Tabula
Rīga
28 64
Ventspils
28 60
RFS
28 55
Liepāja/Mogo
28 51
Spartaks
28 42
Jelgava
28 21
Metta/LU
28 19
Valmiera
28 8

 


 
 

 
 
Tālbergs pagarinājis kontraktu ar FKV
04.10.18

FK "Ventspils" futbolisti turpina gatavošanos kārtējam mačam. Jau svētdien, 7. oktobrī, Dejana Vukičeviča komanda aizvadīs svarīgo maču Liepājā - mūs gaida kārtējais saviļņojošais un interesantais Kurzemes derbijs. Būs kauja, īsta futbola kauja! Dzeltenzilie gatavojas plānotajā režīmā, un, jāsaka, īpaši labā noskaņojumā gatavojas 18. gadīgais uzbrucējs Raens Tālbergs. FK "Ventspils" oficiāli paziņo, ka talantīgais uzbrucējs uz pieciem gadiem pagarinājis līgumu ar FKV. Apsveicam, Raen, un novēlam veiksmi jau gaidāmajā derbijā un tādu pat spēli, kura visus dzeltenzilos sajūsmināja 6. augustā, kad tieši lieliskie izšķirošie Tālberga vārti atnesa FKV uzvaru Liepājā aizraujošajā kausa derbijā. Veiksmi, Raen!

FK Ventspils sporta direktora Andreja BUTRIKA komentārs:

- Apsveicu Raenu, viņš absolūti noteikti pelnījis pagarināt kontraktu un kārtējo reizi sajust un izjust, ka mūsu klubs viņam uzticas, tic viņam un neatstāj bez ievērības viņa pūles, neatlaidību un kvalitatīvo darbu. Mēs vairākkārt esam teikuši, ka obligāti dosim iespējas mūsu jaunajiem futbolistiem, FKV Akadēmijas audzēkņiem - galvenais, strādājiet, pierādiet, pildiet treneru štāba un vadības prasības un esiet vienmēr gatavi izmantot parādījušos iespēju. Uz Tālbergu tas kā reiz pilnā mērā attiecas, un viņa piemērs - tas ir lielisks piemērs visiem jaunajiem puišiem. Ar pirmo treniņu šajā gadā viņš, tā sakot, gruzī ar visu spēku, izpilda visu, ko no viņa prasa, pilnībā uzticas klubam, un lūk, rezultāts. Uzbrucēja progress acīmredzams visiem, un mēs esam pārliecināti, ka Raens tikai augs. Vēlam viņam veiksmi, ticību saviem spēkiem un nekādā gadījumā neapstāties!

FK Ventspils uzbrucēja Raena TĀLBERGA komentārs:

- Protams, esmu ļoti apmierināts, priekš manis tas ir visai negaidīts un ļoti patīkams solis. Liels paldies mūsu kluba vadībai un mūsu treneriem par uzticību un ticību man. No pirmās dienas galvenajā komandā redzēju un sapratu, ka iespēja būs, ka jaunajiem spēlētājiem tiešām uzticas pa īstam - tas piedod papildus spēka. Pirms sezonas neticami bija noticēt, ka spēlēšu virslīgā, ka iesitīšu "Liepājai" Latvijas Kausa ceturtdaļfinālā izšķirošos vārtus, ka 17. gados spēlēšu Eiropas Līgā pret "Luftetari" un vēl jo vairāk pret "Bordo". Bet tas ir noticis! Tas ir neaizmirstami, tā ir unikāla pieredze, un par to es esmu ļoti pateicīgs FKV, treneriem un, protams, visiem saviem partneriem komandā. Darīšu visu, lai arī turpmāk būtu vajadzīgs komandai un uzvarētu kopā ar to!

Sadarbībā ar SIA "LDZ CARGO" un Ventspils brīvostas pārvalde.

Mihails Koroļovs,
FK "Ventspils" preses atašejs
e-mail: info@fkventspils.lv
   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X