Nākamās spēles
Latvijas Čempionāts
26.05 19:30 Liepāja/Mogo - Ventspils
15.06 17:00 Ventspils - Spartaks
21.06 20:00 Rīga - Ventspils
Tabula
RFS
9 22
Ventspils
9 19
Liepāja/Mogo
9 18
Spartaks
9 16
Rīga
9 13
Jelgava
9 8
Metta/LU
9 3
Valmiera
9 1

 


 
 

 
 
FKV aicina uz atklāto pirmsspēles treniņu!
26.04.18

Godājamie FKV līdzjutēji! Vien dažas dienas atlikušas līdz aizraujošajam mačam "Ventspils" - "Riga". Tas atkal būs interesanti! Svētdiena, 29. aprīlis, Centrālais stadions, sākums - 15:00. Nepalaidiet garām! Mēs atkal būsim ļoti priecīgi jūs redzēt. Vēl vairāk, mēs jau stipri esam noilgojušies pēc tikšanās ar jums, un tādēļ mēs atkal aicinām jūs uz īpašu pasākumu. Obligāti satiksimies dienu pirms spēles, sestdien, 28. aprīlī Centrālajā stadionā - FK "Ventspils" aicina visus līdzjutējus uz atklāto pirmsspēles treniņu (sākums - 11:00). Pirmsspēles treniņš - tas vienmēr ir svarīgs un īpašs moments komandas sagatavošanai mačam, un mēs gribam, lai jūs būtu ar mums šā momenta laikā. Atnāciet obligāti! Vēl jo vairāk, ka jums būs vēl arī teicama iespēja iepazīties ar jaunumu, kam ir tieša attieksme uz FK "Ventspils". Ieintriģēti?! Lasiet tālāk...

Visi uz stadionu!Tur jums noteikti pacels noskaņojumu
25.04.18

FK "Ventspils" futbolisti turpina gatavošanos kārtējam Latvijas čempionāta mačam. Svētdien, 29. aprīlī dzeltenzilie mājās uzņems vienu no galvenajiem konkurentiem cīņā par pirmo vietu - "Riga". Ļoti interesantā mača sākums - 15:00. Mēs nešaubāmies, ka arī jūs, godājamie līdzjutēji, kārtīgi gatavojaties šim aizraujošajam notikumam un noteikti zināt, ka svētdien obligāti būsiet stadionā! Un absolūti pareizi darīsiet: iemeslu būt 29. aprīlī futbolā daudz, un visi tie ļoti patīkami. Kādēļ paiet garām, kad ir brīnišķīga iespēja paskatīties futbolu un stipri uzlabot noskaņojumu. Kā?! Viss ļoti vienkārši...

Dejans Vukičevičs: 10 punkti no 12 - atbilstošs start
23.04.18

FK "Ventspils" interesantā un nepiekāpīgā mačā viesos uzvarēja Jūrmalas "Spartaku". Ļoti svarīgs panākums! Spēle paredzami sanāca sarežģīta, čempions tādēļ ir čempions, ka māk jebkurā situācijā sagādāt pretiniekam nepatikšanas. Tomēr "Ventspils" atkal parādīja nopietnu raksturu un kaujiniecisku garu un iznākumā panāca ļoti vajadzīgu un pelnītu uzvaru. Ceturtajā mačā viesos pēc kārtas pret "Spartaku" FKV nezaudē, panākot šajās spēlēs trīs uzvaras un reizi spēlējot neizšķirti. Otrajā mačā pēc kārtas ar vārtiem atzīmējās Amansio Fortess, otrie vārti turnīrā draudīgā uzbrucēja Alekseja Antonova aktīvā. Pēc mača preses konferencē FK "Ventspils" galvenais treneris Dejans Vukičevičs nokomentēja pašas svarīgākās un grūtā mača epizodes.

Šišhanovs par uzvaru, LFF prezidenta vēlēšanām un vēl
22.04.18

Kauguros, kur FK "Ventspils" uzvarēja svarīgu maču pret vietējo "Spartaku", emociju, saprotams, bija daudz. Futbols bija intriģējošs, aizraujošs, karsts! FK "Ventspils" prezidents Adlans Šišhanovs, kā vienmēr, emocionāli un ar visu dvēseli pārdzīvoja par savu komandu, visas 90 ar plusu minūtes it kā atrodoties laukumā kopā ar saviem futbolistiem. Var tikai minēt, cik nervu atņem tādi, lūk, kaujinieciski mači - bet tāds ir futbols, tas visiem dāvā vētrainas emocijas. Tomēr uzreiz pēc mača Adlans Šišhanovs, veltot mums ekskluzīvu komentāru, kā vienmēr, bija galēji savākts un akurāts. Viss pareizi - tēmas svarīgas un aktuālas. Iespaidi no uzvaras pār čempionu, FKV starts turnīrā, drīzumā gaidāmās LFF prezidenta vēlēšanas, un vēl vētraini notikumi, kuri pēdējā laikā notiek Moldovas klubā "Dacia". FK "Ventspils" prezidents visu saprotami izskaidroja. Nepalaidiet garām!

Spartaks-FKV-1:2. Parādīja spēku - pārspēja čempionu!
22.04.18

Svētdien, 22. aprīlī FK "Ventspils" futbolisti aizvadīja kārtējo maču. Latvijas čempionāta ceturtās kārtas ietvaros Dejana Vukičeviča komanda viesos tikās ar Jūrmalas "Spartaku". Saspringtais mačs bija ļoti svarīgs, zaudēt punktus dzeltenzilie ļoti negribēja un netaisījās - mēs tos arī nezaudējām! Svarīga un ļoti vajadzīgā uzvara viesos pār čempionu ar rezultātu 2:1! Vārti FKV aktīvā pussargam Amansio Fortesam un uzbrucējam Aleksejam Antonovam, abi spēlētāji pārliecināti un akurāti realizēja pendeles. Uzvarēt čempionu bija principiāls uzdevums, un FK "Ventspils" lieliski tika ar to galā. Apsveicam visus dzeltenzilo līdzjutējus ar uzvaru (liels paldies visiem, kuri bija šajā dienā kopā ar komandu Kauguros!) un turpinām savu iespaidīgo dzeltenzilo gājumu. Uz priekšu, "Ventspils"!

Spartaks-Ventspils. Svarīgi pierādīt savu spēku!
20.04.18

Svētdien, 22. aprīlī FK "Ventspils" futbolisti aizvadīs kārtējo maču. Latvijas čempionāta ceturtās kārtas ietvaros Dejana Vukičeviča komanda viesos tiksies ar Jūrmalas "Spartaku". Spēle notiks Kauguros, sākums - 15:00. Dzeltenzilos gaida intriģējošs mačs pret čempionu, kurā FKV sitīsies tikai par uzvaru! Nekas cits mūs šajā kaujā neinteresē. Un, tātad, galēja noskaņošanās, cīņas griba, veselīga sportiska agresivitāte un savstarpēja izpalīdzība laukumā no pirmās minūtes līdz pēdējai. Mēs noteikti varam, mums noteikti izdosies! Aizraujošā mača tiešo translāciju var skatīties telekanālā Best4sport. Uz priekšu, "Ventspils"!

Uzmanību līdzjutējiem no Ventspils! Autobuss gaida!
19.04.18

Svētdien, 22. aprīlī FK "Ventspils" aizvadīs svarīgu Latvijas čempionāta maču. Čempionāta 4. kārtā ietvaros FK "Ventspils" viesos tiksies ar klubu "Spartaks" (Jūrmala). Kauguru vidusskolas stadions, sākums - 15:00. Jums ir brīnišķīga iespēja būt kopā ar komandu, būt klāt! FK "Ventspils" administrācija organizē braucienu uz maču. Nepalaidiet garām un esiet kopā ar mīļoto komandu interesanta un zīmīga notikuma laikā! Uz priekšu, "Ventspils"!    
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X