Nākamās spēles
Europas Līga
19.07 21:00 Luftetari - Ventspils
Latvijas Čempionāts
22.07 17:00 Ventspils - Valmiera
29.07 18:00 Jelgava - Ventspils
Tabula
RFS
13 34
Rīga
14 28
Liepāja/Mogo
13 25
Ventspils
14 25
Spartaks
14 23
Jelgava
14 14
Metta/LU
14 4
Valmiera
14 2

 


 
 

 
 
Vitalijs Jagodinskis pārgājis uz Ventspili!
30.06.18

"Ventspilij" iestājas, laikam, pati intriģejošākā un interesantākā garās sezonas daļa. Pavisam drīz ilgi gaidītais starts Eiropas Līgā - neaizmirstamais Eirokausu arēnas cīņu laiks. Ceturtdien, 12. jūlijā FK "Ventspils" dzimtajās sienās uzņems Albānijas klubu "Luftetari". Mača sākums - 17:45. Iegaumējiet un nepalaidiet garām! Protams, mēs pavisam neaizmirstam par kaujām vietējā arēnā, bet tieši tagad kā reiz pilnībā jākoncentrējas Eirokausiem. Un, tātad, vēl jo vairāk svarīgi pastiprināt FKV sastāvu. FK "Ventspils" oficiāli paziņo, ka par dzeltenzilo kļuvis Latvijas izlases aizsargs Vitalijs Jagodinskis. Laipni lūgts "Ventspilī", Vitalij!

Transfēru jaunumi. Antonovs un Kožokaru atstājuši FKV
30.06.18

Latvijas čempionātā FK "Ventspilij" iestājusies neliela pauze, sakarā ar drīzajiem Eiropas Līgas mačiem. Dzeltenzilie domā jau tikai par Eirokausu cīņām ar Albānijas klubu "Luftetari". Svarīgu un vajadzīgu lēmumu laiks, turpinās optimālo virknējumu meklējumi, vispirms jau kadru. FK "Ventspils" oficiāli paziņo, ka pēc abpusējas piekrišanas pārtraukuši sadarbību ar FKV uzbrucējs Aleksejs Antonovs un pussargs Maksims Kožokaru. Mēs novēlam futbolistiem panākumus turpmākajā karjerā.

D.V.: Noteikti visu izlabosim. Priekšā, Eiropas Līga!
30.06.18

FK "Ventspils" piedzīvoja zaudējumu Rīgā mačā ar RFS. Dzeltenzilie svarīgajā spēlē ar turnīra līderi dominēja lielāko mača daļu, bet, diemžēl, abēdinošas kļūdas aizsardzībā noveda pie zaudējuma. Neveiksme ļoti apbēdinoša, līdera atrāviens palielinājies vēl vairāk. Bet nedrīkst zaudēt garu! Viss vēl iespējams, pat ja liekas, ka izlabot tabulā jau gandrīz neko nevar. "Ventspils" jau ir atradies līdzīgā grūtā stāvoklī, atcerēties kaut vai 2007. gada valsts čempionātu. Tad līdera atrāviens arī bija nopietns, tomēr iznākumā par čempioniem vienalga kļuva dzeltenzilie! Ticēt panākumam vajag vienmēr un jebkurā situācijā. Par to pēc mača preses konferencē runāja FK "Ventspils" galvenais treneris Dejans Vukičevičs. Viņš, neapšaubāmi, bija ļoti satraukts, komentējot mača iznākumu, bet atzīmēja, ka priekšā svarīgās Eiropas Līgas kaujas, un tajās dzeltenzilajiem vienkārši nepieciešams daudz ko izlabot un parādīt maksimāli iespējamo. Un pasvītroja, ka Latvijas čempionātā cīņa, protams, vēl pavisam nav pabeigta... 

RFS-Ventspils-3:1. Nepadoties! Priekšā Eirokausi!
29.06.18

Piektdien, 29. jūnijā FK "Ventspils" futbolisti aizvadīja kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta trīspadsmitās kārtas ietvaros Dejana Vukičeviča komanda viesos tikās ar Rīgas klubu RFS. Diemžēl, spēle izvērtās neveiksmīgi dzeltenzilajiem, īpaši otrais puslaiks - zaudējums ar rezultātu 1:3. Vārti viesiem aizsarga Naura Bulvīša aktīvā, kurš iesitis jau trešos vārtus turnīrā. Mačs kļuva par īpašu aizsargam Elio Batistam un pussargam Giuli Mandžgaladzem, kuri aizvadīja savus pirmos mačus FKV sastāvā - apsveicam ar debiju! Protams, prieku FKV debitanti pavisam nepiedzīvoja: zaudējums stipri satrauca visus dzeltenzilos. Situācija smaga un psiholoģiski visiem grūta, bet FKV vienmēr ar godu izgājis no tādām situācijām - mēs obligāti visu izlabosim arī šajā reizē! Vēl jo vairāk, ka priekšā svarīgās Eirokausu divcīņas - padoties un nolaist rokas nav mūsu stilā. Uz priekšu, "Ventspils"! (VIDEO) 

Medžits Neziri kļuvis par Ventspils spēlētāju!
28.06.18

FK "Ventspils" turpina gatavošanos kārtējam mačam. Turpinās nepiekāpīga cīņa Latvijas čempionātā, pavisam drīz dzeltenzilie iesaistīsies cīņā par Latvijas Kausu, un jau 12. jūlijā (sākums - 17:45) FK "Ventspils" mājās atklās savu jauno Eirokausu gājumu - Eiropas Līga un noslēpumainais Albānijas klubs "Luftetari" pretiniekos. Visas spēles sarežģītas, visas spēles svarīgas - slodze gan fiziskā, gan morālā ļoti nopietna. Jābūt gataviem visam, jāiztur konkurence visos līmeņos! Un, tātad, turpinās selekcijas process, turpinās skrupulozs darbs, saistīts ar sastāva pastiprināšanu. FK "Ventspils" oficiāli paziņo, ka komandu papildinājis pieredzējis universāls aizsargs no Maķedonijas Medžits Neziri. Laipni lūgts "Ventspilī", Medžit!

Giuli Mandžgaladze kļuvis par Ventspils spēlētāju!
28.06.18

FK "Ventspils" turpina gatavošanos kārtējam mačam. Arvien tuvāk aizraujošās kaujas Eiropas Līgā - jūs jau sajūtat neaizmirstamo un neatkārtojamo Eirokausu pirmsspēļu trīsas?! Un pareizi: FKV mājas kauja ar albāņu klubu "Luftetari" pavisam tuvu - ceturtdien, 12. jūlijā, sākums 17:45. Neaizmirstiet, laiks aizskrien ļoti ātri! Nu bet dzeltenzilie par to nekad neaizmirst, pastiprināti gatavojas un turpina risināt svarīgos transfēru jautājumus. Konkurence un sastāva pastiprināšana - absolūti nepieciešamie nosacījumi tam, lai visās frontēs startētu maksimāli veiksmīgi. FK "Ventspils" oficiāli paziņo, ka par dzeltenzilo kļuvis pussargs Giuli Mandžgaladze. Laipni lūgts uz FKV, Giuli!

RFS-Ventspils. Cīniņš ar līderi. Atkāpties nav kur!
28.06.18

Piektdien, 29. jūnijā FK "Ventspils" futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta trīspadsmitās kārtas ietvaros Dejana Vukičeviča komanda viesos tiksies ar Rīgas klubu RFS. Spēle notiks "Arkādija" stadionā, sākums - 19:00. Mačs solās būt īsts cīniņš, viens no galvenajiem un svarīgākajiem otrajā aplī. "Ventspili" gaida karsta saķeršanās ar turnīra līderi. Atkāpties dzeltenzilajiem nav kur! Nav šaubu, ka FKV apmierinās tikai uzvara, nav šaubu, ka FKV uzvarai pieliks maksimumu pūļu. Tā, kā bija 28. oktobrī pagājušajā gadā, kad "Ventspils" spīdošā stilā Rīgā iznesa principiālo pretinieku. Mēs, neapšaubāmi, varam un jāvar to atkārtot. Tāds dzeltenzilo noskaņojums, un trīs punktu izcīnīšanai mums atkal obligāti vajadzīga uzmanība, koncentrācija, kaujinieciskums un galēja pašatdeve. Aizraujošā mača tiešo translāciju var skatīties telekanālā Best4sport. Uz priekšu, "Ventspils"!   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X