Nākamās spēles
Latvijas Čempionāts
26.05 19:30 Liepāja/Mogo - Ventspils
15.06 17:00 Ventspils - Spartaks
21.06 20:00 Rīga - Ventspils
Tabula
RFS
9 22
Ventspils
9 19
Liepāja/Mogo
9 18
Spartaks
9 16
Rīga
9 13
Jelgava
9 8
Metta/LU
9 3
Valmiera
9 1

 


 
 

 
 
Valmiera-Ventspils-1:3. Stenio vēl arī dāvāja golaso!
16.05.18

Trešdien, 16. maijā FK "Ventspils" futbolisti aizvadīja kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta astotās kārtas ietvaros Dejana Vukičeviča komanda viesos tikās ar komandu "Valmiera Glass/ViA". Dzeltenzilie dominēja visas 90 minūtes un pārliecinoši pierādīja savu neapšaubāmo klases pārākumu - uzvara ar rezultātu 3:1! Vārtus dzeltenzilo aktīvā Naurim Bulvītim, Adelekem Akinjemi un Stenio dos Santušam. Stenio nosvinēja savus pirmos debijas dzeltenzilos vārtus, pie tam iesita īstus šikus golaso - bravo, Stenio! Mačs kļuva par īpašu FKV kapteinim Ritvaram Ruginam, kurš aizvadīja savu 150. maču dzeltenzilo sastāvā Latvijas čempionātā - tas ir septītais rādītājs mūsu kluba vēsturē. Apsveicam, Ruga! (VIDEO

Uzmanību līdzjutējiem no Ventspils! Autobuss gaida!
15.05.18

Trešdien, 16. maijā, FK "Ventspils" aizvadīs svarīgu Latvijas čempionāta maču. Čempionāta 8. kārtā ietvaros FK "Ventspils" viesos tiksies ar klubu "Valmiera Glaas/ViA". Vidzemes Olimpiskais centrs, sākums - 19:00. Jums ir brīnišķīga iespēja būt kopā ar komandu, būt klāt! FK "Ventspils" administrācija organizē braucienu uz maču. Nepalaidiet garām un esiet kopā ar mīļoto komandu interesanta un zīmīga notikuma laikā! Uz priekšu, "Ventspils"! 

Valmiera-Ventspils. Atslābināties noteikti nedrīkst!
15.05.18

Trešdien, 16. maijā FK "Ventspils" futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta astotās kārtas ietvaros Dejana Vukičeviča komanda viesos tiksies ar komandu "Valmiera Glass/ViA". Spēle notiks Valmierā (Vidzemes Olimpiskais centrs), sākums - 19:00. Sākas turnīra otrais aplis, un uzsākt to, saprotams, svarīgi un vajadzīgi ar uzvaru. Kā zināms, sezonas starta mačā dzeltenzilie pārliecinoši uzvarēja pretinieku, lūk arī šajā reizē mums obligāti jābūt pārliecinātiem, nopietniem un uzmanīgiem, lai panāktu galveno - jaunu uzvaru! Enerģija, koncentrācija un pašatdeve. Uz priekšu, "Ventspils"!

FKV un TEX-MEX ielūdz! Nepalaidiet garām!
14.05.18

Godājamie FK "Ventspils" līdzjutēji! Mums svarīgi, lai jūs vienmēr būtu ar komandu, lai pārdzīvotu par dzeltenzilajiem, lai palīdzētu FKV uzvarēt gan dzimtajās sienās, gan arī viesos. Mājās mēs vienmēr ar prieku gaidām jūs stadionā, bet uz spēlēm viesos organizējam autobusu, lai jūs būtu kopā ar komandu. Jau trešdien, 16. maijā, FKV Latvijas čempionāta 8. kārtā izbraukumā spēlēs ar "Valmiera Glaas/ViA" (Vidzemes Olimpiskais centrs, sākums - 19:00). Mačs svarīgs un interesants - steidzieties redzēt! Tie no jums, kuri nevarēs šajā vakarā būt Valmierā, mēs aicinām Ventspilī uz restorānu TEX-MEX, kur jums būs brīnišķīga iespēja noskatīties translāciju kanālā Best4sport Extra un uzlabot sev noskaņojumu, pateicoties negaidītiem un patīkamiem pārsteigumiem!

D. Vukičevičs: Protams, mēs pazaudējām divus punktus
13.05.18

FK "Ventspils" noslēdza Latvijas čempionāta pirmo apli ar neizšķirtu pret "Mettu/LU". It kā kāds ļauns gars stāv pār dzeltenzilajiem tiesi viesu spēlēs ar nepiekāpīgajiem "studentiem"! Pirmais puslaiks viesiem atklāti neizdevās, nācās pēc pārtraukuma pielikt milzu pūles, lai izvairītos no zaudējuma. Iznākumā - kaujiniecisks neizšķirts, pie tam, FKV tas kļuva par 115. Latvijas čempionātu vesture. Neskatoties uz to, ka dzeltenzilie izvairījās no zaudējuma mača pēdējās sekundēs, FKV, protams, apbēdinoši zaudēja divus punktus. Pēc mača preses konferencē to taisnīgi atzina arī FK "Ventspils" galvenais treneris Dejans Vukičevičs. Tomēr neskatoties uz saprotamo sarūgtinājumu, vadītājs atzina, ka pārdzīvot ilgi nedrīkst: pavsam drīz jauns mačs, kurā zaudēt punktus nepieļaujami...

Metta/LU-FKV-2:2. Smaga spēle. Bet raksturs FKV ir!
12.05.18

Sestdien, 12. maijā FK "Ventspils" futbolisti aizvadīja kārtējo maču. Čempionāta septītās kārtas ietvaros Dejana Vukičeviča komanda Rīgā tikās ar komandu "Metta/LU". Spēle solījās būt grūta, tā tāda arī sanāca, dzeltenzilie spēles gaitā nonāca zaudētājos ar 0:2, bet parādīja raksturu un izrāva neizšķirtu - 2:2. Vārtus FKV labā guva Tosins Aijeguns un Adeleke Akinjemi. Protams, turnīra pirmo apli ļoti gribējās noslēgt ar uzvaru, bet tas ir futbols, gadās viss, tomēr saprotams, ka visi dzeltenzilie patreiz ļoti vīlušies... Tomēr nav laika stipri pārdzīvot: FKV palikusi vienīgā komanda čempionātā, kura nav piedzīvojusi nevienu zaudējumu. Pienācīgi, un tā turēt, dzeltenzile! Nedrīkst apstāties, vēl jo vairāk, ka jau trešdien, 16. maijā, jauns mačs. Mēs turpināsim pārliecinoši un uzvaroši. Uz priekšu, "Ventspils"! (VIDEO)

Metta/LU-FKV. Pirmais aplis. Noslēgt vajag uzvarot!
11.05.18

Sestdien, 12. maijā FK "Ventspils" futbolisti aizvadīs kārtējo maču. Čempionāta septītās kārtas ietvaros Dejana Vukičeviča komanda Rīgā tiksies ar komandu "Metta/LU". Spēle notiks Hanzas skolas stadionā. Sākums - 17:00. Ar šo maču dzeltenzilie noslēdz turnīra pirmo apli (tas aizlidoja ļoti strauji!). Protams, noslēgt gribas ar uzvaru! Uzdevums pavisam nav vienkāršs, un nav svarīgi, ka Rīgas klubs atrodas turnīra tabulas lejas daļā. Tam nav nekādas nozīmes. "Studenti" prot sagādāt problēmas, par ko FKV kā reiz brīnišķīgi zin - neticami, bet dzeltenzilie nav uzvarējuši "Mettu/LU" viesos četrus (!) mačus pēc kārtas. Trīs punktus "studentu" laukumā mēs pēdējo reizi izsitām 2015. gada 26. jūlijā. Tagad visam jābūt citādāk. Un, tātad, galēja uzmanība, pats kaujinieciskākais un sportiski agresīvs noskaņojums un maksimāla uzvaras griba. Mums vienkārši ir jāuzvar un mums tas tiešām ir pa spēkam. Uz priekšu, "Ventspils"!   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X