Tabula
Rīga
28 64
Ventspils
28 60
RFS
28 55
Liepāja/Mogo
28 51
Spartaks
28 42
Jelgava
28 21
Metta/LU
28 19
Valmiera
28 8

 


 
 

 
 
Skaitītas dienas līdz SUPERBALVAI!
07.11.18

Nu lūk, draugi, gandrīz iestājies šis saviļņojošais, īpašais un vienmēr ar kaut ko aizskarošais moments. Ļoti ilgi mēs bijām kopā, ar nepacietību gaidījām jaunus FKV mačus, tomēr vienmēr pienāk laiks, kad garajā sezonā atliek vien viens mačs. Tikai VIENS! Sestdien, 10. novembrī, FK "Ventspils" noslēgs garo sezonu ar mājas maču pret "Mettu/LU". Sākums - 14:00. Nepalaidiet garām! Savādāk jums ilgi nāksies gaidīt dzeltenzilo jaunu uzstāšanos... Kādēļ gan gaidīt, kad var būt stadionā, skatīties futbolu un laimēt balvas?! Jā, mūs visus gaida tradicionālais un noslēdzošais konkurss, kur trīs laimīgie obligāti uzvarēs. Un kļūs par pretendentiem uz SUPERBALVU no FKV prezidenta. Jauns Volkswagen, šī unikālā SUPERBALVA no FKV prezidenta, šī brīnišķīgā automašīna uzzinās savu ieguvēju jau 11. novembrī. Un par to varat kļūt tieši jūs! SUPERBALVA pavisam līdzās. Jūs vēl noteikti paspēsiet...

Un tā, kas jūs gaida jau šajā sestdienā, 10. novembrī? Visi tie paši prieki un baudas, ar kurām jūs jau iepazināties FKV mājas spēles galvenajā stadionā! Pirmām kārtām, teicams futbols. Un vēl jebkurš līdzjutējs, kurš nopircis biļeti uz maču, kā arī katrs mūsu kluba abonementa īpašnieks, automātiski kļūst par speciālā konkursa dalībnieku.

Spēles beigās tiks noteikti TRĪS uzvarētāji - laimīgie, katrs no viņiem saņems dāvanā kluba suvenīrus. Bez kluba suvenīriem jūs gaida kārtējais patīkamais pārsteigums - visi trīs uzvarētāji dāvanā saņems dāvanu karti (50 eiro vērtībā, derīguma termiņš - 1 gads) no autoskolas Credo Autoprieks. Mēs pateicamies savam partnerim Credo Autoprieks par tādu teicamu balvu mūsu līdzjutējiem!

Bet tas nav viss.

Viens no šīs uzvarētāju trijotnes saņems papildus balvu no FK "Ventspils" prezidenta sadarbībā ar uzņēmumu ALETE! Lieliski, vai nav tiesa?! Mūsu kanālā Youtube FK Ventspils TV jūs, godājamie līdzjutēji, viegli atradīsiet visus uzvarētājus, priecīgus un apmierinātus - tādus, kādiem arī jābūt cilvēkiem, ieguvušiem brīnišķīgas balvas. Tā kā balvas vienmēr palīdz un paceļ noskaņojumu!

Tomēr arī tas vēl nav viss!

Visi trīs uzvarētāji automātiski nokļūst savdabīgā finālā, kurš notiks jau pavisam drīz, 11. novembrī un kuras iznākumā pats veiksmīgākais FK "Ventspils" līdzjutējs iegūs SUPERBALVU no FK "Ventspils" prezidenta! Uz doto momentu tādu laimīgo jau daudz, un jums sen laiks būt starp viņiem! Steidzieties, FKV atlicis tikai VIENS MAČS - jums atlikusi vien VIENA iespēja kļūt par pretendentu uz SUPERBALVU! Pievienojaties, un jums būs unikāla iespēja laimēt... automašīnu Volkswagen! Lūk, tā ir pa īstam SUPERBALVA no FK "Ventspils" prezidenta!

Novembris uzņem apgriezienus, un sapņi par jaunu automašīnu, kuru var laimēt pateicoties FK "Ventspils" un mūsu konkursiem, droši vien rosina jūsu iztēli jau tagad. Un pareizi! FKV vadība uzreiz paziņoja par to, ka jūsu apmierinātība, komforts un prieks - galvenā mūsu kluba prioritāte. MĒS VISU GADU AR TO PRIEKŠ JUMS ARĪ NODARBOJĀMIES! Uzvarētāji, kuriem veiksme uzsmaidījusi mūsu mājas maču, jau pretendē uz jauno Volkswagen! Pasteidzieties uz pēdējo lielās veiksmes vagonu arī jūs!

Redziet, cik viss vienkārši. Jums atliek tikai viens: nākt uz FKV mājas mačiem, baudīt futbolu, atbalstīt dzeltenzilos un laimēt balvas!

Nešaubieties, uzvarētāji iznākumā būsiet tieši jūs. Patreiz jūs vienkārši lasāt šos patīkamos jaunumus, bet 11. novembrī stāstīsiet saviem draugiem par savu jauno automašīnu!

Laipni lūgti uz futbolu Ventspilī, godājamie līdzjutēji!

10. novembrī (sākums - 14:00) jūs gaida FK "Ventspils" kauja pret klubu "Metta/LU". Būs interesanti. Un vēl 10. novembrī jūs gaida jaunas balvas!

Obligāti redzēsimies futbolā.

Kopā mēs esam spēks!

Uz priekšu, "Ventspils"!

SynotTip Virslīga 2018. 28. kārta
FK Ventspils - Metta/LU
Ventspils. 10. novembris. 14:00. OC "Ventspils" stadions.

Sadarbībā ar SIA "LDZ CARGO", Ventspils brīvostas pārvalde un OC Ventspils.

Mihails Koroļovs,
FK "Ventspils" preses atašejs
e-mail: info@fkventspils.lv
   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X