Nākamās spēles
Latvijas Čempionāts
31.03 15:00 Ventspils - Valmiera
07.04 15:00 Jelgava - Ventspils
15.04 15:00 Ventspils - Liepāja/Mogo

 


 
 

 
 
Adlans Šišhanovs - jaunais FKV vadītājs!
01.02.18

FK "Ventspils" oficiāls paziņojums. Mēs jau ziņojām, ka mūsu klubs, kurš nekad nav slēpis savas sportiskās ambīcijas un vienmēr darījis visu iespējamo, lai iepriecinātu mūsu godājamos līdzjutējus, iegājis periodā, kad svarīgas stratēģiskas izmaiņas un pārmaiņas kļuvušas par objektīvu nepieciešamību. FKV mīl futbolu, FKV mīl sasniegt panākumus futbolā - nedrīkst stāvēt uz vietas, vienmēr jāattīstās. Šodien, 1. februārī mēs oficiāli paziņojam, ka FK "Ventspils" akcionāru sapulce pieņēmusi lēmumu, kura sakarā par FK "Ventspils" vadītāju kļuvis Adlans Šišhanovs. Mēs apsveicam Adlanu Šišhanovu un novēlam viņam panākumus un uzvaras kopā ar FKV, kopā ar dzeltenzilajiem!

Laiks izlasēm. Žuļevs pirmo reizi galvenajā komandā!
26.01.18

FK "Ventspils" turpina gatavošanos jaunajai sezonai. Dzeltenzilie trenējas plānotajā režīmā. Pirmo 2018. gada pārbaudes maču Dejana Vukičeviča komanda aizvadīs 3. februārī (13:00, 2. pamatskolas laukumā), kad mājās tiksies ar Lietuvas klubu "Palanga". Šajā spēlē FKV galvenais treneris nevarēs rēķināties uzreiz ar diviem vadošajiem aizsargiem: noteikti nespēlēs Ņikita Koļesovs un Vadims Žuļevs. Iemesls galēji attaisnojošs: dzeltenzilie izsaukti uz Latvijas izlasi, kura 3. februārī Turcijā aizvadīs draudzības maču. Īpašs notikums Vadimam Žuļevam: viņš pirmo reizi izsaukts uz galveno komandu - apsveicam, Žuļa!

D.V.: Brīnišķīga nedēļa - esmu apmierināts ar komandu
25.01.18

FK "Ventspils" futbolisti turpina gatavošanos jaunajai sezonai. Dejana Vukičeviča komanda atpūtu nepazīst: intensīvi un interesanti treniņi seko cits citam. Tā arī sagatavošanās perioda karstumā jābūt, kurš ar katru dienu tikai uzņem apgriezienus. Laiks lido ātri, un lūk jau dzeltenzilo galvenais treneris svin mini jubileju: pirmā nedēļa FK "Ventspils" vadībā. Sarunāties ar Dejanu Vukičeviču ļoti interesanti, viņš vienmēr dienvidnieciski temperamentīgs un emocionāls. Viņa pirmie iespaidi darbā jaunajā klubā...

Dejans Vukičevičs - FK Ventspils galvenais treneris!
18.01.18

FK "Ventspils" futbolisti turpina gatavošanos jaunajai sezonai. Pats titulētākais Latvijas klubs, kurā, neapšaubāmi, prasījās radošas pārmaiņas, atver jaunu lappusi savā bagātajā vēsturē, un mums visiem, saprotams, ļoti gribas, lai arī jaunais etaps būtu veiksmīgs un uzvarošs. FKV līdzjutēji var nešaubīties, ka visi dzeltenzilie izdarīs tam maksimāli iespējamo! Mēs iesoļojam jaunā aizraujošā periodā, dzeltenzilo ambīcijas nekur nevar izzust, un iekarot jaunas virsotnes dosies jaunais treneru štābs. FK "Ventspils" oficiāli paziņo: par FKV jauno galveno treneri kļuvis pieredzējušais Melnkalnes speciālists Dejans Vukičevičs. Laipni lūgts Ventspilī, Dejan!

Pols Ašvorts atstāj FK Ventspils
16.01.18

FK "Ventspils" turpina gatavoties jaunajai sezonai. Dzeltenzilo ambīcijas, kuras vienmēr atšķīrušas pašu titulētāko valsts klubu, nekur nav pazudušas, tā kā FKV līdzjutēji var sekot līdzi sagatavošanās periodam bez lieka satraukuma. Viss būs labi! FK "Ventspils" oficiāli paziņo, ka komandu atstāj galvenais treneris Pols Ašvorts. Angļu speciālistam beidzies līgums, kurš pēc abpusējas vienošanās pagarināts netiks. FK "Ventspils" pateicas Polam Ašvortam par darbu, tas bija aizraujošs, interesants un bagātu dažādu emociju pilns piedzīvojums, un novēl viņam panākumus karjerā!

FKV: Sagatavošanās periods startējis!
13.01.18

Sestdien, 13. janvārī FK "Ventspils" futbolisti sāka gatavošanos jaunajai sezonai. Individuālās nodarbības, kad futbolisti atvaļinājumā izpildīja savas programmas, saprotams, notika arī iepriekš, bet jau šodien komanda sapulcējās kopā. Jau rīt dzeltenzilie pirmo reizi jaunajā gadā izies trenēties laukumā, un sagatavošanās periods ar katru dienu uzņems apgriezienus. Janvārī dzeltenzilie trenēsies mājās. Starts dots, laiks aiziet, darbs priekšā ļoti nopietns, un jums, godājamie līdzjutēji, noteikti būs interesanti. Uz priekšu, "Ventspils"!

Priecīgus Ziemassvētkus, cienījamie līdzjutēji!!
23.12.17

FK "Ventspils" apsveic visus dzeltenzilo līdzjutējus un futbola cienītājus ar gaidāmo Jauno gadu! Priecīgus Ziemassvētkus un visu to labāko Jaunajā, 2018. gadā! Novēlam visiem veselību, prieku, panākumus, laimīgas cerības, lai piepildās visas vēlmes un būtu lielisks un izteiksmīgs futbols. Lai jaunajā gadā būtu jaunas dzeltenzilo uzvaras un uzvarētāju emocijas! Būsim kopā Jaunajā gadā, būsim stiprāki Jaunajā gadā!
   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X