Tabula
Rīga
28 64
Ventspils
28 60
RFS
28 55
Liepāja/Mogo
28 51
Spartaks
28 42
Jelgava
28 21
Metta/LU
28 19
Valmiera
28 8

 


 
 

 
 
Mači ar augstas klases pretiniekiem vienmēr vērtīgas
21.01.19

Pirmdien, 21. janvārī, FK "Ventspils" futbolisti aizvadīja pirmo kontroles maču treniņnometnē Spānijā. Dejana Vukičeviča komanda tikās ar slaveno Krievijas klubu CSKA (Maskava). Dzeltenzilo bagātajā vēsturē (un arī "pirmssezonas" laikā tai skaitā) šis noteikti bija pats slavenākais oponents mūsu kluba vēsturē: armijnieki, atgādinām, vien mēnesi atpakaļ sagrāva "Santiago Bernabeu" "Real". Maskavas kluba līmenis neprasa liekus vārdus, tas šodien likumsakarīgi arī panāca uzvaru ar lielu rezultātu... (VIDEO)  

LIVE! FK Ventspils - CSKA
21.01.19

Cienījamie FK "Ventspils" līdzjutēji! Pirmdien, 21. janvārī, Dejana Vukičeviča komanda Spānijas treniņometnē aizvadīs pirmo pārbaudes spēli pret spēcīgu Krievijas klubu CSKA (Maskava). Sākums plkst. 17:00 pēc Latvijas laika. Skatieties spēli tiešraidē šeit. Kopā mēs esam spēks. Uz priekšu, "Ventspils"!

Dzeltenzilo Spānijas periods - viss sācies!
20.01.19

Svētdien, 20. janvārī, FK "Ventspils" futbolisti atlidoja uz Spāniju, kur tuvākās divas nedēļas dzeltenzilie pastiprināti gatavosies jaunajai sezonai. Dejana Vukičeviča komanda atkal viesojas brīnišķīgajā zināmajā vietā San Pedro del Pinatar. Garais ceļš, nogurdinošie pārbraucieni un pārlidojumi - kāda tam nozīme, ja ziemas viducī ir unikāla iespēja trenēties uz teicama zaļā seguma?! Protams, jau pirmajā dienā FKV to izmantoja pilnā mērā un aizvadīja pirmo treniņu Spānijā.

Jevgeņijs Kazačoks pārgājis uz Ventspili
17.01.19

FK "Ventspils" futbolisti turpina gatavošanos jaunajai sezonai. Pavisam drīz, 20. janvārī, Dejana Vukičeviča komanda dosies uz pirmo pirmssezonas treniņnometni Spānijā, kur to gaida ne tikai skrupulozs darbs, bet arī ļoti interesanti pārbaudes mači ar klasiskiem pretiniekiem. Līdz mačam ar slaveno CSKA vien 4 dienas! Pārbaude būs nopietna priekš visiem dzeltenzilajiem, un īpaši priekš jaunpienācējiem - FKV sastāvs turpina papildināties. Mēs oficiāli paziņojam, ka uz "Ventspili" pārgājis 23. gadus vecais Latvijas izlases pussargs Jevgeņijs Kazačoks.Laipni lūgts FKV, Jevgeņij!

Stuglis - vēl viens FKV jauniņais!
15.01.19

FK "Ventspils" futbolisti turpina gatavošanos jaunajai sezonai. Dzeltenzilie trenējas mājās, un sniegs un sals nevar sabojāt noskaņojumu - nopietns sagatavošanās darbs sācies, to nekas nevar apturēt. Nav šaubu, ka futbolisti un treneri atvaļinājuma laikā stipri noilgojušies pēc futbola, tādēļ katra nodarbība aizrit enerģiski, azartiski, mundri. Dabīgi, pie jaunā ritma un dzeltenzilo futbola pierod FKV jauniņie - selekcijas process pauzes nepazīst. Mēs oficiāli paziņojam, ka par kārtējo FKV papildinājumu kļuvis perspektīvais 22. gadu vecais Latvijas pussargs Ingars Sarmis Stuglis. Laipni lūgts FKV, Ingar!

Kaspars Kokins: Šajā sezonā obligāti iesitīšu!
13.01.19

FK "Ventspils" futbolisti turpina gatavošanos jaunajai sezonai. Dzeltenzilie mājās trenējas darba režīmā. Skaidrs, ka atvaļinājuma laikā futbolisti stipri noilgojušies pēc bumbas, pēc vingrinājumiem, treneru uzdevumiem un sāncensību - tagad visiem noskaņojums īpaši enerģisks un mundrs. Lieta iet! Ļoti patīkami, ka šie vārdi pilnā mērā attiecas arī uz talantīgo 18. gadīgo uzbrucēju Kasparu Kokinu, kurš pagājušās sezonas otro pusi, par lielu nožēlu, izlaida smagas traumas dēļ. Bet, par laimi, tagad viss aiz muguras, Kaspars atgriezies ierindā, ar brīnišķīgu entuziasmu trenējas un gatavojas sezonai. Mēs uzzinājām par to, parunājot ar pašu uzbrucēju...

Romans Mickevičs pārgājis uz Ventspili
10.01.19

FK "Ventspils" futbolisti atgriezušies no atvaļinājuma un uzsākuši gatavošanos jaunajai sezonai. Sācies nopietns, skrupolozs, neatlaidīgs un saspringts darbs - pirmssezonas periods neko citu arī neparedz. Pirmais jaunajā gadā treniņš dzeltenzilajiem aizritēja ceturtdien, 10. janvārī. Līdz izlidošanai uz pirmo treniņnometni Spānijā FKV trenēsies mājās. Un turpinās tai skaitā risināt svarīgos selekcijas jautājumus. Mēs oficiāli paziņojam, ka uz "Ventspili" pārgājis 25. gadus vecais pussargs Romans Mickevičs. Laipni lūgts FKV, Roman!
   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X