Nākamās spēles
Latvijas Čempionāts
29.09 15:00 Ventspils - Jelgava
07.10 17:00 Liepāja/Mogo - Ventspils
20.10 15:00 Ventspils - Spartaks
Tabula
Rīga
22 50
RFS
21 46
Ventspils
22 46
Liepāja/Mogo
21 36
Spartaks
21 34
Jelgava
22 18
Metta/LU
22 13
Valmiera
21 2

 


 
 

 
 
Kopā mēs esam spēks! Vai īpašs treniņš...
09.09.18

FK "Ventspils" futbolisti turpina gatavošanos nākamajam Latvijas čempionāta mačam. Pauze turnīrā turpinās, nākamo spēli FKV aizvadīs Rīgā, sestdien, 15. septembrī. Šodien Dejana Vukičeviča komandu gaidīja pilnībā īpaša diena. Pēc rīta nodarbības dzeltenzilie devās uz pilnīgi unikālu "treniņu". Un ne vieni - kopā ar mūsu neticamajiem faniem! Mūs gaidīja... peintbols! Aizraujoša sacensība, kura pārsteidzošā veidā saliedē, stiprina garu, kaldina gara spēku un raksturu. Un kopā tas kalpo par vienreizēju emocionālu izlādēšanos, kura kā reiz nepieciešama garās sezonas izšķirošā posma gaidās. (VIDEO) 

Kiberfutbols! Ediks finālā, bet... Danila labākais!
08.09.18

Ventspilī notika pirmais FK "Ventspils" vēsturē turnīrs kiberfutbolā FIFA 18, kuru organizēja mūsu klubs. Vienmēr svarīgi iet solī ar laiku, un mums ļoti patīkami, ka datoru meistaru sacensība, kuri ļoti mīl futbolu, pilnā mērā izdevās un izsauca lielu ažiotāžu. Ventspilī sabrauca dalībnieki no dažādām Latvijas pilsētām, virtuālās divcīņas sanāca pa īstam karstas un enerģiskas - neaizmirstamas emocijas aizrāva visus. Un tas ir lieliski! Mēs pateicamies visiem dalībniekiem, apsveicam uzvarētājus un, pirmām kārtām, protams, uzvarētāju - galvenā balva devās uz Rīgu, triumfatoru sauc par Danilu. Finālā viņš pārspēja pašu... Eduardu Tīdenbergu, šo meistaru gan īstajā futbolā, gan gan virtuālajā. Vēlreiz ar uzvaru, Danila, un jaunus panākumus nākotnē! (VIDEO) 

Sveika, SELGA. Mēs atkal satikāmies!
06.09.18

FK "Ventspils" futbolisti turpina gatavošanos kārtējam mačam. Latvijas čempionātā iestājusies pauze, sakarā ar dažādu izlašu mačiem, uz kuriem devušies daudzi dzeltenzilie (Vitalijs Jagodinskis, Ritvars Rugins, Ņikita Koļesovs, Raens Tālbergs, Kirils Frolovs). Tomēr acīmredzami, ka, ja ir pauze spēlēs, tad treniņu darbā pauzes nav un nevar būt. Bez tam, futbols un nopietns profesionāls klubs - tas jau ne tuvu tikai mači un treniņi. Tā vēl ir arī uzmanība tiem, kuriem uzmanība īpaši nepieciešama. FK "Ventspils" atkal viesojās bērnu namā SELGA, pie mūsu labajiem jaunajiem draugiem. Un kā vienmēr, bija ļoti lieliski satikt degošās zēnu un meiteņu acis, dalīties ar dāvanām un, kas daudz svarīgāk, ar brīnumainām un gaišām emocijām. Bija ļoti patīkami un lieliski!

Kiberkaujas gaida jūs! Spēlējiet un uzvariet!
04.09.18

Draugi, uzmanību! Īpašs notikums: FK "Ventspils" organizē savā vēsturē pirmo turnīru kiberfutbolā FIFA 18. Kļūstiet par dalībnieku, spēlējiet un uzvariet. Ar jums kopā cīnīsies (un pret jums!) mūsu kluba futbolisti. Viss vienkārši un elementāri. Lai kļūtu par turnīra dalībnieku un izpaustu sevi pilnā mērā, jums nepieciešams zvanīt pa telefonu 2 9518128 vai uzrakstīt mums uz e:mail info@fkventspils.lv Mēs gaidām jūs, zvaniet, rakstiet, piedalieties un uzvariet. Uz priekšu, lai virtuālās kaislības virmo pa īstam!

FKV skolā. Dāvājam prieku, novēlam panākumus mācībās!
03.09.18

Latvijas čempionātā iestājusies tradicionālā pauze, sakarā ar Latvijas izlases svarīgajiem mačiem. Uz valsts galveno komandu devušies aizsargs Vitalijs Jagodinskis un pussargs Ritvars Rugins kuriem mēs novēlam veiksmi un panākumus drīzumā gaidāmajās sarežģītajās Nācijas Līgas spēlēs. FK "Ventspils" futbolisti pauzes laikā saņēmuši dažas dienas atpūtai - pēc sarežģītā un saspringtā posma pats īstais laiks nedaudz atpūsties, lai drīzumā ar jauniem spēkiem turpināt gatavoties un cīnīties čempionātā un Latvijas Kausā. Tomēr šodien ne visiem dzeltenzilajiem izdevās atpūsties! Tādēļ ka šodien īpaša diena, šodien sākās jaunais mācību gads, ar ko mēs ar labpatiku arī apsveicam visus skolēnus un skolotājus - labu ceļavēju, jaunas jums zināšanas un brīnišķīgu mācību gadu!

D.V.: Zinājām, ka mums nepieciešams vienkārši uzvarēt
02.09.18

FK "Ventspils" uzvarēja ļoti svarīgā mačā, pirmo reizi sezonā uzvarot ambiciozo RFS. Uzvarēja pašā vajadzīgākajā un svarīgākajā sezonas momentā! Spēle ar Rīgas klubu neatstāja dzeltenzilajiem izvēli: tikai uzvara, un nekas cits, bez uzvaras. Un Dejana Vukičeviča komanda ar sarežģīto uzdevumu tika galā lieliski, iesitot katrā puslaikā pa skaistiem vārtiem un panākot pilnīgi pelnītu uzvaru. Pēc mača preses konferencē FKV galvenais treneris Dejans Vukičevičs pirmām kārtām apsveica un pateicās saviem futbolistiem. "Esmu ļoti apmierināts ar komandu! Izpildīja laukumā visu, kas bija nepieciešams". Un vēl FKV vadītājs pasvītroja, ka visa cīņa vēl priekšā, ka pēc pauzes dzeltenzilajiem jābūt vēl spēcīgākiem... (VIDEO) 

FKV daudz līdzjutēju. Balva... uz Kuldīgu!
01.09.18

FK "Ventspils" principiālā mačā uzvarēja RFS. Spēles svarīgums nav pārvērtējams, un dzeltenzilie izdarīja visu, lai iepriecinātu savus līdzjutējus. Sanāca labākajā veidā! Pēc spēles uz gaišajiem un laimīgajiem mūsu līdzjutēju smaidiem bija ļoti patīkami skatīties. Paldies visiem par atbalstu. Divkārt patīkami, ka līdzjutēju dzeltenzilajiem daudz, ka par "Ventspili" stipri pārdzīvo ne tikai dzimtajā pilsētā, bet arī ārpus tās. Lūk, arī kārtējā balva, kura kļuva par realitāti pēc mūsu tradicionālā konkursa, dodas uz Kuldīgu! Dodas kopā ar Kasparu, FKV līdzjutēju. Bravo, Kaspar - apsveicam!   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X