Nākamās spēles
Kontroles mačs
22.02 17:30 Ventspils - Molde
25.02 17:00 Ventspils - Ranheim
28.02 00:00 Ventspils - Jerv
 


 
 

 
 
Superbalva no FKV prezidenta. Mēs apsveicam Valentīnu
11.11.18

Futbola sezona noslēgta. Svētdien, 11. novembrī, garās sezonas fināla akords sasniedza augstāko punktu, sasniedza kulmināciju. Šodien noskaidrojās FK "Ventspils" prezidenta Adlana Šišhanova superbalvas ieguvējs. Jaunais Volkswagen, šī unikālā SUPERBALVA, mūsu speciālā konkursa rezultātā tika apburošajai mūsu kluba līdzjutējai Valentīnai! Mēs no sirds apsveicam laimīgo uzvarētāju un visu viņas ģimeni - fantastiskā superbalva no FKV prezidenta tikapašai veiksmīgākajai FKV līdzjutējai, un tas ir brīnišķīgi! APSVEICAM! Mēs pateicamies visiem pretendentiem uz uzvaru (42 dalībnieki pretendēja uz jauno automašīnu!), tas bija emocionāls, atklāts un interesants konkurss, kurš visiem dāvāja iespaidu vētru. Nu bet paši spožākie un neatkārtojamie tie, protams, Valentīnai! Vēlreiz apsveicam! Redzat, cik lieliski pārdzīvot par FKV un atnākt Ventspilī uz futbolu - FK "Ventspils" priecājas dāvāt jums prieku, godājamie līdzjutēji! (VIDEO)

Noskatīties konkursa gaitu, iepazīt laimīgās Valentīnas emocijas var šeit.

Atgādinām mūsu konkursa procedūru. Paši pretendenti arī noteica uzvarētāju. Mēs, FK "Ventspils", bijām tikai priecīgi vērotāji no malas. Procedūra bija vienkārša. Viss notika pilnībā atklāti un godīgi. Katrs no pretendentiem pats izvēlējās savu kārtas numuru, katrs no pretendentiem pats ielika savu numuru konkursa laimes ratā. Un tālāk pirmo bumbiņu izvēlējās mūsu FKV Akadēmijas jaunais audzēknis, un šis numurs (pretendents) pirmais atstāja sacensību par SUPERBALVU. Un jau viņš, startā izkritušais pretendents, izvēlējās jaunu bumbiņu un noskaidroja otro izkritušo pretendentu. Pēc tam otrais izkritušais pretendents izvēlējās jaunu bumbiņu un noskaidroja trešo dalībnieku, kurš atstāja sacensību pēc jaunās automašīnas, un tā tālāk. Un tā līdz beigām, skaitot atpakaļ, kamēr atlika vien viena vienīga bumbiņa (pretendents) - šīs neaizmirstamās dienas pati laimīgākā bumbiņa!

Bumbiņa numur 13 - laimīgā Valentīnas bumbiņa!

Skatieties, kā viss notika, vienmēr labāk visu redzēt ar savām acīm. Un priecājieties kopā ar Valentīnu!

FK "Ventspils" vēlreiz pateicas visiem dalībniekiem! Redzēsimies jau nākamajā gadā! Kāds no jums, godājamie līdzjutēji, obligāti būs uzvarētājs, būs laimīgais.

Uz jaunu tikšanos!

Sadarbībā ar SIA "LDZ CARGO", Ventspils brīvostas pārvalde un OC Ventspils.

Mihails Koroļovs,
FK "Ventspils" preses atašejs
e-mail: info@fkventspils.lv

 
   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X