Nākamās spēles
Latvijas Čempionāts
29.09 15:00 Ventspils - Jelgava
07.10 17:00 Liepāja/Mogo - Ventspils
20.10 15:00 Ventspils - Spartaks
Tabula
Rīga
22 50
RFS
21 46
Ventspils
22 46
Liepāja/Mogo
21 36
Spartaks
21 34
Jelgava
22 18
Metta/LU
22 13
Valmiera
21 2

 


 
 

 
 
FK Ventspils preses konference
09.08.18

FK "Ventspils" aizvadīja speciālu preses konferenci, veltītu tā saucamajai "Adelekes Lietai". Mēs pilnā mērā izskaidrojām mūsu kluba pozīciju, FK "Ventspils" izpilddirektors Sergejs Usačovs un sporta direktors Andrejs Butriks pavēstīja pašu izsmeļošāko informāciju un atbildēja uz visiem žurnālistu jautājumiem. Komentārus izteica arī FK "Ventspils" futbolisti - aizsargs Abduls Gafars Mamahs un pussargs Aijeguns Tosins. Mēs pateicamies preses pārstāvjiem, kuri apmeklēja preses konferenci un pārliecinoši lūdzam visus arī turpmāk izmantot tikai oficiālu informāciju, kura tika stādīta priekšā un būs arī turpmāk uzrādīta FK "Ventspils" oficiālajos informācijas avotos. (VIDEO)

Latvijas Kauss. Būs kauja par finālu
09.08.18

Ceturtdien, 9. augustā, notika Latvijas Kausa pusfināla maču izloze. FK "Ventspils", septiņkārtējais pagodinošās trofejas ieguvējs, mačā-kaujā par iekļūšanu turnīra finālā tiksies ar Rīgas klubu RFS. Pusfināls notiks Ventspilī, trešdien, 19. septembrī. Sākums – 16:00. Uz priekšu, "Ventspils"!

GODĀJAMIE ŽURNĀLISTI!
08.08.18

Cienījamie žurnālisti! Mēs ļoti labi saprotam, ka tā saucāmā "Adelekes lieta" izraisa lielu ažiotāžu un interesi, tāpēc ielūdzam Jūs uz speciālo preses konferenci, kuru rīko FK "Ventspils" tieši tāpēc, lai izstāstītu Jums par visu, kas mums ir zināms. Jums būs lieliska iespēja saņemt atbildes uz jautājumiem, kas Jūs interesē, iepazīties ar FKV vadības un futbolistu viedokļiem. Preses konference notiks Ventspilī ceturtdienā, 9.augustā, Olimpiskā centra "Ventspils" preses centrā (2.stāvs). Sākums – plkst. 14:00. Laipni lūdzam!

FK Ventspils oficiāls paziņojums
08.08.18

Mēs oficiāli paziņojam, ka futbolists Adeleke Akinola Akinjemi dotajā momentā līdz šim nav atgriezies klubā, lai turpinātu pildīt savas saistības darba līgumā, (futbolistam spēkā četru gadu līgums), un mums līdz pat šim laikam nav zināma viņa atrašanās vieta. 

FK Ventspils oficiāls paziņojums
07.08.18

FK "Ventspils" oficiāls paziņojums. Mēs turpinām pielikt maksimumu pūļu, lai uzzinātu uzbrucēja Adelekes Akinjemi atrašanās vietu. Mēs pieliekam nopietnas pūles, lai noskaidrotu iemeslus, kas pavedināja futbolistu izdarīt tik neapdomīgu soli. Tai pat laikā mēs vēlreiz gribam paziņot sekojošo: FK "Ventspils" pieder visas tiesības (100 procentu) uz Adeleki. Tādēļ mēs pārliecinoši lūdzam citus klubus neiesaistīties pārrunās ar futbolistu vai viņa pārstāvjiem, pretējā gadījumā - tas ir visu civilizēto normu un futbola likumu rupjš pārkāpums. Mēs tāpat pārliecinoši lūdzam citus klubus informēt FK "Ventspils" tajā gadījumā, ja Adelekes pārstāvji (vai viņš pats) izgājuši vai iziet ar jums uz sakariem un mēğina risināt pārrunas. FK "Ventspils" ar lielu cieņu pret esošajām starptautiskajām normām futbola pasaulē un cer, ka pret mūsu pozīciju dotajā jautājumā visi attieksies ar pienācīgu cieņu un sapratni.

Dejans Vukičevičs: Ļoti patīk uzvarēt derbijā!
07.08.18

FK "Ventspils" atkal uzvarēja viesos Kurzemes derbijā. Šajā reizē Latvijas Kausā. Dzeltenzilie atkal parādīja dzelžainu raksturu, galēju spēles disciplīnu un kvalitatīvu futbolu un izcīnīja ceļazīmi uz turnīra pusfinālu. Visi dzeltenzilie cīnījās lieliski un līdz galam, bet jaunajam Raenam Tālbergam mačs vispār kļuva neaizmirstams. Izšķirošie vārti derbijā (un pie tam vēl papildlaikā!) - tā tiešām ir liela lieta! Pēc mača preses konferencē FK "Ventspils" galvenais treneris Dejans Vukičevičs, protams, runāja par 17. gadīgā uzbrucēja panākumu. Tomēr pirmkārt FKV vadītājs paslavēja visu komandu, apsveica dzeltenzilo līdzjutējus ar svarīgo uzvaru un pasvītroja, ka jauns Kurzemes derbijs (bet tas jau pirmdien, 13. augustā, Ventspilī!) droši vien būs savādāks, vēl vairāk sarežğītāks un saspringtāks. Un jau tagad uzaicināja uz to visus dzeltenzilo līdzjutējus... 

Liepāja-FKV-0:1. Tālbergs nosūta FKV uz pusfinālu!
06.08.18

Pirmdien, 6. augustā, FK "Ventspils" futbolisti aizvadīja kārtējo maču. Latvijas Kausa 1/4 fināla ietvaros Dejana Vukičeviča komanda viesos tikās ar "Liepāju/Mogo". Karstajā Kurzemes derbijā noskaidrojās prestižā turnīra pusfinālists. Par to, mūsu kopējam priekam, kļuva "Ventspils", panākot svarīgu un skaistu uzvaru ar rezultātu 1:0! Par izšķirošo vārtu autoru papildlaikā kļuva 17. gadīgais uzbrucējs Raens Tālbergs, nosvinot savus pirmos dzeltenzilo vārtus - bravo, Raen, apsveicam! Mačs kļuva par īpašu arī pussargam Artjomam Fiļimonovam, kurš debitēja FKV sastāvā - apsveicam ar debiju! "Ventspils" iekļuva Latvijas Kausa pusfinālā. Izloze noteiks dzeltenzilo pretinieku 1/2 finālā ceturtdien, 9. augustā. Uz priekšu, "Ventspils"! (VIDEO)    
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X