Nākamās spēles
Latvijas Čempionāts
31.03 16:00 Ventspils - Metta/LU
06.04 18:00 Valmiera - Ventspils
10.04 17:00 Ventspils - Daugavpils
Tabula
RFS
2 6
Rīga
2 6
Valmiera
1 3
Ventspils
2 3
Jelgava
2 3
Daugavpils
2 3
Spartaks
2 0
Metta/LU
2 0
Liepāja/Mogo
1 0


 


 
 

 
 
Pirmos dzeltenzilo vārtus gadā iesita Tos!
24.01.19

Ceturtdien, 24. janvārī, FK "Ventspils" futbolisti aizvadīja kārtējo kontroles maču treniņnometnē Spānijā. Dejana Vukičeviča komanda tikās ar Dānijas klubu "Nordsjaelland". Spēle sanāca interesanta un saspringta un noslēdzās ar kaujiniecisku neizšķirtu ar rezultātu 1:1. Pirmie FKV vārti 2019. gadā Aijeguna Tosina aktīvā: Tos - raķete spēles beigās izlīdzināja rezultātu, iznākumā uzvarot duelī ar dāņu vārtsargu. FKV bija vēl brīnišķīgi momenti (reizi pretiniekus glāba vārtsargs, izvelkot "mirušu" bumbu pēc laba Romana Mickeviča sitiena), bet galvenais pat nav tas. Pats svarīgākais, ka spēle apstiprināja pašu principiālāko: ar katru dienu dzeltenzilie progresē un kļūst spēcīgāki kā komandas ziņā, tā arī individuāli. Turpinām gatavošanos un neapstājamies! Uz priekšu, "Ventspils"! (VIDEO) 

Vjačeslavs Kudrjavcevs pārgājis uz Ventspili
23.01.19

"Ventspils" futbolisti Spānijas treniņnometnē turpina gatavošanos jaunajai sezonai. Dejana Vukičeviča komanda trenējas plānotajā režīmā, ikdienas izpildot milzīgu darba apjomu. Ceturtdien, 24. janvārī, dzeltenzilos gaida otrais treniņmačs treniņnometnē, kurā FKV tiksies ar Dānijas klubu "Nordsjaeland". Būs interesanti, nepalaidiet garām tiešo translāciju (sākums - 17:00)! Pilnīgi iespējams, ka jūs spēlē ieraudzīsiet jaunus FKV futbolistus - selekcijas process pauzes nepazīst. Mēs oficiāli paziņojam, ka uz "Ventspili" pārgājis talantīgais 20. gadu vecais Latvijas vārtsargs Vjačeslavs Kudrjavcevs. Laipni lūgts "Ventspilī", Vjačeslav!

LIVE! FK Ventspils - Nordsjaelland
23.01.19

Cienījamie FK "Ventspils" līdzjutēji! Сeturtdien, 24. janvārī, Dejana Vukičeviča komanda Spānijas treniņometnē aizvadīs pārbaudes spēli pret Dānijas klubu "Nordsjaelland". Sākums plkst. 17:00 pēc Latvijas laika. Skatieties spēli tiešraidē šeit. Kopā mēs esam spēks. Uz priekšu, "Ventspils"!

Vajag izskrieties! Septiņi kilometri dāvanā...
22.01.19

Otrdien, 22. janvārī FK "Ventspils" futbolisti Spānijas treniņnometnē aizvadīja divus treniņus. Rīta nodarbība, piesātināta un produktīva, aizritēja trenažieru zālē, vakarā dzeltenzilie trenējās laukumā, izpildot, tai skaitā, nopietna apjoma skriešanas darbu. Vienā nodarbībā noskriet septiņus kilometrus - visai solīds rādītājs. "Es tev sekoju!" "Skrienam, skrienam, skrienam!" FKV vadītājs Dejans Vukičevičs, kā vienmēr, bija galēji emocionāls, uzlādējot padotos kvalitatīvam darbam. Un tie, saprotams, bija ne tuvu ne paši karstākie galvenā trenera norādījumi. Nopietns darbs pauzes nepazīst, dzeltenzilie gatavojas sezonai, bet jau ceturtdien, 24. janvārī, FKV aizvadīs otro kontroles maču, pretinieks - Dānijas klubs "Nordsjaelland". Spēle sāksies 17:00 pēc Latvijas laika un tiks translēta tiešajā ēterā mūsu vietnē. Uz priekšu, "Ventspils"! (VIDEO)

Mači ar augstas klases pretiniekiem vienmēr vērtīgas
21.01.19

Pirmdien, 21. janvārī, FK "Ventspils" futbolisti aizvadīja pirmo kontroles maču treniņnometnē Spānijā. Dejana Vukičeviča komanda tikās ar slaveno Krievijas klubu CSKA (Maskava). Dzeltenzilo bagātajā vēsturē (un arī "pirmssezonas" laikā tai skaitā) šis noteikti bija pats slavenākais oponents mūsu kluba vēsturē: armijnieki, atgādinām, vien mēnesi atpakaļ sagrāva "Santiago Bernabeu" "Real". Maskavas kluba līmenis neprasa liekus vārdus, tas šodien likumsakarīgi arī panāca uzvaru ar lielu rezultātu... (VIDEO)  

LIVE! FK Ventspils - CSKA
21.01.19

Cienījamie FK "Ventspils" līdzjutēji! Pirmdien, 21. janvārī, Dejana Vukičeviča komanda Spānijas treniņometnē aizvadīs pirmo pārbaudes spēli pret spēcīgu Krievijas klubu CSKA (Maskava). Sākums plkst. 17:00 pēc Latvijas laika. Skatieties spēli tiešraidē šeit. Kopā mēs esam spēks. Uz priekšu, "Ventspils"!

Dzeltenzilo Spānijas periods - viss sācies!
20.01.19

Svētdien, 20. janvārī, FK "Ventspils" futbolisti atlidoja uz Spāniju, kur tuvākās divas nedēļas dzeltenzilie pastiprināti gatavosies jaunajai sezonai. Dejana Vukičeviča komanda atkal viesojas brīnišķīgajā zināmajā vietā San Pedro del Pinatar. Garais ceļš, nogurdinošie pārbraucieni un pārlidojumi - kāda tam nozīme, ja ziemas viducī ir unikāla iespēja trenēties uz teicama zaļā seguma?! Protams, jau pirmajā dienā FKV to izmantoja pilnā mērā un aizvadīja pirmo treniņu Spānijā.
   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X