Tabula
Rīga
28 64
Ventspils
28 60
RFS
28 55
Liepāja/Mogo
28 51
Spartaks
28 42
Jelgava
28 21
Metta/LU
28 19
Valmiera
28 8

 


 
 

 
 
Uzmanību līdzjutējiem no Ventspils! Autobuss gaida!
30.10.18

Svētdien, 4. novembrī , FK "Ventspils" futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta divdesmit septītās kārtas ietvaros FK "Ventspils" viesos tiksies ar Rīgas klubu RFS. Svētdien, 4. novembrī, stadions NSB "Arkādija". Sākums - 14:00. Pienācis laiks svarīgajai kaujai! Nepalaidiet garām, tas būs ļoti interesanti! Jums, godājamie līdzjutēji, ir brīnišķīga iespēja būt kopā ar komandu, būt klāt! FK "Ventspils" administrācija organizē braucienu uz maču. Nepalaidiet garām un esiet kopā ar mīļoto komandu interesanta un zīmīga notikuma laikā! Uz priekšu, "Ventspils"!

D. Vukičevičs: Spēle, turnīra labāko komandu cienīga
29.10.18

FK "Ventspils" aizvadīja teicamu maču pret Latvijas čempionāta līderi. Dzeltenzilie bija tuvu svarīgajai uzvarai, bija pelnījuši to, bet, diemžēl, nedaudz pietrūka. Tieši pret "Riga" FC šajā sezonā mums, diemžēl, veiksme pavisam nepalīdz, un otrādi. Te var atcerēties otrā apļa spēli, un trešā, un Kausa finālu, un lūk, tagad... Tāds ir futbols. Pat ja spēlē atzīstami, bez vārtu guvuma uzvarēt vienalga neiespējami. Par to, tai skaitā, pēc mača preses konferencē arī runāja FK "Ventspils" galvenais treneris Dejans Vukičevičs. Viņš pateicās savai komandai (viņa "Rīgas" kolēģis Viktors Skripņiks, jāsaka, ne reizi vien izteica komplimentus FKV), atsaucās uz garām palaistajām vārtu gūšanas iespējām, atcerējās, protams, atkal par pendelēm un atzīmēja, ka pilnam apmierinājumam pietrūka tikai vārtu. Un vēl abi vadītāji komentēja citus svarīgus momentus... (VIDEO)

Riga-FKV-0:0. Un atkal pendele, un atkal bez veiksmes
28.10.18

Svētdien, 28. oktobrī FK "Ventspils" futbolisti aizvadīja kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta divdesmit sestās kārtas ietvaros Dejana Vukičeviča komanda viesos tikās ar klubu "Riga". Kauja ar galveno konkurentu bija svarīga, kauja paredzami sanāca aizraujoša un saspringta, dzeltenzilie nospēlēja lieliski un bija tuvu uzvarai, bet iznākumā - bezvārtu neizšķirts. Un atkal, kā jau gadījies vairākās spēlēs ar "rīdziniekiem" šajā sezonā, dzeltenzilajiem veiksme pavisam neuzsmaidīja - kārtējo reizi mēs nevarējām iesist pendeli. Apbēdinoši... Un atkal sarūgtinājums, un atkal atliek tikai mums visiem novēlēt palikt stipriem līdz beigām. Sezona tomēr vēl turpinājās, un FKV vēl ir mači, kur svarīgi un vajadzīgi uzvarēt. Pirmkārt, mēs jebkurā situācijā domājam tikai par uzvaru, un, otrkārt, uzvaras pelnījuši mūsu līdzjutēji, kuri, kā vienmēr, arī šajā mačā lieliski atbalstīja FKV. Paldies, paliekam kopā līdz sezonas finišam! Uz priekšu, "Ventspils"! (VIDEO) 

Riga-Ventspils. Viena no galvenajām gada spēlēm
27.10.18

Svētdien, 28. oktobrī FK "Ventspils" futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta divdesmit sestās kārtas ietvaros Dejana Vukičeviča komanda viesos tiksies ar klubu "Riga". Spēle notiks "Skonto" stadionā. Sākums - 18:00. Pienācis laiks svarīgajai kaujai, par kuru lieku reizi runāt nevajag - nograndēs viena no galvenajām (ja ne galvenā) visas garās sezonas - maratona spēle. Šajās dienās FKV, diemžēl, apbēdinoši piekāpās galvenajam konkurentam Latvijas Kausa finālā - mums ļoti vajag ņemt revanšu svarīgajā Latvijas čempionāta mačā! Ļoti vajag. Un mums tas ir pa spēkam, bez kādām šaubām - pa spēkam! Nav vajadzīgi vārdi - jāiziet laukumā un jācīnās līdz pēdējam par uzvaru. Uz priekšu, "Ventspils"!

FK Ventspils prezidenta Adlana Šišhanova komentārs
26.10.18

FK "Ventspils" turpina neatslābstoši sekot situācijai, kura daudzējādi var novest pie neatgriezeniskām sekām Latvijas futbolā. Runa iet par notikumiem, saistībā ar tā saukto "variantu 17/8", kura sakarā mūsu klubs saprotami izteicis savu pozīciju. Izveidojušos situāciju un tās iespējamās sekas pakomentēja FK "Ventspils" prezidents Adlans Šišhanovs, intervijā dzeltenzilo oficiālajai mājas lapai izsmeļoši un detalizēti atbildot uz visiem jautājumiem.

FKV un TEX-MEX ielūdz! Nepalaidiet garām!
26.10.18

Godājamie FK "Ventspils" līdzjutēji! Mums svarīgi, lai jūs vienmēr būtu ar komandu, lai pārdzīvotu par dzeltenzilajiem, lai palīdzētu FKV uzvarēt gan dzimtajās sienās, gan arī viesos. Mājās mēs vienmēr ar prieku gaidām jūs stadionā, bet uz spēlēm viesos organizējam autobusu, lai jūs būtu kopā ar komandu. Jau svētdien, 28. oktobrī, FKV Latvijas čempionāta 26. kārtā izbraukumā spēlēs ar "Riga" FC. "Skonto" stadions. Sākums - 18:00. Mačs svarīgs un interesants - steidzieties redzēt! Tie no jums, kuri nevarēs šajā vakarā būt Rīgā, mēs aicinām Ventspilī uz restorānu TEX-MEX, kur jums būs brīnišķīga iespēja noskatīties translāciju kanālā Best4sport un uzlabot sev noskaņojumu, pateicoties negaidītiem un patīkamiem pārsteigumiem!

D.V: Esmu pārliecināts, ka Riga nav stiprāka par FKV
25.10.18

FK "Ventspils" ļoti apbēdinoši zaudēja Latvijas Kausa finālu. 120 spēles minūtes aizritēja ar mainīgām sekmēm, bija posmi, kad dzeltenzilajiem atklāti smaidīja veiksme, gadījās momenti, kad jau laukuma saimniekiem līdzās bija veiksme - laikam, bezvārtu neizšķirts bija likumsakarīgs iznākums. Bet lūk, pendeļu sērija... Diemžēl, tā izrādījās laimīga Rīgas klubam. Kā te neatcerēties pagājušā gada finālu, kad viss tāpat izšķīrās pendeļu sērijā, tā sanāca ne mazāk dramatiska, bet toreiz uzvarēja FKV. Un tagad mēs bijām tuvu panākumam, bet, tā sacīt, nebija lemts. Skaidrs, pēc mača preses konferencē FK "Ventspils" galvenais treneris Dejans Vukičevičs bija ļoti sarūgtināts, tomēr atrada sev spēkus apsveikt pretinieku, pasvītroja, ka viņam nav ko pārmest saviem futbolistiem un, saprotams, pateicās spīdošajiem FKV līdzjutējiem, kā arī atvainojās viņu priekšā par to, ka komandai neizdevās uzvarēt un pasniegt tiem lielu dāvanu. Un vēl, neskatoties uz rūgto neveiksmi, apsolīja, ka FKV turpinās cīnīties... (VIDEO)
   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X