Nākamās spēles
Latvijas Čempionāts
24.07 17:30 Ventspils - Metta/LU
30.07 19:00 Rīga - Ventspils
05.08 17:00 Ventspils - Jelgava
Tabula
Spartaks
11 22
Rīga
12 20
Liepaja
12 17
Jelgava
12 17
RFS
12 16
Ventspils
11 11
Metta/LU
12 9

 


 
 

 
 
Ventspils-Metta/LU. Viss acīmredzams: laiks uzvarēt!
21.07.17

Pirmdien, 24. jūlijā FK "Ventspils" futbolisti aizvadīs kārtējo maču. Čempionāta piecpadsmitās kārtas ietvaros Pola Ašvorta komanda mājās tiksies ar Rīgas komandu "Metta/LU". Sākums - 17:30. "Ventspils" atgriežas Latvijas čempionātā pēc mēneša ilga pārtraukuma, un šī atgriešanās dzeltenzilajiem jāsanāk uzvarošai. Savādāk vienkārši nevar būt! FKV ļoti sen nav uzvarējis, FKV turnīra stāvoklis stipri visus sarūgtina, kuri pārdzīvo par dzeltenzilajiem - tikai uzvara un atgriešanās uz uzvaras ceļa mums visiem ļoti vajadzīga. Nav šaubu, ka dzeltenzilie izdarīs maksimumu iespējamo, lai atkal sāktu priecēt savus līdzjutējus, kaut pretinieks pavisam nav vienkāršs, "studenti" jau pierādīja, ka uzvarēt favorītus viņi var un prot. Bet mums atkāpties nav kur. Laipni lūgti uz stadionu! Kopā mēs visu obligāti izlabosim! Uz priekšu, "Ventspils"!

Latvijas kauss. 1/4 finālā - Kurzemes derbijs!
18.07.17

Otrdien, 18. jūlijā notika Latvijas kausa ceturtdaļfināla izloze. Pēc tās rezultātiem FK "Ventspils", septiņkārtējais pagodinošās trofejas ieguvējs, 1/4 finālā sacentīsies ar savu pašu principiālāko pretinieku, klubu "Liepāja/Mogo" (šis duelis jau trešo gadu pēc kārtas tieši šai fāzē!). Aizraujošs Kurzemes derbijs - kas var būt interesantāks un satraucošāks?! Divu Kurzemes klubu kauja notiks Ventspilī un, bez šaubām, pēc tradīcijas būs pa īstam kaujiniecisks, pa īstam kausa pienācīgs!

Atlantas-FKV-1:1. Edik, gaidām vēl tādus sitienus!
17.07.17

FK "Ventspils" futbolisti turpina gatavoties kārtējam Latvijas čempionāta mačam. Pirmdien, 17. jūlijā Pola Ašvorta komanda aizvadīja draudzības maču Klaipēdā ar vietējo "Atlantas". Spēle sanāca interesanta, saspringta, tā aizritēja ar viesu pārsvaru, kuri izveidoja daudz vairāk vārtu momentu, kā laukuma saimnieki, un iznākumā noslēdzās ar kaujiniecisku neizšķirtu ar rezultātu 1:1. Vārtus dzeltenzilajiem guva pussargs Eduards Tīdenbergs, raidot bumbu mērķi ar skaistu soda sitienu. Vērtīgs un vajadzīgs spārings, gatavošanās jaunam oficiālam mačam turpinās... Uz priekšu, "Ventspils"!

Karlsons un Boranijaševičs pamet FKV
13.07.17

FK "Ventspils" futbolisti turpina gatavošanos kārtējam mačam. Pirmdien, 17. jūlijā Pola Ašvorta komanda aizvadīs draudzības maču Klaipēdā ar vietējo "Atlantas". Tuvākais oficiālais mačs dzeltenzilos gaida pirmdien, 24. jūlijā, kad "Ventspils" mājās uzņems "Metta/LU". Pa to laiku notikušas izmaiņas dzeltenzilo sastāvā: FK "Ventspils" pamet uzbrucējs Ģirts Karlsons un aizsargs Nikola Boranijaševičs. FK "Ventspils" pateicas Ģirtam un Niko par spēlēšanu mūsu klubā un novēl viņiem panākumus turpmākajā karjerā.

Adeleke - 5! Vispār jau bija deviņi
09.07.17

Svētdien, 9. jūlijā FK "Ventspils" futbolisti aizvadīja kārtējo maču. Latvijas Kausa 1/8 fināla ietvaros Pola Ašvorta komanda Rīgā tikās ar vietējo klubu "Monarhs/Flaminko". Komandu klase, protams, atšķīrās ļoti stipri, dzeltenzilie panāca uzvaru ar graujošu rezultātu 9:1! Uzreiz piecas bumbas iesita uzbrucējs Akinjemi Adeleke - labais, Leke! Dublis Alekseja Aleksejeva aktīvā, vēl pa vārtiem Eduarda Tīdenberga un Kaspara Svārupa rēķinā. Latvijas Kausa septiņkārtējais ieguvējs viegli iekļuva turnīra ceturtdaļfinālā, tomēr skaidrs, ka visa cīņa par trofeju tikai sākas. Uz priekšu, "Ventspils"!

Latvijas Kauss. Laiks izstāvēt titulu!
08.07.17

Svētdien, 9. jūlijā FK "Ventspils" futbolisti aizvadīs kārtējo maču. Latvijas kausa 1/8 fināla ietvaros Pola Ašvorta komanda Rīgā tiksies ar klubu "Monarhs/Flaminko". Spēle notiks Daugavgrīvas skolas stadionā. Sākums - 14:00. Septiņkārtējam pagodinošās trofejas īpašniekam pienācis laiks izstāvēt savu titulu. Šajā sezonā, kā zināms, tiek aizvadītas uzreiz divas Latvijas kausa izcīņas, vienu no kurām, un par to patīkami atgādināt, maijā spīdošā stilā uzvarēja "Ventspils". Laiks doties ceļā pēc astotās trofejas... Uz priekšu, "Ventspils"!

Valur-Ventspils-1:0. Neveiksme... Jālabojas
06.07.17

Ceturtdien, 6. jūlijā FK "Ventspils" futbolisti aizvadīja kārtējo maču. Eiropas Līgas pirmā kvalifikācijas raunda ietvaros Pola Ašvorta komanda viesos tikās ar klubu "Valur" (Islande). Spēle dzeltenzilajiem, diemžēl, atklāti neizdevās, laukuma saimniekiem visas 90 minūtes piederēja jūtams pārsvars un tika panākta pelnīta uzvara ar rezultātu 1:0. Par lielu nožēlu, kārtējo, 19. Eirokausu piegājienu "Ventspils" noslēdza ļoti ātri un neveiksmīgi. Patreiz dzeltenzilo vilšanās ir ļoti stipra, bet ko darīt, neko izmainīt jau nevar. Nepieciešams maksimāli ātri pārkārtoties, savākties, saņemt gara spēku dūrē un iet tālāk. "Ventspilij" noteikti ir ko izlabot, un mums tas jāizdara. Nekas cits mums vienkārši neatliek... Uz priekšu, "Ventspils"!
   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X