Nākamās spēles
Latvijas Čempionāts
29.09 15:00 Ventspils - Jelgava
07.10 17:00 Liepāja/Mogo - Ventspils
20.10 15:00 Ventspils - Spartaks
Tabula
Rīga
22 50
RFS
21 46
Ventspils
22 46
Liepāja/Mogo
21 36
Spartaks
21 34
Jelgava
22 18
Metta/LU
22 13
Valmiera
21 2

 


 
 

 
 
Ventspils-RFS-2:1. Sveiks, 10. Kausa fināls!
19.09.18

Trešdien, 19. septembrī FK "Ventspils" futbolisti aizvadīja kārtējo maču. Latvijas Kausa pusfināla ietvaros Dejana Vukičeviča komanda dzimtajās sienās tikās ar Rīgas klubu RFS. Kauja par finālu paredzami sanāca saspringta un interesanta un noslēdzās ar teicamu dzeltenzilo uzvaru ar rezultātu 2:1! Vārtus uzvarētāju labā iesita uzbrucējs Vasilijs Pavlovs un aizsargs Vitalijs Jagodinskis, pie tam abi iesita savus pirmos dzeltenzilo vārtus - apsveicam! Mačs kļuva par īpašu pussargam Kirilam Burikinam, kurš aizvadīja savu pirmo maču FKV sastāvā - apsveicam ar debiju! "Ventspils", septiņkārtējais pagodinošās trofejas ieguvējs, iekļuva savā 10. finālā kluba vēsturē - mūsu kopējais lielais panākums, ar kuru mēs apsveicam visus dzeltenzilos! Fināls notiks Rīgā, trešdien, 24. oktobrī, stadionā "Daugava" - cīnīsimies par mūsu astoto Kausu! Uz priekšu, "Ventspils"! (VIDEO) 

Latvijas Kauss. Karsta divcīņa par 10. finālu!
18.09.18

FK "Ventspils" futbolisti turpina gatavošanos kārtējam mačam. Spēļu grafiks dzeltenzilajiem atkal ļoti saspringts - paužu nav. Trešdien, 19. septembrī, Latvijas Kausa pusfināla ietvaros Dejana Vukičeviča komanda dzimtajās sienās tiksies ar Rīgas klubu RFS. Sākums - 16:00. Nograndēs karsta saķeršanās par finālu! "Ventspils", septiņkārtējais Latvijas Kausa ieguvējs, turpina cīņu par pagodinošo trofeju un, saprotams, ļoti grib iekļūt savā desmitajā finālā kluba vēsturē. Uzdevums svarīgs, uzdevums sarežģīts! Jūsu tradicionālais iespaidīgais atbalsts, godājamie līdzjutēji, obligāti palīdzēs komandai veiksmīgi sasniegt lielo mērķi - kopā uzvarēsim un izsitīsimies finālā. Laipni lūgti uz stadionu, kopā mēs esam spēks! Uz priekšu, "Ventspils"!

Uzmanību līdzjutējiem Pārventā! Autobuss jūs gaida!
17.09.18

Godājamie līdzjutēji! Arvien mazāk laika atliek līdz jaunam aizraujošam mačam, kurā FK "Ventspils" trešdien, 19. septembrī (sākums - 16:00) uzņems klubu RFS. Latvijas Kauss. Karsta divcīņa par 10. finālu! Mačs solās būt ļoti interesants! Mums svarīgs katrs līdzjutējs, tādēļ aicinām visus uz stadionu. Jūs gaida futbols un daudz dažādu patīkamu pārsteigumu. Īpaša uzmanība FKV līdzjutējiem, kuri dzīvo Pārventā! Jūsu ērtībai FK "Ventspils" administrācija organizē autobusu, lai jums nebūtu nekādu rūpju tamdēļ, kā atbraukt uz spēli. Mūsu autobuss obligāti nogādās jūs stadionā!

D. Vukičevičs: Laba uzvara. Pirmais puslaiks teicams!
16.09.18

FK "Ventspils" uzvarēja ne tajā vienkāršākajā un principiālākajā mačā Rīgā pret vietējo "Mettu/LU". Principiāls vispirms tādēļ, ka galvaspilsētā dzeltenzilie nebija uzvarējuši nepiekāpīgos "studentus" sen, un šo ieilgušo sēriju, protams, sen laiks bija beigt. Uzvarējām! Pēc mača preses konferencē FK "Ventspils" galvenais treneris Dejans Vukičevičs neslēpa prieku par uzvaru, nosauca pirmo puslaiku dzeltenzilo izpildījumā par teicamu un pasvītroja, ka ceturtajā aplī FKV nedomā samazināt apgriezienus. Un vēl vadītājs, bez šaubām, neaizmirsa pateikties līdzjutējiem par neticamo atbalstu. "Mēs esam viens vesels! Un mēs kopā ejam uz uzstādīto mērķi!" Un Dejanam Vukičevičam nevar nepiekrist... (VIDEO)

Metta/LU-Ventspils-0:2. Trešo apli noslēdzam uzvaroši
15.09.18

Sestdien, 15. septembrī FK "Ventspils" futbolisti aizvadīja kārtējo maču. Čempionāta divdesmit pirmās kārtas ietvaros Dejana Vukičeviča komanda viesos tikās ar Rīgas klubu "Metta/LU". Dzeltenzilie visu spēli acīmredzami dominēja, vēl līdz pārtraukumam iesita divus skaistus bezatbildes vārtus un iznākumā pārliecinoši noveda lietu līdz svarīgai uzvarai ar rezultātu 0:2! Vārti Doves Vomē un Elio Batistas aktīvā - tie ir viņu pirmie vārti FKV sastāvā, apsveicam! "Ventspils" beidzot pārtrauca nepatīkamo sēriju un uzvarēja "studentus" Rīgā, izdarot to pirmo reizi kopš 2015. gada 26. jūlija. Liels paldies FKV līdzjutējiem, kuri kārtējo reizi bija lieliski un visas 90 minūtes satriecoši atbalstīja komandu - bravo! Latvijas čempionāta trešo apli dzeltenzilie noslēdza pareizi - uzvaroši; tagad visas domas par izšķirošo, pēdējo turnīra apli. Nu un, protams, mēs neaizmirstam par Latvijas Kausa pusfinālu, Ventspilī, jau trešdien, 19. septembrī... Uz priekšu, "Ventspils"! (VIDEO)

Metta/LU-Ventspils. Sen laiks uzvarēt studentus!
13.09.18

Sestdien, 15. septembrī FK "Ventspils" futbolisti aizvadīs kārtējo maču. Čempionāta divdesmit pirmās kārtas ietvaros Dejana Vukičeviča komanda viesos spēlēs ar Rīgas klubu "Metta/LU". Spēle notiks stadionā "Daugava", sākums - 20:00. Noslēdzas turnīra trešais aplis, un acīmredzami, ka noslēgt to dzeltenzilajiem nepieciešams ar uzvaru. Tikai ar uzvaru! Pirmkārt, tādēļ, ka uzvara - tas ir galvenais FKV uzdevums vispār jebkurā spēlē. Otrkārt, tādēļ, ka mēs vienkārši nedrīkstam zaudēt svarīgus punktus. Treškārt, tādēļ, ka FKV jau piecus (!) mačus pēc kārtas nevar Rīgā uzvarēt nepiekāpīgos "studentus". Tādu apbēdinošu sēriju sen laiks pārtraukt! Sisties, cīnīties, iesist un uzvarēt - savādāk nedrīkst. Uz priekšu, "Ventspils"!

FKV un TEX-MEX ielūdz! Nepalaidiet garām!
12.09.18

Godājamie FK "Ventspils" līdzjutēji! Mums svarīgi, lai jūs vienmēr būtu ar komandu, lai pārdzīvotu par dzeltenzilajiem, lai palīdzētu FKV uzvarēt gan dzimtajās sienās, gan arī viesos. Mājās mēs vienmēr ar prieku gaidām jūs stadionā, bet uz spēlēm viesos organizējam autobusu, lai jūs būtu kopā ar komandu. Jau sestdien, 15. septembrī, FKV Latvijas čempionāta 21. kārtā izbraukumā spēlēs ar FK "Metta/LU" (Rīga). "Daugavas" stadions, sākums - 20:00. Mačs svarīgs un interesants - steidzieties redzēt! Tie no jums, kuri nevarēs šajā vakarā būt Rīgā, mēs aicinām Ventspilī uz restorānu TEX-MEX, kur jums būs brīnišķīga iespēja noskatīties translāciju kanālā Best4sport un uzlabot sev noskaņojumu, pateicoties negaidītiem un patīkamiem pārsteigumiem!   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X