Nākamās spēles
Latvijas Čempionāts
26.05 19:30 Liepāja/Mogo - Ventspils
15.06 17:00 Ventspils - Spartaks
21.06 20:00 Rīga - Ventspils
Tabula
RFS
9 22
Ventspils
9 19
Liepāja/Mogo
9 18
Spartaks
9 16
Rīga
9 13
Jelgava
9 8
Metta/LU
9 3
Valmiera
9 1

 


 
 

 
 
Ventspils-Jelgava. Mājās labi. Mājās jāuzvar!
21.05.18

Pirmdien, 21. maijā FK "Ventspils" futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta devītās kārtas ietvaros Dejana Vukičeviča komanda uzņems "Jelgavu". Sākums - 17:00. Atnāciet noteikti, godājamie līdzjutēji, tādēļ ka nākamo FKV mājas maču nāksies gaidīt ilgi, līdz jūnija vidu. Aizraujošā mača translāciju var skatīties kanālā Best4sport Extra. Nezaudēsim laiku! Vēl jo vairāk, ka spēle solās būt saspringta un interesanta: "Jelgava" prot sagādāt problēmas dzeltenzilajiem... Trijās pēdējās spēlēs, starp citu, FKV nemainīgi uzvarēja stipro cieto pretinieku (un pat neatļāva tam iesist!). Uzvarēsim vēlreiz! Komandai ļoti vajadzīgs jūsu atbalsts - laipni lūgti uz stadionu, godājamie līdzjutēji! Pie tam, arī patīkamas balvas sapņo atrast jaunus saimniekus...

FKV atkal mājās! Steidzieties, balvas jau gaida jūs!
20.05.18

FK "Ventspils" uzsāka Latvijas čempionāta otro apli ar pārliecinošu uzvaru Valmierā. Tas ir brīnišķīgi, tomēr labāk atgriezties mājās! FK "Ventspils" nav spēlējis dzimtajās sienās vairāk kā divas nedēļas - mēs esam ļoti noilgojušies pēc jums, godājamie līdzjutēji! Bet jūs, un mēs tam ļoti ticam, noilgojušies pēc FKV. Tad atkal obligāti tiksimies! Pirmdien, 21. maijā dzeltenzilie uzņem vienmēr nepiekāpīgo "Jelgavu". Sākums - 17:00. Kauja būs stipra, un jums noteikti patiks, jūs, bez šaubām, labs futbols neatlaidīs no pirmās un līdz pēdējai minūtei. Neatlaidīs jūs arī jau tradicionālie pārsteigumi un balvas! Tās jūs gaida, kā arī gaida superbalva. Ar katru jaunu FKV mājas maču jūs tam arvien tuvāk. Nepalaidiet garām!

Uzmanību līdzjutējiem Pārventā! Autobuss jūs gaida!
20.05.18

Godājamie līdzjutēji! Arvien mazāk laika atliek līdz jaunam aizraujošam mačam, kurā "Ventspils" pirmdien, 21. maijā (sākums - 17:00) uzņems klubu "Jelgava". Kauja par trīs punktiem būs ļoti saspringta! Mums svarīgs katrs līdzjutējs, tādēļ aicinām visus uz stadionu. Jūs gaida futbols un daudz dažādu patīkamu pārsteigumu. Īpaša uzmanība FKV līdzjutējiem, kuri dzīvo Pārventā! Jūsu ērtībai FK "Ventspils" administrācija organizē autobusu, lai jums nebūtu nekādu rūpju tamdēļ, kā atbraukt uz spēli. Mūsu autobuss obligāti nogādās jūs stadionā!

Ventspils čempionāts startējis!
19.05.18

Un tā, šodien, pēc ilga astoņgadīga pārtraukuma, čempionāts startējis! 8. komandas atklāja cīņu par stiprāko nosaukumu mūsu pilsētā. Ļoti patīkami, ka FK "Ventspils" nopietnās pūles nepazuda, ka turnīrs organizēts, ka aizraujošā cīņa sākusies. Tas ir mūsu kopējais dzeltenzilais futbola panākums un svētki! Pirmā kārta aizritēja interesanti, aizraujoši un emocionāli. Kaislības kūpēja un virmoja. Liels paldies visiem līdzjutējiem un futbola mīlētājiem, kuri atnāca un atbalstīja savas komandas. Vārtus publika redzēja daudz, skaitas epizodes bija pār pārēm, bija, saprotams, arī pirmie uzvarētāji , un pirmie zaudējušie. Bet viss tikai sākas, visa cīņa par godalgotajām vietām priekšā. 

Futbola stunda aizritēja lieliski!
18.05.18

Ventspilī futbolu mīl ļoti, un tas visiem zināms. FK "Ventspilij" ļoti svarīgi, lai īpašu uzmanību labākajai spēlei pasaulē un sportam vispār pievērstu meitenes un zēni. Bērnu emocijas un smaidi - kas var būt labāk?! Bērnu prieks futbola laukumā - kas var būt labāks?! Lūk tādēļ FK "Ventspils" arī organizēja speciālo "Futbola stundu", kuras laikā par mūsu viesiem kļuva gandrīz visu pilsētas skolu pirmo un otro klašu audzēkņi. Tas bija brīnišķīgi! Futbola stundu saņēma (un deva arī!) 120 pavisam jaunu meiteņu un zēnu, šie nenovaldāmie un neapturamie skolnieki-sportisti - milzīgs paldies visiem, kuri atnāca ciemos pie FKV. Vienreizēju sporta, futbola, veselības, emociju un teicama noskaņojuma lādiņu saņēma visi, un tas ir lieliski. (VIDEO) 

FK Ventspils liek atdzimt pilsētas čempionātam!
17.05.18

FK "Ventspils" liek atdzimt pilsētas čempionātam. Mēs steidzam padalīties ar jums, godājamie futbola mīlētāji Ventspilī un dzeltenzilo līdzjutēji, ar ļoti patīkamu un interesantu jaunumu. Vēl pavasara sākumā mūsu kluba vadība kopā ar FKV līdzjutējiem atbalstīja svarīgu kopēju ideju - atjaunot Ventspils čempionātu futbolā. Un lūk, tagad mēs varam oficiāli paziņot, ka daudzu gadu pārtraukums palicis aiz muguras, mūsu nopietnās pūles nav bijušas veltas, brīnišķīgā ideja ieviesta dzīvē - pilsētas čempionāts notiks, tas startē Ventspilī jau sestdien, 19. maijā! Pateicoties FK "Ventspils" prezidenta Adlana Šišhanova maksimālai uzmanībai šim turnīram, tas sola būt ne tikai aizraujošam un vienreizējs, bet arī garantē visu dalībnieku pilnīgu motivāciju, kuriem nāksies cīnīties par, bez pārspīlējuma, neticamām balvām!

Dejans Vukičevičs: Valmiera bija jāuzvar
17.05.18

FK "Ventspils" panāca pārliecinošu uzvaru Valmierā. Pirmās 45 minūtes nadzīgie laukuma saimnieki vēl varēja izturēt visu spiedienu, bet pēc pārtraukuma izpaudās dzeltenzilo klase. Nauris Bulvītis (aizsargs-snaiperis!) efektīgi atklāja rezultātu, Adeleke Akinjemi ātri palilināja pārākumu, un šaubas par FKV uzvaru, pēc būtības, vairs nepalika. Kaut arī turpinājumā futbols bija interesants, laukuma saimnieki, tas jānovērtē, sitās vareni. Un pat spēja atbildēt ar savu precīzo sitienu uz skaisto Stenio dos Santuša vārtu guvumu. Tomēr kopumā "Ventspils" uzvara, protams,  bija likumsakarīga un pelnīta. Pēc mača preses konferencē arī runāja FK "Ventspils" galvenais treneris Dejans Vukičevičs, atzīmējot vēl veselu rindu svarīgu lēmumu un epizodes...   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X