Nākamās spēles
Latvijas Čempionāts
31.03 16:00 Ventspils - Metta/LU
06.04 18:00 Valmiera - Ventspils
10.04 17:00 Ventspils - Daugavpils
Tabula
RFS
2 6
Rīga
2 6
Valmiera
1 3
Ventspils
2 3
Jelgava
2 3
Daugavpils
2 3
Spartaks
2 0
Metta/LU
2 0
Liepāja/Mogo
1 0


 


 
 

 
 
3 sitieni pa vārtu stabu! Veiksme pagaidām ne ar mums
18.02.19

Pirmdien, 18. februārī, FK "Ventspils" futbolisti aizvadīja pirmo kontroles maču treniņnometnē Marbeljā. Dejana Vukičeviča komanda tikās ar Krievijas klubu "Rostov". Dzeltenzilie spēli aizvadīja cienīgi, pilnībā nebija pelnījuši lielu zaudējumu. Bet gadās tā futbolā, kad pretiniekam ielido viss, bet lūk, atbildē - neveiksme, un Fortūna novēršas pilnībā. Pietiekoši pateikt, ka trīs reizes (!) bumba pēc dzeltenzilo sitieniem trāpīja vārtu stabā. Žans Soni, Romans Mickevičs un īpaši Elio Batista tiesīgi vairāk par visiem gausties par neveiksmi, īpaši brazīliešu aizsargs, sitot pa stabu izpildot pendeli. Bija FKV arī citi labi momenti: uzbrukuma izgājieni izdevās visai asi un kvalitatīvi. Protams, žēl, ka realizācija šodien pievīla (vienmēr gribas iesist!) nu un arī aizsardzībā gadījās apbēdinošas kļūdas... Tieši to arī labosim, turpinot pastiprināti strādāt treniņnometnē. Izlabosim noteikti! Uz priekšu, "Ventspils"! (VIDEO) 

LIVE! FK Ventspils - Rostov, 17:30
17.02.19

Cienījamie FK "Ventspils" līdzjutēji! Pirmdien, 18. februārī, Dejana Vukičeviča komanda Spānijas treniņometnē aizvadīs pārbaudes spēli pret Krievijas klubu "Rostov". Sākums plkst. 17:30 pēc Latvijas laika. Skatieties spēli tiešraidē mūsu oficiālajā mājas lapā - šeit. Kopā mēs esam spēks. Uz priekšu, "Ventspils"!

Dejans Vukičevičs: Katru minūti strādāt pēc maksimuma
17.02.19

FK "Ventspils" otrā Spānijas treniņnometne uzņem apgriezienus. Šodien Dejana Vukičeviča komanda ļoti vareni trenējās divreiz dienā - trenažieru zālē un laukumā. Jau rīt, pirmdien, 18. februārī, FKV aizvadīs pirmo kontroles maču treniņnometnē; pretinieks - pazīstamais Krievijas klubs "Rostov". Sākums - 17:30 pēc Latvijas laika. Intervijā dzeltenzilo oficiālajai mājas lapai FK "Ventspils" vadītājs izsmeļoši runāja arī par to, un arī par daudz ko citu. Dejans Vukičevičs, kā vienmēr, bija ļoti interesants, viņš pasvītroja, ka Marbeljā nedrīkst zaudēt ne minūti: treniņnometnē tikai maksimāla pašatdeve! (VIDEO)

Spānija. Treniņnometne numur 2. Startējam!
16.02.19

FK "Ventspils" futbolisti turpina gatavošanos jaunajai sezonai. Sestdien, 16. februārī, Dejana Vukičeviča komanda sāka ļoti svarīgu un atbildīgu etapu - sākusies FKV otrā treniņnometne! Dienā dzeltenzilie ieradās Marbeļjā, neliela atpūta, un vakarā pirmais treniņš. Tā daudzējādā ziņā bija iesildoša, futbolisti iepazinās ar jauno laukumu, atgriezās patīkamajās izjūtās - trenēties uz zāles. Labu ceļavēnu! Nodarbība dāvāja daudz patīkamu izjūtu, bet jau rīt sāksies nopietns un pacietīgs darbs ar diviereizējiem treniņiem. Uz priekšu, "Ventspils"! (VIDEO) 

Otrā treniņnometne Spānijā. Drīz uz Marbelju!
14.02.19

FK "Ventspils" futbolisti turpina gatavošanos jaunajai sezonai. Laiks rit strauji, aizdunējis jau pirmaā FKV treniņnometne Spānijā, par kuru mēs ļoti pastiprināti pastāstījām. Noslēdzas gatavošanās arī dzimtajās sienās, kura laikā FKV tāpat pastrādāja ļoti enerģiski. Nepielūdzami nāk dzeltenzilo otrās Spānijas treniņnometnes laiks! Tas startē 16. februārī un turpināsies līdz 2. martam. Bez piesātinātā un ļoti nopietnā treniņu darba Dejana Vukičeviča komandu treniņnometnē brīnišķīgi zināmajā Marbeljas pilsētā gaida, saprotams, arī aizraujošas kontroles spēles ar klasiskiem pretiniekiem, kuru vidū, piemēram, teicami visiem zināmie Krievijas "Rostov" un norvēģu "Molde". Sekojiet informācijai un palieciet ar mums!

Svārups: Pirmā treniņnometne - tā ir fantastika
07.02.19

FK "Ventspils" futbolisti turpina gatavošanos jaunajai sezonai. Dejana Vukičeviča komanda trenējas mājās, nodarbojas plānotajā režīmā divreiz dienā. Protams, nav vienkārši pārslēgties uz mājas salu un "ziemas segumu" pēc saules un Spānijas zaļajiem laukumiem, tomēr profesionāļiem jābūt gataviem visam. Dzeltenzilie gatavosies mājās līdz 16. februārim, bet pēc tam atkal aizlidos uz divām nedēļām uz Spāniju uz otro treniņnometni. Darbs kūsā, laiks pavisam nav traucēklis, un mēs par to pārliecinājāmies, parunājot ar spēcīgo FKV uzbrucēju Kasparu Svārupu, kurš atkal (ne jau pirmo reizi!) atrodas jauniņā lomā komandā, kura viņu izaudzinājusi. Jaunā sezona sola uzbrucējam kļūt par īpašu: mums pats Kaspars to apsolīja...

Treniņnometne noslēgta. Gracias y adios, Pinatar!
03.02.19

Svētdien, 3. februārī, FK "Ventspils" futbolisti noslēdza savu pirmo treniņnometni Spānijā. Mēs pateicamies visiem FKV līdzjutējiem, kuri sekoja mūsu ziņojumiem no San Pedro del Pinataras, skatījās mūsu tiešās translācijas - mēs jutām jūsu atbalstu, kopā mēs esam spēks! Divas nedēļas nopietna un visdažādākā plāna darbā paskrēja ļoti strauji, dzeltenzilie Spānijas zaļajos laukumos atdeva daudz spēka un enerģijas. Tā arī tam jābūt. Šodien FKV aizvadīja noslēdzošo treniņu, Dejans Vukičevičs un viņa futbolisti vērtīgi izmantoja katru nodarbības minūti. Par mājām un atpūtu neviens pat padomāt nepaspēja, vadītājs prot iekustināt komandu jebkurā momentā... Bet jau pēc treniņa Dejans Vukičevičs apkopoja darba rezultātu treniņnometnē, izdarot to, kā vienmēr, izsmeļoši un interesanti. (VIDEO)
   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X