Nākamās spēles
Kontroles mačs
22.02 17:30 Ventspils - Molde
25.02 17:00 Ventspils - Ranheim
28.02 00:00 Ventspils - Jerv
 


 
 

 
 
Gaidām stadionā! Jūsu atbalsts ļoti vajadzīgs FKV!
11.07.18

FK "Ventspils" futbolisti turpina gatavošanos kārtējam mačam. Eiropas Līga! Jau rīt, ceturtdien, 12. jūlijā Dejana Vukičeviča komanda dzimtajās sienās uzņem Albānijas klubu "Luftetari". Sākums - 17:45. Steidzieties redzēt! Palaist garām nedrīkst. Nav šaubu, ka kauja būs gan saspringta, gan interesanta, gan emocionāla. Savādāk Eirokausos nemēdz būt. Šodien dzeltenzilie aizvadīja pirmsspēles nodarbību, noskaņojums futbolistiem kaujiniecisks - visi brīnišķīgi saprot divcīņas svarīgumu. Par to pirms mača preses konferencē runāja gan FK "Ventspils" galvenais treneris Dejans Vukičevičs, gan dzeltenzilo aizsargs Vitalijs Jagodinskis. Un abi pasvītroja: komandai ļoti svarīgs un ļoti vajadzīgs līdzjutēju atbalsts! Laipni lūgti uz stadionu, kopā mēs uzvarēsim!

FK "Ventspils" galvenā trenera Dejana VUKIČEVIČA komentārs:

- Apsveicu visus ar Eirokausu sākumu, ar spēlēm Eiropas Līgā. Tas vienmēr ir īpašs laiks, ļoti interesants un svarīgs. Moments tiešām visiem ļoti atbildīgs, un mēs to brīnišķīgi saprotam! Zinām, ka aizsargājam dzeltenzilās krāsas, ka pārstāvam pilsētu, pārstāvam visu Latvijas klubu futbolu. Zinām to un attiecīgi tam pieejam gaidāmajam mačam. Ļoti nopietni gatavojamies, ļoti atbildīgi un detalizēti, pie tam visos aspektos. Gan fiziskajā plānā, gan arī psiholoģiskajā mēs izdarījām un turpinām darīt visu, lai pieietu spēlei maksimāli optimālākajā stāvoklī. Protams, vienmēr ir kādas grūtības, tas ir futbols - tur bez tā nekādi neiztikt, bet es netaisos ne par ko žēloties vai meklēt problēmas. Mums jebkurā gadījumā jābūt gataviem par visiem 100 procentiem un mēs būsim gatavi!

Noskaņojamies tikai uz uzvaru, savādāk nevar būt. Svarīgos faktorus es jau atzīmēju, tā kā par noskaņošanos spriest nav ko. Bez tam, visi zin, kāds pretinieks gaida otrajā raundā - tam jābūt vēl arī vienai ļoti nopietnai un milzīgai motivācijai! Iespēja uzspēlēt ar ļoti pazīstamu Eiropas klubu, kurš pārstāv valsti, kura iekļuva pasaules čempionāta finālā un drīz var kļūt par pasaules čempioni - tas ir neticami, tur pat nav ko runāt. Atzīmēšu, ka mēs nedomājam tagad par "Bordo", nē, visas domas tikai pie sarežģītajām spēlēm ar "Luftetari", tomēr svarīgs papildus stimuls tas, neapšaubāmi, ir.

Neveiksmes vietējā arēnā neietekmēs spēlētāju psiholoģisko stāvokli? Protams, kad uzvari, tad noskaņojums visiem brīnišķīgs, bet kad zaudē... Mūsu uzdevums kā reiz sastāv no tā, lai novestu komandu līdz optimālajam stāvoklim. Mēs daudz pie tā strādājām un turpinām to darīt. Svarīgi mācēt, tā sacīt, piecelties! Pie tam vēl svarīgi saprast, jā, Latvijas čempionātā "Ventspils" pēdējā laikā spēlēja ne tai labākajā veidā (kaut gan tai pašai "Riga" mēs zaudējām pilnīgi nepelnīti), bet tagad mēs spēlējam pilnīgi citā turnīrā. Eiropas Līga - tas ir pavisam kas cits!

Neapšaubāmi, mēs ļoti uzmanīgi izanalizējām pretinieku, es to teicami zinu. Nešaubos, starp citu, ka arī pretiniekam informācija par "Ventspili" ir pietiekoša. Ko varu teikt par "Luftetari"? Tā ir nopietna komanda, kura mīl darboties nesaudzīgi, tās futbolistiem, tā teikt, ir karstas asinis. Esmu pārliecināts, ka būs nesaudzīg, pa īstam vīrišķīgs futbols, un tas ir lieliski! Cīņa līdz pašām beigām - es tādu futbolu mīlu! Būsim gatavi jebkurai nesaudzībai! Kā gan savādāk?! Ja futbolists nav gatavs nesaudzīgai spēlei, tad viņam jānodarbojas ar citu sporta veidu. "Luftetari" stiprās puses man zināmas, to pietiek, bet pie tam, protams, saprotam, ka nespēlējam ar Madrides "Real". Mums jāparāda mūsu īstā kvalitāte, mūsu īstā spēle, jātiek ar visu galā un jāiztur - un esmu pārliecināts, mēs to izdarīsim!

FK "Ventspils" aizsarga Vitalija JAGODINSKA komentārs:

- Mūs visus gaida ļoti svarīgs un interesants notikums. Eiropas Līgas mači, mači starptautiskajā arēnā Latvijā notiek ne katru dienu, jo redzamāka to nozīme un atbildība. Par tādu vārdu kā motivācija pat lieku reizi nav vērts spriest! Viss acīmredzami, mēs visi brīnišķīgi apzināmies, ka pārstāvam FK "Ventspils", visu Latvijas futbolu - un mēs raujamies kaujā! Noskaņojamies tikai uz nopietnu cīņu un tikai uz labvēlīgu rezultātu. Neapšaubāmi, būtu ļoti lieliski nospēlēt tā, lai uz atbildes maču Albānijā "Ventspils" nonāktu ar pārākumu rezultātā. Saprotams, vienkārši nebūs, Eirokausos vāju pretinieku nav, bet mēs esam pilni ar vēlēšanos izdarīt maksimāli iespējamo.

Mana debija FKV, pie tam uzreiz Eiropas Līgā - tas ir atbildīgs moments? Jā, neapšaubāmi, moments īpašs un neaizmirstams. Ja treneris uzticēs spēlēt, es taču debitēju ne tikai "Ventspilī", bet arī Eirokausos vispār. Nekāda lieka nervu satraukuma šajā ziņā, protams, nav: starptautisku maču pieredze man pietiekami solīda, spēles Latvijas izlasē Eiropas un pasaules atlases ciklos, domāju, pasaka daudz. Tā kā raujos laukumā un ļoti gribu dot "Ventspilij" pēc iespējas maksimumu labuma! Izmantojot gadījumu, aicinu līdzjutējus uz stadionu! Nāciet, mums ļoti vajadzīgs jūsu atbalsts! Futbols - neparedzama spēle, bet jau tagad varu apstiprināt visiem līdzjutējiem, ka visa komanda atdos uz laukuma visus spēkus un izdarīs visu, lai parādītu maksimāli kvalitatīvu futbolu. Mēs ļoti gribam jūs iepriecināt - laipni lūgti uz stadionu!

Vakarā pirmsspēles treniņu aizvadīja arī "Lufteteri" futbolisti. Pirms nodarbības preses konferencē Albānijas kluba vadītājs Milošs Kostičs atzīmēja, ka viņa komanda ar lielu cieņu attiecas pret "Ventspili", tomēr nebaidās no dzeltenzilajiem un gatava izdarīt visu, lai Ventspilī panāktu pozitīvu rezultātu.

"Luftetari" galvenā trenera Miloša KOSTIČA komentārs:

- Mūs negaida vienkārša spēle, un mēs tam esam gatavi. Priekš mums Eiropas Līgas mačs būs pirmais oficiālais mačs sezonā, tas, protams, sagādā zināmas grūtības, bet es esmu pārliecināts, ka mēs esam ļoti labi sagatavojušies. Aizvadījām ļoti nopietnu darbu treniņnometnē, un tagad gribam parādīt maksimumu mačā pret "Ventspili". Informācija par pretinieku mums ir pietiekama, zinu, ka "Ventspils" spēlē ātru, agresīvu futbolu, gudri izmanto augstu presingu. Mūsu pretinieka sastāvā ir vairāki individuāli ļoti spēcīgi futbolisti, kuri apveltīti ar augstu tehniku un ātrumu. Mēs tam esam sagatavojušies. Attiecamies pret "Ventspili" ar cieņu, bet nebaidāmies no tā. Esmu pārliecināts, ka mums pa spēkam parādīt labu futbolu un panākt labvēlīgu rezultātu.

Sadarbībā ar SIA "LDZ CARGO" un Ventspils brīvostas pārvalde.

Mihails Koroļovs,
FK "Ventspils" preses atašejs
e-mail: info@fkventspils.lv
   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X