Nākamās spēles
Kontroles mačs
25.02 17:00 Ventspils - Ranheim
28.02 17:30 Ventspils - Jerv
01.03 17:30 Ventspils - Molde
 


 
 

 
 
FKV-Metta/LU. Noslēgsim sezonu kopā. Un uzvaroši!
09.11.18

Sestdien, 10. novembrī FK "Ventspils" futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta maču. Noslēdzošās, čempionāta divdesmit astotās kārtas ietvaros, Dejana Vukičeviča komanda mājās tiksies ar Rīgas klubu "Metta/LU". Sākums - 14:00. Nograndēs pēdējais pēdējais mačs šajā saspringtajā, neatkārtojamā un neaizmirstamajā futbola sezonā! Steidzieties redzēt, steidzieties uz stadionu - tā ir jūsu, godājamie līdzjutēji, noslēdzošā šajā gadā iespēja būt kopā ar dzeltenzilajiem, būt kopā ar mīļoto komandu. TAD BŪSIM KOPĀ UN KOPĀ IEPRIECINĀSIM VIENS OTRU AR LABU SPĒLI UN LABU UZVARU. Mēs visi kopā to tiešām esam pelnījuši. Mēs ļoti vēlamies dāvāt jums prieku, mēs ļoti gribam sajust jūsu atbalstu. Laipni lūgti uz stadionu, godājamie līdzjutēji - jūs tiešām paliksiet apmierināti!

Gads noslēdzas, garā futbola sezona - maratons drīz kļūs par vēsturi. Jau pēc tradīcijas jūs gaida patīkami pārsteigumi un patīkami iepriecinājumi. Katrs no Jums atradīs sev izklaidi, kas ir tuvāk tieši Jums. Bērni, piemēram, nevarēs paiet garām piepūšamām atrakcijām, kur noteikti nav vietas garlaicībai. Bērnus izklaidēja jau gan lauva - gigants, gan krokodils - labsirdis, gan zaķis - debesskrāpis, gan klauns - milzis, gan un milzīgs labsirdīgs dinozaurs! Interesanti, kas sauks jūs ciemos pie sevis šajā reizē?! Tāpat Jūs patīkami pārsteigs dažādi dzērieni un uzkodas (apkalpošana pie stadiona tribīnēm un tribīnēs!)

Neaizmirstiet par balvām! Atgādinām, ka Jūs gaida speciālie konkursi, kuros Jūs varēsiet dabut balvas! Kā jau mēs ziņojām, trīs laimīgie konkursa rezultātā saņems mūsu kluba suvenīrus un visi trīs uzvarētāji dāvanā saņems dāvanu karti (50 eiro vērtībā, derīguma termiņš - 1 gads) no autoskolas Credo Autoprieks.

Un viens no tiem saņems papildus balvu no FK "Ventspils" prezidenta sadarbībā ar uzņēmumu ALETE!

Tik daudz cilvēku, kuri vienkārši atnāca uz stadionu Ventspilī uz spēli, atbalstīja dzeltenzilos un skatījās futbolu, tagad priecājas par vienreizējo sadzīves tehniku, pēc kuras pavisam nenācās doties uz veikalu. Vai tad jums ko tādu negribas?!

Un jūs, saprotams, neesat aizmirsuši par mūsu SUPERBALVU! Visi trīs katra jauna konkursa uzvarētāji automātiski iekļūst savdabīgajā fināla konkursā, kurš notiks sezonas beigās (jau pavisam drīz, 11. novembrī.) un kura rezultātā pats veiksmīgākais FK "Ventspils" līdzjutējs iegūs SUPERBALVU no FKV prezidenta! Galvenais uzvarētājs laimēs... automašīnu Volkswagen! Lūk, tā ir pa īstam SUPERBALVA! Lūk, arī atnācis ilgi gaidītais novembris, tas nozīmē, ka SUPERBALVA no FKV prezidenta kļūs par realitāti jau pavisam drīz - atlicis, draugi, pavisam maz laika. Aizlidos nemanot!

Starp citu, draugi, jūs redzējāt šo šiko automašīnu?! Nē?! Tad steidzaties uz stadionu, jaunā automašīna Volkswagen jūs noteikti patīkami pārsteigs!

Un pats galvenais: jūs gaida klasisks dzeltenzilo futbols! "Ventspils" jau iepriecināja jūs ar teicamām uzvarām un kvalitatīvu spēli - mēs ļoti gribam turpinājumu. Mēs ļoti vēlamies jūs iepriecināt ar klasisku spēli, mēs ļoti gribam iepriecināt jūs ar uzvaru. Uzvarēsim kopā!

Uz priekšu, "Ventspils"!

FK "Ventspils" galvenā trenera Dejana Vukičeviča komentārs:

- Pat neticās, ka mūs gaida noslēdzošā kārta. Viss gads aizlidojis ar neticamu ātrumu. Mēs visu gadu darījām visu, lai nestu prieku mūsu līdzjutējiem. Viņi ir neatkārtojami, viņi ir lieliski, viņi katrā spēlē darīja FKV spēcīgāku! Milzīgs visiem paldies! Mums atlikusi vien viena spēle, un mums vienkārši viens svarīgs uzdevums - uzvarēt un uzdāvināt līdzjutējiem vēl vienu prieku. 

SynotTip Virslīga 2018. 28. kārta
FK Ventspils - Metta/LU
Ventspils. 10. novembris. 14:00. OC "Ventspils" stadions.

Sadarbībā ar SIA "LDZ CARGO", Ventspils brīvostas pārvalde un OC Ventspils.

Mihails Koroļovs,
FK "Ventspils" preses atašejs
e-mail: info@fkventspils.lv
   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X