Nākamās spēles
Europas Līga
19.07 21:00 Luftetari - Ventspils
Latvijas Čempionāts
22.07 17:00 Ventspils - Valmiera
29.07 18:00 Jelgava - Ventspils
Tabula
RFS
13 34
Rīga
14 28
Liepāja/Mogo
13 25
Ventspils
14 25
Spartaks
14 23
Jelgava
14 14
Metta/LU
14 4
Valmiera
14 2

 


 
 

 
 
Vasilijs Pavlovs: Ventspils?! Nedomājot piekritu!
13.07.18

Tik tikko nogranda Eiropas Līga, kurā FK "Ventspils" dzirksteļojošā stilā iznesa Albānijas klubu "Luftetari" ar rezultātu 5:0. Emocijas, protams, vēl nav nogulsnējušās - ar tādu prieku gribas dalīties ar visiem dzeltenzilajiem! Visa komanda nospēlēja vienreizēji, bet, laikam, par pašu intriģējošāko figūru līdzjutējiem kļuva spēcīgais uzbrucējs Vasilijs Pavlovs, debitējot FKV un kļūstot par īstu dzeltenzilo slepeno ieroci. Un lai arī spēlē - debijā uzbrucējs neiesita, tomēr momentāli iekrita acīs skatītājiem, nospēlēja ļoti vērtīgi un produktīvi, kas daudzējādā ziņā palīdzēja tiem pašiem Adelekem un Tosinam saraut viesu aizsardzības kārtību. FK "Ventspils" oficiālā mājas lapa apsveica Vasiliju ar debiju, teicamo uzvaru un uzzināja viņa domas par FKV un jauno pagriezienu karjerā. Runāties ar uzbrucēju bija ļoti interesanti un patīkami: nav šaubu, ka šis spēcīgais kaujinieks atbraucis uz FKV cīnīties par uzvarām un dot komandai labumu vienmēr un visā.

Čempionāts atgriezies. Atgriezušās arī balvas jums!
13.07.18

Tik tikko noslēgusies pirmā šajā gadā dzeltenzilo Eirokausu cīņa. FK "Ventspils" dzimtajās sienās tikās ar Albānijas klubu "Luftetari", un mēs vēlreiz pateicamies visiem līdzjutējiem, kuri atnāca uz stadionu un kopā ar komandu atklāja jauno sezonu Eiropas Līgā. Paldies! Pavisam drīz atbildes mačs, Albānijā, bet pirms tam nepieciešams ļoti nopietni un uzmanīgi atgriezties Latvijas čempionātā. Svētdien, 15. jūlijā FK "Ventspils" mājās uzņem "Mettu/LU". Sākums - 15:00. Nepalaidiet garām! Tādēļ, ka kopā ar šo spēli atgriezušās arī tradicionālās balvas, kuras mēs vienmēr ar baudu gatavi jums pasniegt. Laipni lūgti uz stadionu!

Vukičevičs:Leke? Super! Tas ir visas komandas nopelns
13.07.18

FK "Ventspils" brīnišķīgā stilā sagrāva "Luftetari". Dejana Vukičeviča komanda atklāja Eirokausu sezonu spīdoši, dāvājot visiem Latvijas futbola līdzjutējiem neaizmirstamus svētkus. Dzeltenzilie izrādījās vienīgais Latvijas klubs, kurš Eirokausu starta mačā iepriecināja visus ar uzvaru. Un vēl ar kādu?! To ko izdarīja mūsu futbolisti (ar pilnīgi nesavaldāmo Adeleki priekšgalā!) pirmajā puslaikā, vēl ilgi rādīsies šausmīgos sapņos albāņu futbolistiem, bet mums, saprotams, otrādi - dāvās pašas pozitīvākās emocijas. Neapšaubāmi, Leke bija neatdarināms, tomēr bez atzīstamas partneru palīdzības tas nevarētu notikt - bravo visai komandai! Par to pēc mača preses konferencē (tā, starp citu, sanāca ilga un interesanta) runāja arī FKV galvenais treneris Dejans Vukičevičs, tāpat atzīmējot, ka "Ventspils" cīnījās par savu vārdu, par pilsētu un par saviem līdzjutējiem. Viņiem dzeltenzilo vadītājs izteica īpašu pateicību. Bez tam, bija vēl daudz svarīga un izzinoša, un pat unikālo Luku Modriču atcerējās...

FKV-Luftetari-5:0. Kāda lieliska uzvara! PIECI!
12.07.18

Ceturtdien, 12. jūlijā FK "Ventspils" futbolisti aizvadīja kārtējo maču. Eiropas Līgas pirmā atlases raunda ietvaros Dejana Vukičeviča komanda tikās ar klubu "Luftetari" (Albānija). Dzeltenzilie aizvadīja vienreizēju maču, pasniedza lielu dāvanu visiem līdzjutējiem, sagraujot pretinieku ar rezultātu 5:0! Neapturams bija uzbrucējs Adeleke Akinjemi, kura aktīvā... pokers (fantastika!) - tas ir rekorda rādītājs FKV vēsturē Eirokausos. Bravo, Leke-vārti! Vēl vieni vārti Aijeguna Tosina aktīvā. Uzreiz četriem dzeltenzilajiem spēle kļuva par debiju - apsveicam, Vitalij Jagodinski, Medžit Neziri, Vasilij Pavlov un Raien Tālberg! FKV spīdoši atklāja savu 20 (!) sezonu Eirokausos un 14 (!) sezonu Eiropas Līgā. Savā 73. Eirokausu mačā "Ventspils" panāca lielu uzvaru, un šis satriecošais 5:0 - tas ir otrs pats lielākais panākums Eirokausos FKV vēsturē. Bravo, FKV un bravo, FKV līdzjutēji! Pirmais solis lielisks, bet priekšā vēl jauni un svarīgi mači. Uz priekšu, "Ventspils"! (VIDEO) 

Gaidām stadionā! Jūsu atbalsts ļoti vajadzīgs FKV!
11.07.18

FK "Ventspils" futbolisti turpina gatavošanos kārtējam mačam. Eiropas Līga! Jau rīt, ceturtdien, 12. jūlijā Dejana Vukičeviča komanda dzimtajās sienās uzņem Albānijas klubu "Luftetari". Sākums - 17:45. Steidzieties redzēt! Palaist garām nedrīkst. Nav šaubu, ka kauja būs gan saspringta, gan interesanta, gan emocionāla. Savādāk Eirokausos nemēdz būt. Šodien dzeltenzilie aizvadīja pirmsspēles nodarbību, noskaņojums futbolistiem kaujiniecisks - visi brīnišķīgi saprot divcīņas svarīgumu. Par to pirms mača preses konferencē runāja gan FK "Ventspils" galvenais treneris Dejans Vukičevičs, gan dzeltenzilo aizsargs Vitalijs Jagodinskis. Un abi pasvītroja: komandai ļoti svarīgs un ļoti vajadzīgs līdzjutēju atbalsts! Laipni lūgti uz stadionu, kopā mēs uzvarēsim!

Latvijas kauss. 1/4 finālā - Kurzemes derbijs!
11.07.18

Trešdien, 11. jūlijā notika Latvijas kausa ceturtdaļfināla izloze. Pēc tās rezultātiem FK "Ventspils", septiņkārtējais pagodinošās trofejas ieguvējs, 1/4 finālā sacentīsies ar savu pašu principiālāko pretinieku, klubu "Liepāja/Mogo" (šis duelis jau ceturto gadu pēc kārtas tieši šai fāzē!). Aizraujošs Kurzemes derbijs - kas var būt interesantāks un satraucošāks?! Divu Kurzemes klubu kauja notiks Liepājā un, bez šaubām, pēc tradīcijas būs pa īstam kaujiniecisks, pa īstam kausa pienācīgs! Ceturtdaļfināla spēles tiek plānotas 5. augustā. Uz tikšanos aizraujošajā kausa izcīņā Kurzemes derbijā! Uz priekšu, "Ventspils"!

FKV-Luftetari. Jūs taču nepalaidīsiet Eiropas Līgu?
10.07.18

Ceturtdien, 12. jūlijā FK "Ventspils" futbolisti aizvadīs kārtējo maču. Eiropas Līgas pirmā kvalifikācijas raunda ietvaros Dejana Vukičeviča komanda tiksies ar klubu "Luftetari" (Albānija). Sākums - 17:45. Laipni lūgti uz stadionu, cienījamie līdzjutēji! Eiropas Līga - vienmēr pats brīnumainākais un interesantākais futbola laiks, nepalieciet malā! Pateicoties jūsu karstajam atbalstam, godājamie līdzjutēji, atrisināt uzdevumu un uzvarēt būs ievērojami vieglāk. Būsim kopā, kopā mēs esam spēks! Eiropas Līga jūs gaida - SKATIETIES NEPALAIDIET GARĀM! Uz priekšu, "Ventspils"!   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X