Nākamās spēles
Europas Līga
19.07 21:00 Luftetari - Ventspils
Latvijas Čempionāts
22.07 17:00 Ventspils - Valmiera
29.07 18:00 Jelgava - Ventspils
Tabula
RFS
13 34
Rīga
14 28
Liepāja/Mogo
13 25
Ventspils
14 25
Spartaks
14 23
Jelgava
14 14
Metta/LU
14 4
Valmiera
14 2

 


 
 

 
 
Pilsētas čempionāts.Balvas atradušas savus īpašniekus
09.06.18

Ventspils čempionāts - 2018 aizlidoja vienā elpas vilcienā. Turnīrs, kuram atdzimt pēc astoņu gadu pārtraukuma lika FK "Ventspils" un, pēc būtības, mūsu kluba prezidents Adlans Šišhanovs, kļuvis par vēsturi. Un ļoti lieliski, ka par brīnišķīgu vēsturi, varenu, interesantu un pozitīvu visās nozīmēs - futbola svētki mūsu sportiskajā pilsētā izdevušies uz goda! Pilsētas čempionāts apvienoja daudzus - dalībnieku (lai to nākotnē kļūtu vēl vairāk!), futbola mīlētāju, līdzjutēju, pilsētnieku un, bez šaubām, visiem atnesa prieku un daudzveidīgas emocijas. FK "Ventspils" ar kluba prezidentu Adlanu Šišhanovu galvgalī organizēja speciālu apbalvošanas ceremoniju, kuras laikā ar balvām tika atzīmētas visas astoņas komandas - dalībnieces. Vēlreiz liels jums paldies par bezkompromisa futbolu! Nu bet īpaša uzmanība, saprotams, medaļniekiem un čempionam - DEPO-14! (VIDEO)

Vukičevičs: Patreiz visas domas par spēli ar Spartaku
08.06.18

FK "Ventspils" dzimtajās sienās uzvarēja kontroles maču pret Lietuvas klubu "Trakai". Vienīgos vārtus spēlē iesita dzeltenzilo uzbrucējs Aleksejs Antonovs. Vienmēr svarīgi un patīkami panākt uzvaru. Divkārt patīkami, ka pie tam dzeltenzilie pārbaudīja potenciālos jaunpienācējus, un deva iespēju parādīt sevi jaunajiem spēlētājiem, saņemot nepieciešamo spēļu praksi - mērķi dotajā momentā ļoti svarīgi. Pēc mača intervijā to pasvītroja arī FK "Ventspils" galvenais treneris Dejans Vukičevičs, kā vienmēr, izsmeļoši un interesanti pastāstot par spēli. Pie tam, vadītājs vēl arī... nepalaida gadījumu apsveikt BK "Ventspils" ar lielo uzvaru! Krievijas pussargs Dinijars Biļjaletdinovs mūsu basketbolistus - čempionus neapsveica, toties atzinīgi novērtēja FKV, atzīmējot teicamas mūsu komandas kombināciju darbības...

Ventspils-Trakai-1:0. Vērtīgi, vajadzīgi, uzvaroši!
07.06.18

Ceturtdien, 7. jūnijā FK "Ventspils" mājās aizvadīja kontroles maču ar vienu no spēcīgākajiem Lietuvas klubiem "Trakai". Divu komandu spēle, kurām pavisam drīz jāatklāj Eirokausu sezona (abas startē Eiropas Līgā), sanāca saspringta, visumā līdzīga un noslēdzās ar minimālu dzeltenzilo uzvaru ar rezultātu 1:0! Uzvaras vārti uzbrucēja Aleklseja Antonova aktīvā, kārtējo reizi nešaubīgi realizējot pendeli. Vienmēr patīkami uzvarēt, vēl jo vairāk stipru komandu, kura tradicionāli ambicioza un kuras sastāvā daudz pazīstamu futbolistu (kurš, piemēram, nezin Dinijaru Biļjaletdinovu?!). Sparings visādā ziņā sanāca vajadzīgs un vērtīgs, dzeltenzilie risināja uzreiz vairākus svarīgus uzdevumus un tagad domā tikai par nākamo maču - 15. jūnijā mājās, pret Jūrmalas "Spartaku". Uz priekšu, "Ventspils"! (VIDEO) 

BK Ventspils - čempions! Apsveicam, jūs esat labākie!
06.06.18

Trešdien, 6. jūnijā BK "Ventspils" basketbolisti atkal kļuva par labākajiem valstī! Roberta Štelmahera komanda dramatiskā cīņā viesos uzvarēja "VEF Rīga" komandu, finālsērijā panākot kopējo uzvaru ar rezultātu 4:2! FK "Ventspils" apsveic savus draugus no BK "Ventspils" ar lielisko sasniegumu: jūs - čempioni, jūs - labākie! BK "Ventspils" atkal labāks par pārējiem! BK "Ventspils" atgrieza sev Latvijas spēcīgākās komandas nosaukumu pēc četriem gadiem, iegūstot čempionu titulu 10. reizi savā vēsturē. Kopumā jau BK "Ventspils" 18. reizi 21 sezonā spēlēja LBL finālā un desmito reizi kļuva par čempionu. Lielisks sasniegums!

Ventspils-Trakai. Spēlē divi Eiropas Līgas dalībnieki
04.06.18

FK "Ventspils" futbolisti turpina gatavošanos kārtējam mačam. Latvijas čempionātā tas notiks tikai 15. jūnijā, kad FKV mājās uzņems Jūrmalas "Spartaku". Pauze sakarā ar Latvijas izlases spēlēm. Tomēr bez spēļu prakses Dejana Vukičeviča komanda nepaliks: ceturtdien, 7. jūnijā "Ventspils" mājās aizvadīs kontroles maču ar "Trakai", vienu no spēcīgākajiem Lietuvas klubiem. Sākums - 17:00. Ieeja - brīva. Nepalaidiet garām! Mačs solās būt ļoti interesants: tiekas divi Eiropas Līgas dalībnieki, bet starts Eirokausos jau pavisam tuvu...

DEPO-14 - Ventspils čempions! Apsveicam!
03.06.18

Svētdien, 3, jūnijā, noslēdzās Ventspils čempionāts - 2018. Turnīrs, atdzimis pēc ilga pārtraukuma pateicoties FK "Ventspils" un personīgi kluba prezidentam Adlanam Šišhanovam, šodien sasniedza finišu. Intriga noslēdzošajā dienā bija nopietna: izšķīrās pats galvenais jautājums - kurš būs pilsētas čempions?! Iznākumā DEPO-14, būdams līderis pirms izšķirošajām spēlēm, savu zelta iespēju garām nepalaida - liela uzvara, pirmā vieta un Ventspils stiprākās komandas nosaukums. Apsveicam, bravo! Vien par vienu punktu atpalika Ventspils augstskola. Trešajā vietā - "FKV-treneri". FK "Ventspils" apsveic čempionu un medaļniekus, pateicas visiem turnīra dalībniekiem un līdzjutējiem - liels paldies, tas bija lieliski! Mēs kopā kopējām pūlēm likām atdzimt pilsētas čempionātam, teicami aizvadījām turnīru, kurš visiem nesa prieku!

Vukičevičs: Priecājos par tikšanos,par izlases uzvaru
02.06.18

Sestdien, 2. jūnijā Latvijas izlase panāca uzvaru pār Igauniju Baltijas Kausa starta mačā. FKV apsveic mūsu komandu un visus līdzjutējus ar ilgi gaidīto uzvaru! Apsveicam FK "Ventspils" pussargus Ritvaru Ruginu (izgāja starta sastāvā un tika nomainīts otrā puslaika vidū) un Vitaliju Rečicki (palika rezervē). Patīkami un svarīgi, ka arī FK "Ventspils" galvenais treneris Dejans Vukičevičs bija klāt spēlē, un viņa simpātijas bija, saprotams, Latvijas izlases pusē. Bez tam, šajā pašā dienā dzeltenzilo vadītājs bija speciāls viesis vērtīgā un interesantā diskusijā ar nosaukumu "Latvijas trenera ceļš", kur tika apspriesti dažādi jautājumi, saistībā ar trenera darbību.   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X