Nākamās spēles
Latvijas Čempionāts
21.08 17:00 Ventspils - Liepaja
26.08 16:00 Ventspils - RFS
09.09 15:00 Spartaks - Ventspils
Tabula
Spartaks
15 31
Liepaja
15 26
Ventspils
15 23
Rīga
16 23
RFS
14 19
Jelgava
15 17
Metta/LU
16 9

 


 
 

 
 
Pols Ašvorts: Mēs kopā gan uzvaram, gan zaudējam
17.08.17

FK "Ventspils" zaudēja savā laukumā Latvijas Kausa ceturtdaļfinālā. Zaudēja ļoti apbēdinoši. Pēc ielaistajiem vārtiem dzeltenzilie ilgi un neatlaidīgi centās izlīdzināt rezultātu un beigās to izdarīja! Adeleke Akinjemi, kurš aizvada atzīstamu augustu, klasiski iesita un, likās, tas būs lūzuma moments. Bet pēdējās sekundes sanāca ļoti dramatiskas... Pēc mača preses konferencē FK "Ventspils" galvenais treneris Pols Ašvorts atzīmēja, ka dzeltenzilajiem atklāti pietrūka veiksmes.

Ventspils-Liepāja-1:2. 21. augustā jāņem revanšs
16.08.17

Trešdien, 16. augustā FK "Ventspils" futbolisti aizvadīja kārtējo maču. Latvijas Kausa 1/4 fināla ietvaros Pola Ašvorta komanda mājās tikās ar savu pašu principiālāko pretinieku klubu "Liepāja/Mogo". Diemžēl, viesi izrādījās veiksmīgāki kaujinieciskā un dramatiskā kausa ceturtdaļfinālā un izrāva minimālu uzvaru pēdējās (!) mača sekundēs - 1:2. Dzeltenzilajiem vārti Adelekes Akinjemi aktīvā. Ļoti apbēdinošs zaudējums, septiņkārtējais pagodinošās trofejas ieguvējs pārtraucis cīņu turnīrā. Sarūgtinājums, neapšaubāmi, stiprs, bet nedrīkst skumt: jau pēc piecām dienām, 21. augustā, Ventspilī jauns Kurzemes derbijs, jau Latvijas čempionātā. Laiks ātram revanšam, kuru, protams, jāņem... Uz priekšu, "Ventspils"!

Ventspils-Liepāja. Pats karstākais ceturtdaļfināls!
14.08.17

Trešdien, 16. augustā FK "Ventspils" futbolisti aizvadīs kārtējo maču. Latvijas Kausa 1/4 fināla ietvaros Pola Ašvorta komanda mājās tiksies ar savu pašu principiālāko pretinieku klubu "Liepāja/Mogo". Sākums - 17:00. Trešo reizi pēc kārtas (!) šajā stadijā būs Kurzemes derbijs! FK "Ventspils", septiņkārtējs pagodinošās trofejas ieguvējs, divreiz pēc kārtas atstāja liepājniekus aiz turnīra borta, un, protams, izdarīs visu, lai paveiktu to arī trešo reizi. Smags uzdevums, var stādīties priekšā, kā viesi sapņo par revanšu - jo saspringtāks un interesantāks būs mačs-uguns! Lūk tā būs kauja! Laipni lūgti uz stadionu, godājamie līdzjutēji - jūsu atbalsts ļoti vajadzīgs FKV cīņā par astoto Kausu kluba vēsturē un par otro Kausu 2017. gadā! Uz priekšu, "Ventspils"!

Pols Ašvorts: Mēs iesitām, 3:0, un kļuvu mierīgs!
10.08.17

FK "Ventspils" brīnišķīgā stilā sagrāva Latvijas čempionāta līderi. Dzeltenzilie iesita čempionam uzreiz 4 (!) bezatbildes vārtus, pie tam katrs sanāca ļoti skaists. "Ventspils" uzvarēja "Spartaku", kurš līdz tam nebija zaudējis 12 mačus pēc kārtas, pēdējo reizi piekāpjoties vēl pirmajā kārtā, 12. martā. "Ventspils" kļuva par pirmo komandu turnīrā, kurai izdevusies sērija ar 4 uzvarētiem mačiem, pie tam dzeltenzilie nemainīgi atstājuši savus vārtus aiz atslēgas. Kas īpaši patīkami, "Ventspils" uzvarēja vēl arī ļoti efektīgi, parādot futbolu, kas visas 90 minūtes liek līdzjutējiem sajūsmināties - asi, uzbrūkoši un rezultatīvi! FKV spēle labā nozīmē iespaidoja un iepriecināja, ko pēc mača preses konferencē atzīmēja arī FK "Ventspils" galvenais treneris Pols Ašvorts, kurš, pie viena, taisnīgi pasvītroja, ka eiforijā krist nekādi nedrīkst...

Ventspils-Spartaks-4:0. Lūk tas bija ļoti skaisti!
09.08.17

Trešdien, 9. augustā FK "Ventspils" futbolisti aizvadīja kārtējo maču. Latvijas čempionāta četrpadsmitās kārtas ietvaros Pola Ašvorta komanda mājās tikās ar Jūrmalas "Spartaku". Spēle ar līderi bija ļoti svarīga, un dzeltenzilie to aizvadīja vienkārši iedvesmojoši un lieliski, sagraujot čempionu ar rezultātu 4:0! Spīdoša uzvara! Ar diviem skaistiem vārtiem atzīmējās Akinjemi Adeleke, vēl pa klasiskiem vārtiem iesita Aleksejs Aleksejevs un Eduards Tīdenbergs. "Ventspils" panāca ceturto uzvaru pēc kārtas, no jauna apliecinot, ka mums pa spēkam daudz. Galvenais, neapstāties un atcerēties, ka visa cīņa tikai uzņem apgriezienus. Uz priekšu, "Ventspils"!

Tīdenbergs pagarinājis līgumu ar FKV
08.08.17

FK "Ventspils" futbolisti turpina gatavošanos kārtējamLatvijas čempionāta mačam. Jau rīt, 9. augustā Pola Ašvorta komanda mājās uzņems turnīra līderi Jūrmalas "Spartaku". Sākums - 17:00. Bez šaubām, mūs gaida ļoti interesanta spēle - laipni lūgti uz stadionu, godājamie līdzjutēji! Pa to laiku, FK "Ventspils" oficiālā mājas lapa paziņo, ka pussargs Eduards Tīdenbergs pagarinājis kontraktu un paliek dzeltenzilais arī uz nākamo sezonu. Apsveicam, Eduard!

Ventspils-Spartaks. Kauja ar līderi. Karsta kauja!
07.08.17

Trešdien, 9. augustā FK "Ventspils" futbolisti aizvadīs kārtējo maču. Latvijas čempionāta četrpadsmitās kārtas ietvaros Pola Ašvorta komanda mājās tiksies ar Jūrmalas "Spartaku". Sākums - 17:00. Pie dzeltenzilajiem ciemos brauc čempions un turnīra līderis. Nograndēs aizraujoša kauja, karsta kauja! Kārtējo reizi FKV gaida ļoti svarīgs mačs un kārtējo reizi FKV noteikti izdarīs maksimumu, lai uzvarētu - steidzaties redzēt! Laipni lūgti uz stadionu, godājamie līdzjutēji! Spēle solās būt ļoti interesanta, un kā reiz jūsu atbalsts var būt izšķirošais faktors mūsu kopējam panākumam. Kopā mēs esam spēks! Uz priekšu, "Ventspils"!
   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X