Nākamās spēles
Kontroles mačs
22.02 17:30 Ventspils - Molde
25.02 17:00 Ventspils - Ranheim
28.02 00:00 Ventspils - Jerv
 


 
 

 
 
Kopā mēs esam spēks! Vai īpašs treniņš...
09.09.18

FK "Ventspils" futbolisti turpina gatavošanos nākamajam Latvijas čempionāta mačam. Pauze turnīrā turpinās, nākamo spēli FKV aizvadīs Rīgā, sestdien, 15. septembrī. Šodien Dejana Vukičeviča komandu gaidīja pilnībā īpaša diena. Pēc rīta nodarbības dzeltenzilie devās uz pilnīgi unikālu "treniņu". Un ne vieni - kopā ar mūsu neticamajiem faniem! Mūs gaidīja... peintbols! Aizraujoša sacensība, kura pārsteidzošā veidā saliedē, stiprina garu, kaldina gara spēku un raksturu. Un kopā tas kalpo par vienreizēju emocionālu izlādēšanos, kura kā reiz nepieciešama garās sezonas izšķirošā posma gaidās. (VIDEO) 

Draugi, to vajadzēja redzēt! Starp citu, redzēt kā reiz var un vajag lūk, šeit. Šie lepnie un vīrišķīgie kareivji, kuru sejās staroja spoži smaidi. Ne vienmēr, tā sakot... Kad šī jūtīgā krāsainā bumbiņa "ķēra" pa īstam, tur, drīzāk, nācās skaļi izkliegt ko skanīgu, ne smaidīt.

Lūk, Vadims Žuļevs izrāvās savā spēles stilā un noķēra "pretinieku". Lūk, Vitalija Meļņičenko "noķēra" kādu izejā. Lūk, Elio Batista izdedzināja placi un iedeva garo "piespēli", kura tūlīt pat izsita no ierindas kādu no uzbrūkošajiem "svešiniekiem". Lūk, Amansio Fortešs taktiski gudri pielavījās un izsmalcināti... Amo visu dara izsmalcināti!

Tomēr, laikam, kā galvenā prīma negaidīti sevi parādīja... Alfa Abdullahi. Vienmēr klusais un kautrīgais puisis cīņā pārvērtās par īstu vadoni sportiski mežonīgajam baram un nesatricināmi veda aiz sevis. "Mana meitene ieraudzīs foto un nodomās, ka es no futbola aizgājis armijā!" - smējās labsirdīgais Alfa jau pēc kaujas, kurā, jāsaka, viņa komanda uzvarēja.

Jāsaka, protams, nekādu zaudētāju šodien nebija. Kā arī sektorā stadionā, vienreizēji kamuflāžā bija arī mūsu fani. Dabīgi, cīnījās līdz pēdējai patronai, žēlot iemīļotos futbolistus pavisam netaisījās. Tas pats jautrais Stas Mordatenko saņēma vairākus maz patīkamus "sveicienus". Viss taisnīgi: uz laukuma gulēt nedrīkst, cīniņā gulēt nedrīkst!

Liels paldies visiem, kuri piedalījās: tas bija lieliski! Pozitīvu emociju lādiņš saņemts pilnā mērā. Kaujinieciskā gara lādiņš (katrā no atlikušajiem mačiem FKV vajadzēs cīnīties un cīnīsies!) saņemts pilnā mērā.

Vēlāk mēs paspējām nedaudz parunāt ar Alekseju, kuru nevienam no dzeltenzilajiem stādīt priekšā, protams, nevajag. Spēlētājiem ļoti svarīgi un vajadzīgi sadzirdēt savus līdzjutējus, savus fanus.

Lūk, tāds FKV sanāca šis unikālais treniņš. Pēc tam bija siltas un jaukas pārrunas, fani un futbolisti paspēja apspriest daudzas interesantas tēmas. Enerģiski un ar izdomu izdomāja dažādus konkursus, dāvāja viens otram pozitīvas emocijas. Mēs kļuvām vēl stiprāki, vēl saliedētāki. Tā arī ir jābūt.

Sezonas izšķirošajā momentā ļoti svarīgi būt kopā.

Kopā mēs esam spēks!

Sadarbībā ar SIA "LDZ CARGO" un Ventspils brīvostas pārvalde.

Mihails Koroļovs,
FK "Ventspils" preses atašejs
e-mail: info@fkventspils.lv
   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X