Tabula
Rīga
28 64
Ventspils
28 60
RFS
28 55
Liepāja/Mogo
28 51
Spartaks
28 42
Jelgava
28 21
Metta/LU
28 19
Valmiera
28 8

 


 
 

 
 
FKV spēks: Līdzjutēju kļuvis daudz vairāk!
13.11.18

FK "Ventspils" futbolisti noslēguši oficiālo sezonu 2018. Viss vēl pavisam spožs un svaigs: uzvaras, emocijas, prieki, sarūgtinājumi... Tuvākajā nākotnē dzeltenzilie dosies atvaļinājumā. Bet pirmā atvaļinājuma diena - tā ir vēl arī pirmā jaunās sezonas gaidu diena un jauna tikšanās ar īstajiem FKV līdzjutējiem! Atkal ļoti patīkami atzīmēt, ka pagājušajā sezonā "Ventspils" mājas mačus noskatījās daudz līdzjutēju - vidējais rādītājs aug trešo gadu pēc kārtas, tomēr tieši šajā sezonā lēciens sanācis visai iespaidīgs. Bez tam, arī FKV mačos viesos dzeltenzilo līdzjutēju bija ļoti daudz - kas tāds nav bijis ļoti daudz gadus. Bez šaubām, tas ir viens no mūsu galvenajiem sasniegumiem šajā gadā. FK "Ventspils" pateicas visiem dzeltenzilo līdzjutējiem, kuri nāca uz stadioniem, atbalstot un palīdzot komandai dzimtajās sienās un svešās arēnās. Kopā mēs esam spēks. LIELS VISIEM PALDIES!

Superbalva no FKV prezidenta. Mēs apsveicam Valentīnu
11.11.18

Futbola sezona noslēgta. Svētdien, 11. novembrī, garās sezonas fināla akords sasniedza augstāko punktu, sasniedza kulmināciju. Šodien noskaidrojās FK "Ventspils" prezidenta Adlana Šišhanova superbalvas ieguvējs. Jaunais Volkswagen, šī unikālā SUPERBALVA, mūsu speciālā konkursa rezultātā tika apburošajai mūsu kluba līdzjutējai Valentīnai! Mēs no sirds apsveicam laimīgo uzvarētāju un visu viņas ģimeni - fantastiskā superbalva no FKV prezidenta tikapašai veiksmīgākajai FKV līdzjutējai, un tas ir brīnišķīgi! APSVEICAM! Mēs pateicamies visiem pretendentiem uz uzvaru (42 dalībnieki pretendēja uz jauno automašīnu!), tas bija emocionāls, atklāts un interesants konkurss, kurš visiem dāvāja iespaidu vētru. Nu bet paši spožākie un neatkārtojamie tie, protams, Valentīnai! Vēlreiz apsveicam! Redzat, cik lieliski pārdzīvot par FKV un atnākt Ventspilī uz futbolu - FK "Ventspils" priecājas dāvāt jums prieku, godājamie līdzjutēji! (VIDEO)

Dejans Vukičevičs: Liels paldies visiem par sezonu!
11.11.18

FK "Ventspils" noslēdza Latvijas čempionātu 2018. Noslēdza teicamā stilā, panākot skaistu uzvaru un iepriecinot skatītājus ar kvalitatīvu un rezultatīvu futbolu. Četrus vārtus vienmēr nepiekāpīgajiem "studentiem" dzeltenzilie nebija iesituši piecus gadus: pēdējo reizi kas tāds gadījās jau tālajā 2013. gadā. Atkal spīdošu maču aizvadīja Amansio Fortes, ar efektīgiem un trāpīgiem sitieniem atzīmējās Ritvars Rugins un Tosins Aijeguns, kurš ar 13 vārtiem kļuva par FKV labāko snaiperi un par trešo kopējā bombardieru sarakstā. "Pateicos visiem futbolistiem par sezonu! Viņi visi paveica milzīgu darbu - man bija gods un liels prieks strādāt šajā sezonā tādā komandā, kā "Ventspils". Periodi garajā sezonā bija dažādi, sarežģīti un interesanti, bet es vienmēr sapratu un zināju, ka katru dienu gūstu lielu baudu no darba FKV, ka priekš mums, visiem dzeltenzilajiem, gods spēlēt tādu brīnišķīgu līdzjutēju priekšā un sagādāt tiem prieku, ko mēs visu gadu arī ļoti stipri centāmies darīt!" Tā pēc mača preses konferencē apkopoja sezonas iznākumu FK "Ventspils" galvenais treneris Dejans Vukičevičs. Bet tas, saprotams, pavisam ne viss, ko teica vadītājs... (VIDEO)

Ventspils-Metta/LU-4:1. Uzvara, sudrabs, pateicība!
10.11.18

Sestdien, 10. novembrī, FK "Ventspils" futbolisti aizvadīja Latvijas čempionāta noslēdzošo maču. Čempionāta divdesmit astotās kārtas ietvaros Dejana Vukičeviča komanda mājās tikās ar Rīgas klubu "Metta/LU". Dzeltenzilie atvadījās no saviem līdzjutējiem labākajā veidā, parādot skaistu un rezultatīvu futbolu un sagraujot nepiekāpīgo pretinieku ar rezultātu 4:1! Ar efektīgiem vārtiem atzīmējās Amansio Fortes, vēl pa vārtiem iesita Ritvars Rugins un Tosins Aijeguns, bet vienu bumbu viesi iesita savos vārtos. FK "Ventspils", panākot 18. uzvaru turnīrā, iznākumā finišēja otrajā vietā un izcīnīja sudrabu. Mums ļoti patīkami noslēgt garo saspringto sezonu uzvaroši vēl arī tādēļ, ka spīdošā uzvara - vienmēr labākais veids, kā izrādīt pateicību mūsu lieliskajiem līdzjutējiem. LIELS VISIEM PALDIES PAR BRĪNIŠĶĪGO ATBALSTU VISAS SEZONAS LAIKĀ - JŪS ESAT LABĀKIE! Uz redzēšanos, sezona 2018 - uz drīzu tikšanos, sezona 2019! Uz priekšu, "Ventspils"! (VIDEO) 

FKV-Metta/LU. Noslēgsim sezonu kopā. Un uzvaroši!
09.11.18

Sestdien, 10. novembrī FK "Ventspils" futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta maču. Noslēdzošās, čempionāta divdesmit astotās kārtas ietvaros, Dejana Vukičeviča komanda mājās tiksies ar Rīgas klubu "Metta/LU". Sākums - 14:00. Nograndēs pēdējais pēdējais mačs šajā saspringtajā, neatkārtojamā un neaizmirstamajā futbola sezonā! Steidzieties redzēt, steidzieties uz stadionu - tā ir jūsu, godājamie līdzjutēji, noslēdzošā šajā gadā iespēja būt kopā ar dzeltenzilajiem, būt kopā ar mīļoto komandu. TAD BŪSIM KOPĀ UN KOPĀ IEPRIECINĀSIM VIENS OTRU AR LABU SPĒLI UN LABU UZVARU. Mēs visi kopā to tiešām esam pelnījuši. Mēs ļoti vēlamies dāvāt jums prieku, mēs ļoti gribam sajust jūsu atbalstu. Laipni lūgti uz stadionu, godājamie līdzjutēji - jūs tiešām paliksiet apmierināti!

Fortes un Baturins parakstījuši kontraktus ar FKV!
08.11.18

FK "Ventspils" futbolisti turpina gatavošanos Latvijas čempionāta noslēdzošajam mačam. Sestdien, 10. novembrī, Dejana Vukičeviča komanda mājās uzņems Rīgas klubu "Metta/LU". Sākums - 14:00. Palaist garām nedrīkst! Noslēdzam sezonu kopā, noslēdzam ar vienotu dzeltenzilo spēku! Atcerieties: nākamo sezonu jāgaida ilgi. Un tikai pašai "Ventspilij" kā reiz par nākamo sezonu jādomā jau tagad. Mēs arī domājam un risinām svarīgus stratēģiskus jautājumus, vispirms jau selekcijas. Oficiāli paziņojam, ka kontraktus ar FKV pagarinājuši pussargs Amansio Fortes un vārtsargs Ivans Baturins, noslēdzot ilgtermiņa vienošanos. Apsveicam, Amo un Ivan!

Skaitītas dienas līdz SUPERBALVAI!
07.11.18

Nu lūk, draugi, gandrīz iestājies šis saviļņojošais, īpašais un vienmēr ar kaut ko aizskarošais moments. Ļoti ilgi mēs bijām kopā, ar nepacietību gaidījām jaunus FKV mačus, tomēr vienmēr pienāk laiks, kad garajā sezonā atliek vien viens mačs. Tikai VIENS! Sestdien, 10. novembrī, FK "Ventspils" noslēgs garo sezonu ar mājas maču pret "Mettu/LU". Sākums - 14:00. Nepalaidiet garām! Savādāk jums ilgi nāksies gaidīt dzeltenzilo jaunu uzstāšanos... Kādēļ gan gaidīt, kad var būt stadionā, skatīties futbolu un laimēt balvas?! Jā, mūs visus gaida tradicionālais un noslēdzošais konkurss, kur trīs laimīgie obligāti uzvarēs. Un kļūs par pretendentiem uz SUPERBALVU no FKV prezidenta. Jauns Volkswagen, šī unikālā SUPERBALVA no FKV prezidenta, šī brīnišķīgā automašīna uzzinās savu ieguvēju jau 11. novembrī. Un par to varat kļūt tieši jūs! SUPERBALVA pavisam līdzās. Jūs vēl noteikti paspēsiet...
   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X