Tabula
Rīga
28 64
Ventspils
28 60
RFS
28 55
Liepāja/Mogo
28 51
Spartaks
28 42
Jelgava
28 21
Metta/LU
28 19
Valmiera
28 8

 


 
 

 
 
FKV-Spartaks. Kopā turpināsim sacensību par titulu!
18.10.18

Sestdien, 20. oktobrī FK "Ventspils" futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta divdesmit piektās kārtas ietvaros Dejana Vukičeviča komanda mājās tiksies ar klubu "Spartaks" (Jūrmala). Sākums - 15:00. Nepalaidiet garām! Sezonas izšķirošajā momentā, kad izšķiras čempiona titula liktenis, uz kuru FKV nopietni pretendē un par kuru cīnīsies līdz pēdējam, mums jābūt KOPĀ. Tas dara mūs spēcīgākus, tas palīdz mums uzvarēt un iet uz galveno mērķi. Mūs negaida vienkāršs mačs, stiprais pretinieks tieši Ventspilī uzvarēja divos pēdējos mačos, un mēs to brīnišķīgi atceramies... Tikai uzmanība, tikai koncentrācija, tikai kaujiniecisks noskaņojums un tikai nepiekāpīga kauja līdz fināla svilpei. Uzvarēsim kopā un kopā turpināsim sacensību pēc zelta medaļām! Laipni lūgti uz stadionu, godājamie līdzjutēji!

Jau pēc tradīcijas jūs gaida patīkami pārsteigumi un patīkami iepriecinājumi. Katrs no Jums atradīs sev izklaidi, kas ir tuvāk tieši Jums. Bērni, piemēram, nevarēs paiet garām piepūšamām atrakcijām, kur noteikti nav vietas garlaicībai. Bērnus izklaidēja jau gan lauva - gigants, gan krokodils - labsirdis, gan zaķis - debesskrāpis, gan klauns - milzis, gan un milzīgs labsirdīgs dinozaurs! Interesanti, kas sauks jūs ciemos pie sevis šajā reizē?! Tāpat Jūs patīkami pārsteigs dažādi dzērieni un uzkodas (apkalpošana pie stadiona tribīnēm un tribīnēs!)

Neaizmirstiet par balvām! Atgādinām, ka Jūs gaida speciālie konkursi, kuros Jūs varēsiet dabut balvas! Kā jau mēs ziņojām, trīs laimīgie konkursa rezultātā saņems mūsu kluba suvenīrus un visi trīs uzvarētāji dāvanā saņems dāvanu karti (50 eiro vērtībā, derīguma termiņš - 1 gads) no autoskolas Credo Autoprieks.

Un viens no tiem saņems papildus balvu no FK "Ventspils" prezidenta sadarbībā ar uzņēmumu ALETE!

Tik daudz cilvēku, kuri vienkārši atnāca uz stadionu Ventspilī uz spēli, atbalstīja dzeltenzilos un skatījās futbolu, tagad priecājas par vienreizējo sadzīves tehniku, pēc kuras pavisam nenācās doties uz veikalu. Vai tad jums ko tādu negribas?!

Un jūs, saprotams, neesat aizmirsuši par mūsu SUPERBALVU! Visi trīs katra jauna konkursa uzvarētāji automātiski iekļūst savdabīgajā fināla konkursā, kurš notiks sezonas beigās (jau pavisam drīz, 11. novembrī.) un kura rezultātā pats veiksmīgākais FK "Ventspils" līdzjutējs iegūs SUPERBALVU no FKV prezidenta! Galvenais uzvarētājs laimēs... automašīnu Volkswagen! Lūk, tā ir pa īstam SUPERBALVA! Oktobris jau finiša taisnē, ar katru dienu tuvojas novembris, tas nozīmē, ka SUPERBALVA no FKV prezidenta kļūs par realitāti jau pavisam drīz - atlicis, draugi, pavisam maz laika. Aizlidos nemanot!

Starp citu, draugi, jūs redzējāt šo šiko automašīnu?! Nē?! Tad steidzaties uz stadionu, jaunā automašīna Volkswagen jūs noteikti patīkami pārsteigs!

Un pats galvenais: jūs gaida klasisks dzeltenzilo futbols! "Ventspils" jau iepriecināja jūs ar teicamām uzvarām un kvalitatīvu spēli - mēs ļoti gribam turpinājumu. Mēs ļoti vēlamies jūs iepriecināt ar klasisku spēli, mēs ļoti gribam iepriecināt jūs ar uzvaru. Uzvarēsim kopā!

Uz priekšu, "Ventspils"!

FK "Ventspils" galvenā trenera Dejana Vukičeviča komentārs:

-- Pauze noslēgusies, un mēs esam gatavi jaunam mačam. Gaidu cīņu, gaidu saspringtu divcīņu, kur abi pretinieki pašaizliedzīgi sitīsies par punktiem. "Ventspili" apmierinās tikai uzvara, mums tā ir spēle - fināls, kā arī visas sezonā atlikušās spēles. Esmu pārliecināts, ka mani futbolisti izies laukumā tikai tādēļ, lai atdotu maksimumu uzvarai. Un mūsu līdzjutēji obligāti palīdzēs mums uzvarēt!
 
SynotTip Virslīga 2018. 25. KĀRTA

FK Ventspils - FK Spartaks
Ventspils. 20. oktobris. 15:00. OC "Ventspils" stadions.

Sadarbībā ar SIA "LDZ CARGO" un Ventspils brīvostas pārvalde.

Mihails Koroļovs,
FK "Ventspils" preses atašejs
e-mail: info@fkventspils.lv
   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X