Nākamās spēles
Latvijas Čempionāts
19.08 18:00 Spartaks - Ventspils
24.08 17:00 Ventspils - Rīga
01.09 16:00 Ventspils - RFS
Tabula
RFS
16 40
Ventspils
17 34
Rīga
16 34
Spartaks
16 29
Liepāja/Mogo
15 28
Jelgava
17 14
Metta/LU
17 4
Valmiera
16 2

 


 
 

 
 
Uzmanību līdzjutējiem no Ventspils! Autobuss gaida!
15.08.18

Svētdien, 19. augustā, FK "Ventspils" futbolisti aizvadīs kārtējo maču. Latvijas čempionāta 18. kārtas ietvaros Dejana Vukičeviča komanda viesos tiksies ar klubu "Spartaks" (Jūrmala). Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka". Sākums - 18:00. Nepalaidiet garām, tas būs ļoti interesanti! Jums ir brīnišķīga iespēja būt kopā ar komandu, būt klāt! FK "Ventspils" administrācija organizē braucienu uz maču. Nepalaidiet garām un esiet kopā ar mīļoto komandu interesanta un zīmīga notikuma laikā! Uz priekšu, "Ventspils"! 

Mordatenko: FKV mani vienkārši atdzīvināja. Paldies!
14.08.18

Futbols māk dāvāt neaizmirstamus notikumus, un daudzkārt tieši tas padara šo spēli par labāko pasaulē. Anastasijs Mordatenko, tagadējā FK "Ventspils" debitants un pavisam ne FK "Ventspils" debitants vispār, kā reiz tagad pārdzīvo (un mēs kopā ar viņu!) tādu, lūk, neaizmirstamu notikumu. Viņa uzvaras vārti pašas Kurzemes derbija beigās - tas ir kas līdzīgs fantastikai un tā ir arī liela iespēja pašam talantīgajam futbolistam pa īstam atdzīvināt savu karjeru. Mēs to Stasam arī novēlam! Pēc emocionālā mača mēs parunājām ar galveno varoni, un Anastasijs neslēpa, ka pārdzīvo satriecošu momentu. "FKV mani vienkārši salika kopā pa daļiņām". "Esmu pateicīgs vadībai, treneriem, visiem, kuri man ticēja un tiem, kuri neticēja - liels visiem paldies". "FKV - tās ir manas dzimtās mājas, gan agrāk, gan tagad". Puisis bija emocionāls, patiess, viņš pārdzīvoja un dalījās ar mums savās izjūtās. Tas ir spēcīga un pieauguša futbolista gājiens, kurš, rādās, daudz ko pārdomājis. Veiksmi, Stas, turpini tādā pat garā, lai viss izdodas! (VIDEO)

FK Ventspils oficiāls paziņojums, Lekes intervija
14.08.18

FK Ventspils oficiāls paziņojums. Mēs paziņojam, ka FK "Ventspils" uzbrucējs Adeleke Akinjemi pirmdien, 13. augustā, atgriezies mūsu kluba rīcībā. Un ņēma dalību uzvarētajā Kurzemes derbijā, izejot laukumā starta sastāvā. Tādā veidā, tā saucamā "Adelekes Lieta" var saukties par izbeigtu. Mēs esam apmierināti, ka taisnīgums un jautājumu civilizētas risināšanas metodes uzvarējušas. Mēs esam apmierināti, ka cietā un absolūti argumentētā, juridiski pilnībā apstiprinātā, FK "Ventspils" pozīcija, par kuru mēs pilnīgi nešaubījāmies no pirmās šīs lietas dienas un kura no mūsu puses tika apstiprināta ne reizi vien un atklāti, uzvarēja. Mēs esam priecīgi, ka mūsu kluba godīgais vārds un augstā FKV reputācija futbola pasaulē atkal ļoti atzīstami izturēja nopietnu un pilnīgi negaidītu sitienu, un šajā lietā ja arī ir uzvarētājs, tad tas, bez šaubām, ir FK "Ventspils" un mūsu civilizētās, pamatotas tikai uz pamatotiem noteikumiem, darba metodes. (VIDEO)

Dejans Vukičevičs: Līdz galam ticējām, ka iesitīsim!
14.08.18

FK "Ventspils" izrāva uzvaru Kurzemes derbijā. Sarežģītās un nepiekāpīgās divcīņas dramatiskais atrisinājums sajūsmināja visus dzeltenzilos - tādu prieku, kopēju un neapturamu, liekas, mēs sen neesam piedzīvojuši! Lieliskie Anastasija Mordatenko vārti (kā te neatzīmēt izsmalcināto Tosina - raķetes priekšdarbu?!), pirmie, jāsaka, Stasa vārti virslīgā ar galvu, atnesa FKV svarīgos un ļoti vajadzīgos trīs punktus. Pēc mača preses konferencē pretinieku treneris Mareks Zuntners nosauca laukuma saimnieku uzvaru par pilnīgi pelnītu. FK "Ventspils" vadītājs Dejans Vukičevičs atzīmēja uzvaras svarīgumu, izsmeļoši pastāstīja par to, kurš iesita vienīgos vārtus, un pasvītroja, ka uzvara pavisam nenāca ļoti vienkārši, vēl jo vairāk - otrā pēc kārtas uzvara pār mūžīgo pretinieku. Un vēl Dejans Vukičevičs pateica, kā vienmēr, daudz interesanta, un par pašu labāko dāvanu dzimšanas dienā, protams, arī... (VIDEO) 

Ventspils-Liepāja-1:0. Uzvara derbijā-labākā dāvana!
13.08.18

Pirmdien, 13. augustā FK "Ventspils" futbolisti aizvadīja kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta septiņpadsmitās kārtas ietvaros Dejana Vukičeviča komanda mājās tikās ar klubu "Liepāja/Mogo". 84. Kurzemes derbijs sanāca, kā vienmēr, ļoti saspringts, nepiekāpīgs un dramatisks: svarīgos trīs punktus dzeltenzilie izrāva pašās spēles beigās - ļoti vajadzīgā uzvara ar rezultātu 1:0! Par izšķirošā sitiena autoru kļuva 21 gadu vecais Anastasijs Mordatenko, kurš atgriezies (un kā?!) FKV pēc trīs gadiem - apsveicam, Stas, un tā turēt! Ļoti patīkami un priecīgi uzvarēt pašu principiālāko pretinieku, ļoti svarīgie trīs punkti! Bez tam, uzvara kļuva par lielisku un labāko dāvanu mūsu kluba prezidentam Adlanam Šišhanovam, kurš šodien svin dzimšanas dienu. Liels paldies līdzjutējiem par teicamo atbalstu! "Ventspils" turpina cīnīties par pirmo vietu, samazināt apgriezienus mēs noteikti netaisāmies. Uz priekšu, "Ventspils"! (VIDEO) 

Sveiciens dzimšanas dienā, Adlan!
13.08.18

Pirmdien, 13. augustā, dzimšanas dienu svin FK "Ventspils" prezidents Adlans Šišhanovs. FK "Ventspils" oficiālā mājas lapa apsveic Adlanu Šišhanovu dzimšanas dienā un novēl viņam, neatkārtojamam cilvēkam, kura neapturamā enerģija, pastāvīgā un lieliskā tieksme uzvarēt, maksimāla vēlēšanās padarīt FKV spēcīgāku, kvalitatīvāku un labāku, apbrīnojamā māka dāvāt līdzjutējiem pozitīvas emocijas, pa īstam rūpēties par viņu ērtībām, mājīgumu un komfortu, jau paspējusi pārsteigt un turpina pārsteigt dzeltenzilo futbola cienītājus, tikai jaunas mūsu kluba uzvaras, tikai vēl vairāk klasiskas un skaistas FK "Ventspils" spēles, tikai panākumus un dzeltenzilo trofejas. Šodien Kurzemes derbijs, un tādā dienā tikai FKV uzvara var būt pa īstam labākā un neaizmirstamākā dāvana kluba prezidentam, kurš no pirmās dienas atdod FKV visu!

Ventspils-Liepāja. Derbijs. Punktus zaudēt nedrīkst!
11.08.18

Pirmdien, 13. augustā FK "Ventspils" futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta septiņpadsmitās kārtas ietvaros Dejana Vukičeviča komanda mājās tiksies ar klubu "Liepāja/Mogo". Sākums - 18:00. Nograndēs 84. Kurzemes derbijs! Pati aizraujošākā un intriģējošākā Latvijas klubu futbola divcīņa. FKV punktus zaudēt nedrīkst, FKV atdos visus spēkus svarīgajai uzvarai! Visi uz stadionu! Dzeltenzilajiem ļoti vajadzīgs līdzjutēju atbalsts tādā svarīgā un kaujinieciskā cīņā. Mēs kopā jau esam piedzīvojuši daudz neatkārtojamu emociju, kārtējo reizi uzvarēsim kopā un pierādīsim, kurš Kurzemē labākais un spēcīgākais. Aizraujošā mača tiešo translāciju var skatīties telekanālā Best4sport. Uz priekšu, "Ventspils"!   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X