Nākamās spēles
Kontroles mačs
22.02 17:30 Ventspils - Molde
25.02 17:00 Ventspils - Ranheim
28.02 00:00 Ventspils - Jerv
 


 
 

 
 
FK Ventspils oficiāls paziņojums
08.08.18

Mēs oficiāli paziņojam, ka futbolists Adeleke Akinola Akinjemi dotajā momentā līdz šim nav atgriezies klubā, lai turpinātu pildīt savas saistības darba līgumā, (futbolistam spēkā četru gadu līgums), un mums līdz pat šim laikam nav zināma viņa atrašanās vieta. 

Mēs paziņojam, ka futbolists nelikumīgi pametis klubu un Ventspils pilsētu. Pēc mūsu rīcībā esošās informācijas un, ņemot vērā to faktu, ka "Ventspils" klubā pēdējās 10 dienās aktīvi griezušies un rakstījuši tādas personas, kā Adigun Adebayo Junior, Ziv Sternberg, kā arī citas personības, mēs ar lielu ticamības iespēju pieļaujam, ka tieši šī organizētā personu grupa stāv aiz šī nozieguma. Atbildot uz mūsu daudzkārtējām prasībām atgriezt futbolistu, lai turpinātu pildīt tā kontraktā paredzētās saidtības, dotās personas izdara spiedienu un šantažē mūsu klubu. Tai skaitā, vēlas piespiest mūsu klubu piekrist nepieņemamām un futbolista kotraktā neierakstītiem noteikumiem par kontrakta ilgumu un transfēra cenu, pretējā gadījumā mums paziņojot, ka viņš neatgriezīzies kluba rīcībā. Ņemot vērā to faktu, ka pateicoties spēlēšanai futbola klubā "Ventspils" Adeleke patreiz piesaista pastiprinātu uzmanību no citu klubu puses, mēs esam pārliecināti, ka esam sastapušies ar mūsu futbolista zādzības faktu ar mērķi iegūt finansiālu izdevīgumu no viņa pārdošanas.

Sakarā ar to mēs esam spiesti griezties Latvijas tiesībsargājošos orgānos, vēloties sodīt un saukt pie kriminālatbildības vainīgos, tam uzrādot visus telefona zvanus, saraksti, dokumentus un faktus, kuri palīdzētu dotās lietas izmeklēšanā.

Tāpat gribam paziņot visai futbola sabiedrībai un, tai skaitā, brīdināt visus futbola klubus, kuri atrodas UEFA un FIFA pakļautībā, ka mūsu klubam pieder 100% tiesības uz futbolistu Adeleki Akinolu Akinjemi. Atbilstoši, visi mēğinājumi vest pærrunas ar viņu un viņa nelikumīgajiem pārstāvjiem par viņa pāreju uz jebkuru citu klubu ir pretlikumīgi. Mēs pieliksim visas pūles ar UEFA un FIFA piesaisti, lai atgriztu futbolistu mūsu kluba rīcībā un pielietotu sankcijas pret visiem, kas veks pārrunas par viņa transfēru.

FK VENTSPILS
   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X