Tabula
Spartaks
24 46
Liepaja
24 37
Rīga
24 37
Ventspils
24 35
RFS
24 35
Jelgava
24 29
Metta/LU
24 15

 


 
 

 
 
FKV-saimnieks. Grāvām čempionu! Bet lūk finišs...
20.11.17

Gada iznākums. FK "Ventspils" 2017. gada sezonā mājās priecēja līdzjutējus, un, diemžēl, sarūgtināja. Iesākās viss diezgan priecīgi, bet mazāk patīkamas sajūtas skatītājiem nācās piedzīvot pamatā turnīra beigās: četrās pēdējās kārtās FKV, diemžēl, mājās neuzvarēja. Kopumā FK "Ventspils" mājās aizvadīja 13 mačus, panāca 6 uzvaras, 4 reizes zaudēja (iepriekšējā sezonā - 3) un 3 reizes nospēlēja neizšķirti, savāca 21 punktu no 39 iespējamiem (vārtu starpība - 17:10). Dzeltenzilo oficiālā mājas lapa turpina apkopot 2017. gada sezonas statistikas rādītājus, šajā reizē atceroties visus FK "Ventspils" mājas mačus.

FKV-viesis. Jelgavas nolādējumu noņēmām!Bet lūk skolā
19.11.17

Gada iznākums. Un tā, FK "Ventspils", par lielu nožēlu, pārtrauca savu brīnumsēriju un nespēja 20 (!) reizi pēc kārtas finišēt uz pjedestāla, ieņemot Latvijas čempionātā-2017 ceturto vietu. Čempionāts bez medaļām - tas gadījies vien otro reizi dzeltenzilo kluba vēsturē. Savu pēdējo, 11 uzvaru, Pola Ašvorta komanda čempionātā panāca viesos, ļoti skaisti apspēlējot RFS. Kopumā izbraukumā FK "Ventspils" aizvadīja 13 mačus, panākot 5 uzvaras (iepriekšējā sezonā - 7), 3 reizes zaudēja un 5 reizes nospēlēja neizšķirti, savācot 20 punktus no 39 iespējamiem (vārtu starpība - 20:12). Dzeltenzilo oficiālā mājas lapa turpina apkopot sezonas-2017 statistikas rādītājus, šajā reizē atceroties visus FK "Ventspils" mačus viesos.

FKV-2017 skaitļos. Spēles-Aleksejevs! Minūtes-Žuļevs!
10.11.17

FK "Ventspils" futbolisti tikai sāk pierast pie neparastā: pie atvaļinājuma pēc saspringtās sezonas. Novēlam visiem dzeltenzilajiem atpūsties labi un vērtīgi, lai ar jauniem spēkiem iesoļotu jaunajā sezonā! Nu bet tagad pienācis laiks vēlreiz atcerēties, kurš un kā aizvadījis aizgājušo sezonu. Tā sanākusi smaga, pie tam spēles čempionātā visas Latvijas komandas aizvadīja, protams, ļoti maz. Par labāko FKV kļuva uzbrucējs Aleksejs Aleksejevs, kura aktīvā 25 mači. Pie tam spēļu minūtes visvairāk aizsarga Vadima Žuļeva aktīvā (1980). FK "Ventspils" oficiālā mājas lapa uzrāda dzeltenzilo statistikas rādītājus Latvijas čempionātā-2017.

FKV mājās: Līdzjutēju kļuvis vairāk! Visiem paldies!
07.11.17

FK "Ventspils" futbolisti noslēguši oficiālo sezonu-2017. Viss vēl aizvien spoži un svaigi: uzvaras, emocijas, prieki, sarūgtinājumi... Tuvākā nākotnē dzeltenzilie dosies atvaļinājumā. Bet pirmā atvaļinājuma diena - tā vēl ir arī pirmā jaunās sezonas gaidīšanas diena un jauna tikšanās ar īstiem FKV līdzjutējiem! Atkal ļoti patīkami atzīmēt, ka pagājušajā sezonā FK "Ventspils" mājas mačus noskatījās daudz līdzjutēju - vidējais rādītājs aug otro gadu pēc kārtas. Tas ir viens no mūsu galvenajiem kopējiem sasniegumiem šajā gadā. FK "Ventspils" pateicas visiem dzeltenzilo līdzjutējiem, kuri nāca uz stadionu, atbalstot un palīdzot komandai dzimtajās sienās. Kopā mēs esam spēks. LIELS VISIEM PALDIES!

Pols Ašvorts: Šī bija ļoti sarežģīta sezona
05.11.17

FK "Ventspils" noslēdza Latvijas čempionātu-2017. Noslēdzošā spēle dzeltenzilajiem beidzās neveiksmīgi: apbēdinošs zaudējums, un iznākumā ceturtā vieta. Vien otro reizi savā vēsturē FKV paliek bez medaļām. Protams, liels sarūgtinājums. Toties FKV neatstāja savus līdzjutējus nākamajā gadā bez Eirofutbola, bet tas, bez šaubām, nopietns sasniegums. Pēc mača preses konferencē FK "Ventspils" galvenais treneris Pols Ašvorts pastāstīja par dramatisko noslēguma maču šajā gadā, kā arī nedaudz apkopoja sarežģītās sezonas iznākumu.

Finišs... Sveicināti, Eirokausi 20. reizi pēc kārtas!
04.11.17

Sestdien, 4. novembrī FK "Ventspils" futbolisti aizvadīja kārtējo maču. Latvijas čempionāta noslēdzošās, divdesmit astotās kārtas ietvaros Pola Ašvorta komanda mājās tikās ar Jūrmalas "Spartaku". Spēlei, 600. spēlei FKV vēsturē turnīrā, bija milzīga nozīme laukuma saimniekiem, spēle sanāca dramatiska. Diemžēl, čempions izrāva uzvaru ar rezultātu 3:2. Dzeltenzilajiem dublis neapturamā Adelekes Akinjemi aktīvā - bravo, Leke! Zaudējums, protams, stipri sarūgtināja: finišējot ceturtajā vietā, FKV pēc 20. gadu (!) pārtraukuma atrodas ārpus pjedestāla, vien otro reizi savā vēsturē. Tomēr arī iemesls priekam mums ir: FKV izcīnīja Eirokausu ceļazīmi 20. reizi pēc kārtas - unikāls sasniegums! Sezona, pilna dramatisma un visdažādāko emociju, noslēgusies. Liels visiem paldies! Uz tikšanos 2018. gadā. Uz priekšu, "Ventspils"!

FKV-Spartaks. Izšķiras viss! Steidzam uz stadionu!
02.11.17

Sestdien, 4. novembrī FK "Ventspils" futbolisti aizvadīs kārtējo maču. Noslēdzošās, Latvijas čempionāta divdesmit astotās kārtas, ietvaros Pola Ašvorta komanda mājās tiksies ar Jūrmalas "Spartaku". Sākums - 14:00. Ieeja - brīva. Steidzieties redzēt! Sezona noslēdzas, un dzeltenzilajiem fināla akordam ir milzīga nozīme. "Ventspils" cīnās par medaļām (ticam līdz galam par 20. sezonu pēc kārtas uz pjedestāla!), "Ventspils" uzņem čempionu. Šajā gadā FKV pret čempionu spēlēja lieliski, tomēr tagad visus statistikas izklāstus vajag aizmirst. Viss vienkārši: mums nepieciešama uzvara! Protams, kā reiz laukumā nekā vienkārša nav un nevar būt: mūs gaida smags mačs, kurā, bez noskaņošanās un galējas pašatdeves, tieši karsts līdzjutēju atbalsts būs svarīgs faktors. Laipni lūgti uz stadionu! Noslēgsim sezonu kopā un noslēgsim uzvaroši! Mēs noteikti varam, kopā mēs esam spēks. Uz priekšu, "Ventspils"!
   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X