Tabula
Rīga
28 64
Ventspils
28 60
RFS
28 55
Liepāja/Mogo
28 51
Spartaks
28 42
Jelgava
28 21
Metta/LU
28 19
Valmiera
28 8

 


 
 

 
 
FK Ventspils un FKV Akadēmija: vienā virsotnē!
13.10.18

FK "Ventspils" futbolisti turpina gatavošanos kārtējam Latvijas čempionāta mačam. Dzeltenzilie gatavojas pēc plāna, nopietni un kvalitatīvi, lai sestdien, 20. oktobrī, kad FKV mājās svarīgā spēlē uzņems Jūrmalas "Spartaku" (sākums - 15:00), būtu maksimāli savākti un sagatavoti. Līdz jaunai kaujai vēl atlicis laiks, un Dejana Vukičeviča komanda izmanto to ar lielu labvēlību ne tikai priekš sevis, bet arī priekš mūsu FKV Akadēmijas jaunajiem futbolistiem. Uzreiz vairāki futbolisti no galvenās komandas izveda ļoti vajadzīgu un vērtīgu meistarklasi kopā ar jaunajiem dzeltenzilajiem. Bija brīnišķīgi, jautri, interesanti un ļoti pamācoši. FK "Ventspils" un FKV "Akadēmija" - vienā virsotnē!

Laiks izlasēm. Novēlam Žuļevam debiju izlasē!
10.10.18

FK "Ventspils" futbolisti turpina gatavošanos kārtējam, izšķirošajam, Latvijas čempionāta nogrieznim. Turnīrā iestājusies kārtējā (un jau noslēdzošā) pauze, sakarā ar Latvijas izlases mačiem UEFA Nāciju Līgā. Dejana Vukičeviča komanda trenējas plānotajā režīmā, bet tikai, saprotams, ne pilnā sastāvā. Uz Latvijas izlasi izsaukti trīs dzeltenzilie: aizsargi Vadims Žuļevs un Vitalijs Jagodinskis, kā arī pussargs Ritvars Rugins. Un īpaši patīkami atzīmēt Žuļas uzaicināšanu: aizsargs atkal izsaukts uz galveno komandu - apsveicam, Vadim! Uz Latvijas jaunatnes izlasi izsaukts FKV aizsargs Ņikita Koļesovs. FK "Ventspils" novēl veiksmi un uzvaras Latvijas izlasēm un dzeltenzilo izlašu dalībniekiem!

Vukičevičs: Līdz sezonas finišam mums vieni fināli!
08.10.18

FK "Ventspils" uzvarēja kārtējo Kurzemes derbiju, trešo reizi pēc kārtas (ieskaitot kausa maču) izrādoties spēcīgākiem par principiālo pretinieku tieši Liepājā. Unikāls fakts: dzeltenzilie uzvarēja savu galveno pretinieku trešo reizi pēc kārtas, bet skaitot kausa maču - ceturto reizi pēc kārtas. Latvijas čempionātā trīs uzvaras pēc kārtas FKV pēdējo reizi pār Liepājas klubu panāca 17 (!) gadus atpakaļ, bet divas sausās uzvaras pēc kārtas (neskaitot kausu) gadījās pirmo reizi kopš 2007. gada. Ir pamats priekam! Pēc mača preses konferencē FK "Ventspils" galvenais treneris Dejans Vukičevičs bija nopietns, bet paredzami neslēpa apmierinājumu. "Teicu komandai pirms spēles - mums sezonā atlikuši vieni fināli!" Bija vēl interesantas tēmas, piemēram, vēl viens unikāls moments: Dejans Vukičevičs pēc derbija komentēja un atbildēja kopā jau ar trešo (!) Liepājas kluba vadītāju sezonā. Un pie tam dzeltenzilie atkal bija spēcīgāki, atkal uzvarēja... (VIDEO)

Liepāja-Ventspils-0:1. Derbijs atkal mūsu! Cīnāmies!
07.10.18

Svētdien, 7. oktobrī "Ventspils" futbolisti aizvadīja kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta divdesmit ceturtās kārtas ietvaros Dejana Vukičeviča komanda viesos tikās ar klubu "Liepāja/Mogo". 85. Kurzemes derbijs paredzami sanāca kaujiniecisks, saspringts un ļoti interesants un noslēdzās ar teicamu dzeltenzilo uzvaru ar rezultātu 1:0! Par izšķirošo vārtu autoru kļuva neapturamais Tosins Aijeguns - labais, Tos-raķete! Dzeltenzilie parādīja varenu raksturu - gandrīz visu (!) otro puslaiku viesi aizvadīja mazākumā. Svarīga FKV uzvara, mēs turpinām (un nedomājam apstāties!) čempionu cīņu! Atkal par lielisku spēku izrādījās FKV līdzjutēji, kuru derbijā bija daudz un kuri spīdoši atbalstīja savu mīļoto komandu - LIELS VISIEM PALDIES! FKV turnīrā panāca piekto uzvaru pēc kārtas, FKV atkal (trešajā derbijā pēc kārtas, tā nav bijis kopš 2001. gada!) izrādījās stiprāks par mūžseno pretinieku, un atkal Liepājā, FKV turpina savu vareno uzvaras gājienu. Uz priekšu, "Ventspils"! (VIDEO) 

Liepāja-FKV. Nograndēs divkauja karstajā derbijā!
06.10.18

Svētdien, 7. oktobrī FK "Ventspils" futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta divdesmit ceturtās kārtas ietvaros Dejana Vukičeviča komanda viesos tiksies ar klubu "Liepāja/Mogo". Sākums - 17:00. Nograndēs 85. Kurzemes derbijs! Svarīgs un aizraujošs mačs - Latvijas futbolā nav aizraujošākas izrādes, asākas un saspringtākas. FKV turpina ļoti intriģējošu sacensību pēc zelta medaļām un, bez šaubām, gaidāmajā derbijā mūs var interesēt tikai uzvara, tikai ļoti vajadzīgie trīs punkti. Te lieki vārdi pilnīgi nav vajadzīgi. Dodamies cīnīties ar principiālo pretinieku, dodamies sisties par uzvaru līdz pēdējam. Mums viss pa spēkam! Interesanto Kurzemes derbija translāciju var telekanālā Best4sport. Uz priekšu, "Ventspils"!

Uzmanību! Autobuss līdzjutējiem Rīgā!
05.10.18

Garā sezona tuvojas noslēgumam, FK "Ventspils" atlicis arvien mazāk maču. Tuvākais no tiem jau svētdien, 7. oktobrī, kad FKV viesos tiksies ar "Liepāju/Mogo". Sākums - 17:00. Viss pats aizraujošākais, kas ir Latvijas futbolā, notiks tieši Kurzemes derbijā! Nepalaidiet garām! Mums ļoti svarīgs katrs līdzjutējs, mēs runājam par to visu sezonu un tagad ar labpatiku atkārtojam vēlreiz! UZMANĪBU! Speciāli dzeltenzilo līdzjutējiem, dzīvojošiem Rīgā, FK "Ventspils" administrācija pieņēma lēmumu organizēt speciālu autobusu, kurš atvedīs jūs no galvaspilsētas uz Liepāju uz aizraujošu spēli. Mēs zinām, ka Rīgā dzīvo daudz dzeltenzilo līdzjutēju, vienmēr līdz pēdējam atbalstot FKV un vēloties būt mūsu spēlēs - šo soli mēs veicam priekš jums un jūsu ērtībām! Laipni lūgti uz dzeltenzilo futbolu!

Uzmanību līdzjutējiem no Ventspils! Autobuss gaida!
05.10.18

Svētdien, 7. oktobrī, FK "Ventspils" futbolisti aizvadīs kārtējo maču. Latvijas čempionāta 24. kārtas ietvaros Dejana Vukičeviča komanda viesos tiksies ar klubu "Liepāja/Mogo". Sākums - 17:00. Jauns Kurzemes derbijs! Nepalaidiet garām, tas būs ļoti interesanti! Jums ir brīnišķīga iespēja būt kopā ar komandu, būt klāt! FK "Ventspils" administrācija organizē braucienu uz maču. Nepalaidiet garām un esiet kopā ar mīļoto komandu interesanta un zīmīga notikuma laikā! Uz priekšu, "Ventspils"! 
   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X