Nākamās spēles
Latvijas Čempionāts
29.09 15:00 Ventspils - Jelgava
07.10 17:00 Liepāja/Mogo - Ventspils
20.10 15:00 Ventspils - Spartaks
Tabula
Rīga
22 50
RFS
21 46
Ventspils
22 46
Liepāja/Mogo
21 36
Spartaks
21 34
Jelgava
22 18
Metta/LU
22 13
Valmiera
21 2

 


 
 

 
 
Sveika, SELGA. Mēs atkal satikāmies!
06.09.18

FK "Ventspils" futbolisti turpina gatavošanos kārtējam mačam. Latvijas čempionātā iestājusies pauze, sakarā ar dažādu izlašu mačiem, uz kuriem devušies daudzi dzeltenzilie (Vitalijs Jagodinskis, Ritvars Rugins, Ņikita Koļesovs, Raens Tālbergs, Kirils Frolovs). Tomēr acīmredzami, ka, ja ir pauze spēlēs, tad treniņu darbā pauzes nav un nevar būt. Bez tam, futbols un nopietns profesionāls klubs - tas jau ne tuvu tikai mači un treniņi. Tā vēl ir arī uzmanība tiem, kuriem uzmanība īpaši nepieciešama. FK "Ventspils" atkal viesojās bērnu namā SELGA, pie mūsu labajiem jaunajiem draugiem. Un kā vienmēr, bija ļoti lieliski satikt degošās zēnu un meiteņu acis, dalīties ar dāvanām un, kas daudz svarīgāk, ar brīnumainām un gaišām emocijām. Bija ļoti patīkami un lieliski!

FK "Ventspils", kā zināms, bija ciemos bērnu namā SELGA arī agrāk. Mēs šo patīkamo un vajadzīgo tradīciju nemainām jau vairākus gadus. Un lūk, mēs atkal satikāmies! Jauna vizīte, tāda pat priecīga un pozitīva, kā agrāk. Tikšanās, smaidi, sarunas, laba saskaņa, dāvanas. Vispār jau tādas tikšanās - tas ir tikai prieks, pozitīvisms un draudzība.

Liels visiem paldies! Gan bērniem, un, protams, pedagogiem, kuri veic milzīgu darbu, lai viņu audzināmajiem acīs spīdētu prieks, bet dvēselēs valdītu labestība. Paldies par uzmanību, par radošumu, par labo attieksmi pret dzeltenzilajiem!

Mums bija lieliski. Mūsu jaunie draugi arī jutās lieliski. Uz jaunu tikšanos, SELGA! Dzeltenzilo futbolā un pie jums ciemos!

Bērnu nama SELGA vadītājas Ilzes UPNERES komentārs:

- Mēs kārtējo reizi izsakām atzinību FK "Ventspils". Liels paldies par jaunu tikšanos! Mums ļoti patīkami un svarīgi, ka futbola klubs par mums neaizmirst, ka jūs kārtējo reizi atradāt laiku savā piesātinātajā grafikā, lai atbrauktu pie mums ciemos. Liels paldies par dāvanām, kuras mums ļoti noderēs dzīves ritumā. Bet, saprotams, vēl svarīgāk, vajadzīgāk un patīkamāk - tā ir uzmanība un ieinteresētība, kuru bērni, protams, teicami sajūt. Tādēļ viņi vienmēr priecājas tikties ar futbolistiem, vienmēr ļoti silti pieņem tādas tikšanās. Pēc tām bērniem vienmēr tikai patīkamas un pozitīvas emocijas un iespaidi.

Salīdzinot ar iepriekšējo vizīti FK "Ventspils" rindās parādījušies daudz jaunu spēlētāju un treneru, tā kā mūsu bērniem bija īpaši interesanti parādīt, kā viņi dzīvo, izvest tādu mazu ekskursiju. Domāju, visiem bija interesanti un visiem patikās tikšanās. Tā kā vēlreiz liels paldies, FK "Ventspils"! Mēs vienmēr par jums priecājamies, ļoti ceru, ka mūsu labā sadarbība turpināsies arī tālāk.

Sadarbībā ar SIA "LDZ CARGO" un Ventspils brīvostas pārvalde.

Mihails Koroļovs,
FK "Ventspils" preses atašejs
e-mail: info@fkventspils.lv


    
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X