvoja daudz dažāda veida emocijas, noslēdzās ar svarīgu FKV uzvaru. Spēle tiešām sanāca dramatiska: pirmajā puslaikā laukuma saimnieki nedalāmi dominēja, pilnībā (un skaisti!) apspēlējot ambiciozo pretinieku, bet pēc pārtraukuma jau viesi dzeltenzilajiem sagādāja daudz raižu. Divi nevienādi puslaiki... Pēc mača preses konferencē par to, saprotams, runāja arī FK "Ventspils" galvenais treneris Dejans Vukičevičs. "Pirmais puslaiks no mūsu puses vienkārši paraugs! Bet lūk, otrais... Un tomēr, galvenais - uzvara, un es apsveicu visus mūsu līdzjutējus ar uzvaru un iekļūšanu finālā. Tas vienmēr ir panākums! Iemesls priekam ir, bet, domāju, ne pārāk liels. Tomēr mēs tikai iekļuvām finālā, bet ne uzvarējām tajā!" Dejans Vukičevičs, kā vienmēr, bija pilnīgi precīzs un taisnīgs... (VIDEO) 
   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X