Nākamās spēles
Latvijas Čempionāts
31.03 15:00 Ventspils - Valmiera
07.04 15:00 Jelgava - Ventspils
15.04 15:00 Ventspils - Liepāja/Mogo

 


 
 

 
 
Leke precīzs ļoti vērtīgā mačā-mācībstundā
18.02.18

Svētdien, 18. februārī FK "Ventspils" futbolisti aizvadīja otro pārbaudes maču Spānijas treniņnometnē. Dejana Vukičeviča komanda tikās ar Krievijas Premjerlīgas klubu "Ufa". Krievijas komanda, kura ieņem sesto vietu valsts čempionātā, panāca uzvaru ar ar rezultātu 3:1. Vienīgie vārti dzeltenzilo aktīvā uzbrucējam Adelekem Akinjemi, efektīgi trāpot tālajā stūrī. Neskatoties uz sarūgtinājumu par zaudējumu (zaudēt jau nepatīk nevienam, nekad un jebkurā līmenī!), mačs sanāca ļoti vērtīgs: tik organizēts un spēcīgs pretinieks, kāda, bez šaubām, ir Sergeja Semaka komanda, ļoti atzīmējami parāda, kur prasās uzlabojumi, kam svarīgi un vajadzīgi pievērst īpašu uzmanību tālākajā gatavošanās procesā. Obligāti izdarīsim nepieciešamos secinājumus un būsim stiprāki. Uz priekšu, FK "Ventspils"!

Ventspils-Ufa. Tāds mačs būs tikai interesants
17.02.18

Svētdien, 18. februārī FK "Ventspils" futbolisti aizvadīs otro maču Spānijas treniņnometnē. Dejana Vukičeviča komanda tiksies ar Krievijas Premjerlīgas klubu "Ufa". Spēle ar tik stipru komandu, kura patreiz Krievijas čempionātā ieņem augsto sesto vietu, var būt tikai interesanta, izzinoša un ļoti vērtīga. Tikai cīņa ar stipru pretinieku var padarīt stiprāku! Godājamie FK "Ventspils" līdzjutēji. Mēs ziņojam, ka tiešas šīs spēles translācijas nebūs, no iemesliem, neatkarīgiem no mūsu kluba.

Abdul-Gafars Mamahs pārgājis uz FK Ventspils
16.02.18

FK "Ventspils" futbolisti Spānijas treniņnometnē turpina gatavošanos jaunajai sezonai. Dejana Vukičeviča komanda trenējas divas reizes dienā, veltot lielu uzmanību fiziskajai sagatavotībai, kā arī taktiskajiem veidojumiem. Turpinās arī svarīgu selekcijas jautājumu risināšana. FK "Ventspils" oficiāli paziņo, ka seškārtējo Latvijas čempionu sastāvu pastiprinājis pieredzējušais aizsargs Mamahs Abduls-Gafars, kurš jau darbojas kopā ar FKV Spānijā. Laipni lūgts "Ventspilī", Mamah!

FKV-SwarovskiWattens-0:0. Labs tests,vēl iesitīsim...
15.02.18

Ceturtdien, 15. februārī FK "Ventspils" futbolisti aizvadīja pirmo pārbaudes maču Spānijas treniņnometnē. Dejana Vukičeviča komanda tikās ar Austrijas pirmās divīzijas klubu "Swarovski Wattens". Spēle bija interesanta, saspringta un noslēdzās ar kaujiniecisku neizšķirtu ar rezultātu 0:0. Dzeltenzilie bija tuvāk uzvarai, izveidoja veselu virkni bīstamu momentu, bet noslēguma pietrūka. Nu ko, nekā briesmīga - iesitīsim nākamajos mačos. Spēle tika translēta mūsu vietnē tiešā ēterā un, gribas ticēt, dzeltenzilo līdzjutējiem tā patika, emocijas viņi izbaudīja labas un dažādas. Uz priekšu, "Ventspils"!

LIVE! FK Ventspils - Swarovski Wattens - 0:0
15.02.18

Cienījamie FK "Ventspils" līdzjutēji! Dejana Vukičeviča komanda 15. februārī Spānijas treniņometnē aizvadīs pārbaudes spēli pret klubu "Swarovski Wattens" (Austrija). Sākums plkst. 17:00 pēc Latvijas laika. Skatieties spēli tiešraidē mūsu oficiālajā mājas lapā. Kopā mēs esam spēks. Uz priekšu, "Ventspils"!

Noskaņojums: Uz treniņu kā uz svētkiem!
14.02.18

FK "Ventspils" futbolisti turpina gatavošanos Spānijas trniņnometnē. Dejana Vukičeviča komanda treneējas divreiz dienā, un svinēt Valentįna Dienu dzeltenzilajiem elementāri nav laika. Protams, tas pavisam nenozīmē, ka dzeltenzilie aizmirsuši savus mīļos - tā nemēdz būt! Apsveicam visus, kam tuvi svētki, un... atgrieżamies laukumā un trenažieru zālē. Tāda dzīve treniņnometnē, pauzes nemēdz būt. Pie tam jau rīt, 15. februārī FKV aizvadīs pirmo pārbaudes maču treniņnometnē, pretinieks - Austrijas pirmās divīzijas klubs "Swarovski Wattens". Spēle sāksies 17:00 pēc Latvijas laika un tiks translēta tiešā ēterā mūsu kluba youtube kanālā. Noskatītties interviju ar FKV galveno treneri Dejanu Vukičeviču tajā var šeit. Nu bet kārtējā treniņu diena sanāca, kā vienmēr, piesātināta un interesanta...

Sveika, Spānijas treniņnometne! Sākam...
12.02.18

Pirmdien, 12. februārī FK "Ventspils" futbolisti atklāja svarīgo pirmssezonas sagatavošanās etapu - treniņnometni Spānijā. Dejana Vukičeviča komanda veica pārbraucienu no sniegotās Ventspils uz saulaino pilsētiņu San Pedro del Pinatar, kura blakus Mursijai. Ceļš bija tāls, nogurdinošs, tomēr tas pavisam nenozīmē, ka pirmā diena paies bez treniņa - laiku zaudēt nedrīkst! Dzeltenzilie to arī nezaudēja, aizvadot pirmo nodarbību mājīgajā un funkcionālajā bāzē "Pinatar Arena Football Center". Laiks, kad tu pirmo reizi gadā izej uz zālāja seguma - pilnīgi īpašs laiks! Tur jau nekas nevar futbolistus apturēt...
   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X