Tabula
Rīga
28 64
Ventspils
28 60
RFS
28 55
Liepāja/Mogo
28 51
Spartaks
28 42
Jelgava
28 21
Metta/LU
28 19
Valmiera
28 8

 


 
 

 
 
Neticamais līdzās. Superbalva no FKV prezidenta!
06.11.18

Draugi, mēs steidzam jums paziņot brīnišķīgus jaunumus. Visu garo futbola gadu jūs bijāt ar mums, brīnišķīgi atbalstījāt komandu, un nav šaubu, ka arī līdz sezonas beigām pārdzīvosiet un atbalstīsiet FKV. Līdz Latvijas čempionāta pēdējā mača pēdējai sekundei, kuru "Ventspils" aizvadīs mājās sestdien, 10. novembrī! Visu sezonu mēs darījām visu jūsu komfortam un ērtībām. Mēs organizējām speciālu konkursu pēc katra mājas mača, kur jūs laimējāt balvas un kļuvāt par pretendentiem uz SUPERBALVU no FKV prezidenta - jaunu automašīnu Volkswagen. Adlans Šišhanovs vārdu tur: SUPERBALVA jau Ventspilī, SUPERBALVA jau priecē jūs pie mūsu stadiona - lieliskais Volkswagen gaida savu laimīgo ieguvēju, kurš noskaidrosies pēc pēdējā FKV mājas mača!

Mēs jau tagad steidzam jums paziņot, godājamie līdzjutēji, ka laiks skrien ātri, sezona noslēgsies strauji un pienāks laiks noteikt pašu veiksmīgāko FK "Ventspils" līdzjutēju. Noteikt un pasniegt atslēgas no šikās SUPERBALVAS no FKV prezidenta!

UZMANĪBU! Pēc būtības, paši pretendenti arī noteiks uzvarētāju. Procedūra vienkārša, un mēs, FK "Ventspils", tajā būsim vien priecīgi novērotāji. Katrs no pretendentiem pats izvēlēsies savu kārtas numuru, katrs no pretendentiem pats ieliks savu numuru konkursa laimes ratā. Un tālāk pirmo bumbiņu izvēlēsies mūsu FKV Akadēmijas jaunais audzēknis, un šis numurs (pretendents) pirmais atstās cīņu par SUPERBALVU. Un jau viņš, starta izkritušais pretendents, izvēlēsies jaunu bumbiņu un noteiks otro izkritušo pretendentu. Pēc tam otrs izkritušais pretendents izvēlēsies jaunu bumbiņu un noteiks trešo dalībnieku, kurš atstās sacīksti pēc jaunās mašīnas, un tā tālāk. Un tā līdz beigām, atpakaļskaitīšana, kamēr atliks vien viena bumbiņa (pretendents) - pati laimīgākā bumbiņa šajā neaizmirstamajā dienā!

Tā īpašnieks (kārtas numurs) arī kļūs par SUPERBALVAS ieguvēju no FKV prezidenta! Viņš arī kļūs par jaunās automašīnas Volkswagen īpašnieku!

Kā redziet, viss notiks galīgi ATKLĀTI UN GODĪGI. Par uzvarētāju un SUPERBALVAS ieguvēju iznākumā kļūs tas laimīgais pretendents, kuram pat nenāksies izvēlēties savu bumbiņu!

Jūs paši visu sezonu laimējāt balvas no FKV, jūs paši arī noteiksiet garās sezonas pašas galvenās balvas ieguvēju!

Konkurss notiks svētdien, 11. novembrī. Sākums - 13:00. Mūsu kopējie lielie svētki notiks OC "Ventspils", hokeja halle (otrais stāvs).

Bet tagad vēlreiz visi kopā papriecāsimies par to, ka SUPERBALVA no FKV prezidenta, jauna automašīna Volkswagen, kura visu garo sezonu drebina domas, jau Ventspilī un jau gaida savu ieguvēju!

Neticamais līdzās. FK "Ventspils" vārdu tur. Adlans Šišhanovs vārdu tur.

Laimējiet un atbalstiet dzeltenzilos!

Uz tikšanos futbolā, un veiksmi! Mēs, FK "Ventspils", ļoti priecājamies par jūsu uzvarām, mēs ļoti priecājamies par mūsu kopējām uzvarām!

Sadarbībā ar SIA "LDZ CARGO", Ventspils brīvostas pārvalde un OC Ventspils.

Mihails Koroļovs,
FK "Ventspils" preses atašejs
e-mail: info@fkventspils.lv 
 
   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X