Nākamās spēles
Latvijas Čempionāts
11.03 14:00 Ventspils - Metta/LU
18.03 15:00 Rīga - Ventspils
01.04 16:00 Ventspils - Jelgava
Tabula

 
 

 
 
Pols Ašvorts: Treniņnometne ierindojas manā TOP-10
26.02.17

FK "Ventspils" futbolisti noslēdza treniņnometni Kiprā. Divas nedēļas aizskrēja, kā viens straujš mirklis - liels un ļoti vajadzīgs darbs izpildīts. Fundaments, uz kura visu priekšā stāvošo garo sezonu turēsies dzelten-zilais futbols. Treniņi un pārbaudes spēles palikušas aiz muguras, laiks atgriezties mājās, lai jau Ventspilī turpinātu gatavoties sezonai, līdz kuras startam atlicis mazāk par divām nedēļam. Viss pats karstākais un interesantākais sāksies pavisam drīz! Nu bet pagaidām FK "Ventspils" galvenais treneris Pols Ašvorts apkopo Kipras treniņnometnes iznākumu.

Iesist četrus Spartakam-patīkami. Lai arī dublieriem
25.02.17

Sestdien, 25. februārī FK "Ventspils" futbolisti aizvadīja kārtējo pārbaudes maču Kipras treniņnometnē. Treniņnometnes spēļu programmu noslēdza mačs ar Maskavas "Spartaka" dublieriem. Pola Ašvorta komandai piederēja jūtams pārsvars, izveidoja daudz vārtu momentus un iznākumā rezultatīvā mačā panāca pelnītu uzvaru ar rezultātu 4:2! Ar vārtiem dzelten-zilajiem atzīmējās uzbrucēji Adeleke Akinjemi (divreiz), Aleksejs Aleksejevs un Kaspars Svārups. Patīkami noslēgt treniņnometni uz uzvaras nots - uzvaras emocijas vienmēr īpaši palīdz darbā, kurā jau izdarīts ļoti daudz, bet kurš turpinās. Apstāties nedrīkst, pielikt dzelten-zilajiem vēl ir kur, un par to neviens "Ventspilī" neaizmirst. Uz priekšu, "Ventspils"!

Tikšanās ar līdzjutējiem. Laipni lūgti!
23.02.17

FK "Ventspils" arvien tuvāk jaunās sezonas pirmajam mačam. Ilgais sagatavošanās periods ar katru dienu tuvojas noslēgumam - visi dzelten-zilie nogaidījušies oficiālās sezonas startu! Kāds būs "Ventspils" Latvijas čempionātā-2017? Ko jūs gaidāt no komandas, no tās debitantiem un ilgdzīvotājiem? Par cik Latvijas seškārtējais čempions gatavs tam, lai atgrieztu zelta medaļas Ventspilī un iegūtu septīto titulu kluba vēsturē?! Uzdodiet jautājumus paši! Mums svarīgs katrs līdzjutējs, mēs ļoti vēlamies ar jums tikties un kopā doties aizraujošā futbola ceļojumā jaunajā sezonā-maratonā! Laipni lūgti uz FK "Ventspils" tikšanos ar līdzjutējiem!

Pols Ašvorts: Uzvara pār Ural? Teicams sparings!
20.02.17

FK "Ventspils" uzvarēja "Ural" saspringtā un interesantā pārbaudes mačā. Jebkura uzvara paceļ noskaņojumu, un vēl jo vairāk, ja tā panākta pret klubu no Krievijas čempionāta augstākās līgas. Dzelten-zilo kolekcijā līdzīgas uzvaras, jāsaka, pavisam ne tik daudz... Tomēr slīgt pašapmierinātībā nekādā gadījumā nedrīkst! Saprotams, par to pēc mača runāja FK "Ventspils" galvenais treneris Pols Ašvorts, kurš neslēpa, ka līdzīgi sparingi vērtīgi visādā ziņā...

Noturēja Pavļučenko. Un pēc tam Svārups izšķīra!
19.02.17

Svētdien, 19. februārī FK "Ventspils" futbolisti aizvadīja otro pārbaudes maču Kipras treniņnometnē. Pola Ašvorta komanda tikās ar klubu "Ural" (Jekaterinburga), kurš pārstāv Krievijas čempionāta augstāko divīziju. Pretinieks bija nopietns, augstas klases, tādēļ mačs paredzami sanāca grūts, saspringts un ļoti vērtīgs. Dzelten-zilie parādīja sevi lieliski un panāca teicamu uzvaru ar rezultātu 1:0! Par izšķirošo vārtu autoru kļuva uzbrucējs Kaspars Svārups, otrajā puslaikā noslēdzot atzīstamu pretuzbrukumu. Vienmēr patīkami uzvarēt spēcīgu pretinieku - tas runā par darba pareizību, tā kvalitāti un produktivitāti. Un vēl par to, ka nedrīkst apstāties, jāturpina tādā pat garā! Uz priekšu, "Ventspils"!

Pols Ašvorts:Vēl neesam gatavi uz 100%.Un tas ir labi
17.02.17

FK "Ventspils" futbolisti turpina gatavoties jaunajai sezonai. Darbs Kipras treniņnometnē pašā karstumā, un pavisam nemani, kā skrien laiks. It kā tik tikko dzelten-zilie ieradās Larnakā, bet tagad jau ... piektā treniņnometnes diena! Piektdien lielāko daļu futbolistu gaidīja atjaunošanās treniņš pēc vakardienas pārbaudes mača, atlikusī grupa strādāja daudz pastiprinātā ritmā. Bez tam, teorētiskā nodarbība un mača analīze. Bet dzelten-zilo līdzjutējiem FK "Ventspils" galvenais treneris Pols Ašvorts jau iztirzāja neizšķirtu ar "Gandzasar", izsmeļoši atbildot uz kluba oficiālās mājas lapas jautājumiem.

Vērtīgi un vajadzīgi. Bet vārtus gūsim vēlāk...
16.02.17

Ceturtdien, 16. februārī FK "Ventspils" futbolisti Kipras treniņnometnē aizvadīja pirmo pārbaudes maču. Pola Ašvorta komanda tikās ar klubu "Gandzasar" no Armēnijas. Tikšanās sanāca saspringta un līdzīga un noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu. Tomēr, pašu asāko momentu spēlē izveidoja dzelten-zilie, kad otrā puslaika sākumā sitiena pozīcijā nonāca pussargs Ritvars Rugins - sitiens, bumba trāpīja stabā. Vērtīga un svarīga spēle, ļaujoša izdarīt vajadzīgos secinājumus, lai vēl produktīvāk turpinātu sagatavošanās darbu. Uz priekšu, "Ventspils"!   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X