Nākamās spēles
Latvijas Čempionāts
26.05 19:30 Liepāja/Mogo - Ventspils
15.06 17:00 Ventspils - Spartaks
21.06 20:00 Rīga - Ventspils
Tabula
RFS
9 22
Ventspils
9 19
Liepāja/Mogo
9 18
Spartaks
9 16
Rīga
9 13
Jelgava
9 8
Metta/LU
9 3
Valmiera
9 1

 


 
 

 
 
VID pateicas FK Ventspils
02.05.18

FK "Ventspils" futbolisti turpina gatavošanos kārtējam mačam. Sestdien, 5. maijā Dejana Vukičeviča komanda mājās uzņems principiālo pretinieku RFS. Sākums - 15:00. Steidzaties redzēt! Pa to laiku, mēs esam lepni un priecīgi paziņot, ka profesionālais un atbildīgais FK "Ventspils" darbs atzīmējams ne tikai futbola laukumos, bet arī daudzos citos daudzšķautnainos aspektos, sarežģītajā un svarīgajā futbola kluba dzīves darbībā. FK "Ventspils" saņēmis oficiālu vēstuli ar pateicības vārdiem no Valsts ieņēmumu dienesta (VID), kurā tiek atzīmēta auglīgā sadarbība un FK "Ventspils" visu saistību akurātā izpilde.

N. Bulvītis: Spēle ar RFS?! Apmierinās tikai uzvara!
01.05.18

Aizsargs Nauris Bulvītis, bez šaubām, kļuva per vienu no galvenajām darbojošājām personām uzvarētajā mačā pret "Riga". Dzeltenzilie ļoti labi nospēlēja aizsardzībā, un varenais Buls ar saviem tiešajiem pienākumiem tika galā teicami. Bet izdarīja viņš ne tikai to! Nauris kļuva par uzvaras vārtu autoru, tieši viņa trāpīgais sitiens pašā mača sākumā atnesa laukuma saimniekiem ļoti vajadzīgos trīs punktus. Labais, Bul! Uzreiz pēc spēles aizsargs nokomentēja tās iznākumu, sīki aprakstīja efektīvo vārtu guvuma uzbrukumu un visus tā dalībniekus, pateicās līdzjutējiem un atzīmēja, ka sestdien, 5. maijā (sākums - 15:00) gaidāmais FKV mājas mačs ar RFS būs ļoti interesants. Sestdiena, starp citu, jau pavisam tuvu, esat gatavi, godājamie līdzjutēji!

D. Vukičevičs: FKV-līderis? Nevajag skatīties tabulā
30.04.18

FK "Ventspils" uzvarēja "Rigu" un izvirzījās Latvijas čempionāta turnīra tabulas galvgalī. Pašā mača debijā aizsargs Nauris Bulvītis iesita skaistus (viss izgājiens bija ļoti labs!) un, kā izrādījās, vienīgos un izšķirošos vārtus. Otro reizi sezonā dzeltenzilie atstāja savus vārtus neskartus. Ļoti vajadzīgie un svarīgie trīs punkti ļāva Dejana Vukičeviča komandai kļūt par turnīra līderi. Tomēr pēc mača preses konferencē FK "Ventspils" galvenais treneris taisnīgi pasvītroja, ka skatīties tabulā pārāk agri. Dejans Vukičevičs atzīmēja, ka viņa komanda atzīstami nospēlēja aizsardzībā, neko nopietnu uzbrukumā neatļāva izveidot spēcīgajam un ambiciozajam pretiniekam, un vēl pateicās līdzjutējiem par brīnišķīgo atbalstu un teica svarīgus un labus vārdus par godu Amansio Fortesam, kurš nesen guva smagu traumu. Amo, turies, visi dzeltenzilie ar tevi!

Apsveicam! Divkāršs prieks - tas ir brīnišķīgi!
29.04.18

FK "Ventspils" uzvarēja svarīgu maču pret "Riga"! Principiālais pretinieks pieveikts, varenais dzeltenzilo gājiens turpinās. Teicami! Mēs pateicamies visiem līdzjutējiem, kuri atnāca uz stadionu - brīnišķīgs atbalsts, tas ļoti palīdzēja komandai. Nu bet trīs laimīgie atstāja stadionu vēl labākā noskaņojumā: mūsu otrais konkurss sezonā atkal atnesa prieku. Tradicionālie kluba suvenīri, bet Konstantinam vēl arī tika papildus balva no FKV prezidenta (sadarbībā ar firmu ALETE!). Brīnumainas emocijas! Apsveicam. Protams, īsās intervijas laikā uzvarētājs, kuram šodien tā labvēlīgi uzsmaidīja fortūna, uztraucās - tādi prieki ne tik bieži notiek. Bet satraukums pāries, un prieks un balva paliks! Vēlreiz apsveicam, Konstantin!

FKV-Riga-1:0! Svarīga uzvara padara FKV par līderi!
29.04.18

Svētdien, 29. aprīlī FK "Ventspils" futbolisti aizvadīja kārtējo maču. Latvijas čempionāta piektās kārtas ietvaros Dejana Vukičeviča komanda mājās tikās ar ambiciozo klubu "Riga". Dzeltenzilajiem bija ļoti svarīgi uzvarēt principiālo pretinieku un viņi tika galā ar uzdevumu - ļoti vajadzīgā uzvara ar rezultātu 1:0! Par uzvaras vārtu autoru kļuva centra aizsargs Nauris Bulvītis - labais, Bul! Mačs kļuva par īpašu uzreiz diviem pussargiem - Stenio dos Santosam un Maksimam Kožokaram, kuri debitēja FKV sastāvā - apsveicam! "Ventspils" uzvarēja "Rigu" pirmo reizi divu gadu laikā, "Ventspils" izvirzījās turnīra līderos - ir pamats labam noskaņojumam. Ar teicamu uzvaru, visi dzeltenzilie! Patīkami būt turnīra vadībā, bet apstāties mēs noteikti negrasāmies... Uz priekšu, "Ventspils"! (VIDEO) 

FKV jaunievedums guva panākumu. Mums tas ir svarīgi!
28.04.18

Vien viena diena atlikusi līdz kārtējam FK "Ventspils" mājas mačam. Rīt dzeltenzilie aizvadīs aizraujošu maču ar "Riga" (sākums - 15:00). Visi uz stadionu! Būs ļoti interesanti, nepalaidiet garām. Nu bet šodien Dejana Vukičeviča komanda aizvadīja auglīgu pirmsspēles treniņu. Tas bija īpašs vēl arī tādēļ, ka mēs aicinājām uz to līdzjutējus, kuriem bija vēl arī ekskluzīva iespēja iepazīties ar svarīgu jaunievedumu, kam tiešs sakars ar FK "Ventspils". Liels paldies visiem, kas atsaucās, atrada laiku un atnāca uz stadionu, neskatoties uz slikto laiku un brīvdienu. Mums ļoti svarīgi, ka mēs bijām šajā momentā kopā!

Ventspils-Riga. Nedrīkst samazināt uzvarētāju tempu!
28.04.18

Svētdien, 29. aprīlī FK "Ventspils" futbolisti aizvadīs kārtējo maču. Latvijas čempionāta piektās kārtas ietvaros Dejana Vukičeviča komanda mājās tiksies ar ambiciozo klubu "Riga". Sākums - 15:00. Mačs kārtējo reizi solās būt karsts un emocionāls! "Ventspils" turnīra tabulas augšdaļā, "Riga" - neatlaidīga sekotāja lomā. Tas sola ļoti interesantu futbolu. Bez tam, dzeltenzilie jau divus gadus nav uzvarējuši "rīdziniekus" dzimtajās sienās - noteikti vajag šo pārpratumu izlabot. Un, tātad, obligāts noteikums - galēja noskaņošanās, uzvaras griba un maksimāla koncentrācija. Un, tātad, vētrains līdzjutēju atbalsts. Laipni lūgti uz stadionu, godājamie līdzjutēji! Uz priekšu, "Ventspils"!   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X