Nākamās spēles
Kontroles mačs
22.02 17:30 Ventspils - Molde
25.02 17:00 Ventspils - Ranheim
28.02 00:00 Ventspils - Jerv
 


 
 

 
 
Ventspils-Metta/LU-4:1. Uzvara, sudrabs, pateicība!
10.11.18

Sestdien, 10. novembrī, FK "Ventspils" futbolisti aizvadīja Latvijas čempionāta noslēdzošo maču. Čempionāta divdesmit astotās kārtas ietvaros Dejana Vukičeviča komanda mājās tikās ar Rīgas klubu "Metta/LU". Dzeltenzilie atvadījās no saviem līdzjutējiem labākajā veidā, parādot skaistu un rezultatīvu futbolu un sagraujot nepiekāpīgo pretinieku ar rezultātu 4:1! Ar efektīgiem vārtiem atzīmējās Amansio Fortes, vēl pa vārtiem iesita Ritvars Rugins un Tosins Aijeguns, bet vienu bumbu viesi iesita savos vārtos. FK "Ventspils", panākot 18. uzvaru turnīrā, iznākumā finišēja otrajā vietā un izcīnīja sudrabu. Mums ļoti patīkami noslēgt garo saspringto sezonu uzvaroši vēl arī tādēļ, ka spīdošā uzvara - vienmēr labākais veids, kā izrādīt pateicību mūsu lieliskajiem līdzjutējiem. LIELS VISIEM PALDIES PAR BRĪNIŠĶĪGO ATBALSTU VISAS SEZONAS LAIKĀ - JŪS ESAT LABĀKIE! Uz redzēšanos, sezona 2018 - uz drīzu tikšanos, sezona 2019! Uz priekšu, "Ventspils"! (VIDEO) 

FKV-Metta/LU. Noslēgsim sezonu kopā. Un uzvaroši!
09.11.18

Sestdien, 10. novembrī FK "Ventspils" futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta maču. Noslēdzošās, čempionāta divdesmit astotās kārtas ietvaros, Dejana Vukičeviča komanda mājās tiksies ar Rīgas klubu "Metta/LU". Sākums - 14:00. Nograndēs pēdējais pēdējais mačs šajā saspringtajā, neatkārtojamā un neaizmirstamajā futbola sezonā! Steidzieties redzēt, steidzieties uz stadionu - tā ir jūsu, godājamie līdzjutēji, noslēdzošā šajā gadā iespēja būt kopā ar dzeltenzilajiem, būt kopā ar mīļoto komandu. TAD BŪSIM KOPĀ UN KOPĀ IEPRIECINĀSIM VIENS OTRU AR LABU SPĒLI UN LABU UZVARU. Mēs visi kopā to tiešām esam pelnījuši. Mēs ļoti vēlamies dāvāt jums prieku, mēs ļoti gribam sajust jūsu atbalstu. Laipni lūgti uz stadionu, godājamie līdzjutēji - jūs tiešām paliksiet apmierināti!

Fortes un Baturins parakstījuši kontraktus ar FKV!
08.11.18

FK "Ventspils" futbolisti turpina gatavošanos Latvijas čempionāta noslēdzošajam mačam. Sestdien, 10. novembrī, Dejana Vukičeviča komanda mājās uzņems Rīgas klubu "Metta/LU". Sākums - 14:00. Palaist garām nedrīkst! Noslēdzam sezonu kopā, noslēdzam ar vienotu dzeltenzilo spēku! Atcerieties: nākamo sezonu jāgaida ilgi. Un tikai pašai "Ventspilij" kā reiz par nākamo sezonu jādomā jau tagad. Mēs arī domājam un risinām svarīgus stratēģiskus jautājumus, vispirms jau selekcijas. Oficiāli paziņojam, ka kontraktus ar FKV pagarinājuši pussargs Amansio Fortes un vārtsargs Ivans Baturins, noslēdzot ilgtermiņa vienošanos. Apsveicam, Amo un Ivan!

Skaitītas dienas līdz SUPERBALVAI!
07.11.18

Nu lūk, draugi, gandrīz iestājies šis saviļņojošais, īpašais un vienmēr ar kaut ko aizskarošais moments. Ļoti ilgi mēs bijām kopā, ar nepacietību gaidījām jaunus FKV mačus, tomēr vienmēr pienāk laiks, kad garajā sezonā atliek vien viens mačs. Tikai VIENS! Sestdien, 10. novembrī, FK "Ventspils" noslēgs garo sezonu ar mājas maču pret "Mettu/LU". Sākums - 14:00. Nepalaidiet garām! Savādāk jums ilgi nāksies gaidīt dzeltenzilo jaunu uzstāšanos... Kādēļ gan gaidīt, kad var būt stadionā, skatīties futbolu un laimēt balvas?! Jā, mūs visus gaida tradicionālais un noslēdzošais konkurss, kur trīs laimīgie obligāti uzvarēs. Un kļūs par pretendentiem uz SUPERBALVU no FKV prezidenta. Jauns Volkswagen, šī unikālā SUPERBALVA no FKV prezidenta, šī brīnišķīgā automašīna uzzinās savu ieguvēju jau 11. novembrī. Un par to varat kļūt tieši jūs! SUPERBALVA pavisam līdzās. Jūs vēl noteikti paspēsiet...

Neticamais līdzās. Superbalva no FKV prezidenta!
06.11.18

Draugi, mēs steidzam jums paziņot brīnišķīgus jaunumus. Visu garo futbola gadu jūs bijāt ar mums, brīnišķīgi atbalstījāt komandu, un nav šaubu, ka arī līdz sezonas beigām pārdzīvosiet un atbalstīsiet FKV. Līdz Latvijas čempionāta pēdējā mača pēdējai sekundei, kuru "Ventspils" aizvadīs mājās sestdien, 10. novembrī! Visu sezonu mēs darījām visu jūsu komfortam un ērtībām. Mēs organizējām speciālu konkursu pēc katra mājas mača, kur jūs laimējāt balvas un kļuvāt par pretendentiem uz SUPERBALVU no FKV prezidenta - jaunu automašīnu Volkswagen. Adlans Šišhanovs vārdu tur: SUPERBALVA jau Ventspilī, SUPERBALVA jau priecē jūs pie mūsu stadiona - lieliskais Volkswagen gaida savu laimīgo ieguvēju, kurš noskaidrosies pēc pēdējā FKV mājas mača!

Uzmanību līdzjutējiem Pārventā! Autobuss jūs gaida!
06.11.18

Godājamie līdzjutēji! Arvien mazāk laika atliek līdz jaunam aizraujošam mačam, kurā FK "Ventspils" sestdien, 10. novembrī (sākums - 14:00) uzņems klubu "Metta/LU" (Rīga). Nepalaidiet garām! Noslēgsim sezonu kopā. Un uzvaroši! Mačs solās būt interesants! Mums svarīgs katrs līdzjutējs, tādēļ aicinām visus uz stadionu. Jūs gaida futbols un daudz dažādu patīkamu pārsteigumu. Īpaša uzmanība FKV līdzjutējiem, kuri dzīvo Pārventā! Jūsu ērtībai FK "Ventspils" administrācija organizē autobusu, lai jums nebūtu nekādu rūpju tamdēļ, kā atbraukt uz spēli. Mūsu autobuss obligāti nogādās jūs stadionā!

Vukičevičs: Uzvarējām RFS trešajā spēlē pēc kārtas!
05.11.18

FK "Ventspils" futbolisti teicamā stilā uzvarēja viesos klubu RFS. Principiālais pretinieks tika pieveikts trešo reizi pēc kārtas (!), un šajā reizē dzeltenzilie to izdarīja pat mazākumā. Vienreizēju debiju piedzīvoja talantīgais vārtsargs Ivans Baturins, kārtējos vārtus, savus jau 12. turnīrā, iesita Tos-raķete, atzīmējās arī diriģents - tehniķis Amansio Fortes, iesitot pirmo reizi kopš 22. aprīļa - īsta atgriešanās pēc ļoti nopietnas traumas notikusi, apsveicam, Amo! Ar dzelzs raksturu spīdēja visi dzeltenzilie, cik lieliski sitās tie paši Anastasijs Mordatenko un jaunais Raens Tālbergs - malači. Pēc mača preses konferencē FK "Ventspils" galvenais treneris Dejans Vukičevičs, saprotams, palielīja visu komandu, atzīmēja svarīgā panākuma īpašos radītājus un pasvītroja, ka FKV jau domā par nākamo sezonu. Nu un par klasiskajām trīs pēc kārtas uzvarām pār tik spēcīgu pretinieku FKV vadītājs arī pieminēja, un pilnīgi pareizi... (VIDEO) 
   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X