Nākamās spēles
Latvijas Čempionāts
20.10 15:00 Ventspils - Spartaks
Latvijas Kauss
24.10 20:15 Rīga - Ventspils
Latvijas Čempionāts
28.10 18:00 Rīga - Ventspils
Tabula
Rīga
24 56
Ventspils
24 52
RFS
24 49
Liepāja/Mogo
24 42
Spartaks
24 40
Jelgava
24 18
Metta/LU
24 13
Valmiera
24 5

 


 
 

 
 


FKV skolā. Dāvājam prieku, novēlam panākumus mācībās!
03.09.18

Latvijas čempionātā iestājusies tradicionālā pauze, sakarā ar Latvijas izlases svarīgajiem mačiem. Uz valsts galveno komandu devušies aizsargs Vitalijs Jagodinskis un pussargs Ritvars Rugins kuriem mēs novēlam veiksmi un panākumus drīzumā gaidāmajās sarežģītajās Nācijas Līgas spēlēs. FK "Ventspils" futbolisti pauzes laikā saņēmuši dažas dienas atpūtai - pēc sarežģītā un saspringtā posma pats īstais laiks nedaudz atpūsties, lai drīzumā ar jauniem spēkiem turpināt gatavoties un cīnīties čempionātā un Latvijas Kausā. Tomēr šodien ne visiem dzeltenzilajiem izdevās atpūsties! Tādēļ ka šodien īpaša diena, šodien sākās jaunais mācību gads, ar ko mēs ar labpatiku arī apsveicam visus skolēnus un skolotājus - labu ceļavēju, jaunas jums zināšanas un brīnišķīgu mācību gadu!

D.V.: Zinājām, ka mums nepieciešams vienkārši uzvarēt
02.09.18

FK "Ventspils" uzvarēja ļoti svarīgā mačā, pirmo reizi sezonā uzvarot ambiciozo RFS. Uzvarēja pašā vajadzīgākajā un svarīgākajā sezonas momentā! Spēle ar Rīgas klubu neatstāja dzeltenzilajiem izvēli: tikai uzvara, un nekas cits, bez uzvaras. Un Dejana Vukičeviča komanda ar sarežģīto uzdevumu tika galā lieliski, iesitot katrā puslaikā pa skaistiem vārtiem un panākot pilnīgi pelnītu uzvaru. Pēc mača preses konferencē FKV galvenais treneris Dejans Vukičevičs pirmām kārtām apsveica un pateicās saviem futbolistiem. "Esmu ļoti apmierināts ar komandu! Izpildīja laukumā visu, kas bija nepieciešams". Un vēl FKV vadītājs pasvītroja, ka visa cīņa vēl priekšā, ka pēc pauzes dzeltenzilajiem jābūt vēl spēcīgākiem... (VIDEO) 

FKV daudz līdzjutēju. Balva... uz Kuldīgu!
01.09.18

FK "Ventspils" principiālā mačā uzvarēja RFS. Spēles svarīgums nav pārvērtējams, un dzeltenzilie izdarīja visu, lai iepriecinātu savus līdzjutējus. Sanāca labākajā veidā! Pēc spēles uz gaišajiem un laimīgajiem mūsu līdzjutēju smaidiem bija ļoti patīkami skatīties. Paldies visiem par atbalstu. Divkārt patīkami, ka līdzjutēju dzeltenzilajiem daudz, ka par "Ventspili" stipri pārdzīvo ne tikai dzimtajā pilsētā, bet arī ārpus tās. Lūk, arī kārtējā balva, kura kļuva par realitāti pēc mūsu tradicionālā konkursa, dodas uz Kuldīgu! Dodas kopā ar Kasparu, FKV līdzjutēju. Bravo, Kaspar - apsveicam!

FKV-RFS-2:0. Teicama mācība - uzvaroša un iespaidīga!
01.09.18

Sestdien, 1. septembrī FK "Ventspils" futbolisti aizvadīja kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta divdesmitās kārtas ietvaros Dejana Vukičeviča komanda mājās tikās ar Rīgas klubu RFS. Dzeltenzilajiem mačam bija milzīga nozīme: laukuma saimnieki aizvadīja brīnišķīgu spēli un panāca ļoti svarīgu un vajadzīgu uzvaru ar rezultātu 2:0! Ar kārtējiem lieliskajiem vārtiem atzīmējās Tosins Aijeguns (Tos - raķete savā stilā izšāva spīdoši, kā no lielgabala!), vēl vieni vārti Giuli Mandžgaladzes aktīvā. Mēs zinājām, mēs izdarījām: 1. septembrī pasniedzām pretiniekam teicamu mācībstundu - uzvarošu un iespaidīgu! Liels paldies līdzjutējiem par atbalstu: tā atkal bija ļoti svarīga, tā atkal bija vienreizēja. FKV atklāja rudens, izšķirošo, turnīra posmu pašā labākajā un pareizākajā veidā. Apstāties mēs noteikti nedomājam. Uz priekšu, "Ventspils"! (VIDEO)

Ventspils-RFS. Rudens sākas ar svarīgu spēli!
30.08.18

Sestdien, 1. septembrī FK "Ventspils" futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta divdesmitās kārtas ietvaros Dejana Vukičeviča komanda mājās tiksies ar Rīgas klubu RFS. Sākums - 15:00. Dzeltenzilos gaida īsta futbola divkauja ar turnīra līderi. Atkāpties nav kur, atkāpties vienkārši nedrīkst. Mēs visi brīnišķīgi saprotam gaidāmās spēles - kaujas nozīmīgumu. Lieki vārdi nav vajadzīgi... Protams, visu saprotiet arī jūs, godājamie līdzjutēji! Nešaubieties, bez jūsu karstā atbalsta FKV šajā mačā nekādi neiztikt. Kopā mēs esam spēks, un šis kopējais dzeltenzilais spēks noteikti mums palīdzēs uzvarēt līderi - uzvarēt kopā. Visi uz stadionu, iesāksim rudeni ar īstu dzeltenzilo futbolu un vētrainām dzeltenzilajām emocijām! Un tad mums viss izdosies. Uz priekšu, "Ventspils"!

Ne uz skolu - uz stadionu! Rudens sākas ar balvām
28.08.18

FK "Ventspils" futbolisti turpina gatavoties svarīgajam Latvijas čempionāta mačam. Sestdien, 1. septembrī FK "Ventspils" uzņem turnīra līderi, Rīgas komandu RFS. Sākums - 15:00. Palaist garām nedrīkst! Spēlei priekš dzeltenzilajiem ir milzīga nozīme, mums ļoti vajadzīga uzvara - stāvoklis turnīra tabulā neko citu vienkārši arī neparedz. Cīnīsimies līdz pēdējai sekundei! Bet jūs, godājamie līdzjutēji, mums tajā noteikti palīdzēsiet. Tā kā 1. septembrī visi uz stadionu, bet ne uz skolu! Kā reiz sākas rudens, un lai tas jums sākas ar FKV uzvaru un uzvaru mūsu tradicionālajā konkursā. Balvas jūs gaida - laipni lūgti uz stadionu!

D. Vukičevičs: Nekas nav zaudēts. Sacīkste turpinās!
25.08.18

FK "Ventspils" piedzīvoja apbēdinošu zaudējumu mačā ar "Riga" FC. Dzeltenzilie pilnībā bija pelnījuši neizšķirtu (kā minimumu), bet, kā arī otrā apļa spēlē starp šīm komandām galvaspilsētā, vārtus atkal guva tikai pretinieks. Apbēdinoši... Protams, pēc mača visi dzeltenzilie bija ļoti sarūgtināti, un Amansio Fortess, var nešaubīties, stiprāk par visiem. Pat stiprāk par Tosu - raķeti! Pussargs atgriezās ierindā (ar atgriešanos, Amo!) pēc smagas traumas, kuru tas guva vēl 22. aprīlī, bet, skaidra lieta, FKV zaudējums sabojāja visu prieku no atgriešanās. Tomēr jāpaliek stipriem! Par to, tai skaitā, pēc mača preses konferencē runāja FK "Ventspils" galvenais treneris Dejans Vukičevičs. Un vēl viņš taisnīgi pasvītroja: "Čempionu sacīkste turpinās!" Protams, turpinās! (VIDEO)   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X