Nākamās spēles
Latvijas Čempionāts
31.03 15:00 Ventspils - Valmiera
07.04 15:00 Jelgava - Ventspils
15.04 15:00 Ventspils - Liepāja/Mogo

 


 
 

 
 
Sešus iesist vienmēr patīkami. Trešā uzvara pēc kārta
05.03.18

Pirmdien, 5. martā FK "Ventspils" futbolisti aizvadīja kārtējo kontroles maču Spānijas treniņnometnē. Dejana Vukičeviča komanda tikās ar Spānijas komandu "Real Mursia" (Segunda B). Dzeltenzilie pārliecinoši pierādīja savas klases pārākumu un panāca lielu uzvaru ar rezultātu 6:1! Ar dubli atzīmējās Kaspars Kokins, vēl pa vārtiem iesita Dmitrijs Litvinskis, Dereks Mensa, Aleksejs Aleksejevs un Raiens Tālbergs. Ir trešā lielā uzvara pēc kārtas! Ļoti lieliski, ka dzeltenzilie iepriecināja savus līdzjutējus ar spožu uzbrūkošu spēli, tomēr apstāties par agru: jau rīt "Ventspils" aizvadīs kārtējo un noslēdzošo kontroles maču treniņnometnē ar vienu no Spānijas klubiem. Šodien efektīgi uzvarējām, rīt ļoti gribētos ko līdzīgu atkārtot. Uz priekšu, "Ventspils"!

LIVE! FK Ventspils - Real Murcia - 6:1
04.03.18

Cienījamie FK "Ventspils" līdzjutēji! Dejana Vukičeviča komanda 5. martā Spānijas treniņnometnē aizvadīs pārbaudes spēli pret Spānijas klubu "Real Murcia" (Segunda B). Sākums plkst. 17:30 pēc Latvijas laika. Skatieties spēli tiešraidē mūsu oficiālajā mājas lapā. Kopā mēs esam spēks. Uz priekšu, "Ventspils"!

17 gadīgais Frolovs parakstījis kontraktu ar FKV
03.03.18

FK "Ventspils" futbolisti Spānijas treniņnometnē turpina gatavošanos jaunajai sezonai. Dejana Vukičeviča komanda trenējas plānotajā režīmā. Un risina, kā jau vienmēr, daudz visāda plāna jautājumus. Tā, mums patīkami paziņot, ka liels notikums noticis jaunā aizsarga Kirila Frolova karjerā - 17 gadus vecais futbolists parakstījis savu pirmo kontraktu ar FK "Ventspils". Nopietns un zīmīgs solis talantīgā aizsardzības spēlētāja dzīvē, kurš lieku reizi pierāda, ka katram jaunam futbolistam ir iespēja kļūt par galvenās komandas svarīgu daļu. Apsveicam, Kiril, un panākumus dzeltenzilo sastāvā!

Skrienam, draugi. Tosinam tas ļoti patīk!
02.03.18

FK "Ventspils" futbolisti Spānijas treniņnometnē turpina gatavošanos jaunajai sezonai. Atnācis pavasaris, tas ir brīnišķīgi, tomēr dzeltenzilajiem nav laika gadalaiku maiņai, nav laika domām par to, lai lieku reizi uzsmaidītu saulei. Dzeltenzilajiem, protams, ļoti gribas, lai mājās, kur sals un aukstums droši vien daudziem paspējis pabojāt nervus un noskaņojumu, pavasaris atnestu visiem prieku un pozitīvismu, bet pašiem futbolistiem un FK "Ventspils" treneriem vienkārši nav kad pievērst tam uzmanību, izņemot sagatavošanās procesu. Laiku zaudēt nedrīkst. Tādēļ šodien Dejana Vukičeviča komanda darbojās jau sen ierastajā režīmā - nodarbības divreiz dienā, piesātināti un auglīgi. Tas, starp citu, ļoti patīk dzelzs vīram Aijegunam Tosinam, ar kuru mēs apspriedām FKV Spānijas dienas.

Parādīja solīdu klasi. Antonovu neapstādināt (VIDEO)
28.02.18

Trešdien, 28. februārī FK "Ventspils" futbolisti Spānijas treniņnometnē aizvadīja kārtējo pārbaudes maču. Dejana Vukičeviča komanda tikās ar klubu "Lorka", kurš pārstāv otro pēc spēka Spānijas divīziju. Dzeltenzilie aizvadīja atzīstamu maču un panāca efektīgu un pelnītu uzvaru ar lielu rezultātu 4:0! Ar kārtējo klasisko dubli atzīmējās dzeltenzilo debitants Aleksejs Antonovs (4 vārti divās spēlēs - uzbrucēju vienkārši neapstādināt!), pa vārtiem iesita Adeleke Akinjemi un 17 gadīgais aizsargs Kirils Frolovs, kurš izcēlās otrajā (!) mačā pēc kārtas. Dzeltenzilie otro maču pēc kārtas sasit spāņu komandām pa četriem vārtiem - iespaidīgs rādītājs. Uzvarēt vienmēr ļoti patīkami, turpinām nopietni gatavoties labā noskaņojumā. Izdarīt vēl vajag daudz, tomēr vienmēr labāk risināt uzdevumus uzvaru fonā. Uz priekšu, "Ventspils"!

LIVE! FK Ventspils - Lorca FC, 17:00
28.02.18

Cienījamie FK "Ventspils" līdzjutēji! Dejana Vukičeviča komanda 28. februārī Spānijas treniņnometnē aizvadīs pārbaudes spēli pret Spānijas klubu "Lorca FC" (Segunda). Sākums plkst. 17:00 pēc Latvijas laika. Skatieties spēli tiešraidē mūsu oficiālajā mājas lapā. Kopā mēs esam spēks. Uz priekšu, "Ventspils"!

Aleksejs Antonovs pārgājis uz FK Ventspils!
27.02.18

FK "Ventspils" futbolisti Spānijas treniņnometnē turpina gatavošanos jaunajai sezonai. Dejana Vukičeviča komanda trenējas plānotajā režīmā. Tomēr pirmssezonas treniņnometne - tā ir ne tikai pārbaudes spēles, piesātināti treniņi un iešana uz trenažieru zāli. Tas ir arī nopietns darbs daudzos līmeņos. Tā, dzeltenzilie turpina risināt svarīgus selekcijas jautājumus. FK "Ventspils" oficiāli paziņo, ka uzbrucējs Aleksejs Antonovs noslēdzis vienošanos ar mūsu klubu un kļuvis par dzeltenzilo. Apsveicam, Aleksej, un laipni lūgts "Ventspilī"!
   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X