Nākamās spēles
Latvijas Čempionāts
29.09 15:00 Ventspils - Jelgava
07.10 17:00 Liepāja/Mogo - Ventspils
20.10 15:00 Ventspils - Spartaks
Tabula
Rīga
22 50
RFS
21 46
Ventspils
22 46
Liepāja/Mogo
21 36
Spartaks
21 34
Jelgava
22 18
Metta/LU
22 13
Valmiera
21 2

 


 
 

 
 
Vasara beidzas. Bet balvas priekš jums pavisam nē!
21.08.18

FK "Ventspils" turpina gatavošanos kārtējam Latvijas čempionāta mačam. Mūs visus atkal gaida aizraujoša divcīņa, kurā ar seju pret seju tiksies divas komandas, kurām uz doto momentu ir pašas garākās uzvaru sērijas. Dzeltenzilie dzimtajās sienās uzņem ambiciozo "Rigu". Piektdien, 24. augustā, sākums - 17:00. Visi uz stadionu, visi pēc jaunas FKV uzvaras! Tas būs pēdējais "Ventspils" vasaras mačs šajā gadā. Vasara, karstā un labā, aiziet, beidzas... Toties balvas priekš jums, godājamie līdzjutēji, pavisam nebeidzas! Nāciet uz spēli, pārdzīvojiet par FKV, bet pēc spēles uzvariet mūsu tradicionālajā konkursā!

Lielā Adlana Šišhanova intervija. Tēmu ļoti daudz!
20.08.18

FK "Ventspils" futbolisti turpina gatavošanos kārtējam mačam. Dzeltenzilos gaida aizraujošs un ļoti svarīgs mājas posms: vispirms piektdien, 24. augustā (sākums - 17:00), dzeltenzilie mājās uzņems "Rigu", bet pēc tam, sestdien, 1. septembrī mājās uzņems RFS. Principiāli spēļu dueļi ar Rīgas klubiem - konkurentiem! Nav šaubu, ka FKV šajās spēlēs nepieciešams stādīties priekšā kā pa īstam kaujinieciskam kolektīvam, kurš uzvaras dēļ laukumā atdod visu. Tādam, kādu arī grib savu komandu redzēt FK "Ventspils" prezidents Adlans Šišhanovs. Par to, tai skaitā, viņš runā lielā intervijā radio SWH+ - apspriestas tika daudzas tēmas! Jums obligāti jāiepazīstas ar šo sarunu: šeit runa arī par FKV, un par FKV līdzjutējiem, un par svarīgu un auglīgu kluba sadarbību ar pilsētas vadību, un par skaļo "Adelekes lietu", un par FKV prezidenta futbola uzskatiem. Un par daudz ko citu. Adlans Šišhanovs, kā vienmēr, bija pilnībā atklāts, interesants un pārliecinošs - nepalaidiet garām!

Paldies komandai un līdzjutējiem! Nu bet tiesāšana...
20.08.18

FK "Ventspils" uzvarēja Jūrmalas "Spartaku" svarīgā un ļoti sarežģītā mačā viesos. Dzeltenzilie, jāsaka, otro reizi sezonā uzvarēja čempionu tā laukumā. Mačs sanāca ļoti saspringts, karstu un emocionālu notikumu bija pietiekoši, kaislības virmoja, kā jau jābūt divu komandu kaujā, kuras cīnās par medaļām - viss tas izskaistina īstu un lielu futbolu! Pēc mača preses konferencē emociju arī netrūka, FK "Ventspili" pārstāvēja kluba prezidents Adlans Šišhanovs (FKV vadītājs Dejans Vukičevičs 90. vētraino minūšu laikā pazaudēja balsu un nevarēja runāt). Adlans Šišhanovs, kurš vienmēr emocionāli pārdzīvo katru maču un atdodot spēles laikā enerģiju nebūt ne mazāk, kā futbolisti, iezīmēja galvenos divcīņas notikumus. "Ventspils" uzvarēja spēcīgo pretinieku pilnībā pelnīti, īsta vīru uzvara!" "Esmu pateicīgs saviem futbolistiem un, protams, mūsu līdzjutējiem, kuri šajā spēlē bija mūsu 11., 12., un 13. spēlētājs laukumā!" "Šāda tiesāšana pavisam neveicina tādus aizraujošus mačus, kuri izskaistina Latvijas čempionātu". Un tas pavisam ne tuvu nav viss... (VIDEO) 

Tos un šedevrs, 3 svarīgi punkti pie mums!
19.08.18

Svētdien, 19. augustā FK "Ventspils" futbolisti aizvadīja kārtējo maču. Čempionāta astoņpadsmitās kārtas mačā Dejana Vukičeviča komanda viesos tikās ar "Spartaku" (Jūrmala). Kauja ar čempionu paredzami sanāca pa īstam kaujinieciska un vētraina, dzeltenzilie, gandrīz visu otro puslaiku spēlējot mazākumā, parādīja satriecošu raksturu un lielisku uzvaras gribu un izrāva svarīgus trīs punktus - uzvara ar rezultātu 1:2! Vārtus viesu labā iesita Tosins Aijeguns (Tos-raķete radīja īstu šedevru, raidot bumbu vārtsargam pāri gandrīz vai no centra apļa - bravo!) un Stenio dos Santušs, akurāti realizējot pendeli, nozīmētu par enerģiskā Anastasija Mordatenko nogāšanu. Ir piektā uzvara pēc kārtas turnīrā, ir jubilejas, 400. uzvara turnīrā! Atkal nepārspējami bija FKV līdzjutēji, kuru palīdzībai un atbalstam (īpaši, kad FKV bija mazākumā!) bija milzīga nozīme - paldies! FKV uzvar, FKV iet uz mērķi. Uz priekšu, "Ventspils"! (VIDEO)

Braucam pēc uzvaras. Tikai tāda noskaņošanās!
18.08.18

Svētdien, 19. augustā FK "Ventspils" futbolisti aizvadīs kārtējo maču. Čempionāta astoņpadsmitās kārtas ietvaros Dejana Vukičeviča komanda viesos tiksies ar "Spartaku" (Jūrmala). Spēle notiks Slokā. Sākums - 18:00. Dzeltenzilie, panākot čempionātā četras uzvaras pēc kārtas (bet skaitot kausa spēles - sešas uzvaras pēc kārtas!), pavisam negrasās samazināt uzvaras tempu - mēs to vienkārši nedrīkstam samazināt! Tādēļ priekšplānā atkal - galēja noskaņošanās, uzmanība, koncentrācija un cīņa no pirmās minūtes un līdz fināla svilpei. Tā jābūt jebkurā mačā, bet izbraukumā pret čempionu - vēl jo vairāk! Mums atkal priekš uzvaras jāizdara viss. Tā, uzvara, starp citu, var kļūt vēsturiska: uz doto momentu FKV Latvijas čempionātā panācis 399 uzvaras... Izmeklēts papildus iemesls nosvinēt jubilejas panākumu! Uz priekšu, "Ventspils"!

FKV un TEX-MEX ielūdz! Nepalaidiet garām!
17.08.18

Godājamie FK "Ventspils" līdzjutēji! Mums svarīgi, lai jūs vienmēr būtu ar komandu, lai pārdzīvotu par dzeltenzilajiem, lai palīdzētu FKV uzvarēt gan dzimtajās sienās, gan arī viesos. Mājās mēs vienmēr ar prieku gaidām jūs stadionā, bet uz spēlēm viesos organizējam autobusu, lai jūs būtu kopā ar komandu. Jau svētdien, 19. augustā, FKV Latvijas čempionāta 18. kārtā izbraukumā spēlēs ar FK "Spartaks" (Jūrmala), sākums - 18:00. Mačs svarīgs un interesants - steidzieties redzēt! Tie no jums, kuri nevarēs šajā vakarā būt Slokā, mēs aicinām Ventspilī uz restorānu TEX-MEX, kur jums būs brīnišķīga iespēja noskatīties translāciju kanālā Best4sport un uzlabot sev noskaņojumu, pateicoties negaidītiem un patīkamiem pārsteigumiem!

Adeleke Akinjemi Pārgājis uz IK Start
16.08.18

FK "Ventspils" futbolisti turpina gatavošanos kārtējam mačam. Pa to laiku mūsu klubā notikuši transfēru jaunumi: FK "Ventspils" oficiāli paziņo, ka dzeltenzilo 20. gadīgais nigēriešu uzbrucējs Adeleke Akinjemi atstāj mūsu klubu un pāriet uz Norvēģijas augstākās divīzijas komandu IK "Start" no Kristiansannas pilsētas. FK "Ventspils" novēl panākumus un veiksmi Adelekem jaunajā klubā un turpmākajā karjerā.   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X