Tabula
Rīga
28 64
Ventspils
28 60
RFS
28 55
Liepāja/Mogo
28 51
Spartaks
28 42
Jelgava
28 21
Metta/LU
28 19
Valmiera
28 8

 


 
 

 
 
RFS-Ventspils-1:2. Liela uzvara.Liels Ivans Baturins!
04.11.18

Svētdien, 4. novembrī FK "Ventspils" futbolisti aizvadīja kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta divdesmit septītās kārtas ietvaros Dejana Vukičeviča komanda viesos tikās ar Rīgas klubu RFS. Spēle bija svarīga un principiāla, un dzeltenzilie to aizvadīja iedvesmojoši un panāca lielu un skaistu uzvaru ar rezultātu 2:1! Vārtus uzvarētājiem iesita pussargi Amansio Fortes un Tosins Aijeguns. Lielisku maču aizvadīja 21 gadu vecais FKV vārtsargs Ivans Baturins, kurš debitēja virslīgā: strādīgais Vaņa ne reizi vien glāba viesus un droši var būt nosaukts par galveno varoni klasiskajā uzvarā - apsveicam, Vaņa! Svarīgā uzvara nebūtu iespējama bez tērauda rakstura un īsta dzeltenzilo gara: lielāko daļu otrā puslaika "Ventspils" spēlēja mazākumā, bet visa komanda cīnījās brīnišķīgi - malači! Kārtējā milzīgā pateicība mūsu līdzjutējiem, kuri izdarīja ļoti daudz priekš šīs teicamās uzvaras - liels paldies! "Ventspilij" atlicis vien viens mačs sezonā, mājās, 10. novembrī pret "Mettu/LU" - tad būsim kopā stadionā sestdien un kopā uzvaroši noslēgsim šo neaizmirstamo sezonu!  Uz priekšu, "Ventspils"! (VIDEO) 

RFS-FKV. Jāuzvar. Tas vienmēr svarīgi un vajadzīgi!
03.11.18

Svētdien, 4. novembrī FK "Ventspils" futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta divdesmit septītās kārtas ietvaros Dejana Vukičeviča komanda viesos tiksies ar Rīgas klubu RFS. Spēle notiks "Arkādija" stadionā. Sākums - 14:00. FKV gaida garās sezonas noslēdzošais mačs viesos - būs karsta kauja. Dzeltenzilie principiālā divcīņā tiekas ar konkurentu, un mums, protams, svarīgi un vajadzīgi uzvarēt. Bez liekiem vārdiem: vienkārši svarīgi parādīt klasisku futbolu un vēl svarīgāk uzvarēt! Un, tātad, mums nepieciešams kaujiniecisks noskaņojums, dzelžaina uzvaras griba un īstens dzeltenzilo gars, kurš daudzas reizes atnesis FKV trīs punktus. Uz priekšu, "Ventspils"!

Arturs Ļotčikovs parakstījis kontraktu ar FKV
02.11.18

FK "Ventspils" futbolisti turpina gatavošanos kārtējam Latvijas čempionāta mačam. Svētdien, 4. novembrī Dejana Vukičeviča komanda viesos tiksies ar principiālo pretinieku klubu RFS. Spēle gaidāma saspringta un interesanta, dzeltenzilie plānotajā režīmā trenējas un gatavojas. Un vēl dzeltenzilie, bez šaubām, katru dienu risina svarīgus stratēģiskus uzdevumus, nezaudējot dārgo laiku un domājot par nākotni. Mēs oficiāli paziņojam, ka kārtējais perspektīvais FKV "Akadēmijas" audzēknis parakstījis vienošanos ar FK "Ventspils" galveno komandu - apsveicam 18. gadīgo Latvijas (U-19) izlases aizsargu Arturu Ļotčikovu ar lielo notikumu karjerā un novēlam veiksmi, kvalitatīvu darbu un dzeltenzilo sastāvā realizēt nopietno potenciālu.

FKV un TEX-MEX ielūdz! Nepalaidiet garām!
01.11.18

Godājamie FK "Ventspils" līdzjutēji! Mums svarīgi, lai jūs vienmēr būtu ar komandu, lai pārdzīvotu par dzeltenzilajiem, lai palīdzētu FKV uzvarēt gan dzimtajās sienās, gan arī viesos. Mājās mēs vienmēr ar prieku gaidām jūs stadionā, bet uz spēlēm viesos organizējam autobusu, lai jūs būtu kopā ar komandu. Jau svētdien, 4. novembrī, FKV Latvijas čempionāta 27. kārtā izbraukumā spēlēs ar RFS. Stadions NSB "Arkādija". Sākums - 14:00. Mačs svarīgs un interesants - steidzieties redzēt! Tie no jums, kuri nevarēs šajā dienā būt Rīgā, mēs aicinām Ventspilī uz restorānu TEX-MEX, kur jums būs brīnišķīga iespēja noskatīties translāciju kanālā Best4sport un uzlabot sev noskaņojumu, pateicoties negaidītiem un patīkamiem pārsteigumiem!

Uzmanību līdzjutējiem no Ventspils! Autobuss gaida!
30.10.18

Svētdien, 4. novembrī , FK "Ventspils" futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta divdesmit septītās kārtas ietvaros FK "Ventspils" viesos tiksies ar Rīgas klubu RFS. Svētdien, 4. novembrī, stadions NSB "Arkādija". Sākums - 14:00. Pienācis laiks svarīgajai kaujai! Nepalaidiet garām, tas būs ļoti interesanti! Jums, godājamie līdzjutēji, ir brīnišķīga iespēja būt kopā ar komandu, būt klāt! FK "Ventspils" administrācija organizē braucienu uz maču. Nepalaidiet garām un esiet kopā ar mīļoto komandu interesanta un zīmīga notikuma laikā! Uz priekšu, "Ventspils"!

D. Vukičevičs: Spēle, turnīra labāko komandu cienīga
29.10.18

FK "Ventspils" aizvadīja teicamu maču pret Latvijas čempionāta līderi. Dzeltenzilie bija tuvu svarīgajai uzvarai, bija pelnījuši to, bet, diemžēl, nedaudz pietrūka. Tieši pret "Riga" FC šajā sezonā mums, diemžēl, veiksme pavisam nepalīdz, un otrādi. Te var atcerēties otrā apļa spēli, un trešā, un Kausa finālu, un lūk, tagad... Tāds ir futbols. Pat ja spēlē atzīstami, bez vārtu guvuma uzvarēt vienalga neiespējami. Par to, tai skaitā, pēc mača preses konferencē arī runāja FK "Ventspils" galvenais treneris Dejans Vukičevičs. Viņš pateicās savai komandai (viņa "Rīgas" kolēģis Viktors Skripņiks, jāsaka, ne reizi vien izteica komplimentus FKV), atsaucās uz garām palaistajām vārtu gūšanas iespējām, atcerējās, protams, atkal par pendelēm un atzīmēja, ka pilnam apmierinājumam pietrūka tikai vārtu. Un vēl abi vadītāji komentēja citus svarīgus momentus... (VIDEO)

Riga-FKV-0:0. Un atkal pendele, un atkal bez veiksmes
28.10.18

Svētdien, 28. oktobrī FK "Ventspils" futbolisti aizvadīja kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta divdesmit sestās kārtas ietvaros Dejana Vukičeviča komanda viesos tikās ar klubu "Riga". Kauja ar galveno konkurentu bija svarīga, kauja paredzami sanāca aizraujoša un saspringta, dzeltenzilie nospēlēja lieliski un bija tuvu uzvarai, bet iznākumā - bezvārtu neizšķirts. Un atkal, kā jau gadījies vairākās spēlēs ar "rīdziniekiem" šajā sezonā, dzeltenzilajiem veiksme pavisam neuzsmaidīja - kārtējo reizi mēs nevarējām iesist pendeli. Apbēdinoši... Un atkal sarūgtinājums, un atkal atliek tikai mums visiem novēlēt palikt stipriem līdz beigām. Sezona tomēr vēl turpinājās, un FKV vēl ir mači, kur svarīgi un vajadzīgi uzvarēt. Pirmkārt, mēs jebkurā situācijā domājam tikai par uzvaru, un, otrkārt, uzvaras pelnījuši mūsu līdzjutēji, kuri, kā vienmēr, arī šajā mačā lieliski atbalstīja FKV. Paldies, paliekam kopā līdz sezonas finišam! Uz priekšu, "Ventspils"! (VIDEO) 
   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X