Nākamās spēles
Europas Līga
29.06 18:00 Ventspils - Valur
06.07 23:00 Valur - Ventspils
Latvijas Čempionāts
24.07 17:30 Ventspils - Metta/LU
Tabula
Spartaks
11 22
Rīga
12 20
Liepaja
11 17
Jelgava
11 16
RFS
11 15
Ventspils
11 11
Metta/LU
11 6

 


 
 

 
 
FKV-Valur. Jūs taču nepalaidīsiet garām Eiropas Līgu?
27.06.17

Ceturtdien, 29. jūnijā FK "Ventspils" futbolisti aizvadīs kārtējo maču. Eiropas Līgas pirmā kvalifikācijas raunda ietvaros Pola Ašvorta komanda tiksies ar klubu "Valur" (Islande). Sākums - 18:00. Biļešu tirdzniecība - ceturtdien, 29. jūnijā no 16:00 stadiona kasēs. Laipni lūgti uz stadionu, cienījamie līdzjutēji! Eiropas Līga - vienmēr pats brīnumainākais un interesantākais futbola laiks, nepalieciet malā! Pateicoties jūsu karstajam atbalstam, godājamie līdzjutēji, atrisināt uzdevumu un uzvarēt būs ievērojami vieglāk. Būsim kopā, kopā mēs esam spēks! Eiropas Līga jūs gaida - SKATIETIES NEPALAIDIET GARĀM! Uz priekšu, "Ventspils"!

Artjoms Ostroveckis uzvarējis. Un brauc uz Islandi!
26.06.17

FK "Ventspils" turpina gatavošanos kārtējam mačam. Arvien mazāk laika līdz pašam aizraujošākajam un interesantākajam laikam gadā - Eirokausi! Eiropas Līga. Ceturtdien, 29. jūnijā (sākums - 18:00) mājās sacentīsimies ar klubu "Valur" (Islande). Mēs visi ticam dzeltenzilo uzvarai, bet kā tieši viss notiks, vēl neviens nezin. Toties mēs zinām ko citu! FK "Ventspils" saprotams, atkal turējis vārdu un noteicis uzvarētāju loterijā kluba abonementu īpašniekiem! Un tā, uzvaru svin FKV līdzjutējs Artjoms Ostroveckis, viņš tagad kopā ar FK "Ventspils" dosies uz Eiropas Līgas maču Reikjavikā. Apsveicam, Artjom!

Eiropas Līga. 71! Vai jaunais piedzīvojums sākas
25.06.17

FK "Ventspils" futbolisti turpina gatavošanos kārtējam mačam. Sveika, Eiropas Līga! Ceturtdien, 29. jūnijā Pola Ašvorta komanda mājās uzņem klubu "Valur" (Islande). Sākums - 18:00. Īpašs notikums! Dzeltenzilie atklāj kārtējo, jau savu 19 (!) sezonu Eirokausos. Bagātajā FK "Ventspils" Eirokausu vēsturē tā būs jau 13 (!) sezona Eiropas Līgā (agrāk - UEFA Kauss). Un 71. Eirokausu mačs. Mums ir, ar ko lepoties starptautiskajā arēnā! FK "Ventspils" oficiālā mājas lapa atceras visas 46 dzeltenzilo spēles Eiropas Līgā. Bet jūs, cienījamie līdzjutēji, neaizmirstiet: 29. jūnijā tieši jūs stadionā būsiet galvenais spēks, kurš obligāti palīdzēs FK "Ventspils"!

FK Ventspils apsveic visus Līgo svētkos
23.06.17

FK "Ventspils" apsveic visus futbola līdzjutējus, kā arī futbola nemīlētājus Līgo svētkos. Mūsu klubs novēl visiem svētku noskaņojumu, labu un priecīgu atpūtu! Un vēl FK "Ventspils" novēl visiem futbola līdzjutējiem, kā arī futbola nemīlētājiem daudz labu, kvalitatīvu un aizraujošu futbolu, pie kura mēs noteikti atgriezīsimies uzreiz pēc Līgo! Atgriezīsimies, protams, lai uzvarētu!

Ašvorts: Izdarīsim analīzi. Galvenais-necelt paniku!
22.06.17

FK "Ventspils" viesos zaudēja RFS. Dzeltenzilie zaudēja izbraukumā trešo maču pēc kārtas, bet kā reiz šo neveiksmi var nosaukt par pašu apbēdināšoko un nepelnītāko. Pārāk jau daudz momentu palika nerealizēti... Neveicās arī aizsardzībā. Pirmoreiz (!) sezonā FKV čempionātā ielaida vārtus otrajā puslaikā, bet uzreiz ielaida četras bumbas - iepriekšējās 12 spēlēs dzeltenzilie ielaida vien 6 (!) vārtus. Bez tam, sakarā ar izslēgšanu no turnīra "Babīte/Dinamo" (rezultāti ar šā kluba dalību anulēti), situācija tabulā "Ventspilij" kļuvusi vēl sliktāka. Stāvoklis ļoti nepatīkams, tomēr kā reiz tagad celt paniku vienkārši nepieļaujami! Nedrīkst, un viss! Pēc mača preses konferencē par to runāja arī FK "Ventspils" galvenais treneris Pols Ašvorts.

RFS-FKV-4:2. Futbols brīnišķīgs, bet reizēm nežēlīgs
22.06.17

Ceturtdien, 22. jūnijā FK "Ventspils" futbolisti aizvadīja kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta trīspadsmitās kārtas ietvaros Pola Ašvorta komanda viesos tikās ar Rīgas klubu RFS. Spēle dzeltenzilajiem sanāca galīgi apbēdinoša: viesi apspēlēja laukuma saimniekus (īpaši pirmajā puslaikā), tomēr nerealizēja daudz teicamu momentu (pat pendele vārtus neatnesa) un iznākumā piedzīvoja ļoti nepatīkamu zaudējumu ar rezultātu 2:4. Klasiski vārti "Ventspils" aktīvā pussargiem Ritvaram Ruginam un Nikolam Boranijaševičam. Nu ko, futbols atkal parādīja sevi visā skaistumā: brīnišķīga un pārsteidzoša spēle, kura reizēm ir absolūti neloģiska un kādreiz arī pat nežēlīga. "Ventspils" nonācis pavisam ne vienkāršā turnīra situācijā, tomēr nedrīkst celt paniku: svarīgi turpināt ticēt sev, partneriem un panākumam - ticība spējīga izmainīt visu. Vēl jo vairāk tagad, kad klāt Eiropas Līgas laiks. Uz priekšu, "Ventspils"!

RFS-Ventspils. Svarīgi! Bet Eiropas Līga vēl pagaidīs
20.06.17

Ceturtdien, 22. jūnijā FK "Ventspils" futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta trīspadsmitās kārtas ietvaros Pola Ašvorta komanda viesos spēlēs ar Rīgas klubu RFS. Mačs notiks stadionā "Arkādija". Sākums - 17:30. Spēle kļūs par ģenerālmēģinājumu pirms FKV starta Eiropas Līgā, bet kā reiz par Eirokausiem tagad svarīgi aizmirst. Spēle ļoti svarīga, laiks izlabot situāciju turnīra tabulā. Laiks uzvarēt un ar uzvaras noskaņojumu uzsākt Eirosezonu. Uz priekšu, "Ventspils"!
   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X