Nākamās spēles
Kontroles mačs
22.02 17:30 Ventspils - Molde
25.02 17:00 Ventspils - Ranheim
28.02 00:00 Ventspils - Jerv
 


 
 

 
 
Neticami,atkal uzvarēja Artjoms! Un dodas uz Albāniju
08.07.18

FK "Ventspils" turpina gatavošanos kārtējam mačam. Arvien mazāk laika līdz pašam aizraujošākajam un interesantākajam laikam gadā - Eirokausi! Eiropas Līga. Ceturtdien, 12. jūlijā (sākums - 17:45) mājās sacentīsimies ar klubu "Luftetari" (Albānija). Mēs visi ticam dzeltenzilo uzvarai, bet kā tieši viss notiks, vēl neviens nezin. Toties mēs zinām ko citu! FK "Ventspils" saprotams, atkal turējis vārdu un noteicis uzvarētāju konkursā kluba abonementu īpašniekiem! Rezultātus var saukt par neticamiem, jau otro gadu pēc kārtas laimīgais uzvarētājs ir Artjoms Ostroveckis, viņš svin uzvaru un brauks kopā ar FK "Ventspils" uz Eiropas Līgas izbraukuma spēli Albānijā. Apsveicam, Artjom! (VIDEO) 

Patīkami dāvāt līdzjutējiem laimīgas emocijas. Nu bet par to mazliet vēlāk. Bet pagaidām mēs pateicamies visiem FK "Ventspils" abonementu īpašniekiem, kuri lieku reizi pārliecinājās, ka būt mūsu kluba abonementa īpašniekam - tas ir gan lieliski, gan patīkami, gan vērtīgi. Daudziem dzeltenzilo līdzjutējiem par to pavisam nevajag aizmirst!

Nu bet priecīgāk par visiem tagad, protams, Artjomam - uzvarētājam! Neticami, uzvarēt otro reizi pēc kārtas! Mēs rīkojām īpašu pasākumu, kurā bija uzaicināti visi mūsu kluba abonementa īpašnieki. Ar vienu no tiem, kurš bija tajā laikā Volgogradā, Krievijā, Pasaules kausā, pat veidojam video sesiju. Izredzes bija vienādas visiem, neviens no mūsu viesiem nepalika bez patīkamiem suvenīriem un dāvanām, un Artjoms ieguva neaizmirstamu ceļojumu uz Albāniju kopā ar komandu! Vēlreiz apsveicam!

Jau pēc laimīgās uzvaras Artjoms nokomentēja savu veiksmi tā: "Man šķiet neticami! Dodoties uz pasākumu, domāju, ka tas būtu ļoti forši doties uz Albāniju, kur vel neesmu bijis. Bet pēc uzvaras pagājušajā gadā grūti ticējas, ka arī šogad uzvarēšu. Jā, un izloze bija tāda, ka manas izredzes izskatījās diezgan minimālas, bija jāizvēlas pēdējam. Sapratu, ka no manis vairs nekas nav atkarīgs. Kad uzvarēju... Pateikt ka pārsteigts, tas nozīme nepateikt neko, vienkārši nav vārdu!

Es tagad varu nosaukt sevi par veiksmīgu cilvēku? (Smaida). Ziniet, pirms uzvaras pagājušajā gadā man nebija nopietns pamats, tā domāt. Bet tagad es saprotu, ka, iespējams, veiksme tomēr dažkārt man pasmaida. Un tas ir īpaši kopā ar FK "Ventspils"! FKV kluba abonements noteikti ir viena no mīļākajam lietam! (Smaida). Viņš vienmēr ir kopā ar mani, un acīmredzot tas nes veiksmi. Ceru atnesīšu veiksmi arī FKV spēlēs pret Albānijas klubu. Es noteikti atbalstīšu mūsējos! Es uzskatu, ka mūsu izredzes uz vispārējo panākumu ir augstas, lai gan, protams, vienkārši nebūs. Bet, ja spēlēsim mūsu spēli, parādīsim savu reālo futbolu, izmantosim visas savas stiprās puses un atdosim visu uz laukuma, esmu pārliecināts, ka dosimies tālāk. Un tad "Ventspils" spēlēs ar "Bordeaux", un tie būs īstie svētki visiem atbalstītājiem. FKV jau sen nav spēlējis ar šādu pazīstamu Eiropas klubu, redzēt šo dueli būtu vienkārši lieliski!"

Mēs vēlreiz ar labpatiku apsveicam Artjomu un novēlam viņam daudz jaunas pozitīvas uzvaru emocijas, kuras dāvā FK "Ventspils" spēle. Un ticam, ka Artjoms tiešām atnesīs veiksmi komandai Eiropas Līgā.

Nu bet visiem pārējiem kluba abonementu īpašniekiem novēlam nekreņķēties un papriecāties par veiksmīgo kolēģi. Starp citu, atgādināsim, ka Artjoms Ostroveckis - jau ceturtais (!) šāds uzvarētājs. Pagājušajā gadā viens tāds laimīgais, burvīga meitene Aija, devās ar mums uz Fēru salām, vēl agrāk cits laimīgais viesojās ar komandu Belgradā. Mēs vārdu turam. Un vēl, skatieties: cik stipri spējīgs iepriecināt kluba abonements! Kļūstiet par tā īpašnieku un jums noteikti paveiksies, kā tagad paveicās Artjomam!

Cik tas ir lieliski - iepriecināt mūsu līdzjutējus.

Kopā mēs esam spēks!

Uz priekšu, "Ventspils"!

Sadarbībā ar SIA "LDZ CARGO" un Ventspils brīvostas pārvalde.

Mihails Koroļovs,
FK "Ventspils" preses atašejs
e-mail: info@fkventspils.lv
   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X