Nākamās spēles
Latvijas Čempionāts
19.08 18:00 Spartaks - Ventspils
24.08 17:00 Ventspils - Rīga
01.09 16:00 Ventspils - RFS
Tabula
RFS
16 40
Ventspils
17 34
Rīga
16 34
Spartaks
16 29
Liepāja/Mogo
15 28
Jelgava
17 14
Metta/LU
17 4
Valmiera
16 2

 


 
 

 
 
Ventspils-Spartaks. Atgriezties turnīrā uzvaroši!
14.06.18

Piektdien, 15. jūnijā FK "Ventspils" futbolisti aizvadīs kārtējo maču. Čempionāta vienpadsmitās kārtas ietvaros Dejana Vukičeviča komanda mājās uzņem Jūrmalas "Spartaku". Sākums - 17:00. Aizraujošā mača tiešo translāciju var skatīties telekanālā Best4sport. Dzeltenzilie atgriežas čempionātā pēc ilgstošas pauzes: gandrīz mēnesi FKV nav spēlējis dzimtajās sienās - mēs visi esam ļoti noilgojušies! Kauja ar čempionu, bez šaubām, būs ļoti interesanta un saspringta. FKV sen nav uzvarējis tieši mājās (kopš 29. aprīļa!), FKV spēlē ar čempionu un tuvāko sekotāju tabulā, FKV domā tikai par trīs punktiem - tas sola īstu cīņu, kuru jūs, godājamie līdzjutēji, nekādi nedrīkstat palaist garām! Uzvarēsim kopā: futbolisti laukumā, bet jūs vēl arī mūsu tradicionālajā konkursā - teicamas balvas nav atradušas savus jaunos īpašniekus trīs nedēļas, tās vienkārši sapņo atrasties jūsu rokās! Visi uz stadionu! Uz priekšu, "Ventspils"!

Jau pēc tradīcijas jūs gaida patīkami pārsteigumi un patīkami iepriecinājumi. Katrs no Jums atradīs sev izklaidi, kas ir tuvāk tieši Jums. Bērni, piemēram, nevarēs paiet garām piepūšamām atrakcijām, kur noteikti nav vietas garlaicībai. Bērnus izklaidēja jau gan lauva - gigants, gan krokodils - labsirdis, gan zaķis - debesskrāpis, gan klauns - milzis! Interesanti, kas sauks jūs ciemos pie sevis šajā reizē?! Tāpat Jūs patīkami pārsteigs dažādi dzērieni un uzkodas (apkalpošana pie stadiona tribīnēm un tribīnēs!)

Neaizmirstiet par balvām! Atgādinām, ka Jūs gaida speciālie konkursi, kuros Jūs varēsiet dabut balvas! Kā jau mēs ziņojām, trīs laimīgie konkursa rezultātā saņems mūsu kluba suvenīrus un visi trīs uzvarētāji dāvanā saņems dāvanu karti (50 eiro vērtībā, derīguma termiņš - 1 gads) no autoskolas Credo Autoprieks.

Un viens no tiem saņems papildus balvu no FK "Ventspils" prezidenta sadarbībā ar uzņēmumu ALETE!

Tik daudz cilvēku, kuri vienkārši atnāca uz stadionu Ventspilī uz spēli, atbalstīja dzeltenzilos un skatījās futbolu, tagad priecājas par vienreizējo sadzīves tehniku, pēc kuras pavisam nenācās doties uz veikalu. Vai tad jums ko tādu negribas?!

Un jūs, saprotams, neesat aizmirsuši par mūsu SUPERBALVU! Visi trīs katra jauna konkursa uzvarētāji (uz doto momentu tādu jau ir DIVPADSMIT!) automātiski iekļūst savdabīgajā fināla konkursā, kurš notiks sezonas beigās un kura rezultātā pats veiksmīgākais FK "Ventspils" līdzjutējs iegūs SUPRBALVU no FKV prezidenta! Galvenais uzvarētājs laimēs... automašīnu Volkswagen! Lūk, tā ir pa īstam SUPERBALVA! Jau sākusies vasara, draugi, un, tātad, līdz rudenim, kad SUPERBALVA no FKV prezidenta kļūs par realitāti, palicis pavisam maz laika. Aizlidos nemanot!

Un pats galvenais: jūs gaida klasisks dzeltenzilo futbols! "Ventspils" jau iepriecināja jūs ar teicamām uzvarām un kvalitatīvu spēli - mēs ļoti gribam turpinājumu. Mēs ļoti vēlamies jūs iepriecināt ar klasisku spēli, mēs ļoti gribam iepriecināt jūs ar uzvaru. Uzvarēsim kopā!

Uz priekšu, "Ventspils"!

FK "Ventspils" galvenā trenera Dejana Vukičeviča komentārs:

- Ļoti patīkami atgriezties čempionātā, atgriezties dzimtajā stadionā. Sen neesam spēlējuši, vēl jo stiprāka mūsu vēlēšanās uzvarēt! Spēle pret čempionu - vienmēr pārbaudījums, tā bija arī Jūrmalā, kur mačs sanāca smags. Toreiz "Ventspils" parādīja teicamu raksturu un uzvarēja. Tagad mums arī vajadzīgs dzelzs gribasspēks un galēja noskaņošanās svarīgai uzvarai!

SynotTip Virslīga 2018. 11. kārta

FK Ventspils - FK Spartaks
Ventspils. 15. jūnijs. 17:00. OC "Ventspils" stadions.

Sadarbībā ar SIA "LDZ CARGO" un Ventspils brīvostas pārvalde.

Mihails Koroļovs,
FK "Ventspils" preses atašejs
e-mail: info@fkventspils.lv   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X