Nākamās spēles
Latvijas Čempionāts
22.07 17:00 Ventspils - Valmiera
Europas Līga
26.07 17:45 Ventspils - Bordeaux
Latvijas Čempionāts
29.07 18:00 Jelgava - Ventspils
Tabula
RFS
13 34
Rīga
14 28
Liepāja/Mogo
13 25
Ventspils
14 25
Spartaks
14 23
Jelgava
14 14
Metta/LU
14 4
Valmiera
14 2

 


 
 

 
 


Dejans Vukičevičs: Spēle ar Bordeaux - futbola svētki
20.07.18

FK "Ventspils" iekļuva Eiropas Līgas otrajā atlases kārtā. Tagad dzeltenzilos gaida aizraujoša divcīņa ar Francijas "Bordeaux". Jāsaka, pirmo reizi tik pazīstams Eiropas klubs, kurš pārstāv vienu no pasaules spēcīgākajiem čempionātiem, spēlēs Ventspilī. Ceturtdien, 26. jūlijā (sākums - 17:45), tas kļūs par realitāti! Nepalaidiet garām! Saprotams, ka šī spēle jau tagad izsauc nopietnu interesi, tomēr FK "Ventspils" galvenais treneris Dejans Vukičevičs taisnīgi nesāka skriet uz priekšu: jau svētdien, 22. jūlijā (sākums - 17:00) dzeltenzilos gaida svarīgs mačs Latvijas čempionātā. Uzreiz pēc spēles Elbasanā Dejans Vukičevičs ne tikai komentēja tās iznākumu un sprieda par "Bordeaux", bet arī pasvītroja, ka patreiz galvenā prioritāte - mājas mačs ar "Valmieru Glass ViA"

Mēs vienmēr cīnāmies līdz galam! Tā būs arī ar Bordo
20.07.18

Piektdien, 20. jūlijā FK "Ventspils" futbolisti atgriezās mājās pēc mača Albānijā. Dejana Vukičeviča komanda turpina spēlēt ļoti saspringtā grafikā: tikko noslēgusies spēle ar "Luftetari" Eiropas Līgā, bet jau pavisam drīz, svētdien, 22. jūlijā (sākums - 17:00) jau jauns mačs Latvijas čempionātā. Pauzes nav, laika atpūtai nav. FK "Ventspils" vēlreiz apsveic savus līdzjutējus ar lielu zīmīgu notikumu: pirmo reizi mūsu kluba vēsturē tieši uz Ventspili atbrauks tāds slavens klubs, kā "Bordeaux", un tas ir pa īstam lielisks un neaizmirstams futbola notikums. Laipni lūgti uz stadionu ceturtdien, 26. jūlijā (sākums - 17:45). Visi dzeltenzilie atrodas teicamā noskaņojumā, sajūtot šos mūsu kopējos futbola svētkus. Vēl jo nepatīkamāk mums dzirdēt un vērot dažas negatīvas atsauksmes, kuras, diemžēl, adresētas dzeltenzilajiem pēc mača Albānijā.

Kāda visiem dāvana - sveicināts, Bordeaux!
19.07.18

Ceturtdien, 19. jūlijā FK "Ventspils" futbolisti aizvadīja kārtējo maču. Eiropas Līgas pirmā atlases raunda ietvaros Dejana Vukičeviča komanda Albānijas pilsētā Elbasanā tikās ar klubu "Luftetari". Sagrāve mājas spēlē (5:0), protams, padarīja FKV par neapšaubāmu favorītu cīņā par iekļūšanu nākamajā raundā, un šodien dzeltenzilie pārliecinoši noslēdza divcīņu, kaujiniecisks neizšķirts ar rezultātu 3:3. Toties FKV panāca pelnītu uzvaru ar kopējo rezultātu 8:3! Vārtus viesu labā iesita Adeleke Akinjemi un Abdullahi Alfa. Pirmo Eirokausu soli mēs veicām pārliecinoši, kļūstot par vienīgo Latvijas komandu, pārvarot starta barjeru! Tagad laiks domāt par otro... Un tas jau solās kļūt lielisks! "Ventspils" pasniedzis visiem Latvijas futbola līdzjutējiem lielu dāvanu: otrajā raundā FKV tiksies ar slaveno klubu "Bordeaux"! Pirmo reizi mūsu futbola vēsturē Latvijas klubs spēlēs ar Francijas klubu - tas būs ļoti interesanti. Mačs "Ventspils" - "Bordeaux" notiks Ventspilī jau ceturtdien, 26. jūlijā. Sākums - 17:45. Atliekiet visas lietas, drīz redzēsimies. Uz priekšu, "Ventspils"!

Kaujas otrais puslaiks. Svarīgs un atbildīgs!
18.07.18

FK "Ventspils" futbolisti turpina gatavošanos kārtējam mačam. Ceturtdien, 19. jūlijā, Dejana Vukičeviča komanda aizvadīs Eiropas Līgas pirmā atlases raunda atbildes maču. Albānijas pilsētā Elbasanā dzeltenzilie tiksies ar klubu "Luftetari". Spēles sākums - 21:00 pēc Latvijas laika. Trešdien FKV ieradās Albānijā, bet vakarā aizvadīja pirmsspēles treniņu "Elbasan-Arena". Ar laukumu iepazinās, noskaņojums kaujiniecisks - visas domas par atbildes divcīņu, kura vienkārša, bez šaubām, nebūs, un nevajag atcerēties mača rezultātu Ventspilī. "Mājās bija vien pirmais puslaiks mūsu sāncensībai, šeit, viesos, otrais, un tas nekādi ne mazāk svarīgs!" - pirmsspēles preses konferencē pasvītroja FK "Ventspils" galvenais treneris Dejans Vukičevičs. Un šiem vārdiem nevar nepiekrist...

Atslābināties nedrīkst. Mēs arī nedomājam!
17.07.18

FK "Ventspils" futbolisti turpina gatavošanos kārtējam mačam. Ceturtdien, 19. jūlijā Dejana Vukičeviča komanda aizvadīs Eiropas Līgas pirmā atlases raunda atbildes maču. FK "Ventspils" spēlēs Albānijā ar vietējo klubu "Luftetari". Spēle notiks Elbasanas pilsētā, sākums - 21:00. Mājas mačā dzeltenzilie parādīja lielisku futbolu, panāca efektīgu lielu uzvaru, bet pilnīgi acīmredzami, ka viesos vieglu pastaigu gaidīt nedrīkst un vienkārši nepieļaujami. Eirokausos kas tāds vienkārši aizliegts! "Ventspils" izlidos uz Albāniju trešdien, 18. jūlijā, un jau vakarā "Elbasan-Arena" aizvadīs pirmsspēles treniņu. Dzeltenzilie brīnišķīgi saprot priekšā stāvošās spēles svarīgumu un nenovērtēt pretinieku neviens negrasās. Mēs esam pilni apņēmības iepriecināt mūsu līdzjutējus un izcīnīt ceļazīmi uz nākamo raundu. Cita mērķa nav un nevar būt! Uz priekšu, "Ventspils"!

Vukičevičs: Tagad atkal pārslēgsimies uz Eiropas Līgu
16.07.18

FK "Ventspils" uzvarēja sarežģītu maču ar stipro "Mettu/LU". Mačs grūts, mačs ļoti saspringts un ass. Apbēdinoša kļūda pirmajā puslaikā noveda pie zaudētiem vārtiem, un tikai otrajās 45 minūtēs dzeltenzilie parādīja, kurš Ventspilī saimnieks. Trīs teicami vārti un svarīga uzvara! Par īstu mača rotu (un arī turnīrā kopumā!) kļuva salūta vērtais Giuli Mandžgaladzes sitiens: vārti - skaistums, uzvaras vārti. Pēc mača preses konferencē FK "Ventspils" galvenais treneris Dejans Vukičevičs šajā sakarā izteicās īsi un skaidri: "Tie ir ļoti skaisti vārti. Un svarīgi, ka pašā vajadzīgākajā momentā!". Un vēl dzeltenzilo vadītājs novērtēja spēli kopumā, apkopoja čempionāta divu apļu starpposma iznākumu un pasvītroja, ka tagad laiks domāt par Eiropas Līgas atbildes maču. Mēs jau noteikti esam gatavi izdarīt visu, lai dāvātu līdzjutējiem lielus futbola svētkus... (VIDEO) 

Mūsu uzvarētāju sajūsmināja Mandžgaladzes vārti!
15.07.18

FK "Ventspils" uzvarēja kārtējo Latvijas čempionāta maču. Dejana Vukičeviča komanda prata saņemties pašā svarīgākajā sarežģītās spēles momentā un spēcīgi un skaisti lauza tās gaitu. Un pārvērta nepatīkamo 0:1 uz ļoti patīkamo 3:1! Neapšaubāmi, ļoti palīdzēja atzīstamais dzeltenzilo līdzjutēju atbalsts - liels visiem paldies! Kopā mēs esam spēks. Mums ļoti patīkami iepriecināt jūs ar uzvaru, mums ļoti patīkami iepriecināt jūs ar balvām! Šodien bez laimīgiem smaidiem atkal neiztika. Šajā reizē īpaši labs noskaņojums bija senam FKV līdzjutējam Guntim, kurš neizlaiž mīļotā kluba spēles. Bravo, apsveicam! Bet pats priecīgais Guntis teica "Bravo", komentējot izsmalcinātos Giuli Mandžgaladzes vārtus. Nu ko, visiem pozitīvas emocijas, un tas ir pats galvenais. (VIDEO)   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X