Tabula
Rīga
28 64
Ventspils
28 60
RFS
28 55
Liepāja/Mogo
28 51
Spartaks
28 42
Jelgava
28 21
Metta/LU
28 19
Valmiera
28 8

 


 
 

 
 
Fortes un Baturins parakstījuši kontraktus ar FKV!
08.11.18

FK "Ventspils" futbolisti turpina gatavošanos Latvijas čempionāta noslēdzošajam mačam. Sestdien, 10. novembrī, Dejana Vukičeviča komanda mājās uzņems Rīgas klubu "Metta/LU". Sākums - 14:00. Palaist garām nedrīkst! Noslēdzam sezonu kopā, noslēdzam ar vienotu dzeltenzilo spēku! Atcerieties: nākamo sezonu jāgaida ilgi. Un tikai pašai "Ventspilij" kā reiz par nākamo sezonu jādomā jau tagad. Mēs arī domājam un risinām svarīgus stratēģiskus jautājumus, vispirms jau selekcijas. Oficiāli paziņojam, ka kontraktus ar FKV pagarinājuši pussargs Amansio Fortes un vārtsargs Ivans Baturins, noslēdzot ilgtermiņa vienošanos. Apsveicam, Amo un Ivan!

FK "Ventspils" sporta direktora Andreja BUTRIKA komentārs:

- Pirmkārt, izmantojot momentu, gribu aicināt mūsu līdzjutējus sestdien uz stadionu. Jūs visu gadu lieliski atbalstījāt komandu, noslēdzošajā sezonas mačā atkal gribas sarīkot svētkus un iepriecināt vienam otru! Laipni lūgti! Otrkārt, jums, draugi, būs teicama iespēja redzēt komandu spēlē, redzēt jaunos spēlētājus, kuriem īpaši vajadzīgs atbalsts un līdzjutēju simpātijas. Piemēram, tam pašam Ivanam Baturinam, kurš tikai iepriekšējā kārtā debitēja FK "Ventspils" sastāvā virslīgā un debitēja teicami, atstājot ne ar ko RFS uzbrukumu. Mēs brīnišķīgi zinām solīdo Ivana potenciālu, tas ir talantīgs un perspektīvs Latvijas vārtsargs, kurš visu gadu godprātīgi strādāja un vienmēr bija gatavs izmantot savu iespēju. Priecājos, ka viņš noslēdzis ar mūsu klubu ilgtermiņa kontraktu - tas tajā skaitā runā par to, ka pats Ivans jūt uzticību un zina, ka FKV neskatās pasē, bet uzticas visiem futbolistiem, kuri uzcītīgi kapā treniņos, pierāda savu varēšanu un spēju risināt lielus uzdevumus.

Viss tas, bez šaubām, pilnā mērā attiecas arī uz Amansio Fortesu. Lūk, vēl viens brīnišķīgs iemesls jums, godājamie līdzjutēji, būt 10. novembrī stadionā. Tā ir jauna iespēja redzēt darbībā vienu no labākajiem (bet pēc daudzu vērtējuma - labāko!) uzbrūkošo Latvijas čempionāta pussargu. Par lielu nožēlu, smaga trauma patraucēja Amansio, viņš izlaida lielāko daļu sezonas, kas, neapšaubāmi, bija jūtams zaudējums komandai. Tomēr pat tajās retajās spēlēs, kurās Amansio spēlēja, visi ieraudzīja viņa līmeni, meistarību un kvalitāti. Ne jau nejauši viņš ātri kļuva par līdzjutēju mīluli - tādu spēlētāju mūsu čempionātā viens, divi un aptrūkstas. Nav nekādu šaubu, ka nākamajā sezonā Amo obligāti priecēs visus ar savu spēli un dos FKV daudz labuma.

FK "Ventspils" oficiālā mājas lapa apsveic Amansio un Ivanu un novēl viņiem veiksmīgu un uzvarošu spēli dzeltenzilo sastāvā!

Sadarbībā ar SIA "LDZ CARGO", Ventspils brīvostas pārvalde un OC Ventspils.

Mihails Koroļovs,
FK "Ventspils" preses atašejs
e-mail: info@fkventspils.lv

   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X