Nākamās spēles
Latvijas Čempionāts
29.09 15:00 Ventspils - Jelgava
07.10 17:00 Liepāja/Mogo - Ventspils
20.10 15:00 Ventspils - Spartaks
Tabula
Rīga
22 50
RFS
21 46
Ventspils
22 46
Liepāja/Mogo
21 36
Spartaks
21 34
Jelgava
22 18
Metta/LU
22 13
Valmiera
21 2

 


 
 

 
 
FK Ventspils oficiāls paziņojums
06.08.18

FK Ventspils oficiāls paziņojums. Mēs esam sastapušies ar unikālu, ekstraordināru un, pēc būtības, neizskaidrojamu situāciju, kurai civilizētā sabiedrībā (un futbola, saprotams, arī) ārkārtīgi smagi noticēt un, pēc būtības, pat nevar stādīties priekšā. Mūsu komandā burtiski pazudis futbolists - 19. gadīgais nigēriešu uzbrucējs Adeleke Akinjemi. Vakar, pirmdien, 6. augustā, viņš neieradās noteiktajā laikā uz kluba autobusu, kurš devās uz Liepāju uz Latvijas Kausa ceturtdaļfināla maču. Pēc tam futbolists neizgāja uz kontaktu, atstājot savu dzīvesvietu, un dotajā momentā mums pilnīgi nav zināma viņa atrašanās vieta. Mēs jau esam griezušies policijā un attiecīgās instancēs un cenšamies noteikt Adelekes atrašanās vietu. Mēs griežamies pie visiem, kam varētu būt zināms jel kaut kas par futbolistu, un lūdzam dalīties ar mums ar visu iespējamo informāciju. Zvanīt var pa telefonu +371 26349690. Jau iepriekš esam pateicīgi visiem, kuri atsauksies un palīdzēs mums tikt skaidrībā šajā ārkārtēji nepatīkamajā un samezglotajā situācijā.

Latvijas Kauss. Derbijā saķeršanās par pusfinālu!
05.08.18

FK "Ventspils" futbolisti turpina gatavošanos kārtējam mačam. Vien nedaudz dienas atpakaļ dzeltenzilie noslēdza savu 20. (!) sezonu Eirokausos un jau 14. (!) sezonu Eiropas Līgā. Mēs cīnījāmies no visa spēka, dāvājām līdzjutējiem futbola svētkus, bet, diemžēl, "Bordeaux" izrādījās stiprāks un veiksmīgāks. Emociju atdots daudz, emocijas obligāti jāmeklē atkal. Tādēļ, ka FKV paužu nav! Pavisam drīz jauna svarīga cīņa. Pirmdien, 6. augustā, FK "Ventspils" Latvijas Kausa 1/4 finālā viesos spēlēs ar "Liepāju/Mogo". Sākums - 19:00. Kurzemes derbijā nograndēs saķeršanās par pusfinālu! Mūsu noskaņojums acīmredzams: mēs braucam uz Liepāju uzvarēt - kā var būt savādāk?! Uz priekšu, "Ventspils"!

Vukičevičs: FKV ļoti cienīgi nospēlēja ar Bordeaux!
03.08.18

FK "Ventspils" noslēdza dalību Eiropas Līgā - 2018. Noslēdza ļoti cienīgi, nospēlējot, pēc būtības, vienā līmenī ar "Bordeaux", pārstāvi viena no spēcīgākajiem čempionātiem pasaulē. Ko daudz runāt par starpību vērienā, ja Francija uzvar pasaules čempionātā, "Matmut Alantigue" stadionā vietas vairāk kā 40 000 līdzjutējiem (tas, starp citu, izmaksājis "vien" 168 miljonus eiro), bet 21 gadu veco Malkomu pārdod uz "Barcelona" par 41 miljonu eiro. Kā saka, sajūtiet atšķirību. Tomēr FKV atzīstami parādīja sevi kaujās ar tādu klubu (starp citu, "Bordeaux" savā tviterī atsevišķi pateicās mūsu klubam un novēlēja mums panākumus), viesos Adeleke iesita vārtus (7. četrās spēlēs šajā Eiropas Līgā - satriecošs rezultāts!), pēc kuriem mača beigas atņēma laukuma saimniekiem daudz nervu un spēka. Mēs bijām uzslavas cienīgi un mēs to nopelnījām! Pēc mača preses konferencē FK "Ventspils" galvenais treneris Dejans Vukičevičs pateicās savai komandai, pateicās līdzjutējiem, novērtēja spēli un apkopoja FKV Eirokausu dalības iznākumu.

Bordeaux-FKV-2:1. Diemžēl... Au revoir, Eiropas Līga
02.08.18

Ceturtdien, 2. augustā FK "Ventspils" futbolisti aizvadīja kārtējo maču. Eiropas Līgas otrā atlases raunda ietvaros Dejana Vukičeviča komanda viesos tikās ar Francijas "Bordeaux". Dzeltenzilie sarežģītajai kaujai atdeva visus spēkus, cīnījās līdz galam, bet, diemžēl, laukuma saimnieki izrādījās veiksmīgāki un stiprāki - "Bordeaux" uzvara ar rezultātu 2:1. Viesiem vārti neapturamā Adelekes aktīvā: kārtējo reizi - bravo, Leke - gol! Nu ko, ļoti žēl šķirties no Eiropas Līgas, ļoti žēl šķirties no īsta augstas klases futbola, bet tāds ir futbols... Au revoir, Eiropas Līga. Bet mēs noteikti skatāmies uz priekšu lepni! FK "Ventspils" savu Eirokausu 20. sezonu kluba vēsturē aizvadīja ļoti labi, dāvāja saviem līdzjutējiem neaizmirstamas emocijas, atzīstamas spēles un neaizmirstamu tikšanos ar vienu no pašiem pazīstamākajiem Eiropas klubiem. Mēs pateicamies visiem saviem līdzjutējiem par brīnišķīgo atbalstu, īpaši tiem bezbailīgajiem dzeltenzilajiem, kuri šodien bija stadionā Bordo un atdeva visus spēkus komandai - JŪS ESAT LABĀKIE, PALDIES! Tagad FKV pilnībā pārslēdzas uz kaujām vietējā arēnā, un šīs karstās kaujas jau pavisam drīz, un katra no tām būs sarežģīta, un katrā no tām FKV cīnīsies tikai par uzvaru. Palieciet ar mums, jūsu atbalsts komandai ļoti vajadzīgs - turpināsim uzvarēt kopā. Uz priekšu, "Ventspils"! (VIDEO) 

Nav nekādu iemeslu baidīties no Bordeaux. Sitīsimies!
01.08.18

Vien dažas stundas. Visi dzeltenzilo mači, protams, svarīgi, tomēr tas, kurš gaida "Ventspili" ceturtdien, 2. augustā, tomēr īpašs. Eiropas Līga, viesos ar "Bordeaux". Lieliskajā "Matmut Atlantigue" stadionā, valstī, kur futbolu mīl bez mēra, kur izlase - pasaules čempione, kur futbola leģendu tik daudz, ka tos nosaukt aizņems laiku tik daudz, ka... Mačs īpašs. Un "Ventspils" gatavs cīnīties. Dzeltenzilie pierādīja to mājās, un tikai apbēdinošais gala rezultāts toreiz visus mūs sarūgtināja. Bet pavisam nesalauza! Mēs sitīsimies, un paskatīsimies, ko rādīs spēle,kuru mēs visi gaidām ar milzīgu nepacietību, saglabājot vēsas galvas un ticību saviem spēkiem. Bet vakar, 1. augustā Dejana Vukičeviča komanda aizvadīja pirmsspēles treniņu, bet pats FKV vadītājs vēl arī paspēja atbildēt uz franču žurnālistu jautājumiem...

Bordeaux-Ventspils. Ticam komandai līdz galam!
31.07.18

FK "Ventspils" futbolisti turpina gatavošanos nākamajam mačam. Visus dzeltenzilos gaida vēl viens neaizmirstams notikums! Ceturtdien, 2. augustā, Dejana Vukičeviča komanda aizvadīs Eiropas Līgas otrā atlases raunda atbildes maču. Mēs dodamies uz Franciju, mūs gaida vēl viena kauja ar "Bordeaux". "Stade de Bordeaux" stadions, spēles sākums - 21:45. Mājas divcīņu FKV aizvadīja ļoti solīdi, nopelnīja daudzskaitlīgas pozitīvas atziņas kā mājās, tā arī franču presē, tomēr, protams, apmierināties ar apbēdinošo minimālo zaudējumu (šis nepatīkamais soda sitiens vēl joprojām kā skabarga!) mēs nekādi nevaram. Nevaram un netaisāmies! "Ventspils" dodas uz Franciju cīnīties, mēs ticam panākumam, tādēļ, ka citādi nevar būt. Dabīgi, mēs zinām, ka mūs gaida ļoti sarežģīts mačs - pārbaudījums, bet mēs ticam komandai līdz galam! Komanda izlido uz Bordo trešdien, 1. augustā, bet vakarā "Stade de Bordeaux" aizvadīs pirmsspēles treniņu. Mēs gatavojamies, mēs ticam... Uz priekšu, "Ventspils"!

Dejans: Tagad Eiropas Līga atkal pati svarīgākā lieta
30.07.18

FK "Ventspils" skaisti sagrāva "Jelgavu". Tikai piekto reizi 33. savstarpējos mačos dzeltenzilie iesituši tradicionāli neērtajam pretiniekam 3 un vairāk vārtus. Trīs vārtus mačā viesos FKV Jelgavas klubam iesitis vien otro reizi 33. mačos, bet pie tam tikai tagad panāca uzvaru. Trešajā spēlē čempionātā pēc kārtas no laukuma bez gūtiem vārtiem nenoiet Leke-gols. Visi mēs gaidām no viņa (un no katra cita dzeltenzilā, saprotams!) trāpīgu šāvienu arī cīņā ar "Bordeaux"... Pēc mača preses konferencē FK "Ventspils" galvenais treneris Dejans Vukičevičs ne tikai deva vērtējumu efektīgajai uzvarai Jelgavā, bet arī, protams, pietiekoši daudz sprieda par aizraujošo divcīņu Francijā. "Neviens nevar mums atņemt cerību uz panākumu, FKV nedomā braukt uz Bordo ekskursijā. Mēs brauksim sisties!" Šos FKV vadītāja vārdus droši var nosaukt par mūsu kopējo noskaņu Eiropas Līgas atbildes mačam... (VIDEO)    
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X