Nākamās spēles
Latvijas Čempionāts
31.03 15:00 Ventspils - Valmiera
07.04 15:00 Jelgava - Ventspils
15.04 15:00 Ventspils - Liepāja/Mogo

 


 
 

 
 
A. Fortess: Vēl 10 dienas. Bet tā gribas ātrāk sākt!
21.03.18

FK "Ventspils" futbolisti turpina gatavošanos jaunajai sezonai. Līdz startam - tieši 10 dienas! Sestdien, 31. martā (sākums - 15:00) Dejana Vukičeviča komanda sāks Latvijas čempionātu ar mājas maču pret "Valmiera Glass/ViA". Pavisam drīz! Tomēr pagaidām vēl laiks ir, dzeltenzilie turpina pastiprināti gatavoties. Piektdien, 23. martā FK "Ventspils" dodas uz Klaipēdu, kur aizvadīs starpsezonas noslēdzošo kontroles maču, pretinieks - vietējais klubs "Atlantas". Sākums - 14:00. Jebkura spēle svarīga, un acīmredzami, ka dzeltenzilie izmantos tādu mēģinājumu maksimāli vērtīgi. Par to nav šaubu portugāļu pussargam Amansio Fortesam, FKV jaunpienācējam, kuru jau paspējuši atzīmēt dzeltenzilo prasīgie līdzjutēji: spīdošie Amo tehniskie fokusi sasilda piekasīgo publiku jebkurā aukstumā! Mēs parunājām ar Amansio par ilgi gaidīto jaunās sezonas atklāšanu...

ABONEMENTS. Futbols un superbalva. Nepalaidiet garām!
19.03.18

Jauna aizraujoša sezona pavisam drīz atvērs durvis! Mēs esam pārliecināti: jūs esat noilgojušies pēc dzeltenzilo futbola, pēc Latvijas seškārtējā čempiona uzvarām, pēc pārsteidzošām emocijām, kuras dāvā jūsu mīļotā komanda. Mēs zinām: īstam FK "Ventspils" līdzjutējam nekas nevar traucēt būt kopā ar mīļoto komandu! Un FK "Ventspils" steidz jums palīdzēt, godātie līdzjutēji, ātrāk atgriezties Lielajā futbolā. Mēs piedāvājam: kļūstiet par svarīgu dalībnieku dzeltenzilo futbola gadā - tas ir viegli un vienkārši! ABONEMENTS - jūsu pavadonis visam sezonas maratonam, garantē jums futbola baudījumu, un nopietnus BONUSUS, kuri obligāti jums paaugstinās noskaņojumu! Bet FK "Ventspils" iet tālāk! Mūsu ABONEMENTA katram īpašniekam tagad ir unikāla iespēja saņemt pārsteigumu! Nepalaidiet garām un saņemiet baudu!

Svarīgs un vajadzīgs dialogs. Visiem paldies!
18.03.18

FK "Ventspils" arvien tuvāk jaunās sezonas startam. Treniņu diena nomaina diena, kad dzeltenzilie aizvada svarīgas sparinga spēles, bet pēc tam atkal iestājas jauna treniņu diena. Tomēr futbols - tās ir ne tikai vētrainas emocijas laukumā un ģērbtuvē, futbols - tas, neapšaubāmi, vēl arī līdzjutēji, bez kuriem pasaulē labākā spēle nav iedomājama, bez kuriem jebkuru futbola klubu nevar nopietni iedomāties. FK "Ventspils" organizēja tradicionālo tikšanos ar līdzjutējiem, mums ļoti patīkami, ka tā izsauca lielu un dzīvu interesi un noritēja ļoti interesanti un konstruktīvi. Svarīgs un ļoti vajadzīgs dialogs. Liels paldies visiem, kuri atnāca uz tikšanos - mēs patiesi esam pateicīgi visiem, kuri atrada laiku, kuri jautāja, kuri piedāvāja dažādas idejas, kuri klausījās un dzirdēja, kuri bija kopā ar dzeltenzilo klubu. PALDIES, kopā mēs esam spēks!

A.Šišhanovs atklāti, emocionāli un detalizēti par FKV
18.03.18

Ventspilī notika speciāla preses konference, kurā ar žurnālistiem tikās mūsu kluba vadība. Uz daudzskaitlīgajiem un daudzveidīgajiem preses pārstāvju jautājumiem atbildēja FKV galvenais treneris Dejans Vukučevičs un kluba sporta direktors Andrejs Butriks, tomēr, neapšaubāmi, par centrālo, pašu intriģējošāko un interesantāko tikšanās figūru kļuva FK "Ventspils" prezidents Adlans Šišhanovs. Latvijas žurnālisti ar viņu tikās, pēc būtības, pirmo reizi, un tādēļ jautājumu tika skarts daudz, skāra tie pašas daudzveidīgākās dzeltenzilo kluba darbības un Latvijas futbolu vispār. Adlans Šišhanovs, var nešaubīties, skumt preses pārstāvjiem pilnībā neatļāva: FK "Ventspils" prezidents uz visiem jautājumiem atbildēja maksimāli atklāti, emocionāli un detalizēti. Un to tiešām vajag un svarīgi paskatīties - nepalaidiet garām!

Efektīgi parādīja, kurš ir kurš Kurzemes derbijā!
17.03.18

Sestdien, 17. martā FK "Ventspils" futbolisti aizvadīja kārtējo starpsezonas kontroles maču. Dejana Vukičeviča komanda mājās tikās ar principiālo pretinieku "Liepāja/Mogo" komandu. Kurzemes derbijs sanāca pa īstam kaujiniecisks un nesaudzīgs (viesi brīžiem vispār darbojās atklāti rupji) un noslēdzās ar efektīgu un pelnītu dzeltenzilo uzvaru ar rezultātu 2:0! Vārtus iesita Adeleke Akinjemi, izmantojot teicamu Alekseja Antonova piespēli, un Ņikita Koļesovs, trāpot mērķī ar skaistu un negaidītu sitienu no vidējas distances. FK "Ventspils" nopelnīja līdzjutēju aplausus, parādot solīdu un kvalitatīvu futbolu, lieliski sitās un redzami parādīja vienam no galvenajiem pretiniekiem sezonā, kurš, kā saka, Kurzemes derbijā saimnieks. Svarīga stratēģiska uzvara panākta, liels paldies līdzjutējiem, kuri šajā aukstajā dienā atnāca un atbalstīja komandu: šis patīkamais panākums jums dāvanā! Turpinām gatavošanos, un uz priekšu, "Ventspils"!

Liela diena: tikšanās, pēc tam - Kurzemes derbijs!
16.03.18

FK "Ventspils" futbolisti turpina gatavošanos jaunajai sezonai. Starts arvien tuvāk! Dejana Vukičeviča komanda trenējas plānotajā režīmā, bet jau rīt, 17. martā dzimtajās sienās aizvadīs interesantu un aizraujošu kontroles maču. Pie mums ciemos brauc mūžīgais pretinieks - "Liepāja/Mogo". Spēle notiks 2. pamatskolas stadionā, sākums-14:00. Ieeja - brīva. Karsts sparings, kurā jums, godājamie līdzjutēji, nosalt noteikti nesanāks - bez dzirksteļojošā futbola, jūs obligāti gaida tradicionālā tēja un kafija. Un atgādinām jums, ka pirms interesantā Kurzemes derbija mēs jūs aicinām uz tikšanos ar FK "Ventspils" vadību - nepalaidiet garām brīnišķīgu iespēju pajautāt par to, kas jūs uztrauc! Kopā mēs esam spēks. Atnāciet, mēs jūs gaidām un, uz priekšu, "Ventspils"!

Mēs priecājamies ar jums tikties! Obligāti atnāciet!
14.03.18

Arvien mazāk laika atliek līdz galvenajam pavasara futbola notikumam: Latvijas čempionāta - 2018 atklāšanai! FK "Ventspils" turpina gatavošanos sezonai, dzeltenzilie atklās to mājās sestdien, 31. martā (sākums - 15:00), ar maču pret "Valmieru Glass/ViA". Līdz šim svarīgajam momentam vēl ir laiks, bet tagad, godājamie FKV līdzjutēji, mēs aicinām jūs uz interesantu un svarīgu tikšanos. Sestdien, 17. martā jums radīsies unikāla iespēja uzklausīt un uzdot jautājumus FK "Ventspils" prezidentam Adlanam Šišhanovam, FKV galvenajam trenerim Dejanam Vukičevičam un kluba sporta direktoram Andrejam Butrikam. Tikšanās notiks OC "Ventspils" hokeja hallē (otrajā stāvā), sākums - 11:00. Mēs būsim ļoti priecīgi ar jums tikties - obligāti atnāciet! Bez tam, šajā pašā dienā, sestdienā, 17. martā, jūs gaida vēl viens ļoti interesants notikums...
   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X