Nākamās spēles
Latvijas Čempionāts
31.03 16:00 Ventspils - Metta/LU
06.04 18:00 Valmiera - Ventspils
10.04 17:00 Ventspils - Daugavpils
Tabula
RFS
2 6
Rīga
2 6
Valmiera
1 3
Ventspils
2 3
Jelgava
2 3
Daugavpils
2 3
Spartaks
2 0
Metta/LU
2 0
Liepāja/Mogo
1 0


 


 
 

 
 
Uzvara! Žo un Tos atkal neapturami
25.02.19

FK "Ventspils" futbolisti treniņnometnē Marbeljā aizvadīja kārtējo kontroles maču. Dejana Vukičeviča komanda tikās ar komandu "Ranheim", spēlējošu Norvēģijas čempionāta augstākajā līgā. Dzeltenzilie aizvadīja teicamu spēli un pārliecinoši uzvarēja ar rezultātu 3:1! Neapturama bija uzbrūkošā grupa, īpaši Žo Santos (divi vārti) un Aijeguns Tosins - raķete (skaisti vārti, nopelnīta pendele un efektīgs salto). FKV iepriecināja ar kvalitatīvu futbolu, asu un ātru, pie tam stiprā karstumā - vērot to bija ļoti patīkami. Uzvara vienmēr dod svarīgas pozitīvas emocijas un apstiprina, ka FKV uz pareizā ceļa. Pamest šo ceļu mēs noteikti negrasāmies! Uz priekšu, "Ventspils"! (VIDEO) 

Amansio Fortes: FKV uzbrukums kļuvis daudz kreatīvāks
24.02.19

FK "Ventspils" futbolisti turpina gatavošanos jaunajai sezonai. Devītā Marbeljas treniņnometnes diena noslēgusies, tā neatšķīrās no visām iepriekšējām - divi treniņi, daudz daudzveidīgu uzdevumu, daudz svarīgu FKV galvenā trenera Dejana Vukičeviča vārdu, daudz uzmanības no futbolistu puses. Saprotams, maksimāla koncentrācija arī pussargam Amansio Fortesam. Amo, šis dzeltenzilo līdzjutēju mīlulis un FKV uzbrukuma darbību diriģents, vēl arī paspēja atbildēt uz mūsu jautājumiem. Viņš runāja par jauno FKV uzbrukumu, par jaunajiem spēlētājiem, par galvenajiem pretiniekiem Latvijas čempionātā un pat par... Oksfordu. (VIDEO)

LIVE! FK Ventspils - Ranheim, 17:00
24.02.19

Cienījamie FK "Ventspils" līdzjutēji! Pirmdien, 25. februārī, Dejana Vukičeviča komanda Spānijas treniņometnē aizvadīs pārbaudes spēli pret Norvēģijas klubu "Ranheim". Sākums plkst. 17:00 pēc Latvijas laika. Skatieties spēli tiešraidē mūsu oficiālajā mājas lapā - šeit. Kopā mēs esam spēks. Uz priekšu, "Ventspils"!

Dejans Vukičevičs: Otrais puslaiks bija labs
23.02.19

FK "Ventspils" futbolisti turpina gatavošanos jaunajai sezonai. Darba dzeltenzilajiem daudz, tā arī jābūt pašā pirmssezonas gatavošanās posmā. FK "Ventspils" turpina pastiprināti gatavoties. Bet pēc spēles ar Norvēģijas klubu mēs vērsāmies pēc komentāra pie dzeltenzilo galvenā trenera Dejana Vukičeviča, palūdzot FKV vadītājam novērtēt maču ar "Sarpsborg 08" un darbu treniņnometnē. Tas bija ļoti interesanti... (VIDEO)

Divus vārtus iesitām. Varējām arī vairāk...
22.02.19

FK "Ventspils" futbolisti Marbeljā turpina gatavošanos jaunajai sezonai. Piektdien, 22. februārī, Dejana Vukičeviča komanda aizvadīja kārtējo kontroles maču: pretinieks - "Sarpsborg 08", Norvēģijas čempionāta augstākās divīzijas komanda. Spēle padevās rezultatīva un skatāma un noslēdzās ar norvēģu kluba uzvaru ar rezultātu 3:2. Vienus no dzeltenzilo vārtiem pretinieki iesita savos, bet otrie Anastasija Mordatenko aktīvā, izceļoties pēc Aijeguna Tosina - raķetes šikā reida. Kopumā, FKV kā minimums bija pelnījis neizšķirtu, izveidojot pietiekami daudz vārtu momentu, spēlējot asi un daudzveidīgi, vajadzēja izpildīt uzreiz vairākās pendeles (vairākus galvenā tiesneša lēmumus grūti nenosaukt par strīdīgiem), bet, pats galvenais, atkal iegūta svarīga informācija. Ar katru maču FKV paliek labāks, tā noteikti būs arī turpmāk. Uz priekšu, "Ventspils"! (VIDEO) 

LIVE! FK Ventspils - Sarpsborg 08, 17:30
21.02.19

Cienījamie FK "Ventspils" līdzjutēji! Piektdien, 22. februārī, Dejana Vukičeviča komanda Spānijas treniņometnē aizvadīs pārbaudes spēli pret Norvēģijas klubu "Sarpsborg 08". Sākums plkst. 17:30 pēc Latvijas laika. Skatieties spēli tiešraidē mūsu oficiālajā mājas lapā - šeit. Kopā mēs esam spēks. Uz priekšu, "Ventspils"!

Romans Mickevičs: FKV spēcīgs, bet būs vēl labāk!
20.02.19

FK "Ventspils" futbolisti Spānijā turpina gatavošanos jaunajai sezonai. Viena saspringta treniņu diena nomaina otru - paužu nav, un nevar būt. "Mums vienkārši maksimāli jāizmanto katra diena treniņnometnē! Nesen šajā laukumā trenējās "Borussia" (Dortmunde), šodien šeit darbojamies mēs. Jebkuram futbolistam jābūt laimīgam nodarboties tādos apstākļos!" Dejana Vukičeviča vārdi, vēršoties pie komandas. Tai skaitā, saprotams, arī FKV pussargam Romanam Mickevičam, kuram pats īstais laiks realizēt savu solīdo potenciālu. Par to, kā arī par daudz ko citu, mēs parunājām ar vienu no pašiem interesantākajiem pussargiem Latvijas čempionātā. (VIDEO)
   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X