Nākamās spēles
Latvijas Čempionāts
19.08 18:00 Spartaks - Ventspils
24.08 17:00 Ventspils - Rīga
01.09 16:00 Ventspils - RFS
Tabula
RFS
16 40
Ventspils
17 34
Rīga
16 34
Spartaks
16 29
Liepāja/Mogo
15 28
Jelgava
17 14
Metta/LU
17 4
Valmiera
16 2

 


 
 

 
 
Ventspils-Metta/LU. Obligāti jāuzvar!
14.07.18

Svētdien, 15. jūlijā FK "Ventspils" futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta četrpadsmitās kārtas ietvaros Dejana Vukičeviča komanda mājās uzņems "Mettu/LU". Sākums - 15:00. Dzeltenzilie atgriežas valsts čempionātā, tikko atvelkot elpu pēc aizraujošā Eiropas Līgas mača. Vēl nav paspējušas norimt emocijas pēc kaujas ar "Luftetari", bet mums jau jāatmet visas blakus esošās domas un pilnībā jākoncentrējas svarīgajam čempionāta mačam. Mums obligāti jāuzvar! Īstais laiks atgriezties turnīrā uz uzvaru ceļa, īstais laiks iepriecināt līdzjutējus ar jaunu uzvaru, īstais laiks atgādināt, ka apbēdinošais neizšķirts viesos ar "studentiem" bija sāpīgs pārpratums. Laipni lūgti uz stadionu, godājamie līdzjutēji! Laiks uzvarēt kopā!

Jau pēc tradīcijas jūs gaida patīkami pārsteigumi un patīkami iepriecinājumi. Katrs no Jums atradīs sev izklaidi, kas ir tuvāk tieši Jums. Bērni, piemēram, nevarēs paiet garām piepūšamām atrakcijām, kur noteikti nav vietas garlaicībai. Bērnus izklaidēja jau gan lauva - gigants, gan krokodils - labsirdis, gan zaķis - debesskrāpis, gan klauns - milzis! Interesanti, kas sauks jūs ciemos pie sevis šajā reizē?! Tāpat Jūs patīkami pārsteigs dažādi dzērieni un uzkodas (apkalpošana pie stadiona tribīnēm un tribīnēs!)

Neaizmirstiet par balvām! Atgādinām, ka Jūs gaida speciālie konkursi, kuros Jūs varēsiet dabut balvas! Kā jau mēs ziņojām, trīs laimīgie konkursa rezultātā saņems mūsu kluba suvenīrus un visi trīs uzvarētāji dāvanā saņems dāvanu karti (50 eiro vērtībā, derīguma termiņš - 1 gads) no autoskolas Credo Autoprieks.

Un viens no tiem saņems papildus balvu no FK "Ventspils" prezidenta sadarbībā ar uzņēmumu ALETE!

Tik daudz cilvēku, kuri vienkārši atnāca uz stadionu Ventspilī uz spēli, atbalstīja dzeltenzilos un skatījās futbolu, tagad priecājas par vienreizējo sadzīves tehniku, pēc kuras pavisam nenācās doties uz veikalu. Vai tad jums ko tādu negribas?!

Un jūs, saprotams, neesat aizmirsuši par mūsu SUPERBALVU! Visi trīs katra jauna konkursa uzvarētāji automātiski iekļūst savdabīgajā fināla konkursā, kurš notiks sezonas beigās un kura rezultātā pats veiksmīgākais FK "Ventspils" līdzjutējs iegūs SUPERBALVU no FKV prezidenta! Galvenais uzvarētājs laimēs... automašīnu Volkswagen! Lūk, tā ir pa īstam SUPERBALVA! Jau sākusies vasara, draugi, un, tātad, līdz rudenim, kad SUPERBALVA no FKV prezidenta kļūs par realitāti, palicis pavisam maz laika. Aizlidos nemanot!

Un pats galvenais: jūs gaida klasisks dzeltenzilo futbols! "Ventspils" jau iepriecināja jūs ar teicamām uzvarām un kvalitatīvu spēli - mēs ļoti gribam turpinājumu. Mēs ļoti vēlamies jūs iepriecināt ar klasisku spēli, mēs ļoti gribam iepriecināt jūs ar uzvaru. Uzvarēsim kopā!

Uz priekšu, "Ventspils"!

FK "Ventspils" galvenā trenera Dejana Vukičeviča komentārs:

- Vien divas dienas šķīra "Ventspils" spēli Eiropas Līgā un Latvijas čempionātā. Saprotams, ka laika mums pavisam maz, ka atpūties pretinieks bīstams, bet mums nav jādomā par grūtībām. Jābūt stipriem gan fiziski, gan psiholoģiski! Maksimāli ātri jāpārkārtojas pēc Eirokausiem un jāpaveic viss priekš uzvaras. Punktus zaudēt nedrīkst! 

SynotTip Virslīga 2018. 14. KĀRTA

FK Ventspils - Metta/LU

Ventspils. 15. jūlijā, 15:00.

Sadarbībā ar SIA "LDZ CARGO" un Ventspils brīvostas pārvalde.

Mihails Koroļovs,
FK "Ventspils" preses atašejs
e-mail: info@fkventspils.lv   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X