Nākamās spēles
Latvijas Kauss
03.05 18:00 Ventspils - RFS
Latvijas Čempionāts
07.05 14:00 Spartaks - Ventspils
13.05 17:00 Metta/LU - Ventspils
Tabula
Spartaks
5 10
Jelgava
5 9
Ventspils
5 8
Rīga
5 8
Liepaja
5 7
RFS
5 7
Metta/LU
5 4
Babīte
5 2

 


 
 

 
 
Ventspils-RFS-1:0. Atkārtot ko tādu arī trešdien!
30.04.17

Svētdien, 30. aprīlī FK "Ventspils" futbolisti aizvadīja kārtējo Latvijasa čempionāta maču. Čempionāta sestās kārtas ietvaros Pola Ašvorta komanda mājās tikās ar Rīgas klubu RFS. Spēle paredzami sanāca saspringta, bet, galvenais, noslēdzās ar svarīgu "Ventspils" uzvaru ar rezultātu 1:0! Par izšķirošo vārtu autoru kļuva Aijeguns Tosins, kurš turpina patīkami pārsteigt dzelten-zilo līdzjutējus - 6 vārti (ieskaitot Latvijas Kausu) četros mačos pēc kārtas - bravo! FK "Ventspils" labākajā veidā atklāja sezonu uz galvenā laukuma, par uzvaru priecājās uzreiz 675 (!) skatītāji - liels paldies VISIEM, kurš atnāca un atbalstīja FKV. Mēs uzvarējām KOPĀ! Jau trešdien, 3. maijā mūs gaida jauna tikšanās spēlē ar RFS (Kausa pusfināls), uzvarēsim atkal kopā un iekļūsim finālā... Uz priekšu, "Ventspils"!

Ventspils-RFS. Atklājam sezonu galvenajā laukumā!
28.04.17

Svētdien, 30. aprīlī FK "Ventspils" futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta sestās kārtas ietvaros Pola Ašvorta komanda mājās spēlēs ar Rīgas klubu RFS. Sākums - 16:00. Mūs visus gaida īpašs un zīmīgs notikums: "Ventspils" pirmo reizi spēlēs Centrālajā stadionā, atklājam sezonu galvenajā laukumā! Tad beidzot, mēs visi sen noilgojušies! Laipni lūgti uz stadionu, godājamie līdzjutēji - dzelten-zilajiem ļoti vajadzīgs jūsu atbalsts. Spēle noteikti būs saspringta un interesanta. Ko lieku reizi runāt, ja "Ventspils" pagaidām tā arī nav spējis uzvarēt ambiciozo klubu RFS dzimtajās sienās?! Laiks labot šo sāpīgo pārpratumu - uzvarēsim svarīgo maču kopā! Kopā mēs esam spēks! Uz priekšu, "Ventspils"!

Ašvorts:Iekļūšana finālā ļoti svarīga,kā gan savādāk?
27.04.17

Pirmais Latvijas Kausa pusfinālmačs noslēdzās ar kaujiniecisku neizšķirtu. Pirmā sērija interesantajā un aizraujošajā "Ventspils" un RFS (komandas nedēļas laikā aizvadīs uzreiz trīs spēlēs!) divcīņā uzvarētāju nenoskaidroja. Laikam, ja tā var izteikties, morālais uzvarētājs tomēr ir - tas ir "Ventspils", kurš iesita viesos, kurš izbēga no zaudējuma, ielaižot pirmais 85. minūtē. Tomēr visa cīņa par finālu vēl priekšā! Pēc mača preses konferencē FK "Ventspils" galvenais treneris Pols Ašvorts neslēpa, ka ir apmierināts ar rezultātu, ka futbolisti, kuriem bija dota iespēja, parādīja sevi no labākās puses, pierādot, ka ar viņiem vienmēr var rēķināties.

RFS-Ventspils-1:1. Par finālu cīnīsimies mājās!
26.04.17

Trešdien, 26. aprīlī FK "Ventspils" futbolisti aizvadīja kārtējo maču. Latvijas Kausa pusfināla pirmā mača ietvaros Pola Ašvorta komanda viesos tikās ar ambiciozo Rīgas klubu RFS. Dzelten-zilie aizvadīja labu maču un parādīja varenu raksturu, izraujot svarīgu neizšķirtu 90 minūtē - 1:1. Bumbu savos vārtos ieraidīja RFS aizsargs Renārs Rode, tomēr bez ļoti aktīvas FKV uzbrucēja Alekseja Aleksejeva darbības rezultatīvajā epizodē neiztika. Pirmais solis ceļā uz devīto finālu FKV vēsturē izdarīts. Bet viss izšķirsies tikai atbildes mačā. Tas notiks trešdien, 3. maijā Ventspilī Centrālajā stadionā - par finālu cīnīsimies mājās! Uz priekšu, "Ventspils"!

Latvijas Kauss. Startē cīņa par 9. finālu!
24.04.17

Latvijas Kauss. Pusfināls. FK "Ventspils", seškārtējais Latvijas Kausa ieguvējs, turpina cīņu par pagodinošo trofeju, un, saprotams, ļoti vēlas iekļūt savā devitajā finālā kluba vēsturē. Uzdevums svarīgs, uzdevums sarežģīts! Pusfinālā, kurš sastāv no divām spēlēm, Pola Ašvorta komanda tiksies ar ambiciozo Rīgas klubu RFS. Pirmā spēle notiks Kauguru vidusskolas stadionā trešdien, 26. aprīlī, (sākums - 18:00); atbildes - Ventspilī trešdien, 3. maijā, Centrālajā stadionā (sākums - 18:00). Būs ļoti interesanti! Uz priekšu, "Ventspils"!

Pols Ašvorts: Vairākumā jāspēlē asāk...
23.04.17

Pirmais Latvijas čempionāta-2017 Kurzemes derbijs kļuvis par vēsturi. Kaujiniecisks neizšķirts. Tas atstāja divējādas jūtas: no vienas puses, "Ventspils" zaudēja spēles gaitā, bet no otras, ātri atspēlējās, bet pēc tam 25 minūtes spēlēja vairākumā. Diemžēl, realizēt šo pārsvaru neizdevās. Bet pēc tam jau dzelten-zilo sastāvā gadījās apbēdinošs noraidījums... Pēc mača preses konferencē FK "Ventspils" galvenais treneris Pols Ašvorts kā reiz pie derbija kulminācijas epizodēm apstājās pirmām kārtām...

Ventspils-Liepāja-1:1. Tosins turpina iesist
22.04.17

Sestdien, 22. aprīlī FK "Ventspils" futbolisti aizvadīja kārtējo maču. Latvijas čempionāta piektās kārtas ietvaros Pola Ašvorta komanda mājās tikās ar savu pašu principiālāko pretinieku klubu "Liepāja/Mogo". Derbijs sanāca īsts derbijs: nesaudzīgs, saspringts, intriģējošs - spēle noslēdzās ar kaujiniecisku neizšķirtu ar rezultātu 1:1. Dzelten-zilo vārti pussarga Tosina Aijeguna aktīvā, kurš turpina patīkami pārsteigt: iesit trešajā spēlē pēc kārtas, pie tam nigērietim aktīvā jau 5 vārti sezonā - bravo, Tosin! Diemžēl, panākt svarīgo uzvaru nesanāca, no otras puses, "Ventspils" atkal atstāja "Liepāju" bez trīs punktiem - mūsu principiālais pretinieks nevar uzvarēt Kurzemes derbijā jau astoņās spēles (kausu ieskaitot) pēc kārtas. Kā reiz uz Latvijas Kausu dzelten-zilie tagad pārslēdzas - priekšā, jau trešdien, pirmais pusfināls ar RFS. Uz priekšu, "Ventspils"!
   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X