Nākamās spēles
Latvijas Čempionāts
22.10 18:00 Liepaja - Ventspils
28.10 14:00 RFS - Ventspils
04.11 14:00 Ventspils - Spartaks
Tabula
Spartaks
22 40
Rīga
22 36
Liepaja
21 33
RFS
21 32
Ventspils
21 31
Jelgava
21 24
Metta/LU
22 14

 


 
 

 
 
Darba sparings. Rezultatīvi un pozitīvi
14.10.17

FK "Ventspils" futbolisti turpina gatavošanos kārtējam Latvijas čempionāta mačam. Aizraujošs finišs arvien tuvāk, aizvadītā kārta, kuru dzeltenzilie izlaida, vēl vairāk visu sajauca turnīra tabulā. Vēl jo vairāk svarīgas trīs noslēdzošās cīņas, un tuvākā, 22. oktobrī Liepājā, jo īpaši. Plānotā gatavošanās turpinās, un sestdien, 14. oktobrī, Pola Ašvorta komanda mājās aizvadīja pārbaudes maču. Svarīgi taču saglabāt spēļu tonusu, svarīgi gūt pozitīvas emocijas. Viss tas FKV izdevās spēlē ar komandu "Jūrnieks". Bija rezultatīvi...

Darīt labu. FKV dāvā prieku
07.10.17

Futbols - tas ir ne tikai treniņi un spēles, vārti, uzvaras un medaļas. Futbols - tā ir spēle, kura apvieno un dāvā prieku. Tā ir neticami svarīga tiem, kam īpaši smagi, par kuriem nedrīkst aizmirst un atstāt vienatnē ar savām grūtībām. FK "Ventspils" devās ciemos uz Jūrkalni, uz rehabilitācijas centru "Saulgoži", kur vīrišķīgi ļaudis, kuru raksturs un gribasspēks pārsteidz, no dienas dienā grūti cīnoties ar smagajām likstām un tic uzvarai. Mēs arī ticam, un ļoti ceram, ka mūsu vizīte atnesa nedaudz prieka un labas emocijas. Paldies visiem par jūsu apbrīnojamo vīrišķību, ar ko jūs tik dāsni dalījāties ar dzeltenzilajiem!

Laiks izlasēm. Koļesovs cikla finišā
05.10.17

FK "Ventspils" futbolisti turpina gatavošanos kārtējam Latvijas čempionāta mačam. Sezonas finišā, kurš solās būt neparasti saspringts cīņā par medaļām, dzeltenzilie nonākuši neapskaužamā stāvoklī - Pola Ašvorta komanda savu nākamo maču aizvadīs tikai 22. oktobrī, kad Liepājā notiks svarīgais Kurzemes derbijs. Tik gara pauze radusies sakarā ar Latvijas izlases atlases mačiem, kā arī ar to, ka tuvāko kārtu FK "Ventspils" izlaiž. Uz Latvijas izlasi kārtējo reizi izsaukts aizsargs Ņikita Koļesovs, kuram mēs novēlam atlases ciklu noslēgt ar uzvarām.

Pols Ašvorts: Vārti?! Teicami, daudz pie tā strādājām
01.10.17

FK "Ventspils" beidzot uzvarēja Jelgavā! Latvijas Kausā tas notika 2016. gada 27. aprīlī, bet lūk čempionātā dzeltenzilie neērto pretinieku nevarēja uzvarēt tā laukumā sešas spēles pēc kārtas - iepriekšējais panākums gadījās vēl 2014. gada 20. aprīlī. Pārgaidījāmies, jāsaka tieši! Trīs punktus viesiem atnesa brīnišķīgie Alekseja Aleksejeva vārti - laikam, labākie uzbrucēja vārti viņa 36 spēlēs FKV turnīrā. Apsveicam, draudīgais A. A.! Pēc spēles preses konferencē FK "Ventspils" galvenais treneris Pols Ašvorts pasvītroja, ka svarīgais panākums gūts daudzējādā ziņā pateicoties raksturam.

Jelgava-Ventspils-0:1. Izšķir spīdošie A. A. vārti!
30.09.17

Sestdien, 30. septembrī FK "Ventspils" futbolisti aizvadīja kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta divdesmit ceturtās kārtas ietvaros Pola Ašvota komanda viesos tikās ar "Jelgavu". Dzeltenzilajiem bija vajadzīga tikai uzvara - mums nav kur atkāpties līdz pašam finišam. Un mēs to panācām: svarīga uzvara ar rezultātu 1:0! Sešu maču nolādējumu (FKV nebija uzvarējis Jelgavā kā reiz sešās spēlēs pēc kārtas) noņēma lieliskie Alekseja Aleksejeva vārti, kurš spīdoši izpildīja soda sitienu. Labais, draudīgais A. A! Ļoti vajadzīgie un svarīgie trīs punkti, vēl deviņi mums ļoti vajadzīgi... Tikai ar tādu noskaņošanos arī turpinām cīnīties. Uz priekšu, "Ventspils"!

Jelgava-Ventspils. Atkāpties nav kur!
28.09.17

Sestdien, 30. septembrī FK "Ventspils" futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta divdesmit ceturtās kārtas ietvaros Pola Ašvorta komanda viesos tiksies ar klubu "Jelgava". Sākums - 14:00. Viss saprotams bez liekiem vārdiem. Sešus (!) mačus pēc kārtas FKV nav uzvarējis Jelgavā, un kut kad jāpienāk laikam, lai šo melno sēriju pārrautu. Bet tas, protams, vēl nav pats galvenais. Turnīra situācija dzeltenzilajiem tāda, ka noskaņojums var būt tikai viens - atkāpties nav kur! Futbolā var būt viss, bet par savu lepno vārdu, par savu klubu, spēku un unikālo vēsturi, kuru mēs veidojām un apstiprinājām daudzus gadus, vajag un jācīnās līdz pēdējam. FKV atlikušas vien četras tādas spēles: cīņas, Jelgavā - pirmā. Atkāpties nav kur. Uz priekšu, "Ventspils"!

Happy birthday, Paul!
26.09.17

Otrdien, 26. septembrī, dzimšanas dienu svin FK "Ventspils" galvenais treneris Pols Ašvorts. FK "Ventspils" apsveic Polu Ašvortu dzimšanas dienā un novēl viņam panākumus, veiksmi un radošu iedvesmu, lai viss galu galā novestu pie dzeltenzilo uzvarām un sarežģītās futbola sezonas veiksmīga nobeiguma. Lai Polam un dzeltenziliem viss izdodas! Come on Paul and FKV!
   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X