Tabula
Rīga
28 64
Ventspils
28 60
RFS
28 55
Liepāja/Mogo
28 51
Spartaks
28 42
Jelgava
28 21
Metta/LU
28 19
Valmiera
28 8

 


 
 

 
 
Vasara - tas ir super. Un vēl - tas ir FKV un balvas!
12.06.18

FK "Ventspils" atgriežas mājās! Dejana Vukičeviča komanda piektdien, 15. jūnijā uzņem čempionu. Pie mums viesos - "Spartaks" (Jūrmala). Sākums - 17:00. Steidzieties redzēt! Dzeltenzilie pauzes laikā velti laiku netērēja, daudz un cītīgi strādāja, lai iepriecinātu jūs ar labu futbolu un ļoti vajadzīgo uzvaru. Kopā mēs noteikti uzvarēsim! Jā, mēs zinām, ka atnākusi vasara, atvaļinājumu un atpūtas laiks, bet kad pilsētā valda futbols, tad var arī aizmirst par jūru un dārza mājām - var un vajag atbalstīt mīļoto komandu! Un, iepriecinot futbolistus ar aplausiem un vētrainām emocijām, pašiem balvā saņemt aplausus un izbaudīt patīkamu emociju vētru! Kā? Vienkārši! Mūsu tradicionālās balvas taču sen jau jūs gaida...

Un tā, kas jūs gaida jau šajā piektdienā, 15. jūnijā? Visi tie paši prieki un baudas, ar kurām jūs jau iepazināties FKV mājas spēles galvenajā stadionā! Pirmām kārtām, teicams futbols. Un vēl jebkurš līdzjutējs, kurš nopircis biļeti uz maču, kā arī katrs mūsu kluba abonementa īpašnieks, automātiski kļūst par speciālā konkursa dalībnieku.

Spēles beigās tiks noteikti TRĪS uzvarētāji - laimīgie, katrs no viņiem saņems dāvanā kluba suvenīrus. Bez kluba suvenīriem jūs gaida kārtējais patīkamais pārsteigums - visi trīs uzvarētāji dāvanā saņems dāvanu karti (50 eiro vērtībā, derīguma termiņš - 1 gads) no autoskolas Credo Autoprieks. Mēs pateicamies savam partnerim Credo Autoprieks par tādu teicamu balvu mūsu līdzjutējiem!

Bet tas nav viss.

Viens no šīs uzvarētāju trijotnes saņems papildus balvu no FK "Ventspils" prezidenta sadarbībā ar uzņēmumu ALETE! Lieliski, vai nav tiesa?! Mūsu kanālā Youtube FK Ventspils TV jūs, godājamie līdzjutēji, viegli atradīsiet visus uzvarētājus, priecīgus un apmierinātus - tādus, kādiem arī jābūt cilvēkiem, ieguvušiem brīnišķīgas balvas. Piemēram, Valentīnu, kurš atnāca uz FKV iepriekšējo maču ar smaidu, bet aizgāja - ar smaidu un putekļu sūcēju! Un pēc tam vēl iesita vārtus aizraujošajos pilsētas čempionāta mačos. Tā kā balvas vienmēr palīdz un paceļ noskaņojumu!

Tomēr arī tas vēl nav viss!

Visi trīs uzvarētāji automātiski nokļūst savdabīgā finālā, kurš notiks sezonas beigās un kuras iznākumā pats veiksmīgākais FK "Ventspils" līdzjutējs iegūs SUPERBALVU no FK "Ventspils" prezidenta! Dotajā momentā tādu laimīgo jau ir DIVPADSMIT! Pievienojaties, un jums sezonas beigās būs unikāla iespēja laimēt... automašīnu Volkswagen! Lūk, tā ir pa īstam SUPERBALVA no FK "Ventspils" prezidenta!

Līdz novembrim, protams, vēl tālu, tomēr sapņi par jaunu automašīnu, kuru var laimēt pateicoties FK "Ventspils" un mūsu konkursiem, droši vien rosina jūsu iztēli jau tagad. Un pareizi! FKV vadība uzreiz paziņoja par to, ka jūsu apmierinātība, komforts un prieks - galvenā mūsu kluba prioritāte. DIVPADSMIT uzvarētāji, kuriem veiksme uzsmaidījusi mūsu mājas maču, jau pretendē uz jauno Volkswagen! Lūk kurš ar nepacietību gaida novembri!

Redziet, cik viss vienkārši. Jums atliek tikai viens: nākt uz FKV mājas mačiem, baudīt futbolu, atbalstīt dzeltenzilos un laimēt balvas!

Nešaubieties, uzvarētāji iznākumā būsiet tieši jūs. Patreiz jūs vienkārši lasāt šos patīkamos jaunumus, bet sezonas beigās stāstīsiet saviem draugiem par savu jauno automašīnu!

Laipni lūgti uz futbolu Ventspilī, godājamie līdzjutēji!

15. jūnijā (sākums - 17:00) jūs gaida FK "Ventspils" kauja pret FK "Spartaks". Un vēl 15. jūnijā jūs gaida jaunas balvas!

Obligāti redzēsimies futbolā.

Kopā mēs esam spēks!

Uz priekšu, "Ventspils"!

SynotTip Virslīga 2018. 11. kārta
FK Ventspils - FK Spartaks
Ventspils. 15. jūnijā. 17:00. OC "Ventspils" stadions.

Sadarbībā ar SIA "LDZ CARGO" un Ventspils brīvostas pārvalde.

Mihails Koroļovs,
FK "Ventspils" preses atašejs
e-mail: info@fkventspils.lv
   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X