Tabula
Rīga
28 64
Ventspils
28 60
RFS
28 55
Liepāja/Mogo
28 51
Spartaks
28 42
Jelgava
28 21
Metta/LU
28 19
Valmiera
28 8

 


 
 

 
 
Riga-Ventspils. Viena no galvenajām gada spēlēm
27.10.18

Svētdien, 28. oktobrī FK "Ventspils" futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta divdesmit sestās kārtas ietvaros Dejana Vukičeviča komanda viesos tiksies ar klubu "Riga". Spēle notiks "Skonto" stadionā. Sākums - 18:00. Pienācis laiks svarīgajai kaujai, par kuru lieku reizi runāt nevajag - nograndēs viena no galvenajām (ja ne galvenā) visas garās sezonas - maratona spēle. Šajās dienās FKV, diemžēl, apbēdinoši piekāpās galvenajam konkurentam Latvijas Kausa finālā - mums ļoti vajag ņemt revanšu svarīgajā Latvijas čempionāta mačā! Ļoti vajag. Un mums tas ir pa spēkam, bez kādām šaubām - pa spēkam! Nav vajadzīgi vārdi - jāiziet laukumā un jācīnās līdz pēdējam par uzvaru. Uz priekšu, "Ventspils"!

FK Ventspils prezidenta Adlana Šišhanova komentārs
26.10.18

FK "Ventspils" turpina neatslābstoši sekot situācijai, kura daudzējādi var novest pie neatgriezeniskām sekām Latvijas futbolā. Runa iet par notikumiem, saistībā ar tā saukto "variantu 17/8", kura sakarā mūsu klubs saprotami izteicis savu pozīciju. Izveidojušos situāciju un tās iespējamās sekas pakomentēja FK "Ventspils" prezidents Adlans Šišhanovs, intervijā dzeltenzilo oficiālajai mājas lapai izsmeļoši un detalizēti atbildot uz visiem jautājumiem.

FKV un TEX-MEX ielūdz! Nepalaidiet garām!
26.10.18

Godājamie FK "Ventspils" līdzjutēji! Mums svarīgi, lai jūs vienmēr būtu ar komandu, lai pārdzīvotu par dzeltenzilajiem, lai palīdzētu FKV uzvarēt gan dzimtajās sienās, gan arī viesos. Mājās mēs vienmēr ar prieku gaidām jūs stadionā, bet uz spēlēm viesos organizējam autobusu, lai jūs būtu kopā ar komandu. Jau svētdien, 28. oktobrī, FKV Latvijas čempionāta 26. kārtā izbraukumā spēlēs ar "Riga" FC. "Skonto" stadions. Sākums - 18:00. Mačs svarīgs un interesants - steidzieties redzēt! Tie no jums, kuri nevarēs šajā vakarā būt Rīgā, mēs aicinām Ventspilī uz restorānu TEX-MEX, kur jums būs brīnišķīga iespēja noskatīties translāciju kanālā Best4sport un uzlabot sev noskaņojumu, pateicoties negaidītiem un patīkamiem pārsteigumiem!

D.V: Esmu pārliecināts, ka Riga nav stiprāka par FKV
25.10.18

FK "Ventspils" ļoti apbēdinoši zaudēja Latvijas Kausa finālu. 120 spēles minūtes aizritēja ar mainīgām sekmēm, bija posmi, kad dzeltenzilajiem atklāti smaidīja veiksme, gadījās momenti, kad jau laukuma saimniekiem līdzās bija veiksme - laikam, bezvārtu neizšķirts bija likumsakarīgs iznākums. Bet lūk, pendeļu sērija... Diemžēl, tā izrādījās laimīga Rīgas klubam. Kā te neatcerēties pagājušā gada finālu, kad viss tāpat izšķīrās pendeļu sērijā, tā sanāca ne mazāk dramatiska, bet toreiz uzvarēja FKV. Un tagad mēs bijām tuvu panākumam, bet, tā sacīt, nebija lemts. Skaidrs, pēc mača preses konferencē FK "Ventspils" galvenais treneris Dejans Vukičevičs bija ļoti sarūgtināts, tomēr atrada sev spēkus apsveikt pretinieku, pasvītroja, ka viņam nav ko pārmest saviem futbolistiem un, saprotams, pateicās spīdošajiem FKV līdzjutējiem, kā arī atvainojās viņu priekšā par to, ka komandai neizdevās uzvarēt un pasniegt tiem lielu dāvanu. Un vēl, neskatoties uz rūgto neveiksmi, apsolīja, ka FKV turpinās cīnīties... (VIDEO)

Fināls. Pendeļu sērija šajā reizē pret mums...
24.10.18

Trešdien, 24. oktobrī FK "Ventspils" futbolisti aizvadīja kārtējo maču. FKV aizvadīja savā vēsturē desmito Latvijas Kausa finālu, kurā viesos tikās ar klubu "Riga". Par lielu nožēlu, Dejana Vukičeviča komanda piekāpās dramatiskā pēcspēles pendeļu sērijā. Pamatlaiks un papildlaiks vārtus neatnesa, kaujiniecisks bezvārtu neizšķirts, bet pendeļu sērijā, kurā lielisks bija dzeltenzilo vārtsargs Vitalijs Meļņičenko (divi brīnišķīgi seivi!), futbola laime iznākumā, diemžēl, uzsmaidīja pretiniekam. Protams, ļoti apbēdinoši un sāpīgi zaudēt izšķirošo maču par pagodinošo trofeju, bet tas ir futbols - jāmāk vīrišķīgi pārdzīvot nopietno sitienu un izdarīt visu, lai sezonu noslēgtu uz labas nots. FKV ir vēl trīs mači, tuvākais kā reiz ar "Riga", un mums jāizdara viss, lai uzvarētu un dāvātu prieku mūsu līdzjutējiem. Viņi šajā neveiksmīgajā finālā atkal bija neatkārtojami un vienreizēji - LIELS PALDIES par atbalstu, jūs esat labākie! Mēs zinām, ka mums vienkārši pienākas garās sezonas pēdējās spēlēs rādīt maksimumu, lai pateiktos jums par atzīstamo atbalstu visa gada laikā. Uz priekšu, "Ventspils"! (VIDEO) 

Nedrīkst pieļaut Latvijas futbola gremdēšanu!
24.10.18

Oficiāls FK "Ventspils" paziņojums. Cienījamie Latvijas futbola līdzjutēji, mēs vēršamies pie visiem, kuriem ir svarīgs Latvijas futbols, kuri patiesi jūt līdzi Latvijas klubiem gan vietējā, gan starptautiskā līmenī. Visus pēdējos gadus Latvijas čempionāts acīmredzami ir progresējis. Lai gan ne tik ātri kā mums visiem gribētos, tomēr izaugsme ir redzama un ir cēlies gan komandu, gan futbola līmenis kopumā. Visiem klubiem  ir izdevies cienīgāk pārstāvēt Latviju Eirokausos. Tas sniedza prieku un daudz pozītīvu emociju jums, dārgie līdzjutēji! Šobrīd diemžēl arī mēs steidzam ziņot par to, kas notiek Latvijas Futbola federācijas (LFF) Komitejās. Notiek neproduktīvs darbs, un mums nav šaubu, ka tas izjauks visas pēdējo gadu pozitīvās tendences un kārtējo reizi atmetīs Latvijas futbolu un tā attīstību vairākus soļus atpakaļ.

FKV fināli. Neaizmirstamas spēles! Un trešdien?!
23.10.18

Jau rīt, 24. oktobrī, FK "Ventspils" aizvadīs savu desmito Latvijas Kausa finālu. Liels sasniegums, kas apstiprina neatlaidīgo un kvalitatīvo dzeltenzilo darbu! Tikai divus izšķirošos mačus par trofeju "Ventspils" zaudēja, toties septiņos uzvarēja un izcīnīja Latvijas Kausu. Līdz kārtējam un jaunam finālam pavisam nedaudz laika, tādēļ tagad teicams laiks atcerēties dzeltenzilo kaujas par pagodinošo trofeju. No iespaidīgās "Skonto" sagrāves tālajā 2003. gadā līdz trakajai pendeļu sērijai kā reiz kaujā ar "Riga" pagājušā gada maijā! Piedāvājam visus neaizmirstamos "Ventspils" kausa finālus, uz visiem laikiem ar košām krāsām ierakstītus kluba vēsturē, kā arī FK "Ventspils" galvenā trenera Dejana Vukičeviča un dzeltenzilo pussarga Eduarda Tīdenberga komentārs, kurš izcīnīja pagodinošo trofeju pagājušajā gadā. Uz priekšu, "Ventspils"!
   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X