Tabula
Rīga
28 64
Ventspils
28 60
RFS
28 55
Liepāja/Mogo
28 51
Spartaks
28 42
Jelgava
28 21
Metta/LU
28 19
Valmiera
28 8

 


 
 

 
 
FKV un TEX-MEX ielūdz! Nepalaidiet garām!
03.10.18

Godājamie FK "Ventspils" līdzjutēji! Mums svarīgi, lai jūs vienmēr būtu ar komandu, lai pārdzīvotu par dzeltenzilajiem, lai palīdzētu FKV uzvarēt gan dzimtajās sienās, gan arī viesos. Mājās mēs vienmēr ar prieku gaidām jūs stadionā, bet uz spēlēm viesos organizējam autobusu, lai jūs būtu kopā ar komandu. Jau svētdien, 7. oktobrī, FKV Latvijas čempionāta 24. kārtā izbraukumā spēlēs ar FK "Liepāja/Mogo". Sākums - 17:00. Jauns Kurzemes derbijs! Mačs svarīgs un interesants - steidzieties redzēt! Tie no jums, kuri nevarēs šajā vakarā būt Liepājā, mēs aicinām Ventspilī uz restorānu TEX-MEX, kur jums būs brīnišķīga iespēja noskatīties translāciju kanālā Best4sport un uzlabot sev noskaņojumu, pateicoties negaidītiem un patīkamiem pārsteigumiem!

A. Tosins: Jau domāju par Kurzemes derbiju...
30.09.18

FK "Ventspils", otrajā puslaikā salaužot "Jelgavas" pretestību, Latvijas čempionātā panāca ceturto uzvaru pēc kārtas. Spēcīgo uzvaras gaitu dzeltenzilie pavisam nedomā atslābināt! Spēle ar Jelgavas klubu FKV nedevās viegli, viss izšķīrās otrajā puslaikā, kad pretiniekam nebija ko pretstatīt nenomierināmajam Aijegunam Tosinam. Bravo, Tos-raķete: dublis otrajā mačā pēc kārtas, 10 vārti turnīrā un pierastā lieliskā neapturamība  izšķirošajā un pašā sarežģītākajā sezonas nogrieznī! Pēc spēles labsirdīgais Tos, kuru, kā vienmēr, ar smaidu un prieku sagaidīja līdzjutēji, atbildēja uz mūsu jautājumiem. Un, rādās, domāja trāpīgais snaiperis jau tikai par Kurzemes derbiju Liepājā, 7. oktobrī... (VIDEO)

D. V.: 3 punkti - pats galvenais uzdevums. Izpildījām
30.09.18

FK "Ventspils" uzvarēja "Jelgavu", otrajā puslaikā ieditot divus bezatbildes vārtus. Dzeltenzilie pilnā mērā revanšējās par apbëdinošo bezvārtu neizšķirtu otrajā aplī. Vispār FKV garajā sezonā tā arī neļāva "Jelgavai" iesist, visās četrās savstarpējās spēlēs Latvijas čempionātā atstājot pretinieku tukšā (vārtu starpība šajās spēlēs 7:0!). Svarīgie trīs punkti izcīnīti, FKV izvirzījies otrajā vietā turnīra tabulā un turpina čempionu cīņu, turpina līdz pēdējam! Un par to, tai skaitā, pēc mača preses konferencē runāja FK "Ventspils" galvenais treneris Dejans Vukičevičs. "Mēs turpinām cīnīties līdz galam, un es esmu priecīgs, ka mūsu līdzjutēji vienmēr ar mums - mēs turpinām čempionu ceļu kopā!" Un vēl, saprotams, dzeltenzilo vadītājs izsmeļoši izskaidroja aizvadītās saspringtās divcīņas visus svarīgākos momentus... (VIDEO) 

Mašīna arvien tuvāk. Dana jau pretendē!
29.09.18

FK "Ventspils" svarīgā mačā uzvarēja "Jelgavu". Bija sasprindzinājums, bija nepiekāpība, un tomēr spēcīgais dzeltenzilo spiediens otrajā puslaikā piespieda stipro pretinieku pielaist izšķirošās kļūdas. Tosam-raķetei īpašs uzaicinājums nav nepieciešams: savu iespēju šis snaiperis vienmēr izmanto! Punktus zaudēt nekādi nedrīkstēja, un FKV atrisināja pašu galveno spēles uzdevumu. Visi dzeltenzilo līdzjutēji, protams, priecājās, bet mūsu apburošā līdzjutēja Dana priecājās īpaši. Uzvara - veiksme mūsu tradicionālajā konkursā, un lūk jau, Dana pretendē uz superbalvu no FKV prezidenta - uz jaunu mašīnu Volkswagen. Apsveicam! Un tā, jaunā mašīna, starp citu, stadionā jau priecēja (un ļoti patīkami pārsteidza!) visus skatītājus...

Ventspils-Jelgava-2:0. Tos-raķete darbībā!
29.09.18

Sestdien, 29. septembrī FK "Ventspils" futbolisti aizvadīja kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta divdesmit tršās kārtas ietvaros Dejana Vukičeviča komanda dzimtajās sienās tikās ar klubu "Jelgava". Spēle paredzami sanāca smaga, vienmēr nepiekāpīgā pretinieka aizsardzība turējās ilgi un nepiekāpīgi, tomēr laukuma saimnieki iznākumā pelnīti noveda lietu līdz svarīgajai uzvarai ar rezultātu 2:0! Par spēles varoni kļuva Tosins Aijeguns: neapturamā Tosa-raķetes aktīvā abi vārti. Ļoti svarīgais un vajadzīgais panākums sasniegts, FKV nosvinēja savu 15. uzvaru turnīrā, un jau, protams, apstāties mēs noteikti nedomājam! Liels paldies līdzjutējiem, kuri, kā vienmēr, ļoti lieliski atbalstīja dzeltenzilos. Kopā mēs uzvaram, kopā apspēlējam - tas ir pats galvenais. Uz priekšu, "Ventspils"! (VIDEO) 

Ventspils-Jelgava. 3 punkti - cita mērķa nevar būt!
28.09.18

Sestdien, 29. septembrī FK "Ventspils" futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta divdesmit trešās kārtas ietvaros Dejana Vukičeviča komanda dzimtajās sienās tiksies ar klubu "Jelgava". Sākums - 15:00. Dzeltenzilie piedalās karstā cīņā par čempionu titulu, čempionu noskaidrošana ar katru kārtu kļūst aizvien vairāk intriģējoša - punktus zaudēt nedrīkst, un tas sola ļoti interesantu izrādi! Nepalaidiet garām! Vēl jo vairāk, ka maču atliek arvien mazāk - nepaejiet garām dzeltenzilo futbolam, kurš ir skaists un rezultatīvs. Kā reiz gūtie vārti mums, saprotams, būs ļoti nepieciešami, mēs atceramies apbēdinošo bezvārtu neizšķirtu mājās ar "Jelgavu"... Laipni lūgti uz stadionu, godājamie līdzjutēji! Kopā uzvaroši turpināsim čempionu sacensību. Uz priekšu, "Ventspils"!

Vien trīs spēles mājās! Balvas turpina jūs gaidīt
27.09.18

Latvijas čempionāts nepielūdzami tuvojas noslēgumam. Garās sezonas finiša taisne jūtama arvien stiprāk, pēc būtības, komandas jau tajā izgājušas, tādēļ katra divcīņa arvien enerģiskāka un interesantāka. Vai tad var ko tādu palaist garām?! FK "Ventspils" atlikuši vien 3 (!) mači dzimtajās sienās - nepalaidiet garām iespēju atbalstīt savu komandu, citādi pēc tam ar vilšanos kodīsiet sev elkonī. Sestdien, 29. septembrī, kost vēl noteikti neko nevajag: FKV uzņem "Jelgavu", sākums - 15:00 - jūsu jaunā iespēja būt stadionā! Būt, atbalstīt FKV un... laimēt balvas! Mūsu tradicionālais konkurss tieši tam arī kalpo!
   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X