Tabula
Rīga
28 64
Ventspils
28 60
RFS
28 55
Liepāja/Mogo
28 51
Spartaks
28 42
Jelgava
28 21
Metta/LU
28 19
Valmiera
28 8

 


 
 

 
 
Neticamais līdzās. Superbalva no FKV prezidenta!
06.11.18

Draugi, mēs steidzam jums paziņot brīnišķīgus jaunumus. Visu garo futbola gadu jūs bijāt ar mums, brīnišķīgi atbalstījāt komandu, un nav šaubu, ka arī līdz sezonas beigām pārdzīvosiet un atbalstīsiet FKV. Līdz Latvijas čempionāta pēdējā mača pēdējai sekundei, kuru "Ventspils" aizvadīs mājās sestdien, 10. novembrī! Visu sezonu mēs darījām visu jūsu komfortam un ērtībām. Mēs organizējām speciālu konkursu pēc katra mājas mača, kur jūs laimējāt balvas un kļuvāt par pretendentiem uz SUPERBALVU no FKV prezidenta - jaunu automašīnu Volkswagen. Adlans Šišhanovs vārdu tur: SUPERBALVA jau Ventspilī, SUPERBALVA jau priecē jūs pie mūsu stadiona - lieliskais Volkswagen gaida savu laimīgo ieguvēju, kurš noskaidrosies pēc pēdējā FKV mājas mača!

Uzmanību līdzjutējiem Pārventā! Autobuss jūs gaida!
06.11.18

Godājamie līdzjutēji! Arvien mazāk laika atliek līdz jaunam aizraujošam mačam, kurā FK "Ventspils" sestdien, 10. novembrī (sākums - 14:00) uzņems klubu "Metta/LU" (Rīga). Nepalaidiet garām! Noslēgsim sezonu kopā. Un uzvaroši! Mačs solās būt interesants! Mums svarīgs katrs līdzjutējs, tādēļ aicinām visus uz stadionu. Jūs gaida futbols un daudz dažādu patīkamu pārsteigumu. Īpaša uzmanība FKV līdzjutējiem, kuri dzīvo Pārventā! Jūsu ērtībai FK "Ventspils" administrācija organizē autobusu, lai jums nebūtu nekādu rūpju tamdēļ, kā atbraukt uz spēli. Mūsu autobuss obligāti nogādās jūs stadionā!

Vukičevičs: Uzvarējām RFS trešajā spēlē pēc kārtas!
05.11.18

FK "Ventspils" futbolisti teicamā stilā uzvarēja viesos klubu RFS. Principiālais pretinieks tika pieveikts trešo reizi pēc kārtas (!), un šajā reizē dzeltenzilie to izdarīja pat mazākumā. Vienreizēju debiju piedzīvoja talantīgais vārtsargs Ivans Baturins, kārtējos vārtus, savus jau 12. turnīrā, iesita Tos-raķete, atzīmējās arī diriģents - tehniķis Amansio Fortes, iesitot pirmo reizi kopš 22. aprīļa - īsta atgriešanās pēc ļoti nopietnas traumas notikusi, apsveicam, Amo! Ar dzelzs raksturu spīdēja visi dzeltenzilie, cik lieliski sitās tie paši Anastasijs Mordatenko un jaunais Raens Tālbergs - malači. Pēc mača preses konferencē FK "Ventspils" galvenais treneris Dejans Vukičevičs, saprotams, palielīja visu komandu, atzīmēja svarīgā panākuma īpašos radītājus un pasvītroja, ka FKV jau domā par nākamo sezonu. Nu un par klasiskajām trīs pēc kārtas uzvarām pār tik spēcīgu pretinieku FKV vadītājs arī pieminēja, un pilnīgi pareizi... (VIDEO) 

RFS-Ventspils-1:2. Liela uzvara.Liels Ivans Baturins!
04.11.18

Svētdien, 4. novembrī FK "Ventspils" futbolisti aizvadīja kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta divdesmit septītās kārtas ietvaros Dejana Vukičeviča komanda viesos tikās ar Rīgas klubu RFS. Spēle bija svarīga un principiāla, un dzeltenzilie to aizvadīja iedvesmojoši un panāca lielu un skaistu uzvaru ar rezultātu 2:1! Vārtus uzvarētājiem iesita pussargi Amansio Fortes un Tosins Aijeguns. Lielisku maču aizvadīja 21 gadu vecais FKV vārtsargs Ivans Baturins, kurš debitēja virslīgā: strādīgais Vaņa ne reizi vien glāba viesus un droši var būt nosaukts par galveno varoni klasiskajā uzvarā - apsveicam, Vaņa! Svarīgā uzvara nebūtu iespējama bez tērauda rakstura un īsta dzeltenzilo gara: lielāko daļu otrā puslaika "Ventspils" spēlēja mazākumā, bet visa komanda cīnījās brīnišķīgi - malači! Kārtējā milzīgā pateicība mūsu līdzjutējiem, kuri izdarīja ļoti daudz priekš šīs teicamās uzvaras - liels paldies! "Ventspilij" atlicis vien viens mačs sezonā, mājās, 10. novembrī pret "Mettu/LU" - tad būsim kopā stadionā sestdien un kopā uzvaroši noslēgsim šo neaizmirstamo sezonu!  Uz priekšu, "Ventspils"! (VIDEO) 

RFS-FKV. Jāuzvar. Tas vienmēr svarīgi un vajadzīgi!
03.11.18

Svētdien, 4. novembrī FK "Ventspils" futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta divdesmit septītās kārtas ietvaros Dejana Vukičeviča komanda viesos tiksies ar Rīgas klubu RFS. Spēle notiks "Arkādija" stadionā. Sākums - 14:00. FKV gaida garās sezonas noslēdzošais mačs viesos - būs karsta kauja. Dzeltenzilie principiālā divcīņā tiekas ar konkurentu, un mums, protams, svarīgi un vajadzīgi uzvarēt. Bez liekiem vārdiem: vienkārši svarīgi parādīt klasisku futbolu un vēl svarīgāk uzvarēt! Un, tātad, mums nepieciešams kaujiniecisks noskaņojums, dzelžaina uzvaras griba un īstens dzeltenzilo gars, kurš daudzas reizes atnesis FKV trīs punktus. Uz priekšu, "Ventspils"!

Arturs Ļotčikovs parakstījis kontraktu ar FKV
02.11.18

FK "Ventspils" futbolisti turpina gatavošanos kārtējam Latvijas čempionāta mačam. Svētdien, 4. novembrī Dejana Vukičeviča komanda viesos tiksies ar principiālo pretinieku klubu RFS. Spēle gaidāma saspringta un interesanta, dzeltenzilie plānotajā režīmā trenējas un gatavojas. Un vēl dzeltenzilie, bez šaubām, katru dienu risina svarīgus stratēģiskus uzdevumus, nezaudējot dārgo laiku un domājot par nākotni. Mēs oficiāli paziņojam, ka kārtējais perspektīvais FKV "Akadēmijas" audzēknis parakstījis vienošanos ar FK "Ventspils" galveno komandu - apsveicam 18. gadīgo Latvijas (U-19) izlases aizsargu Arturu Ļotčikovu ar lielo notikumu karjerā un novēlam veiksmi, kvalitatīvu darbu un dzeltenzilo sastāvā realizēt nopietno potenciālu.

FKV un TEX-MEX ielūdz! Nepalaidiet garām!
01.11.18

Godājamie FK "Ventspils" līdzjutēji! Mums svarīgi, lai jūs vienmēr būtu ar komandu, lai pārdzīvotu par dzeltenzilajiem, lai palīdzētu FKV uzvarēt gan dzimtajās sienās, gan arī viesos. Mājās mēs vienmēr ar prieku gaidām jūs stadionā, bet uz spēlēm viesos organizējam autobusu, lai jūs būtu kopā ar komandu. Jau svētdien, 4. novembrī, FKV Latvijas čempionāta 27. kārtā izbraukumā spēlēs ar RFS. Stadions NSB "Arkādija". Sākums - 14:00. Mačs svarīgs un interesants - steidzieties redzēt! Tie no jums, kuri nevarēs šajā dienā būt Rīgā, mēs aicinām Ventspilī uz restorānu TEX-MEX, kur jums būs brīnišķīga iespēja noskatīties translāciju kanālā Best4sport un uzlabot sev noskaņojumu, pateicoties negaidītiem un patīkamiem pārsteigumiem!
   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X