Nākamās spēles
Latvijas Čempionāts
31.03 16:00 Ventspils - Metta/LU
06.04 18:00 Valmiera - Ventspils
10.04 17:00 Ventspils - Daugavpils
Tabula
RFS
2 6
Rīga
2 6
Valmiera
1 3
Ventspils
2 3
Jelgava
2 3
Daugavpils
2 3
Spartaks
2 0
Metta/LU
2 0
Liepāja/Mogo
1 0


 


 
 

 
 
Romans Mickevičs pārgājis uz Ventspili
10.01.19

FK "Ventspils" futbolisti atgriezušies no atvaļinājuma un uzsākuši gatavošanos jaunajai sezonai. Sācies nopietns, skrupolozs, neatlaidīgs un saspringts darbs - pirmssezonas periods neko citu arī neparedz. Pirmais jaunajā gadā treniņš dzeltenzilajiem aizritēja ceturtdien, 10. janvārī. Līdz izlidošanai uz pirmo treniņnometni Spānijā FKV trenēsies mājās. Un turpinās tai skaitā risināt svarīgos selekcijas jautājumus. Mēs oficiāli paziņojam, ka uz "Ventspili" pārgājis 25. gadus vecais pussargs Romans Mickevičs. Laipni lūgts FKV, Roman!

Romans Mickevičs pagājušajā sezonā kļuva par Latvijas čempionu un valsts Kausa ieguvēju "Riga" sastāvā. Interesants fakts: pussargam, dažādos gados pārstāvot arī Jūrmalas "Spartaku" un "Liepāju", jau nācies spēlēt Ventspilī, kad viņš aizstāvēja vietējā "Tranzīta" krāsas. Mēs apsveicam Romanu ar atgriešanos un novēlam viņam panākumus un dzeltenzilo uzvaras - nav šaubu, ka jauns etaps Ventspilī pussargam sanāks daudz vairāk produktīvs un veiksmīgs!

Latvujas čempionātā Romans Mickevičs aizvadījis 168 mačus un iesitis 10 vārtus.

FK "Ventspils" sporta direktora Andreja BUTRIKA komentārs:

- Romans Mickevičs - straujš, ātrs pussargs, kurš māk sagādāt pretiniekam problēmas. Māk nospēlēt asi, nestandarti, kas mums, protams, ļoti noderēs. Bez tam, viņš ir pašā futbola spēku plaukumā un gatavs tam, lai izietu jaunā līmenī un realizētu savu solīdo potenciālu. Viņam piemīt vēl viena svarīga īpašība: Romans uzvarēja Latvijas čempionātā, viņš zina, kas tas tāds, viņam piemīt čempionu gars. Tas ir svarīgi un ir retums. "Ventspils" ļoti daudziem vietējiem futbolistiem palīdzējis kļūt par Latvijas izlases līmeņa spēlētājiem, palīdzējis izsisties uz valsts galveno komandu, un es esmu pārliecināts, ka arī Mackevičam šajā plānā perspektīvas visai pieklājīgas. Apsveicu Romanu ar atnākšanu uz FKV un novēlu viņam veiksmi un panākumus mūsu klubā un nešaubos, ka abām pusēm tā būs auglīga un produktīva sadarbība.

FK "Ventspils" pussarga Romana MICKEVIČA komentārs:

- Ja runājam par Latvijas futbolu, tad "Ventspils" - tas, laikam, vienīgais klubs, kurā es gribētu spēlēt. Tagad tas kļuvis par realitāti, un esmu priecīgs, ka viss tā sanācis. Man tā būs otra atnākšana uz Ventspili, brīnišķīgu pilsētu, kura, starp citu, man ļoti patīk - es toreiz spēlēju "Tranzītā" pie Igora Kičigina, un par to laiku man palikušas tikai pašas labākās atmiņas.

FKV - spēcīga komanda ar slavenu vēsturi, kura, neskatoties ne uz ko, vienmēr cīnās tikai par pašām augstākajām vietām un risina nopietnus uzdevumus. Nešaubos, ka arī gaidāmajā sezonā viss būs tāpat. Būtu ļoti lieliski kļūt par Latvijas čempionu otro gadu pēc kārtas, esmu gatavs tam pielikt maksimumu pūļu, kā, esmu pārliecināts, arī visa komanda. Ja spriest par individuāliem mērķiem, tad, domāju, pienācis laiks pieteikt sevi pilnā futbola balsī pa īstam - daudzējādā ziņā tādēļ arī pārgāju uz tādu nopietnu klubu, kā FKV. Tas ir klubs, kurš ļoti daudziem futbolistiem palīdzējis, tā teikt, izrauties un pieteikt sevi.

Sadarbībā ar SIA "LDZ CARGO", Ventspils brīvostas pārvalde un OC Ventspils.

Mihails Koroļovs,
FK "Ventspils" preses atašejs
e-mail: info@fkventspils.lv
   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X