Nākamās spēles
Latvijas Čempionāts
31.03 16:00 Ventspils - Metta/LU
06.04 18:00 Valmiera - Ventspils
10.04 17:00 Ventspils - Daugavpils
Tabula
RFS
2 6
Rīga
2 6
Valmiera
1 3
Ventspils
2 3
Jelgava
2 3
Daugavpils
2 3
Spartaks
2 0
Metta/LU
2 0
Liepāja/Mogo
1 0


 


 
 

 
 
D. Vukičevičs: Sniegs? Vienalga bija futbola svētki!
11.03.19

FK "Ventspils" uzvarēja Latvijas čempionāta starta maču. Uzvara pār Jūrmalas "Spartaku" sanāca grūta, no otras puses, visas spēles laikā tieši FKV diktēja noteikumus laukumā, kontrolēja mača gaitu. Ko atzina arī "Spartaka" vadītājs Nuncio Dzavjetjeri, atbraucot uz Ventspili pēc 9 gadiem... Savā 50. mačā Virslīgā neapturamais Tos - raķete iesita savus 23. vārtus turnīrā, iepriecināja ar precīzu sitienu skatītājus arī Amo. Pēc mača preses konferencē FKV galvenais treneris Dejans Vukičevičs atzīmēja pašus svarīgākos mača momentus, pateicās izturīgajiem līdzjutējiem un aicināja saudzēt pašus spilgtākos un klasiskākos Latvijas čempionāta spēlētājus... (VIDEO)

Ventspils-Spartaks-2:1. Uzvara - labākais sākums!
10.03.19

Svētdien, 10. martā, "Ventspils" futbolisti aizvadīja pirmo oficiālo jaunās sezonas maču. Dejana Vukičeviča komanda Latvijas čempionāta pirmās kārtas ietvaros uzņēma "Spartaku" (Jūrmala). Spēle paredzami sanāca ļoti grūta, saspringta un nesaudzīga un, galvenais, noslēdzās ar pelnītu laukuma saimnieku uzvaru ar rezultātu 2:1! Vārti Tosina Aijeguna un Amansio Fortesa aktīvā. Mačs kļuva par īpašu uzreiz četriem dzeltenzilajiem: Jevgeņijs Kazačoks, Ingars Stuglis, Romans Mickevičs un Pavels Osipovs debitēja FKV - apsveicam ar debiju! Pirmais mačs vienmēr īpašs, vienmēr svarīgi sākt jauno garo gadu ar uzvaru - mēs to izdarījām! Paldies visiem, kuri šajā sniegotajā marta dienā atbalstīja FKV - mēs uzvarējām kopā. Uz priekšu, "Ventspils"! (VIDEO) 

Ventspils-Spartaks. Viss sākas! Gada pirmā kauja
09.03.19

Svētdien, 10. martā, FK "Ventspils" futbolisti atklāj 2019. gada oficiālo sezonu. Dejana Vukičeviča komanda Latvijas čempionāta pirmās kārtas ietvaros mājās uzņem Jūrmalas "Spartaku". Mačs notiks 2. pamatskolas stadionā. Sākums - 13:00. Ieeja - brīva. Viss sākas! Mūs visus gaida gada pirmā kauja! Pirmais mačs - tas vienmēr ir īpašs mačs, īpašs notikums, kuru mēs visi, godātie FKV līdzjutēji, ļoti ilgi gaidījām. Uz redzēšanos, nogurdinošā "pirmssezona" - sveika, jaunā sezona! Ir laiks! Laipni lūgti uz stadionu! Bez intriģējošā un ilgi gaidītā futbola, jūs gaida karsta tēja un garšīgas bulciņas, kas palīdzēs jums nenosalt. Bet, un tas ir pats galvenais un svarīgākais, jums noteikti neļaus nosalt dzeltenzilo futbols. Nepalaidiet garām! Visi kopā atklāsim garo futbola gadu ar labu spēli un svarīgu uzvaru. Uz priekšu, "Ventspils"!

FKV atklāj 23. sezonu. Mēs esam gatavi cīnīties!
08.03.19

Svētdien, 10. martā, FK "Ventspils" atklāj jauno sezonu. Laiks intriģējošam un aizraujošam ceļam. Mūs gaida jauns īpašs gads. Dzeltenzilie sāk 23. sezonu elitē savā vēsturē. Pats titulētākais valsts klubs dodas kārtējā sarežģītajā un aizraujošajā sezonā - maratonā, kurā sitīsies - cīnīsies un sportiskā ziņā kausies tikai par pirmo vietu. Savādāk nevar būt. Lai viss izdodas! Līdz dzeltenzilo starta mačam, kurā "Ventspils" 10. martā, mājās, (sākums - 13:00), 2. pamatskolas stadionā (ieeja - brīva) tiksies ar Jūrmalas "Spartaku", atlicis vēl nedaudz laika, un seškārtējo Latvijas čempionu oficiālā mājas lapa iepazīstina ar FK "Ventspils-2019". Uz priekšu, "Ventspils"!

Paldies! Mūsu tikšanās bija brīnišķīga
06.03.19

Otrdien, 5. martā, FK "Ventspils" aizvadīja tradicionālo pirmssezonas tikšanos ar līdzjutējiem. Mēs izsakām lielu pateicību visiem, kuri atrada laiku un iespēju atnākt pie mums ciemos. Jūs bijāt ļoti daudz, un tas ir lieliski - liels paldies! Brīnišķīgi, ka tiekoties ar FKV galveno treneri Dejanu Vukičeviču, FKV sporta direktoru Andreju Butriku, FKV izpilddirektoru Sergeju Usačovu un jaunajiem FKV futbolistiem, jūs, godājamie līdzjutēji, aizskārāt pašas dažādākās tēmas - bija lieliski apspriest tik daudzus jautājumus un izsmeļoši jums par visu izstāstīt. Mums bija ļoti interesanti, mums šādas tikšanās ļoti svarīgas un vajadzīgas. Mēs esam pārliecināti, ka arī jums ir tāpat. Liels visiem paldies, un uz tikšanos stadionos FKV spēlēs - sezona startē jau pavisam drīz! Uz priekšu, "Ventspils"! (VIDEO)

FK Ventspils oficiāls paziņojums
05.03.19

FK "Ventspils" oficiāls paziņojums. Par nepatīkamu pārsteigumu priekš FK "Ventspils" kļuvusi ažiotāža, kura izcēlusies pēc kontroles mača "Ventspils" (Latvija) - "Jerv" (Norvēģija), kurš notika starpsezonā 28. februārī Spānijā Marbeljā. Pēc pieejamās informācijas presē mums kļuvis zināms, ka šīs spēles sakarā, kura noslēdzās ar norvēģu kluba uzvaru ar rezultātu 1:0 (0:0), UEFA sākusi oficiālu izmeklēšanu par, it kā, "aizdomīgu vai sarunāta mača raksturu". Sakarā ar to mēs oficiāli paziņojam, ka FK "Ventspils" vērsies pie UEFA ar oficiālu vēstuli, kurā mēs lūdzam tikt skaidrībā ar doto situāciju. Tas ir principiāli svarīgi mums, tas ir svarīgi visiem.

Mūsu tikšanās ar līdzjutējiem. Atnāciet obligāti!
04.03.19

Arvien mazāk laika atliek līdz pavasara galvenajam futbola notikumam: Latvijas čempionāta - 2019 atklāšanai! FK "Ventspils" turpina gatavošanos sezonai, dzeltenzilie atklās to mājās svētdien, 10. martā (sākums - 13:00), ar maču pret Jūrmalas "Spartaku". Līdz šim svarīgajam momentam vēl ir laiks, bet tagad, godājamie FKV līdzjutēji, mēs uzaicinām jūs uz interesantu un svarīgu tikšanos. Otrdien, 5. martā, jums radīsies jauna unikāla iespēja uzklausīt un uzdot jautājumus tradicionālajā FKV pirmssezonas tikšanās reizē ar līdzjutējiem. Tā notiks OC "Ventspils" hallē (otrajā stāvā, picērijā Zītari), sākums - 18:00. Bez interesantās tikšanās, jūs gaida vēl arī mūsu kluba jauno futbolistu prezentācija - iepazīsieties ar tiem, par kuriem jums nāksies pārdzīvot un kuri izdarīs visu, lai nestu jums prieku un pozitīvas emocijas. Mēs būsim ļoti priecīgi ar jums satikties - atnāciet obligāti! Kopā mēs esam spēks! Laipni lūgti!
   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X