Nākamās spēles
Latvijas Čempionāts
31.03 16:00 Ventspils - Metta/LU
06.04 18:00 Valmiera - Ventspils
10.04 17:00 Ventspils - Daugavpils
Tabula
RFS
2 6
Rīga
2 6
Valmiera
1 3
Ventspils
2 3
Jelgava
2 3
Daugavpils
2 3
Spartaks
2 0
Metta/LU
2 0
Liepāja/Mogo
1 0


 


 
 

 
 
Tosins Aijeguns: Komandas darbs - ar to stiprs FKV
22.03.19

FK "Ventspils" futbolisti turpina gatavošanos Latvijas čempionāta kārtējam mačam. Dejana Vukičeviča komanda trešajā kārtā, svētdien, 31. martā, mājās tiksies ar Rīgas klubu "Metta/LU". Mačs notiks 2. pamatskolas stadionā. Sākums - 16:00. Ieeja - brīva. Nepalaidiet garām! Laika līdz interesantajai spēlei vēl pietiekami, pauze, sakarā ar Latvijas izlases mačiem, turpinās, un dzeltenzilie neatslābstoši strādā treniņos un ļoti nopietni gatavojas jaunam pārbaudījumam. Viss pareizi: ļoti svarīgi atgriezties turnīrā uzvarot, parādīt, ka Jelgavā mūsu komandai gadījās melnā diena, kura atgadās katram klubam. Par to pārliecināts arī Tosins Aijeguns, futbolists, ar kuru Latvijas čempionātā nevar tikt galā neviens. Ja Tos - raķete pēkšņi neiesit, tad tas nav oponentu nopelns, tad vienkārši pašam Tosam neaizgāja... Kas tāds, starp citu, gadās ļoti reti. Lūk, arī sarunā ar mums Tos - raķete pasvītroja, ka mačā pret "studentiem" gan FKV, gan viņš pats uzvarai izdarīs maksimumu iespējamo.

Izlašu laiks. Sākas ļoti interesants cikls
19.03.19

Latvijas čempionātā iestājusies divu nedēļu pauze. tā izsaukta sakarā ar Latvijas izlases startu Eiropas čempionāta atlases ciklā. Dzeltenzilie turpina gatavošanos trešās kārtas mačam (svētdien, 31. martā, dzimtajās sienās pret "Mettu/LU") Latvijas čempionātā mājās, Ventspilī. Valsts galvenajā komandā FK "Ventspili" pārstāv pussargs Jevgeņijs Kazačoks. Bez tam, vēl pieci FKV futbolisti izsaukti uz Latvijas izlasēm (U-21 un U-19). Novēlam visiem dzeltenzilajiem panākumus, uzvaras un kvalitatīvu spēli viņu komandām.

Dejans Vukičevičs: Diemžēl, spēle mums neizdevās
17.03.19

"Ventspils" viesos zaudēja "Jelgavai". Spēle dzeltenzilajiem kaut kā uzreiz nevedās, bet lūk, stiprais un neatlaidīgais pretinieks, kurš tradicionāli ļoti enerģiski sitas tieši pret FKV, kā reiz savas vārtu gūšanas iespējas izmantoja. Lieliskie Kaspara Svārupa vārti dāvāja cerību, bet, diemžēl, izvairīties no zaudējuma mūsu komandai tomēr neizdevās. Neapšaubāmi, pēc mača preses konferencē FK "Ventspils" galvenais treneris Dejans Vukičevičs bija ļoti apbēdināts, bet atrada sevī spēkus atzīt taisnīgo laukuma saimnieku uzvaru, pasvītrojot, ka neviens čempionātā tāpat vien punktus nedāvās, ka tikai galēja pašatdeve var atnest panākumu. Un tas ir pilnīgi pareizi... (VIDEO)

Jelgava-Ventspils-2:1. Pavisam ne mūsu diena...
16.03.19

Sestdien, 16. martā, FK "Ventspils" futbolisti aizvadīja kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta otrās kārtas ietvaros Dejana Vukičeviča komanda viesos tikās ar klubu "Jelgava". Diemžēl, spēle FKV pavisam neizdevās, zaudējums ar rezultātu 1:2. Vienīgos vārtus dzeltenzilajiem iesita uzbrucējs Kaspars Svārups, ar skaistu sitienu ar galvu noslēdza teicamu Romana Mickeviča piespēli. Mačs kļuva par īpašu diviem FKV futbolistiem: Žans Soni un Žo Santos aizvadīja savu pirmo maču dzeltenzilo sastāvā - ar debiju! Bet, protams, par tādu debiju komandas debitanti pavisam nepriecājās, ļoti nepatīkami zaudēt un pazaudēt punktus, bet reizēm futbolā gadās tādas, lūk, melnās dienas. Stiprs sarūgtinājums... Bet tas ir futbols, galvas augstāk, obligāti veiksim kvalitatīvu darbu labojot kļūdas un pēc pauzes atgriezīsimies stiprāki un sportiski niknāki. Uz priekšu, "Ventspils"! (VIDEO) 

Jelgava-FKV. Pirmais izbraukums. Svarīgi uzvarēt!
14.03.19

Sestdien, 16. martā, FK "Ventspils" futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta otrās kārtas ietvaros Dejana Vukičeviča komanda viesos tiksies ar "Jelgavu". Mačs notiks FK "Jelgava" sporta bāzes stadionā, sākums - 17:00. Dzeltenzilos gaida gada pirmais izbraukuma mačs. Nav šaubu, ka tas būs grūts, pretinieks stiprs un nepiekāpīgs, kurš tradicionāli prot sagādāt FKV problēmas laukumā. Mums jābūt gataviem! Noskaņošanās, raksturs un galēja pašatdeve - lūk, obligātie noteikumi svarīgai uzvarai. Pēc šīs spēles dzeltenzilos gaida gara pauze piecpadsmit dienu garumā (sakarā ar Latvijas izlases mačiem), vēl viens svarīgs iemesls aiziet pārtraukumā ar maksimālo punktu skaitu un labā noskaņojumā. Sitīsimies par uzvaru! Uz priekšu, "Ventspils"!

Uzmanību līdzjutējiem no Ventspils! Autobuss gaida!
13.03.19

Sestdien, 16. martā, FK "Ventspils" aizvadīs svarīgu Latvijas čempionāta maču. Čempionāta 2. kārtā ietvaros FK "Ventspils" viesos tiksies ar klubu "Jelgava". Mačs notiks FK "Jelgava" sporta bāzes stadionā, sākums - 17:00. Nepalaidiet garām, tas būs ļoti interesanti! Jums ir brīnišķīga iespēja būt kopā ar komandu, būt klāt! FK "Ventspils" administrācija organizē braucienu uz maču. Nepalaidiet garām un esiet kopā ar mīļoto komandu interesanta un zīmīga notikuma laikā! Uz priekšu, "Ventspils"! 

FKV ABONEMENTS. Bonusi, superbalva un futbols!
12.03.19

Mēs esam pārliecināti: jūs esat noilgojušies pēc dzeltenzilo futbola, pēc Latvijas seškārtējā čempiona uzvarām, pēc pārsteidzošām emocijām, kuras dāvā jūsu mīļotā komanda. Mēs zinām: īstam FK "Ventspils" līdzjutējam nekas nevar traucēt būt kopā ar mīļoto komandu! Un FK "Ventspils" steidz jums palīdzēt, godātie līdzjutēji, ātrāk atgriezties Lielajā futbolā. Mēs piedāvājam: kļūstiet par svarīgu dalībnieku dzeltenzilo futbola gadā - tas ir viegli un vienkārši! ABONEMENTS - jūsu pavadonis visam sezonas maratonam, garantē jums futbola baudījumu, un nopietnus BONUSUS, kuri obligāti jums paaugstinās noskaņojumu! Bet FK "Ventspils" iet tālāk! Mūsu ABONEMENTA katram īpašniekam tagad ir unikāla iespēja saņemt pārsteigumu! Nepalaidiet garām un saņemiet baudu!
   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X