Nākamās spēles
Latvijas Čempionāts
19.08 18:00 Spartaks - Ventspils
24.08 17:00 Ventspils - Rīga
01.09 16:00 Ventspils - RFS
Tabula
RFS
16 40
Ventspils
17 34
Rīga
16 34
Spartaks
16 29
Liepāja/Mogo
15 28
Jelgava
17 14
Metta/LU
17 4
Valmiera
16 2

 


 
 

 
 
Dejans Vukičevičs: Tagad skrupulozi jāizpēta Bordeaux
23.07.18

FK "Ventspils" sagrāva "Valmieru Glass ViA". Ir jauni 4 vārti! Vispār, dzeltenzilo uzbrukums nepazīst žēlumu pretinieku aizsardzības kārtībai: pēdējos četros mačos FKV iesitis jau pat 15 vārtus! Zīmīgi, ka skaistie Tosina-raķetes vārti, kuri mačam pavilka svītru, kļuva vēl arī par jubilejas - tie ir 1300 "Ventspils" vārti Latvijas čempionāta virslīgā. Pēc mača preses konferencē, kura iznāca ilga, bet zīmīga, FK "Ventspils" galvenais treneris Dejans Vukičevičs, tomēr, par to nerunāja - ir tēmas arī svarīgākas. Tas ir ļoti piesātinātais FKV spēļu kalendārs, tas ir vispārējais Latvijas futbola raksturojums un tas, neapšaubāmi, ir intriģējošā kauja ar "Bordeaux". "Mačs ar "Bordeaux" - tas ir mačs no tās kategorijas, par kuriem zēns, tikko sācis nodarboties ar futbolu, sapņo kopš bērnības un iet uz to ilgus gadus. Tagad tāda iespēja ir. Un tie, protams, ir futbola svētki! Bet tikai no mums atkarīgs, vai mēs padarīsim šos svētkus vēl krāsainākus un labākus!" Vēl trāpīgāk, kā FKV vadītājs divcīņas gaidās ceturtdien, laikam, arī nepateiks... 

FKV uzvar. FKV palidz piepildīties sapnim!
22.07.18

FK "Ventspils" uzvarēja "Valmieru Glas ViA", panākot astoto uzvaru Latvijas čempionātā. Nekas futbolā nenotiek viegli, vēl jo sarežģītāk, kad mači mainās viens pēc otra, un laika pat priekš elementāras atjaunošanās vienkārši nav. Tomēr "Ventspils" iet uz priekšu un uzvar! Un vēl FKV iepriecina mūsu līdzjutējus, kas vienmēr īpaši patīkami. Šodien par mūsu tradicionālā konkursa galveno triumfātoru kļuva līdzjutēja Inga, kuru mēs ar prieku arī apsveicam. Ingai bija viens sapnis, un šodien tas Ingai ar FKV palīdzību piepildījās - kas var būt labāks, vai nav tiesa?! Apsveicam, Inga! (VIDEO)

FKV-Valmiera-4:1. Bet tagad tiešām tikai Bordeaux!
22.07.18

Svētdien, 22. jūlijā FK "Ventspils" futbolisti aizvadīja kārtējo maču. Čempionāta piecpadsmitās kārtas ietvaros Dejana Vukičeviča komanda uzņēma "Valmieru Glass ViA". Dzeltenzilie, kuru spēļu grafiks vienkārši neticami piesātināts, vienalga parādīja klasisku futbolu, acīmredzami pierādīja, ka ir augstākas klases un pelnīti uzvarēja ar lielu rezultātu 4:1! Ar dubli atzīmējās neapturamais uzbrucējs Adeleke Akinjemi (vienkārši nav iespējams apturēt misteru Leke-vārti!), vēl pa vārtiem iesita pussargi Aijeguns raķete Tosins un Eduards Tīdenbergs, nosvinot savus pirmos vārtus turnīrā. Mačs kļuva par īpašu aizsargam Dmitrijam Litvinskim un pussargam Mārim Bitem - pirmais debitēja FKV sastāvā, otrs - debitēja gan FKV, gan arī Latvijas čempionāta Virslīgā. Apsveicam! Trīs svarīgi punkti iegūti, un tagad... Nu bet tagad tiešām tikai "Bordeaux"! Pārslēgsimies pilnībā uz vienu no interesantākajiem un neaizmirstamākajiem mačiem dzeltenzilo vēsturē. Uz priekšu, "Ventspils"! (VIDEO) 

Tiek atklāts jauns aplis. Jūsu jaunā iespēja uzvarēt!
21.07.18

Visu jūliju līdzjutēji izbauda satriecošas emocijas, kuras visiem dāvā FK "Ventspils" dalība Eiropas Līgā. Eirokausi - brīnumains un neatkārtojams garās sezonas periods. "Luftetari" pieveikts, tagad FKV gaida duelis ar slaveno "Bordo". Mājās, ceturtdien, 26. jūlijā, atlicis pavisam nedaudz laika, un spēle ar klubu, kurā kādreiz spēlēja, piemēram, pats Zinedins Zidāns, kļūs par realitāti. Vispār, iedomas šī spēle satrauc stipri. Bet... Nedrīkst steigties! FKV vēl ir svarīga lieta. Svētdien, 22. jūlijā "Ventspils" dzimtajās sienās atklāj Latvijas čempionāta trešo apli - mačs ar "Valmieru Glass ViA". Sākums - 17:00. Nepalaidiet garām! Kopā atklāsim turnīra trešo apli, bet jūs vēl arī ņemsiet un laimēsiet balvas. Mums ļoti patīk jums tās pasniegt!

FKV-Valmiera. Bordo?! Nē, patreiz Valmiera svarīgāka
21.07.18

FK "Ventspils" futbolisti turpina gatavošanos kārtējam mačam. Pirmā sarežģītā barjera Eiropas Līgā pārvarēta, otrā - pavisam tuvu. Slavenais "Bordeaux" pavisam tuvu! Jau ceturtdien, 26. jūlijā, atliek vien nedaudz dienas... Tomēr pagaidiet, nesteidzieties. Lielie futbola svētki, kurus dzeltenzilie jau dāvājuši visiem Latvijas futbola cienītājiem (tāds slavens klubs, kurš pārstāv pasaules čempionu valsti, kurš pārstāv vienu no spēcīgākajiem čempionātiem pasaulē, Latvijā sen nav viesojies!), nedaudz pagaidīs. Tādēļ, ka dzeltenzilajiem ir vēl viens svarīgs mačs Latvijas čempionātā. Čempionāta piecpadsmitās kārtas ietvaros Dejana Vukičeviča komanda svētdien, 22. jūlijā mājās uzņems "Valmieru Glass ViA". Sākums - 17:00. Nedrīkst vēl domāt par "Bordo", laiks pilnīgai koncentrācijai spēlē ar "Valmieru", tagad tieši tas svarīgākais. Paklupt nedrīkst! Laipni lūgti uz stadionu, godājamie līdzjutēji! Turpināsim uzvarēt kopā! Uz priekšu, "Ventspils"!

Dejans Vukičevičs: Spēle ar Bordeaux - futbola svētki
20.07.18

FK "Ventspils" iekļuva Eiropas Līgas otrajā atlases kārtā. Tagad dzeltenzilos gaida aizraujoša divcīņa ar Francijas "Bordeaux". Jāsaka, pirmo reizi tik pazīstams Eiropas klubs, kurš pārstāv vienu no pasaules spēcīgākajiem čempionātiem, spēlēs Ventspilī. Ceturtdien, 26. jūlijā (sākums - 17:45), tas kļūs par realitāti! Nepalaidiet garām! Saprotams, ka šī spēle jau tagad izsauc nopietnu interesi, tomēr FK "Ventspils" galvenais treneris Dejans Vukičevičs taisnīgi nesāka skriet uz priekšu: jau svētdien, 22. jūlijā (sākums - 17:00) dzeltenzilos gaida svarīgs mačs Latvijas čempionātā. Uzreiz pēc spēles Elbasanā Dejans Vukičevičs ne tikai komentēja tās iznākumu un sprieda par "Bordeaux", bet arī pasvītroja, ka patreiz galvenā prioritāte - mājas mačs ar "Valmieru Glass ViA"

Mēs vienmēr cīnāmies līdz galam! Tā būs arī ar Bordo
20.07.18

Piektdien, 20. jūlijā FK "Ventspils" futbolisti atgriezās mājās pēc mača Albānijā. Dejana Vukičeviča komanda turpina spēlēt ļoti saspringtā grafikā: tikko noslēgusies spēle ar "Luftetari" Eiropas Līgā, bet jau pavisam drīz, svētdien, 22. jūlijā (sākums - 17:00) jau jauns mačs Latvijas čempionātā. Pauzes nav, laika atpūtai nav. FK "Ventspils" vēlreiz apsveic savus līdzjutējus ar lielu zīmīgu notikumu: pirmo reizi mūsu kluba vēsturē tieši uz Ventspili atbrauks tāds slavens klubs, kā "Bordeaux", un tas ir pa īstam lielisks un neaizmirstams futbola notikums. Laipni lūgti uz stadionu ceturtdien, 26. jūlijā (sākums - 17:45). Visi dzeltenzilie atrodas teicamā noskaņojumā, sajūtot šos mūsu kopējos futbola svētkus. Vēl jo nepatīkamāk mums dzirdēt un vērot dažas negatīvas atsauksmes, kuras, diemžēl, adresētas dzeltenzilajiem pēc mača Albānijā.   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X