Nākamās spēles
Latvijas Čempionāts
31.03 15:00 Ventspils - Valmiera
07.04 15:00 Jelgava - Ventspils
15.04 15:00 Ventspils - Liepāja/Mogo

 


 
 

 
 
FKV gatavosies Spānijā
11.02.18

FK "Ventspils" futbolisti turpina gatavošanos jaunajai sezonai. Sals, sniegs, aukstums - viss šis brīnišķīgais ziemas salikums nekādi nevar atsaldēt dzeltenzilo tieksmi un enerģiju. Nosalt intensīvajos un interesantajos treniņos noteikti nesanāks! Tomēr, bez šaubām, daudz kvalitatīvākam un auglīgākam darbam vajadzīgi zaļie laukumi, vajadzīgi nopietni sparingi. Viss tas gaida FK "Ventspils" ļoti svarīgā treniņnometnē Spānijā. Dejana Vukičeviča komanda izlidos uz Spāniju 12. februārī un mājās atgriezīsies 7. martā. Gandrīz mēnesis ļoti nopietna un neatlaidīga darba!

Amansio, Stenio un Mels par jauno FKV
10.02.18

FK "Ventspils" noslēdzis sagatavošanās etapu mājās. Nopietns darbs padarīts, vēl nopietnāks gaida komandu priekšā - uz drīzu tikšanos, treniņnometne Spānijā! Dejana Vukičeviča komanda pavisam drīz nomainīs sniegotos apstākļus pret zaļajiem laukumiem, bet tas "pirmssezonā" vienmēr ilgi gaidīts un svarīgs moments. Atliek nedaudz pagaidīt, bet pagaidām FK "Ventspils" oficiālā mājas lapa iepazīstina jūs, godājamie līdzjutēji, ar komandas jaunpienācējiem Amansio Fortesu un Stenio dos Santošu, kā arī ar Vitāliju Meļņičenko, kurš gan jauniņais, gan nē. Kā puišiem FKV? Uzzināsim, vēl jo vairāk, ka puiši interesanti, talantīgi, un visādā ziņā interesanti!

FKV sastāvu pastiprinājuši trīs futbolisti
09.02.18

FK "Ventspils" futbolisti turpina gatavošanos jaunajai sezonai. Vēl dažas dienas Dejana Vukičeviča komanda trenēsies mājās, bet pirmdien, 12. februārī lido uz treniņnometni Spānijā. Dzeltenzilie strādā plānotajā režīmā, un lieliski, ka pārmaiņas, kuras tagad gan svarīgas, un nepieciešamas, neietekmē galveno - kvalitatīvu sagatavošanās procesu, kurā, neapšaubāmi, aktīvi strādā jaunie spēlētāji. FK "Ventspils" oficiāli paziņo, ka Latvijas seškārtējo čempionu sastāvu pastiprinājuši pieredzējušais vārtsargs Vitālijs Meļņičenko un divi klasiski portugāļu pussargi Amansio Fortes un Stenio dos Santos. Laipni lūgti FKV!

Maksimālists, kurš māk un grib uzvarēt!
07.02.18

FK "Ventspils" futbolisti turpina gatavošanos jaunajai sezonai. Treniņprocess rit pilnā sparā. Dzeltenzilajiem patreiz ļoti svarīgi, kad FKV pārdzīvo nopietnu pārmaiņu periodu, saglabāt vēsas galvas, gatavoties un nenovirzīties uz futbola blakus lietām. Tās, neapšaubāmi ir, rezonanse sakarā ar pēdējiem notikumiem "Ventspilī" liela. Pirmām kārtām, tā saistīta ar Adlanu Šišhanovu, jauno FKV vadītāju. Tomēr prom runas un izdomājumus! Svarīgi klausīties un sadzirdēt tos, kuri patiešām zin. Piemēram, nesenā pagātnē slavenais futbolists Igors Dobrovoļskis, kurš daudz strādājis kopā ar Adlanu Šišhanovu. Piedāvājam iepazīties ar "Dacia" galvenā trenera viedokli, kā arī citu futbola cilvēku izteikumiem, kuri patiešām zin.

Vukičevičs: Priecājos dzirdēt līdzjutēju aplausus!
04.02.18

FK "Ventspils" aizvadīja pirmo jaunā gada pārbaudes maču. Dzeltenzilie iesita piecas bumbas "Palangas" vārtos, parādot skaistu uzbrūkošu futbolu. Ne tuvu viss, protams, izdevās - ziema nav labākais laiks ideālai gatavībai. Tomēr iemesls priekam FKV līdzjutējiem noteikti bija, un tas ir ļoti patīkami. FK "Ventspils" galvenais treneris Dejans Vukičevičs sarunā ar FKV oficiālo mājas lapu kā reiz dzeltenzilo līdzjutējus atzīmēja pirmām kārtām, kā arī komentēja savas komandas pirmo spēli.

Ventspils-Palanga-5:1. Sākums labs. Tāpat turpināt!
03.02.18

Sestdien, 3. februārī FK "Ventspils" futbolisti aizvadīja pirmo pārbaudes maču jaunajā gadā. Dejana Vukičeviča komanda mājās tikās ar Lietuvas augstākās līgas klubu "Palanga". Dzeltenzilie acīmredzami dominēja un panāca skaistu uzvaru ar rezultātu 5:1. Vārtus guva Rašids Obuobi, Adeleke Akinjemi, Tosins Aijeguns, Kaspars Kokins un futbolists, kurš iziet pārbaudi. Sanāca kvalitatīvi, dzeltenzilie bieži un efektīvi kombinēja, un tas sasildīja skatītājus - liels paldies visiem vīrišķīgajiem līdzjutējiem, kuri bija atnākuši uz stadionu. Bravo! Labs garās sezonas sākums, turpināsim tādā pat garā. Uz priekšu, "Ventspils"!

Nāciet uz pirmizrādi un skatieties futbolu!
02.02.18

Sestdien, 3. februārī FK "Ventspils" futbolisti aizvadīs 2018. gada pirmo draudzības spēli. Dejana Vukičeviča komanda mājās tiksies ar Lietuvas klubu "Palanga". Spēle notiks 2. pamatskolas laukumā, sākums - 13:00. Dzeltenzilo pirmizrāde! Saprotams, ka pirmais starpsezonas pārbaudes mačs - tas ir tieši pārbaudes mačs, bet ar to tas arī vairāk interesants. Nāciet uz pirmizrādi, godājamie līdzjutēji, un skatieties futbolu! Bet lai jums būtu ērtāk, patīkamāk un viss priekam, jūs gaida vēl arī kafija, tēja un dažādi gardumi - patīkami tiešām būs visiem! Uz tikšanos futbolā!
   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X