Nākamās spēles
Latvijas Čempionāts
31.03 16:00 Ventspils - Metta/LU
06.04 18:00 Valmiera - Ventspils
10.04 17:00 Ventspils - Daugavpils
Tabula
RFS
2 6
Rīga
2 6
Valmiera
1 3
Ventspils
2 3
Jelgava
2 3
Daugavpils
2 3
Spartaks
2 0
Metta/LU
2 0
Liepāja/Mogo
1 0


 


 
 

 
 
Sākam mājās 10. martā! Noslēdzam arī mājās
03.03.19

FK "Ventspils" atgriezies mājās no Spānijas, kur dzeltenzilie izgāja pirmssezonas treniņnometni. Tā bija teicama visās nozīmēs: produktīva, piesātināta, daudzveidīga un vērtīga. Tāda, kādai jābūt nopietna līmeņa klubam. Šodien, 3. martā, Dejana Vukičeviča komandai reta brivdienā. Bet jau rīt FKV atgriezīsies pie treniņiem un gatavošanās jaunajai sezonai. Startēs tā, ilgi gaidītā un intriģējošā, jau drīz: FK "Ventspils" svētdien, 10. martā, pirmajā kārtā (sākums - 13:00) dzimtajās sienās uzņems FK "Spartaks" (Jūrmala). 2. pamatskolas stadions, ieeja - bez maksas. Iegaumējiet datumu, laiku un atlieciet visas lietas! Noslēgs čempionātu FKV arī mājās - 9. novembrī ar spēli pret FK "Liepāja/Mogo". Piedāvājam jūsu uzmanībai Latvijas čempionāta-2019 kalendāru.

Dejans Vukičevičs: pastrādājām brīnišķīgi!
02.03.19

FK "Ventspils" noslēdza otro treniņnometni Spānijā. Finišējis svarīgs sagatavošanās periods, kura laikā Dejana Vukičeviča komanda veica milzīga apjoma smagu darbu pašos dažādākajos aspektos. Dzeltenzilie trenējās un strādāja lieliskos laukumos (ko daudz runāt, ja šajos pašos stadionos Marbeljā nodarbojās tādi klubi - giganti, kā "Liverpool" vai Dortmundes "Borrusia"), aizvadīja ļoti nopietnu spēļu programmu (redzams vairākums maču un pretinieku - tas ir Eirokausu cīņu līmenis), katru dienu progresējot un kļūstot labākiem kā komandas, tā individuālajā plānā. Garā "pirmssezona" gandrīz noslēgta: atlicis vēl nedēļas nogrieznis, kuru FKV aizvadīs mājās, gatavojoties jau pirmajam Latvijas čempionāta - 2019 mačam. Viss pats svarīgākais un interesantākais jaunajā sezonā sāksies jau pavisam drīz - vēl nedaudz pacietības, godājamie līdzjutēji! Nu bet pagaidām FKV galvenais treneris Dejans Vukičevičs apkopoja "spāņu" darba iznākumu un izdarīja to, kā vienmēr, ļoti izsmeļoši un argumentēti. (VIDEO)

Teicami noslēgt treniņnometni ar uzvaru pār Molde
01.03.19

Piektdien, 1. martā, FK "Ventspils" futbolisti noslēdza Spānijas treniņnometni. Noslēdza uz brīnišķīgas nots: Dejana Vukičeviča komanda tikās ar Norvēģijas vicečempionu "Molde". Mačs sanāca interesants, kvalitatīvs un saspringts un noslēdzās ar FKV uzvaru ar rezultātu 2:1! Divi vārti neapturamā Aijeguna Tosina aktīvā - bravo, Tos - raķete! Visi dzeltenzilie nospēlēja teicami: savādāk Norvēģijas otro komandu neuzvarēt. Bet galvenais pat nav tas: svarīgāk, ka spēle apstiprināja, ka milzīgais darbs treniņnometnē bijis pareizs un devis labumu, katra sagatavošanās diena padarīja FKV labāku un stiprāku. Tā arī jābūt. Sācies marts, pavasaris atnācis, pavisam drīz garās sezonas starts. Tagad visas domas jau tikai par to... Mēs esam stipri un būsim vēl stiprāki! Uz priekšu, "Ventspils"! (VIDEO) 

LIVE! FK Ventspils - Molde, 17:30
28.02.19

Cienījamie FK "Ventspils" līdzjutēji! Piektdien, 1. martā, Dejana Vukičeviča komanda Spānijas treniņometnē aizvadīs pārbaudes spēli pret Norvēģijas klubu "Molde". Sākums plkst. 17:30 pēc Latvijas laika. Skatieties spēli tiešraidē mūsu oficiālajā mājas lapā - šeit. Kopā mēs esam spēks. Uz priekšu, "Ventspils"!

Ar vienu pretuzbrukumu, diemžēl, tomēr galā netikām
28.02.19

FK "Ventspils" futbolisti Spānijas treniņnometnē Marbeljā aizvadīja kārtējo draudzības maču. Dejana Vukičeviča komanda tikās ar Norvēģijas čempionāta pirmās divīzijas klubu "Jerv". Mačs sanāca ne pārāk skatāms, darbīgs un līdzvērtīgs, neizšķirts būtu bijis likumsakarīgs iznākums, bet vienu pretuzbrukumu dzeltenzilie tomēr, diemžēl, nogulēja - zaudējums 0:1. Nepalīdzēja pat jaunais vārtsargs - milzis Frenks Orols, otrajā puslaikā veicot vairākus lieliskus seivus. Svarīga pieredze daudziem jaunajiem FKV spēlētājiem, kuri stiprajā karstumā izdarīja visu, kas bija viņu spēkos. Nu bet mācīties un strādāt viņiem, protams, vajag vēl ļoti daudz. Gatavošanās turpinās, rīt treniņnometnes fināla akords - kontroles mačs ar spēcīgo norvēģu "Molde". Būs interesanti! Uz priekšu, "Ventspils"! (VIDEO) 

LIVE! FK Ventspils - Jerv, 17:30
27.02.19

Cienījamie FK "Ventspils" līdzjutēji! Ceturtdien, 28. februārī, Dejana Vukičeviča komanda Spānijas treniņometnē aizvadīs pārbaudes spēli pret Norvēģijas klubu "Jerv". Sākums plkst. 17:30 pēc Latvijas laika. Skatieties spēli tiešraidē mūsu oficiālajā mājas lapā - šeit. Kopā mēs esam spēks. Uz priekšu, "Ventspils"!

D.V.: Apmierināts, bet jau domāju par jaunu treniņu
26.02.19

FK "Ventspils" futbolisti Spānijā turpina gatavošanos jaunajai sezonai. Laiks nepielūdzams: liekas, tikai vakar dzeltenzilie sāka treniņnometni Marbeljā, un lūk, tā jau tuvojas nobeigumam. Bet pagaidām vēl treniņu dienas FKV atlikušas, un tās vajag izmantot maksimāli produktīvi. Tieši par to uzreiz pēc labās uzvaras pār "Ranheim" runāja FKV galvenais treneris Dejans Vukičevičs. Vadītājs, komentējot spēli, pasvītroja, ka ir apmierināts ar uzvaru un FKV futbola kvalitāti, bet visas viņa domas jau par jaunu treniņu. (VIDEO)
   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X