Nākamās spēles
Latvijas Čempionāts
26.05 19:30 Liepāja/Mogo - Ventspils
15.06 17:00 Ventspils - Spartaks
21.06 20:00 Rīga - Ventspils
Tabula
RFS
9 22
Ventspils
9 19
Liepāja/Mogo
9 18
Spartaks
9 16
Rīga
9 13
Jelgava
9 8
Metta/LU
9 3
Valmiera
9 1

 


 
 

 
 
FKV un TEX-MEX ielūdz! Nepalaidiet garām!
10.05.18

Godājamie FK "Ventspils" līdzjutēji! Mums svarīgi, lai jūs vienmēr būtu ar komandu, lai pārdzīvotu par dzeltenzilajiem, lai palīdzētu FKV uzvarēt gan dzimtajās sienās, gan arī viesos. Mājās mēs vienmēr ar prieku gaidām jūs stadionā, bet uz spēlēm viesos organizējam autobusu, lai jūs būtu kopā ar komandu. Jau sestdien, 12. maijā, FKV Latvijas čempionāta 7. kārtā izbraukumā spēlēs ar "Metta/LU" (Hanzas vidusskolas stadions, sākums - 17:00.). Mačs svarīgs un interesants - steidzieties redzēt! Tie no jums, kuri nevarēs šajā vakarā būt Rīga, mēs aicinām Ventspilī uz restorānu TEX-MEX, kur jums būs brīnišķīga iespēja noskatīties translāciju kanālā Best4sport Extra un uzlabot sev noskaņojumu, pateicoties negaidītiem un patīkamiem pārsteigumiem!

A. Aleksejevs: Labs mačs, mums mazliet pietrūka...
07.05.18

"Ventspils" un RFS sagādāja aizraujošu maču, kurš uzvarētāju nenoskaidroja. Zaudējot, dzeltenzilie saņēmās garīgā spēkā, daudz uzbruka, iesita vienreizējus atbildes vārtus un bija tuvu otrajiem izšķirošajiem vārtiem. Pretinieks, jāsaka, arī uzbruka gan asi, gan bīstami. Tomēr FKV uzvaru (žēl, ka tā tomēr neatnāca!) grūti būtu nosaukt par nepelnītu, un tam piekrita dzeltenzilo uzbrucējs Aleksejs Aleksejevs. Uzreiz pēc mača draudīgais A. A., kurš ļoti labi iznāca uz maiņu un piedeva laukuma saimnieku uzbrukumam ātrumu un agresivitāti, izsmeļoši nokomentēja kaujinieciskā neizšķirta iznākumu. Un vēl apsveica visus Latvijas hokeja izlases līdzjutējus ar uzvaru un vēl nosauca savu mīļāko kritiķi, kurš uzreiz pēc mača uzdod ļoti gudrus jautājumus...

Dejans Vukičevičs: No Tosina vienmēr gaidu tādu spēli
06.05.18

FK "Ventspils" aizvdīja Latvijas čempionāta pirmā apļa pēdējo mājas maču. Tas sanāca dinamisks, ar aizrautīgu sižetu, sevišķi pašās beigās, kuras varēja kļūt dramatiskas abām komandām. Nekā pārsteidzoša: nebija šaubu, ka dzeltenzilo un RFS pretimstāvēšana būs ļoti saspringta līdz pat fināla svilpei. Piekāpties neviens nedomāja! Pēc mača preses konferencē FK "Ventspils" galvenais treneris Dejans Vukičevičs taisnīgi atzina, ka ar neizšķirtu savās mājās apmierināts nebūsi. Un vēl FKV vadītājs atzīmēja, ka gaidīja smagu maču, nosauca ielaistos vārtus par smieklīgiem, pasvītroja, ka tik atzīstamu spēli no Aijeguna Tosina gaida vienmēr. Un tas vēl nav viss...

Uzvarēja vesela ģimene! Auto daudziem arvien tuvāk...
05.05.18

"Ventspils" un RFS dāvāja vienu no pašiem saspringtākajiem mačiem Latvijas čempionāta pirmajā aplī. Pat mača pēdējās sekundēs brīnišķīgi vārtu momenti radās gan pie vieniem, gan otriem vārtiem! Nervi vārījās, kaislības virmoja, emocijas pāri malām. Un iznākumā - kaujiniecisks neizšķirts ar rezultātu 1:1. Tomēr uzvarētāji "Ventspils" mājas mačos vienalga ir vienmēr! Šajā reizē mūsu jau tradicionālajā konkursā kluba suvenīrus un dāvanu kartes no autoskolas Credo Autoprieks saņēma trīs laimīgie, bet speciālbalva no FKV prezidenta (sadarbībā ar firmu ALETE) tika veselai ģimenei - skaistai un jautrai. Apsveicam, Baiba, Edgar un Markus! Vienmēr lieliski atnākt uz FKV mājas mačiem un jebkurā gadījumā atstāt stadionu brīnišķīgā noskaņojumā.

FKV-RFS-1:1. Tos iesita teicami!Žēl,punktus sadalījām
05.05.18

Sestdien, 5. maijā "Ventspils" futbolisti aizvadīja kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta sestās kārtas ietvaros Dejana Vukičeviča komada uzņēma Rīgas klubu RFS. Kā jau gaidīts, galveno konkurentu uz pašām augstākajām vietām mačs sanāca ļoti interesants, saspringts un nepiekāpīgs un noslēdzās ar kaujiniecisku neizšķirtu ar rezultātu 1:1. Vārti dzeltenzilo labā Aijeguna Tosina aktīvā. Protams, dzeltenzilajiem ļoti gribējās uzvarēt dzimtajās sienās, neizšķirts savās mājās iepriecināt nevar, bet tāds ir futbols. "Ventspils" saglabāja līderpozīciju turnīra tabulā, un tagad jau mēs domājam par nākamo maču, tādēļ, ka gribam pēc ispējas ātrāk atgriezties uz uzvaras ceļa. Mums viss pa spēkam! Uz priekšu, "Ventspils"! (VIDEO)

FKV-RFS. Jauna kauja. Atnāksim un atbalstīsim FKV!
03.05.18

Sestdien, 5. maijā "Ventspils" futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta sestās kārtas ietvaros Dejana Vukičeviča komanda uzņems Rīgas klubu RFS. Sākums - 15:00. Mačs solās būt par īstu pirmā apļa rotu. "Ventspili" gaida karsta saķeršanās ar pretinieku, kurš neslēpj pašas nopietnākās ambīcijas. FKV tās neslēpj vēl jo vairāk, FKV augstāk tabulā par RFS, FKV apmierinās tikai uzvara! Tāds dzeltenzilo noskaņojums, un trīs punktu iekarošanai mums atkal obligāti vajadzīgi uzmanība, koncentrācija, kaujinieciskums un galēja pašatdeve. Aizraujošā mača tiešo translāciju var skatīties telekanālā Best4sport. Mēs noteikti visu varam. Un, protams, vienkāršāk uzvarēt kopā ar jums! Trīs FKV mājas mačus apmeklēja vairāk kā 2000 (!) līdzjutēju - lielisks rādītājs, jūsu atbalsts pa īstam spārno. Uzvarēsim atkal kopā. Laipni lūgti uz stadionu, godājamie līdzjutēji!

Jauna iespēja nokļūt tuvāk superbalvai!
02.05.18

FK "Ventspils" uzvarēja "Rigu", tas ir lieliski, bet tā jau ir vēsture. Priekšā jauna aizraujoša spēle! Sestdien, 5. maijā dzeltenzilie uzņem citu galvaspilsētas klubu - RFS. Sākums - 15:00. Laikam, pati intriģējošākā futbola darbība Latvijas čempionāta pirmajā aplī! Palaist garām nedrīkst. Vēl jo vairāk, ka, bez ļoti interesantā futbola, jums, godājamie līdzjutēji, būs jauna iespēja uzvarēt mūsu jau tradicionālajā konkursā, uzvarēt un saņemt labus suvenīrus un īpašu balvu, uzvarēt un pretendēt uz automašīnu sezonas beigās! Vai tad var paiet garām tādai vienreizējai iespējai?! Nāciet uz stadionu un jūs noteikti nekļūdīsieties, tas vienkārši nav iespējams.   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X