Nākamās spēles
Europas Līga
19.07 21:00 Luftetari - Ventspils
Latvijas Čempionāts
22.07 17:00 Ventspils - Valmiera
29.07 18:00 Jelgava - Ventspils
Tabula
RFS
13 34
Rīga
14 28
Liepāja/Mogo
13 25
Ventspils
14 25
Spartaks
14 23
Jelgava
14 14
Metta/LU
14 4
Valmiera
14 2

 


 
 

 
 
Neticami,atkal uzvarēja Artjoms! Un dodas uz Albāniju
08.07.18

FK "Ventspils" turpina gatavošanos kārtējam mačam. Arvien mazāk laika līdz pašam aizraujošākajam un interesantākajam laikam gadā - Eirokausi! Eiropas Līga. Ceturtdien, 12. jūlijā (sākums - 17:45) mājās sacentīsimies ar klubu "Luftetari" (Albānija). Mēs visi ticam dzeltenzilo uzvarai, bet kā tieši viss notiks, vēl neviens nezin. Toties mēs zinām ko citu! FK "Ventspils" saprotams, atkal turējis vārdu un noteicis uzvarētāju konkursā kluba abonementu īpašniekiem! Rezultātus var saukt par neticamiem, jau otro gadu pēc kārtas laimīgais uzvarētājs ir Artjoms Ostroveckis, viņš svin uzvaru un brauks kopā ar FK "Ventspils" uz Eiropas Līgas izbraukuma spēli Albānijā. Apsveicam, Artjom! (VIDEO) 

D. Vukičevičs: Ļoti gaidām līdzjutējus 12. jūlijā!
08.07.18

FK "Ventspils" uzvarēja klubu "BetLanes" un iekļuva Latvijas Kausa ceturtdaļfinālā. Tas bija pats galvenais uzdevums, un tas ir paveikts. Protams, ceturtdien, 12. jūlijā (sākums - 17:45), Eiropas Līgas kaujā pret Albānijas klubu "Luftetari" dzeltenzilo futbola kvalitāte būs pilnīgi cita. Nav šaubu. Viss būs citādi un viss noteikti būs ļoti interesanti. Nāciet uz stadionu, godājamie līdzjutēji! To palūdza visiem dzeltenzilo līdzjutējiem arī FK "Ventspils" galvenais treneris Dejans Vukičevičs, komentējot kausa mača iznākumu. "Domājam tagad tikai par spēli ceturtdien, un kā reiz līdzjutēju atbalsts ļoti svarīgs komandai!" - Dejans Vukičevičs cer, ka stadions 12. jūlijā būs pilns. Mēs visi tam ticam!

Ceturtdaļfinālā. Tagad tikai Eiropas Līga!
07.07.18

Sestdien, 7. jūlijā FK "Ventspils" futbolisti aizvadīja kārtējo maču. Latvijas Kausa 1/8 fināla ietvaros Dejana Vukičeviča komanda Rīgā tikās ar vietējo klubu FK "BetLanes". Dzeltenzilie, kuru sastāvs bija tālu no optimālā, panāca likumsakarīgu uzvaru ar rezultātu 2:1! Uzvarētājiem vārti pussarga Giuli Mandžgaladzes (ir pirmie dzeltenzilie vārti - apsveicam, Giuli!) un aizsarga Ņikitas Koļesova aktīvā. Neapšaubāmi, FKV aizvadīja ne tuvu pašu izteiktāko maču, pie tam jau kausa spēles - tas vienmēr nav vienkārši un neparedzami, jebkurš pretinieks, neko nezaudējot un spēlējot savam priekam, sapņo pakutināt nervus favorītam, tomēr galvenais uzdevums - iekļūšana turnīra ceturtdaļfinālā - pārliecinoši atrisināts. Un lūk, tagad jau visas domas par jūlija galveno notikumu - par kauju Eiropas Līgā! Atlikušas vien piecas dienas... Esiet gatavi. Uz priekšu, "Ventspils"! (VIDEO) 

Eiropas Līga drīz! Bet pagaidām - kauss, 1/8 fināls..
06.07.18

FK "Ventspils" futbolisti turpina gatavošanos kārtējam mačam. Pavisam drīz (palikušas vien sešas dienas!) "Ventspils" dosies kārtējā neaizmirstamajā Eirokausu ceļojumā. Ceturtdien, 12. jūlijā (sākums - 17:45) Dejana Vukičeviča komanda mājās tiksies ar Albānijas klubu "Luftetari". Katra dienu, kas tuvina lielisko divcīņu, vien uzkarsē mūsu gaidad: Eiropas Līga - tās vienmēr ir karstas emocijas, liela interese un aizraujošs futbols. Atlieciet visas lietas, jūs sauc futbols - nepalaidiet garām! Lai ceturtdien Ventspilī būtu anšlangs - kopā mums noteikti pa spēkam ļoti daudz! Bet, neskatoties uz saprotamo nepacietību, nedrīkst skriet pa priekšu: pirms Eiropas Līgas "Ventspili" gaida vēl svarīgs Latvijas Kausa mačs. Sestdien, 7. jūlijā dzeltenzilie turnīra 1/8 fināla ietvaros spēlēs Rīgā ar klubu FK "BetLanes". Uzdevums pilnībā redzams un visiem skaidrs - iekļūšana ceturtdaļfinālā. Uz priekšu, "Ventspils"!

Eiropas Līga. 73! Vai jaunais piedzīvojums sākas
05.07.18

FK "Ventspils" futbolisti turpina gatavošanos kārtējam mačam. Sveika, Eiropas Līga! Ceturtdien, 12. jūlijā Dejana Vukičeviča komanda mājās uzņem klubu "Luftetari" (Albānija). Sākums - 17:45. Īpašs notikums! Dzeltenzilie atklāj kārtējo, jau savu 20 (!) sezonu Eirokausos. Bagātajā FK "Ventspils" Eirokausu vēsturē tā būs jau 14 (!) sezona Eiropas Līgā (agrāk - UEFA Kauss). Un 73. Eirokausu mačs. Mums ir, ar ko lepoties starptautiskajā arēnā! FK "Ventspils" oficiālā mājas lapa atceras visas 48 dzeltenzilo spēles Eiropas Līgā. Bet jūs, cienījamie līdzjutēji, neaizmirstiet: 12. jūlijā tieši jūs stadionā būsiet galvenais spēks, kurš obligāti palīdzēs FK "Ventspils"!

Uzmanību līdzjutējiem no Ventspils! Autobuss gaida!
03.07.18

Sestdien, 7. jūlijā, FK "Ventspils" aizvadīs ļoti svarīgu Latvijas Kausa maču.  FK "Ventspils" 1/8. finālā viesos tiksies ar klubu FC "BetLanes" (Rīga). RTU stadions, sākums - 13:00. Nepalaidiet garām, tas būs ļoti interesanti! Jums ir brīnišķīga iespēja būt kopā ar komandu, būt klāt! FK "Ventspils" administrācija organizē braucienu uz maču. Nepalaidiet garām un esiet kopā ar mīļoto komandu interesanta un zīmīga notikuma laikā! Uz priekšu, "Ventspils"! 

Latvijas Kauss. 1/8 finālā spēlēsim ar FC BetLanes
02.07.18

Rīgā notika Latvijas Kausa 1/8 fināla izloze. Pēc tās rezultātiem Dejana Vukičeviča komanda tiksies ar komandu "BetLanes" (Rīga). Septiņkārtējais pagodinošās trofejas ieguvējs aizvadīs kausa izcīņas maču, kurš noskaidros turnīra ceturtdaļfinālistu, 7. jūlijā. RTU stadions, mača sākums - 13:00. Šī kausa spēle FK "Ventspilij" kļūs par ģenerālmēģinājumu pirms starta Eiropas Līgā. Atgādinām, ka ceturtdien, 12. jūlijā dzeltenzilie mājās tiksies ar Albānijas klubu "Luftetari". Sākums - 17:45. Līdz Eirokausu startam vēl atlicis nedaudz laika, bet pagaidām visas domas cīņai par Latvijas Kausa ceturtdaļfinālu. Uz priekšu, "Ventspils"!   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X