Nākamās spēles
Latvijas Čempionāts
29.09 15:00 Ventspils - Jelgava
07.10 17:00 Liepāja/Mogo - Ventspils
20.10 15:00 Ventspils - Spartaks
Tabula
Rīga
22 50
RFS
21 46
Ventspils
22 46
Liepāja/Mogo
21 36
Spartaks
21 34
Jelgava
22 18
Metta/LU
22 13
Valmiera
21 2

 


 
 

 
 
FKV-RFS-2:0. Teicama mācība - uzvaroša un iespaidīga!
01.09.18

Sestdien, 1. septembrī FK "Ventspils" futbolisti aizvadīja kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta divdesmitās kārtas ietvaros Dejana Vukičeviča komanda mājās tikās ar Rīgas klubu RFS. Dzeltenzilajiem mačam bija milzīga nozīme: laukuma saimnieki aizvadīja brīnišķīgu spēli un panāca ļoti svarīgu un vajadzīgu uzvaru ar rezultātu 2:0! Ar kārtējiem lieliskajiem vārtiem atzīmējās Tosins Aijeguns (Tos - raķete savā stilā izšāva spīdoši, kā no lielgabala!), vēl vieni vārti Giuli Mandžgaladzes aktīvā. Mēs zinājām, mēs izdarījām: 1. septembrī pasniedzām pretiniekam teicamu mācībstundu - uzvarošu un iespaidīgu! Liels paldies līdzjutējiem par atbalstu: tā atkal bija ļoti svarīga, tā atkal bija vienreizēja. FKV atklāja rudens, izšķirošo, turnīra posmu pašā labākajā un pareizākajā veidā. Apstāties mēs noteikti nedomājam. Uz priekšu, "Ventspils"! (VIDEO)

Ventspils-RFS. Rudens sākas ar svarīgu spēli!
30.08.18

Sestdien, 1. septembrī FK "Ventspils" futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta divdesmitās kārtas ietvaros Dejana Vukičeviča komanda mājās tiksies ar Rīgas klubu RFS. Sākums - 15:00. Dzeltenzilos gaida īsta futbola divkauja ar turnīra līderi. Atkāpties nav kur, atkāpties vienkārši nedrīkst. Mēs visi brīnišķīgi saprotam gaidāmās spēles - kaujas nozīmīgumu. Lieki vārdi nav vajadzīgi... Protams, visu saprotiet arī jūs, godājamie līdzjutēji! Nešaubieties, bez jūsu karstā atbalsta FKV šajā mačā nekādi neiztikt. Kopā mēs esam spēks, un šis kopējais dzeltenzilais spēks noteikti mums palīdzēs uzvarēt līderi - uzvarēt kopā. Visi uz stadionu, iesāksim rudeni ar īstu dzeltenzilo futbolu un vētrainām dzeltenzilajām emocijām! Un tad mums viss izdosies. Uz priekšu, "Ventspils"!

Ne uz skolu - uz stadionu! Rudens sākas ar balvām
28.08.18

FK "Ventspils" futbolisti turpina gatavoties svarīgajam Latvijas čempionāta mačam. Sestdien, 1. septembrī FK "Ventspils" uzņem turnīra līderi, Rīgas komandu RFS. Sākums - 15:00. Palaist garām nedrīkst! Spēlei priekš dzeltenzilajiem ir milzīga nozīme, mums ļoti vajadzīga uzvara - stāvoklis turnīra tabulā neko citu vienkārši arī neparedz. Cīnīsimies līdz pēdējai sekundei! Bet jūs, godājamie līdzjutēji, mums tajā noteikti palīdzēsiet. Tā kā 1. septembrī visi uz stadionu, bet ne uz skolu! Kā reiz sākas rudens, un lai tas jums sākas ar FKV uzvaru un uzvaru mūsu tradicionālajā konkursā. Balvas jūs gaida - laipni lūgti uz stadionu!

D. Vukičevičs: Nekas nav zaudēts. Sacīkste turpinās!
25.08.18

FK "Ventspils" piedzīvoja apbēdinošu zaudējumu mačā ar "Riga" FC. Dzeltenzilie pilnībā bija pelnījuši neizšķirtu (kā minimumu), bet, kā arī otrā apļa spēlē starp šīm komandām galvaspilsētā, vārtus atkal guva tikai pretinieks. Apbēdinoši... Protams, pēc mača visi dzeltenzilie bija ļoti sarūgtināti, un Amansio Fortess, var nešaubīties, stiprāk par visiem. Pat stiprāk par Tosu - raķeti! Pussargs atgriezās ierindā (ar atgriešanos, Amo!) pēc smagas traumas, kuru tas guva vēl 22. aprīlī, bet, skaidra lieta, FKV zaudējums sabojāja visu prieku no atgriešanās. Tomēr jāpaliek stipriem! Par to, tai skaitā, pēc mača preses konferencē runāja FK "Ventspils" galvenais treneris Dejans Vukičevičs. Un vēl viņš taisnīgi pasvītroja: "Čempionu sacīkste turpinās!" Protams, turpinās! (VIDEO)

FKV abonements vienmēr iepriecinās, nešaubieties!
24.08.18

FK "Ventspils" piedzīvoja apbēdinošu zaudējumu mačā ar "Riga" FC. Tagad dzeltenzilie, saprotama lieta, pārdzīvo ne tās labākās sajūtas, mēs visi esam stipri sarūgtināti. Var stādīties priekšā, cik sarūgtināts tas pats Tosins Aijeguns, kurš sezonas laikā daudz reižu glābis FKV, bet šodien šī pendele... Bet tāds ir futbols, viss gadās. Iesitīsi nākamajā mačā, Tos! Apbēdinoši... Tomēr nopietns un liels klubs (tāds, kā "Ventspils"!) pat tādā situācijā prot dāvāt prieku saviem līdzjutējiem! Mūsu tradicionālais konkurss pacēla noskaņojumu laimīgajiem, bet visvairāk vienam kluba abonementa ieguvējam vārdā... Vispār, nosauksim viņu vēlāk, bet pagaidām atkārtosim svarīgo patiesību: FKV kluba abonements - tas vienmēr ir pozitīvi un priecīgi, nešaubieties! (VIDEO)

Ventspils-Riga-0:1. Nepadodamies. Cīnāmies tālāk!
24.08.18

Piektdien, 24. augustā FK "Ventspils" futbolisti aizvadīja kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta deviņpadsmitās kārtas ietvaros Dejana Vukičeviča komanda mājās tikās ar "Riga" FC. Nebija šaubu, ka spēle ar vienu no galvenajiem konkurentiem cīņā par medaļām būs smaga, saspringta un kaujinieciska - tā arī bija. Diemžēl, veiksme šajā kaujā izrādījās viesu pusē - minimāls FKV zaudējums ar rezultātu 0:1. Pat pendele mums šodien nepadevās - ja neveicas, tad līdz galam... Žēl, protams. Tomēr nekādā gadījumā nedrīkst nolaist rokas un padoties - dzeltenzilie to pavisam nedomā darīt! Nākamais mačs mums mājās pret turnīra līderi, un sagaidīt šo kauju vajag maksimāli savāktiem un galēji noskaņotiem. Atgriezīsimies uz uzvaru ceļa, obligāti atgriezīsimies. Uz priekšu, "Ventspils"! (VIDEO) 

Ventspils-Riga. Kopā uzvarēsim konkurentu!
23.08.18

Piektdien, 24. augustā FK "Ventspils" futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta deviņpadsmitās kārtas ietvaros Dejana Vukičeviča komanda mājās tiksies ar "Riga". Sākums - 17:00. Katrs jauns mačs - jauna kauja un pārbaudījums, vēl jo vairāk, ja laukumā iziet galvenie konkurenti cīņā par vietu uz pjedestāla. Nav šaubu, ka mačs būs pa īstam spilgts, saspringts un sportiski nikns. Jo tuvāk rudens, jo punkti daudzkārt vērtīgāki un svarīgāki... FKV svarīgajai uzvarai atdos maksimumu - savādāk nevar būt. Un jūsu atbalsts, godājamie līdzjutēji, atkal spēlēs milzīgu lomu. Noteikti spēlēs. Tikai kopā mēs varam uzvarēt konkurentu - tad izdarīsim to! Uz priekšu, "Ventspils"!   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X