Tabula
Rīga
28 64
Ventspils
28 60
RFS
28 55
Liepāja/Mogo
28 51
Spartaks
28 42
Jelgava
28 21
Metta/LU
28 19
Valmiera
28 8

 


 
 

 
 
Kauja par trofeju. Momenti, kuri atnes laimi...
22.10.18

Vien dažas dienas atlikušas līdz Latvijas Kausa finālam. "Ventspils" pret "Riga". Trešdien, 24. oktobrī, "Daugava" stadions, sākums - 20:15. Desmitais fināls dzeltenzilo vēsturē. Kāds tas būs?! Neviens vēl nezin. Gatavojamies un gaidām trešdienu... Toties pagājušos finālus "Ventspilī" atceras labi, lielākais vairākums no tiem (septiņi no deviņiem!) izrādījās uzvaroši un atnesa pagodinošo trofeju, kas pēc tam tika ierakstīts ar zelta burtiem mūsu kluba vēsturē. Atcerēsimies tās neatkārtojamās spēles! Palīdzēs tajā mums dažādu gadu FK "Ventspils" zvaigznes, kuri atceras dzeltenzilo Latvijas Kausa finālus...

Dejans Vukičevičs: Tagad visa uzmanība finālam
21.10.18

FK "Ventspils" ļoti apbēdinoši zaudēja svarīgos punktus mačā ar "Spartaku". Nemākulīgi ielaistie vārti ("tupi", kā nedaudz tieši, bet arī trāpīgi tos nosauca FKV vadītājs Dejans Vukičevičs) pašās spēles beigās, diemžēl, liedza dzeltenzilajiem ļoti svarīgo uzvaru. Situācija turnīra tabulas augšdaļā priekš FKV uzreiz strauji saasinājās un sarežģījās, un par to sarūgtinātais Dejans Vukičevičs pēc mača preses konferencē, protams, arī runāja. "Neizšķirts, laikam, kopumā likumsakarūgs, bet mūsu turnīra situācijā tas mums, saprotams, neveiksmīgs rezultāts". Un vēl galvenais treneris runāja par drīzumā gaidāmo Latvijas Kausa fināla maču - šo aizraujošo dueli, šo interesanto futbola notikumu - svētkus, Dejans Vukičevičs, protams, nekādi nevarēja atstāt bez uzmanības... (VIDEO)

Jauni uzvarētāji nokļuvuši tuvāk automašīnai!
20.10.18

Neizšķirts, ar kuru noslēdzās "Ventspils" un "Spartaka" kauja, bez šaubām, stipri sarūgtināja visus dzeltenzilo līdzjutējus. Mēs ļoti gribējām uzvarēt, mēs bijām ļoti tuvu ļoti vajadzīgajiem trīs punktiem, bet... Futbols nav paredzams, laukumā viss var izmainīties jebkurā momentā. Toties vienmēr paredzams prieks, kuru izjūt FKV līdzjutēji, piedaloties mūsu tradicionālajā konkursā: šodien dabīgi noskaidrojās trīs jauni uzvarētāji, kuri tagad pretendē uz lielisko SUPERBALVU no FKV prezidenta. Jaunais Volskwagen - mūsu stadiona rotājums, un lūk vēl trīs līdzjutēji piekļuva brīnišķīgajai automašīnai ievērojami tuvāk. Mēs viņus ar baudu arī apsveicam! Un atgādinām, ka FKV prezidenta SUPERBALVAS ieguvējs noskaidrosies 11. novembrī - jau pavisam drīz... (VIDEO)

FKV-Spartaks-1:1. Žēl... Bet drīz fināls - jācīnās!
20.10.18

Sestdien, 20. oktobrī FK "Ventspils" futbolisti aizvadīja kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta divdesmit piektās kārtas ietvaros Dejana Vukičeviča komanda mājās tikās ar klubu "Spartaks" (Jūrmala). Spēle paredzami sanāca saspringta, grūta, bija daudz nesaudzīgas cīņas, kurā neviens negribēja piekāpties. Dzeltenzilie bija vadībā gandrīz visu spēli, bet, diemžēl, beigās viesiem izdevās izvairīties no zaudējuma - neizšķirts ar rezultātu 1:1. Laukuma saimniekiem vārti aizsarga Elio Batistas aktīvā. Ļoti apbēdinoši un smagi zaudēt svarīgos divus punktus tādā sezonas momentā, visi dzeltenzilie patreiz ļoti stipri sarūgtināti... Bet tāds ir futbols, kur prieks un skumjas vienmēr atrodas blakus. Protams, patreiz mums smagi, tomēr sezona jau nav noslēgta, vēl atlikuši mums mači - kaujas, un pavisam drīz, jau trešdien, 24. oktobrī, - Latvijas Kausa fināls. Nekad nedrīkst padoties - vienmēr jācīnās! Uz priekšu, "Ventspils"! (VIDEO) 

FKV-Spartaks. Kopā turpināsim sacensību par titulu!
18.10.18

Sestdien, 20. oktobrī FK "Ventspils" futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta divdesmit piektās kārtas ietvaros Dejana Vukičeviča komanda mājās tiksies ar klubu "Spartaks" (Jūrmala). Sākums - 15:00. Nepalaidiet garām! Sezonas izšķirošajā momentā, kad izšķiras čempiona titula liktenis, uz kuru FKV nopietni pretendē un par kuru cīnīsies līdz pēdējam, mums jābūt KOPĀ. Tas dara mūs spēcīgākus, tas palīdz mums uzvarēt un iet uz galveno mērķi. Mūs negaida vienkāršs mačs, stiprais pretinieks tieši Ventspilī uzvarēja divos pēdējos mačos, un mēs to brīnišķīgi atceramies... Tikai uzmanība, tikai koncentrācija, tikai kaujiniecisks noskaņojums un tikai nepiekāpīga kauja līdz fināla svilpei. Uzvarēsim kopā un kopā turpināsim sacensību pēc zelta medaļām! Laipni lūgti uz stadionu, godājamie līdzjutēji!

Mašīna pie stadiona. Un jums jābūt stadionā!
16.10.18

Neticami, bet FK "Ventspils" atlikuši vien divi mājas mači. Vien divi! Liekas, mēs pavisam nesen atklājām sezonu, skaisti uzvarējām konkurentus, pavisam nesen grāvām "Luftetari", pavisam nesen kā ar līdzīgiem cīnījāmies ar "Bordeaux". Bet laiks lido, un lūk, jau garās sezonas finišs pavisam blakus. Sestdien, 20. oktobrī, FK "Ventspils" dzimtajās sienās uzņem Jūrmalas "Spartaku". Sākums - 15:00. Un tā ir jūsu, godājamie līdzjutēji, priekšpēdējā iespēja kļūt par pretendentu uz SUPERBALVU no FKV prezidenta! Lieliskais jaunais Volkswagen jau stadionā, un, tātad, jums, draugi, obligāti jābūt stadionā 20. oktobrī. Veiksme un balvas (un pēc tam arī jaunā automašīna!) noteikti gaida tieši jūs, nepalaidiet garām!

FK Ventspils un FKV Akadēmija: vienā virsotnē!
13.10.18

FK "Ventspils" futbolisti turpina gatavošanos kārtējam Latvijas čempionāta mačam. Dzeltenzilie gatavojas pēc plāna, nopietni un kvalitatīvi, lai sestdien, 20. oktobrī, kad FKV mājās svarīgā spēlē uzņems Jūrmalas "Spartaku" (sākums - 15:00), būtu maksimāli savākti un sagatavoti. Līdz jaunai kaujai vēl atlicis laiks, un Dejana Vukičeviča komanda izmanto to ar lielu labvēlību ne tikai priekš sevis, bet arī priekš mūsu FKV Akadēmijas jaunajiem futbolistiem. Uzreiz vairāki futbolisti no galvenās komandas izveda ļoti vajadzīgu un vērtīgu meistarklasi kopā ar jaunajiem dzeltenzilajiem. Bija brīnišķīgi, jautri, interesanti un ļoti pamācoši. FK "Ventspils" un FKV "Akadēmija" - vienā virsotnē!
   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X