Nākamās spēles
Latvijas Čempionāts
31.03 16:00 Ventspils - Metta/LU
06.04 18:00 Valmiera - Ventspils
10.04 17:00 Ventspils - Daugavpils
Tabula
RFS
2 6
Rīga
2 6
Valmiera
1 3
Ventspils
2 3
Jelgava
2 3
Daugavpils
2 3
Spartaks
2 0
Metta/LU
2 0
Liepāja/Mogo
1 0


 


 
 

 
 
Kurzemes derbijs. Pirmā spēle galvenajā laukumā!
10.04.18

FK "Ventspils" šajā sezonā uzreiz iezīmēja galveno stratēģisko mērķi - cīņa tikai par pirmo vietu! Cits mūsu svarīgais uzdevums, un par to mēs arī paziņojām uzreiz un noteikti - tās ir rūpes par FKV līdzjutējiem, maksimāli ērtu apstākļu izveidošana priekš jums mīļotās komandas mājas mačos. Tādēļ ka mūsu klubam ļoti svarīgs un vajadzīgs katrs no jums! Daudz soļu šajā virzienā jau izdarīts, bet apstāties mēs netaisāmies - šajā  jautājumā pārāk "daudz" nemēdz būt! Un tā, spēle "Ventspils" - "Liepāja/Mogo", 82. Kurzemes derbijs, notiks Centrālajā stadionā - pirmo reizi jaunajā sezonā! "Ventspils" - "Liepāja/Mogo", svētdiena, 15. aprīlī (15:00), OC "Ventspils" stadions. Un tā, pavisam drīz jaunais FK "Ventspils" atklās jauno sezonu pa īstam - dzeltenzilo futbols atgriezīsies galvenajā stadionā! Līdzjutēju ērtībai mēs, tai skaitā, izdarīsim sekojošo...

Visiem zināms, ka spēlēt futbolu, īstu futbolu, vislabāk (salīdzinājuma pat nevar būt!) uz zāles. Objektīvu iemeslu dēļ sezona pie mums startē uz mākslīgā seguma, tomēr acīmredzams, ka visi mēs, futbolisti un līdzjutēji, gribam pēc iespējas ātrāk atgriezties galvenajā stadionā, atgriezties uz īstā seguma. Lai tas notiktu, šajā sezonā mūsu klubs pieņēmis tiešām besprecedenta darbības: pateicoties FKV vadībai, pēc vairāk kā desmit gadu pārtraukuma atkal strādā laukuma apsilde - vēl gadu - divus atpakaļ par to varēja tikai sapņot! Darbietilpīgs un ne vienkāršs process, bet mēs to izdarījām, lai jūs, godājamie līdzjutēji, ātrāk atgrieztos pilsētas galvenajā futbola arēnā.

Cits mums ļoti svarīgs uzdevums - maksimālas ērtības un labsajūta stadionā jau "Ventspils" maču laikā. Nav noslēpums, ka līdzjutēji stadionā dažādi, temperaments visiem savs, unikāls un neatkārtojams - kāds visas 90 minūtes dzied fanu sacerētas rindiņas (un tas ir brīnišķīgi!), kāds pārdzīvo iekšēji (un arī tas ir brīnišķīgi!), kāds atbalsta komandu tribīnē kopā ar ģimeni, ar bērniem (un tas, neapšaubāmi, arī ir brīnišķīgi!).

Mums ļoti svarīgi visi no jums! Tādēļ esam nolēmuši noteikt katrai līdzjutēju grupai savus sektorus tribīnēs. Tas darīts tādēļ, lai katrs no jums FKV spēlē saņemtu maksimālu baudu, lai, kā saka, dažādi temperamenti un uzvedības manieres netraucētu, nesagādātu nevienam neērtības un nenovērstu no futbola. Fanu un, teiksim tā, visvairāk karstākie sektori - tie ir sektori A, B, C, D. Sektori, kur nekas netraucēs maču noskatīties ģimenes atmosfērā - tie ir sektori F, G, H, I.

Lūk tā - lai katram būtu patīkami un komfortabli skatīties FK "Ventspils" futbolu. Lai katrs no jums justos mājas stadionā, kā mājās.

Pēc mūsu labās tradīcijas pensionāri un skolēni (līdz 14 gadiem) Latvijas čempionāta "Ventspils" mājas mačus var apmeklēt bez maksas. Gandrīz visiem pārējiem biļete uz nacionālā čempionāta maču maksās 1,5 Euro. Studentiem un skolēniem vecākiem par 14 gadiem gājiens uz futbolu izmaksās 0,70 Euro.

Nāciet uz stadionu, skatieties futbolu un gūstiet baudu!

Obligāti tiksimies futbolā! Kopā mēs esam spēks!

Uz priekšu, "Ventspils"!

SynotTip Virslīga 2018. 3. KĀRTA 

FK Ventspils - Liepāja/Mogo.

Ventspils. 15. aprīlis. 15:00. OC "Ventspils" stadions.

Sadarbībā ar SIA "LDZ CARGO" un Ventspils brīvostas pārvalde.

Mihails Koroļovs,
FK "Ventspils" preses atašejs
e-mail: korolev@delfi.lv


 
   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X