Nākamās spēles
Kontroles mačs
22.02 17:30 Ventspils - Molde
25.02 17:00 Ventspils - Ranheim
28.02 00:00 Ventspils - Jerv
 


 
 

 
 
Kaspars Svārups atgriežas Ventspilī
14.11.18

Vien nedaudz treniņa dienu atlikušas FK "Ventspils" 2018. gadā. Pēdējie treneru štāba norādījumi, pēdējie vingrinājumi un testi, un pienāks laiks, kad dzeltenzilie dosies atvaļinājumā. Dosies atpūsties, tomēr arī ne tikai - individuālās sagatavošanās programmas būs uzticami un ļoti svarīgi futbolistu ceļabiedri pat atvaļinājuma laikā. Toties selekcijas process pauzes un atvaļinājumu nepazīst - lai būtu spēcīgi un risinātu uzdevumus, kurus FKV pieradis risināt, nopietns darbs jau tagad rit pilnā sparā. Mēs oficiāli paziņojam, ka uz FK "Ventspils" atgriezies 24 gadus vecais uzbrucējs Kaspars Svārups, brīnišķīgi zināms dzeltenzilo līdzjutējiem. Ar atgriešanos FKV, Kaspar!

Latvijas čempionātā Kaspars Svārups aizvadījis 103 mačus un iesitis 12 vārtus. FKV sastāvā uzbrucējs Latvijas čempionātā aizvadījis 52 mačus un iesitis 7 vārtus.

FK "Ventspils" sporta direktora Andreja BUTRIKA komentārs:

- Varu apstiprināt mūsu līdzjutējiem, ka selekcijas process mūsu klubā ar atvaļinājuma iestāšanos pat nedomā apstāties. Izvedam plānotu darbu daudzās pozīcijās, laiku nedrīkst zaudēt. Mēs priecājamies par Kaspara atgriešanos FKV, teiksim tā, pazudušais dēls, mūsu kluba audzēknis, atgriezies mājās, tādēļ, ka sapratis un zina, kur labāk, kur perspektīvāk un kur ir viss profesionālai izaugsmei un uzvarām. Nešaubos, ka potenciāls Kasparam solīds, un kā reiz nāk laiks to pilnībā realizēt - tagad, kad uzbrucējs ieguvis lielāku pieredzi un brīnišķīgi saprot, kāds darbs nepieciešams, viņam ir visas iespējas to izdarīt.

Esmu pārliecināts, ka ar viņa atgriešanos paaugstināsies konkurence uzbrukuma līnijā, mums kā reiz bija nepieciešams tāda plāna uzbrucējs, un divkārt svarīgi, ka tas ir jauns Latvijas uzbrucējs, kurš gatavs sevi nopietni pieteikt. Novēlu Kasparam veiksmi un ticību saviem spēkiem! Viņam bija daudz labu maču FKV sastāvā, viņam bija arī sarežģīti periodi FKV, bet tagad iestājas jauns etaps, kad nepieciešams parādīt, ka izraušanās jaunā līmenī pilnībā reāls un iespējams. Mēs Kasparam ticam!

FK "Ventspils" oficiālā mājas lapa apsveic Kasparu Svārupu ar atgriešanos dzeltenzilo klubā un novēl viņam jaunajā sezonā veiksmi, vārtus un uzvaras!

Sadarbībā ar SIA "LDZ CARGO", Ventspils brīvostas pārvalde un OC Ventspils.

Mihails Koroļovs,
FK "Ventspils" preses atašejs
e-mail: info@fkventspils.lv
   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X