Nākamās spēles
Latvijas Čempionāts
26.05 19:30 Liepāja/Mogo - Ventspils
15.06 17:00 Ventspils - Spartaks
21.06 20:00 Rīga - Ventspils
Tabula
RFS
9 22
Ventspils
9 19
Liepāja/Mogo
9 18
Spartaks
9 16
Rīga
9 13
Jelgava
9 8
Metta/LU
9 3
Valmiera
9 1

 


 
 

 
 
FKV un TEX-MEX ielūdz! Nepalaidiet garām!
18.04.18

Godājamie FK "Ventspils" līdzjutēji! Mums svarīgi, lai jūs vienmēr būtu ar komandu, lai pārdzīvotu par dzeltenzilajiem, lai palīdzētu FKV uzvarēt gan dzimtajās sienās, gan arī viesos. Mājās mēs vienmēr ar prieku gaidām jūs stadionā, bet uz spēlēm viesos organizējam autobusu, lai jūs būtu kopā ar komandu. Jau svētdien, 22. aprīlī, FKV Latvijas čempionāta 4. kārtā izbraukumā spēlēs ar "Spartaku" (Kauguru vidusskolas stadions, sākums - 15:00.). Mačs svarīgs un interesants - steidzieties redzēt! Tie no jums, kuri nevarēs šajā vakarā būt Kauguros, mēs aicinām Ventspilī uz restorānu TEX-MEX, kur jums būs brīnišķīga iespēja noskatīties translāciju kanālā Best4sport un uzlabot sev noskaņojumu, pateicoties negaidītiem un patīkamiem pārsteigumiem!

Meļņičenko: Līdzjutēji bija vienkārši super, paldies!
17.04.18

Pirmais šajā sezonā Kurzemes derbijs kļuvis par vēsturi. Gaidītais attaisnojies pilnā mērā - sen Latvijas čempionāta spēle Ventspilī nav izsaukusi tādu ažiotāžu! Gara rinda pie kases pēc biļetēm, milzīgs piepūstais zaķis-gigants, momentāni kļūstot par draugu meitenēm un zēniem, emocionāli konkursi gan pārtraukumā, gan pēc spēles un daudz kas cits - tāda piedāvājumu daudzveidība ne tuvu katrā Eirokausu mačā sastopama! Liels paldies visiem līdzjutējiem, jūsu atkal bija daudz (bez šaubām, daudz vairāk, kā 750 - skaitlis, nesaprotami, uz kāda pamata uzrādīts spēles protokolā) un jūs bijāt lieliski. Nākamajās mājas spēlēs, mēs esam pārliecināti, jūsu būs daudz vairāk! Pēc mača komentārā FK "Ventspils" vārtsargs Vitālijs Meļņičenko pateicās līdzjutējiem, atzīmējot, ka komandai atbalsts bija atzīstams.

Asās epizodes. Kurzemes derbija pēdās...
16.04.18

Kurzemes derbijs mums ir dāvājis daudz dažādu emociju. Tagad mēs piedāvājam Jums, cienījamie līdzjutēji, apskatīties video atskaiti par aizvadītās spēles asākām un karstākām epizodēm un novērtēt tiesnešu darbu (vai "darbu"?!) tik svarīgajā un principiālajā spēlē. No tiesnešu darba, bez šaubām, katrā spēlē ir daudz kas atkarīgs, un šī smagā un svarīgā spēle nebija izņēmums. Skatieties, vērtējiet un analizējiet.

Dejans Vukičevičs: Līdz galam sitāmies par uzvaru
16.04.18

Kurzemes derbijs uzvarētāju nenoskaidroja. FK "Ventspils" aizraujošā mača-kaujas gaitā nonāca zaudētājos, bet parādīja gara spēku un raksturu un izlīdzināja rezultātu. Kārtējo reizi gribas sajūsmināties par lieliskajiem Amansio Fortesa vārtiem, pie tam šie vārti kļuva par pirmajiem dzeltenzilo sastāvā portugāļu pussargam-māksliniekam - apsveicam, Amo! FKV varēja izraut arī trīs punktus, tomēr iznākumā-kaujiniecisks neizšķirts, pie kam pēdējos sešos derbijos tāds iznākums fiksēts piecas reizes. Pēc mača preses konferencē FK "Ventspils" galvenais treneris Dejans Vukičevičs pasvītroja, ka dzeltenzilie līdz finālsvilpei domāja tikai par uzvaru...

Sergejs jau vinnēja! Un ne tikai viņš...
15.04.18

Kurzemes derbijs dāvāja ne tikai karstas emocijas, izsauktas ar futbolistu aizrautīgo cīņu laukumā. Kurzemes derbijs ne tikai pārsteidza ar to, ka "Ventspils" pirmo reizi spēlēja uz galvenā laukuma un dāvāja līdzjutējiem īstus futbola svētkus. Kurzemes derbijs vēl arī dāvāja priecīgas emocijas tiem līdzjutējiem - laimīgajiem, kuri kļuva par mūsu pirmā konkursa uzvarētājiem. Suvenīri dāvanā, bet vienam no uzvarētājiem vēl arī papildus balva no FK "Ventspils" prezidenta (sadarbībā ar firmu Alete) - brīnišķīgs iemesls būt apmierinātam! Skatieties, kā viss bija un neaizmirstiet: lai nākamajās FKV mājas spēlēs tieši jūs vinnētu balvas, jums vajag vienkārši būt stadionā! Viss elementāri, bet ļoti patīkami...

FKV-Liepāja-1:1. Futbola svētki, Amo brīnums un...
15.04.18

Svētdien, 15. aprīlī FK "Ventspils" futbolisti aizvadīja kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta trešās kārtas ietvaros Dejana Vukičeviča komanda mājās tikās ar "Liepāju/Mogo". 82. Kurzemes derbijs, kā jau vienmēr, izdevās ļoti interesants un saspringts un noslēdzās ar kaujiniecisku neizšķirtu ar rezultātu 1:1. Vārtus laukuma saimnieku labā iesita pussargs Amansio Fortess, kuram padevās lielisks soda sitiens - šedevrs no Amo! Ļoti žēl, ka neizdevās izraut trīs punktus, FKV bija tuvu tam, bet tas ir futbols... Tomēr jebkurā gadījumā "Ventspils" atklāja sezonu uz galvenā laukuma un dāvāja visiem saviem līdzjutējiem īstus futbola svētkus. Liels paldies visiem, kuri atnāca uz stadionu - jūsu atbalstam bija milzīga nozīme. Mums ļoti patīkami, ka FKV spēle atnesa jums dažādas emocijas, kā arī daudzveidīgie konkursi, kuros jūs vienmēr būsiet uzvarētāji. Apsveicam pirmos trīs laimīgos, nākamajā FKV mājas mačā obligāti vēl būs uzvarētāji. Uz priekšu, "Ventspils"!

FKV-Liepāja. Galvenais derbijs sauc jūs uz stadionu!
13.04.18

Svētdien, 15. aprīlī FK "Ventspils" futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta trešās kārtas ietvaros Dejana Vukičeviča komanda mājās tiksies ar "Liepāju/Mogo". Spēle notiks Centrālajā stadionā - pirmo reizi jaunajā sezonā! Sākums - 15:00. Mūs visus gaida neaizmirstams notikums - īsta futbola gada atklāšana Ventspilī! Kurzemes derbijs, 82. Latvijas čempionāta vēsturē. Divi paši nesamierināmie pretinieki satiksies kārtējā saspringtajā varenajā kaujā, no kuras, bez šaubām, visiem būs karsti - tādu cīņu palaist garām nedrīkst! Pats karstākais un gardākais Latvijas klubu futbola saldēdiens, kurš nekad un nevienu neatstāj vienaldzīgu. Laipni lūgti uz stadionu, godājamie līdzjutēji!   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X