Nākamās spēles
Latvijas Čempionāts
31.03 15:00 Ventspils - Valmiera
07.04 15:00 Jelgava - Ventspils
15.04 15:00 Ventspils - Liepāja/Mogo

 


 
 

 
 
Skaisti. Amo vēl arī uzcienāja visus ar golaso!
26.02.18

Pirmdien, 26. februārī FK "Ventspils" futbolisti aizvadīja kārtējo kontroles maču treniņnometnē Spānijā. Dejana Vukičeviča komanda tikās ar Spānijas klubu "UCAM" (Segunda B). Spēle ritēja pilnā dzeltenzilo kontrolē un noslēdzās ar skaistu graujošu uzvaru ar rezultātu 4:0. Vārtus iesita uzbrucējs Aleksejs Antonovs (viņa aktīvā dublis), pussargs Amansio Fortess (Amo padevās īsti vārti-šedevrs - golaso!) un 17 gadīgais aizsargs Kirils Frolovs. Ļoti patīkami izcīnīt pirmo uzvaru Spānijas treniņnometnē, vēl jo vairāk izdarot to efektīgā stilā - panākums vienmēr palīdz turpināt darbu pozitīvā noskaņojumā. Turpinām cītīgi, un uz priekšu, "Ventspils"!

LIVE! FK Ventspils - UCAM - 4:0
26.02.18

Cienījamie FK "Ventspils" līdzjutēji! Dejana Vukičeviča komanda 26. februārī Spānijas treniņnometnē aizvadīs pārbaudes spēli pret Spānijas klubu "UCAM" (Segunda B). Sākums plkst. 17:30 pēc Latvijas laika. Skatieties spēli tiešraidē mūsu oficiālajā mājas lapā. Kopā mēs esam spēks. Uz priekšu, "Ventspils"!

Mamahs. Pretiniek, aizmirsti par vārtiem!
24.02.18

FK "Ventspils" futbolisti turpina gatavošanos jaunajai sezonai. Divpadsmit Spānijas treniņnometnes dienas jau palikušas aiz muguras, tās palidojušas ar Tosina raķetes ātrumu, kad viņš pa flangu ieslēdz tieši "reaktīvo" režīmu. Nav pārsteidzoši, Dejana Vukičeviča komanda strādā divu treniņu režīmā, nesamazinot apgriezienus, tādēļ arī laiks aiznesas zibenīgi. Lūk arī šodien, kā jau vienmēr, treniņu uzdevumi skaidri un saprotami - klausi trenerus un izpildi! Kā to dara, piemēram, pieredzējušais aizsargs Abduls Gafars Mamahs, kura profesionālisms un māka iespaido katrā treniņā. Mamahs ar tvērienu - labais, Mamahs: ei pretiniek, aizmirsti par vārtiem...

Real camp. FKV jaunatne pierod pie lielā futbola
22.02.18

FK "Ventspils" futbolisti Spānijas treniņnometnē turpina gatavošanos jaunajai sezonai. Treniņu grafiks Dejana Vukičeviča komandai iepriekšējais, pauzes gaidīt nenākas. Neviens tās, starp citu, arī negaida. Katrs kontroles mačs dod jaunu vielu pārdomām, vienmēr atradīsies tas, ko var un vajag izlabot. Un, tātad, uz priekšu, pie darba! Daudziem pieredzējušiem futbolistiem tajā nav nekā īpaša un neparasta, bet lūk, talantīgajai jaunatnei - pavisam cita lieta. Tomēr viņi - malači, cīnītāji, pacieš, strādā un lepni skatās uz priekšu. Mēģināsim uzzināt, kā sagatavošanās treniņnometne padodas FK "Ventspils" jaunajiem jaunpienācējiem...

Un atkal stūra sitiens... Labosim. Obligāti!
21.02.18

Trešdien, 21. februārī FK "Ventspils" futbolisti aizvadīja kārtējo kontroles maču Spānijas treniņnometnē. Dejana Vukičeviča komanda tikās ar Dānijas klubu "Esbjerg". Vērtīgs sparings, kurā uzvaru panāca pretinieks, iesitot divus bezatbildes vārtus pirmajā puslaikā. Dzeltenzilajiem bija savas iespējas uzbrukumā, tomēr šajā reizē tās izmantot neizdevās. Zaudēt vienmēr nepatīkami, bet krist izmisumā nekādi nedrīkst: rit darba process, komanda turpina gatavoties un slīpēt dažādas spēles nianses. Rezultāti obligāti atnāks, savādāk arī nevar būt - galvenais, ticēt sev, sisties, censties katru dienu būt labākiem un viss būs labi. Uz priekšu, "Ventspils"!

LIVE! FK Ventspils - Esbjerg - 0:2
21.02.18

Cienījamie FK "Ventspils" līdzjutēji! Dejana Vukičeviča komanda 21. februārī Spānijas treniņometnē aizvadīs pārbaudes spēli pret Dānijas klubu "Esbjerg". Sākums plkst. 16:00 pēc Latvijas laika. Skatieties spēli tiešraidē mūsu oficiālajā mājas lapā. Kopā mēs esam spēks. Uz priekšu, "Ventspils"!

Tas uz Alikanti. Tas uz Mursiju. Bet tas vispār uz...
19.02.18

FK "Ventspils" futbolisti turpina gatavošanos Spānijas treniņnometnē. Dejana Vukičeviča komanda trenējas divreiz dienā, un nav nozīmes, ka iepriekš bijis nopietns pārbaudes mačs. Laiku palaist vējā nedrīkst - darbs un vēlreiz darbs. Visas pūles tam, lai izietu jaunā līmenī, izmainīt psiholoģisko pieeju un kļūt stiprākiem. Progresam jābūt vienmēr! Lieku reizi par to pārliecināsimies jau trešdien, 21. februārī, kad FKV aizvadīs jaunu pārbaudes maču - šajā reizē ar Dānijas klubu "Esbjerg" (sākums - 16:00). Nu bet pagaidām atgriezīsimies "Pinatar Arena Football Center" laukumā, uz kārtējo treniņu. Atgriezīsimies ne vienkārši tāpat, bet iepazīsimies vēl arī ar interesantu un izzinošu FK "Ventspils" prezidenta Adlana Šišhanova komentāru.
   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X