Nākamās spēles
Latvijas Čempionāts
01.04 16:00 Ventspils - Jelgava
Latvijas Kauss
08.04 14:00 Ventspils - Liepaja
Latvijas Čempionāts
15.04 15:00 Babīte - Ventspils
Tabula
Ventspils
2 4
RFS
2 4
Rīga
2 4
Spartaks
2 3
Liepaja
2 3
Jelgava
2 3
Babīte
2 1
Metta/LU
2 0

 
 

 
 
Superbalva abonementa īpašniekam!
28.03.17

Latvijas čempionāts atklāts! Jauna aizraujoša sezona. FK "Ventspils" jau ziņoja par mūsu ABONEMENTU, kurš momentāli padarīs tieši JŪS par svarīgu dzelten-zilo futbola gada dalībnieku - tas ir viegli un vienkārši! ABONEMENTS - jūsu ceļazvaigzne visai garajai sezonai-maratonam, garantējot jums futbola izjušanu, un nopietnus BONUSUS, kuri obligāti pacels jums noskaņojumu! Bet FK "Ventspils" iet tālāk! Mūsu ABONEMENTA katram īpašniekam tagad ir unikāla iespēja saņemt pārsteigumu! Nepalaidiet garām un gūstiet baudu!

SuperAbonements! Futbols, Eiropas līga un... bonusi!
28.03.17

Latvijas čempionāts atklāts! Jauna aizraujoša sezona pavisam drīz atvērs durvis! Mēs esam pārliecināti: jūs esat noilgojušies pēc dzelten-zilo futbola, pēc Latvijas seškārtējā čempiona uzvarām, pēc pārsteidzošām emocijām, kuras dāvā jūsu mīļotā komanda. Mēs zinām: īstam FK "Ventspils" līdzjutējam nekas nevar traucēt būt kopā ar mīļoto komandu! Un FK "Ventspils" steidz jums palīdzēt, godātie līdzjutēji, ātrāk atgriezties Lielajā futbolā. Mēs piedāvājam: kļūstiet par svarīgu dalībnieku dzelten-zilo futbola gadā - tas ir viegli un vienkārši! ABONEMENTS - jūsu pavadonis visam sezonas maratonam, garantē jums futbola baudījumu, un nopietnus BONUSUS, kuri obligāti jums paaugstinās noskaņojumu! Nepalaidiet garām un saņemiet baudu!

Ņikita Koļesovs: Tagad laiks sist pa diviem arī FKV!
27.03.17

Svētdiena, 26. marts. Īpaša diena. Vajadzētu iegaumēt. Bet, lūk, 20 gadīgajam FK "Ventspils" aizsargam Ņikitam Koļesovam par to pat atgādināt nevajag. Atcerēsies ilgi, ja ne uz visu laiku! Lietuvā Latvijas jaunatnes (U-21) izlase uzvarēja maču ar vienaudžiem no Baltkrievijas ar rezultātu 4:3. Un uzreiz DIVUS (!) vārtus iesita mūsu centra aizsargs! Kaut kas neticams. Pilnīgi. Kādēļ? Tādēļ, ka Ņikita ko līdzīgu izdarīja pirmo reizi karjerā!

Pols Ašvorts: Vērtīgs mačs, bet tā sākt nedrīkst...
26.03.17

FK "Ventspils" turpina gatavošanos kārtējam Latvijas čempionāta mačam. Pola Ašvorta komanda vērtīgi aizpildīja pauzi turnīrā, nospēlējot draudzības maču ar Lietuvas klubu "Utenis". Spēle noritēja ar aizrautīgu sižetu, vārtu bija daudz, vēl vairākus brīnišķīgus momentus realizēt neizdevās. Tomēr mačs jebkurā gadījumā deva daudz labuma, ko pasvītroja FK "Ventspils" galvenais treneris Pols Ašvorts. Pēcmača komentārā angļu speciālists atzīmēja spēles galvenos notikumus.

Raksturs bija vajadzīgs. Parādīja!
25.03.17

Sestdien, 25. martā FK "Ventspils" futbolisti aizvadīja draudzības maču ar Lietuvas klubu "Utenis". Spēle bija interesanta un rezultatīva un noslēdzās ar kaujiniecisku neizšķirtu ar rezultātu 2:2. Dzelten-zilie neveiksmīgi sāka spēli, ātri ielaižot pavisam ne obligātus divus vārtus, tomēr pēc tam parādīja raksturu, izlīdzināja rezultātu un bija tuvu tam, lai izrautu uzvaru. Vārtus laukuma saimnieku labā guva uzbrucējs Adeleke Akinjemi un pussargs Eduards Tīdenbergs. Vērtīgs spārings, kurš ilgajā pauzē palīdzēja saglabāt spēļu ritmu. Tagad darba turpinājums plānotā gatavošanās nākamajam Latvijas čempionāta mačam. Uz priekšu, "Ventspils"!

Laiks izlasēm. Wembley gaida ciemos Pauļju
21.03.17

Latvijas čempionāts tikko sācies, paņēmis pirmo divu nedēļu pauzi sezonā. Tā izsaukta ar Latvijas izlases mačiem, kurai priekšā izbraukuma turneja - spēles Šveicē un Gruzijā. Bet, saprotams, FK "Ventspils" futbolistiem, kuri čempionāta līderi, nekādas atpūtas nav, viņi turpina gatavošanos jaunām spēlēm, darbojās ierastajā režīmā. Tomēr, ne visi: uz dažādām izlasēm izsaukti seši dzelten-zilie. Laikam, pats zīmīgākais un saviļņojošākais eksāmens gaida pussargu Simonu Pauļju...

Pols Ašvorts: Ventspils nospēlēja labāk par Rigu
19.03.17

"Ventspils" lieliski aizvadīja izbraukuma maču pret "Rigu". Pilnai dzelten-zilo laimei pietrūka tikai iesistu vārtu. Nu ko, tas ir futbols, te iespējams viss. Pie tam dzelten-zilie atkal neļāva galvaspilsētas klubam priecāties par uzvaru: jau piecus mačus pēc kārtas "Riga" nevar uzvarēt "Ventspili". Žēl, protams, ka "Ventspils" neieguva trīs pilnvērtīgus punktus, tomēr pat neizšķirts ļāva dzelten-zilajiem saglabāt pirmo vietu turnīra tabulā un aiziet pārtraukumā, kas saistīts ar Latvijas izlases mačiem, čempionāta līdera rangā. Patīkams fakts. Pēc mača preses konferencē FK "Ventspils" galvenais treneris Pols Ašvorts pasvītroja, ka pēc viņa domām viesi nospēlēja labāk par laukuma saimniekiem...
   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X