Nākamās spēles
Latvijas Čempionāts
29.09 15:00 Ventspils - Jelgava
07.10 17:00 Liepāja/Mogo - Ventspils
20.10 15:00 Ventspils - Spartaks
Tabula
Rīga
22 50
RFS
21 46
Ventspils
22 46
Liepāja/Mogo
21 36
Spartaks
21 34
Jelgava
22 18
Metta/LU
22 13
Valmiera
21 2

 


 
 

 
 
D. Vukičevičs: Saku Stasam - ej un iesit, tu vari!
24.09.18

FK "Ventspils" efektīgi viesos sagrāva "Valmieru Glas/ViA". Tieši ar klubu no Valmieras dzeltenzilie pirmie noslēdza sezonu: četras pārliecinošas uzvaras, kurās FKV iesituši uzreiz 16 (!) vārtus. 6 gadījās jau spēlē lietainajā Staicelē, pie tam visi sanāca ļoti skaisti. Pretiniekus neievēroja nenomierināmais pussargs Anastasijs Mordatenko, kura aktīvā divi vārti un trīs rezultatīvas piespēles (divas piespēles un nopelnīta pendele) - labais, Stas! Ar dubli atzīmējās Tos - raķete, klasiski izmantoja savu iespēju Dome Vome, iesitot otrajā mačā pēc kārtas, bet, laikam, paši skaistākie vārti Vadima Žuļeva aktīvā - teicams šāviens augšējā stūrī. Par Žuļu īpašs prieks - 67 spēles dzelzs aizsargs gāja pēc saviem pirmajiem dzeltenzilo vārtiem: notikās, beidzot, un tas ir lieliski! Pēc mača preses konferencē FK "Ventspils" galvenais treneris Dejans Vukičevičs runāja arī par to, un par rezultatīvo Mordatenko spēli, un, saprotams, par FKV vienreizējiem līdzjutējiem. Tas ir interesanti... (VIDEO)

Valmiera-Ventspils-1:6. Spēcīgi. Tā vajag visu apli!
23.09.18

Svētdien, 23. septembrī FK "Ventspils" futbolisti aizvadīja kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta divdesmit otrās kārtas ietvaros Dejana Vukičeviča komanda viesos tikās ar klubu "Valmiera Glass/ViA". Dzeltenzilie spēcīgi aizvadīja visu maču, bija neapstrīdami stiprāki un panāca pelnītu uzvaru ar lielu rezultātu 6:1! Vārtus uzvarētāju labā iesita Anastasijs Mordatenko un Tosins Aijeguns (pa diviem), Vadims Žuļevs un Dove Vome. "Ventspils" spēcīgi atklājis noslēdzošo, ceturto, Latvijas čempionāta apli - tā vajag arī turpināt! Mums atlikušas vēl sešas tādas kaujas turnīrā, un nav šaubu, ka katrā no tām FKV uzvarai izdarīs visu. Liels paldies līdzjutējiem, kuri atbrauca uz Staiceli atbalstīt komandu - jūsu atbalsts atkal bija lielisks. Kopā mēs esam spēks! Uz priekšu, "Ventspils"! (VIDEO) 

Uzmanību līdzjutējiem no Ventspils! Autobuss gaida!
22.09.18

Svētdien, 23. septembrī , FK "Ventspils" futbolisti aizvadīs kārtējo maču. Latvijas čempionāta 22. kārtas ietvaros Dejana Vukičeviča komanda viesos tiksies ar klubu "Valmiera Glass/ViA". Spēle notiks Staicelē. Sākums - 16:00. Nepalaidiet garām, tas būs ļoti interesanti! Jums ir brīnišķīga iespēja būt kopā ar komandu, būt klāt! FK "Ventspils" administrācija organizē braucienu uz maču. Nepalaidiet garām un esiet kopā ar mīļoto komandu interesanta un zīmīga notikuma laikā! Uz priekšu, "Ventspils"! 

Valmiera-FKV. Uzmanība, noskaņošanās un pašatdeve!
22.09.18

Svētdien, 23. septembrī FK "Ventspils" futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta divdesmit otrās kārtas ietvaros Dejana Vukičeviča komanda viesos tiksies ar klubu "Valmiera Glass/ViA". Spēle notiks Staicelē, sākums - 16:00. Sākas ceturtais, noslēdzošais turnīra aplis - tiek atklāts izšķirošais un pats aizraujošākais garās sezonas nogrieznis! Nav šaubu, ka nekā vienkārša un viegla dzeltenzilos priekšā stāvošajā mačā negaida, neskatoties uz to, ka komandas atrodas turnīra tabulas dažādos polos. Par to ir jāaizmirst! Bet atcerēties vajag tikai par galēju koncentrāciju, uzmanību, pašatdevi un kaujiniecisku noskaņojumu no pirmās minūtes līdz fināla svilpei. Tikai tā var uzvarēt un izcīnīt kārtējos svarīgos trīs punktus. Uz priekšu, "Ventspils"!

Vitalijs Rečickis: Novēlu FKV tikai jaunas uzvaras!
21.09.18

FK "Ventspils" futbolisti turpina gatavošanos kārtējam Latvijas čempionāta mačam. Jau svētdien, 23. septembrī, Dejana Vukičeviča komanda viesos tiksies ar klubu "Valmiera Glass/ViA". Spēle notiks Staicelē, sākums - 16:00. Dzeltenzilie ļoti nopietni gatavojas, neviens nepievērš uzmanību pretinieka vietai turnīra tabulā - tikai apņemšanās un koncentrācija! Pa to laiku notikušas izmaiņas FKV sastāvā: mēs oficiāli paziņojam, ka FK "Ventspils" atstāj pussargs Vitalijs Rečickis. Puses pārtraukušas sadarbību pēc abpusējas vienošanās. Mēs pateicamies Ričam par atzīstamu sniegumu FKV sastāvā piecu sezonu garumā un novēlam viņam panākumus un veiksmi turpmākajā karjerā.

FKV un TEX-MEX ielūdz! Nepalaidiet garām!
20.09.18

Godājamie FK "Ventspils" līdzjutēji! Mums svarīgi, lai jūs vienmēr būtu ar komandu, lai pārdzīvotu par dzeltenzilajiem, lai palīdzētu FKV uzvarēt gan dzimtajās sienās, gan arī viesos. Mājās mēs vienmēr ar prieku gaidām jūs stadionā, bet uz spēlēm viesos organizējam autobusu, lai jūs būtu kopā ar komandu. Jau svētdien, 23. septembrī, FKV Latvijas čempionāta 22. kārtā izbraukumā spēlēs ar FK "Valmiera Glass/ViA". MTC "Staicele", sākums - 16:00. Mačs svarīgs un interesants - steidzieties redzēt! Tie no jums, kuri nevarēs šajā vakarā būt Staicelē, mēs aicinām Ventspilī uz restorānu TEX-MEX, kur jums būs brīnišķīga iespēja noskatīties translāciju kanālā Best4sport un uzlabot sev noskaņojumu, pateicoties negaidītiem un patīkamiem pārsteigumiem!

Dejans Vukičevičs: Fināls - tas vienmēr ir panākums!
20.09.18

FK "Ventspils" otro gadu pēc kārtas iekļuva Latvijas Kausa finālā. Aizraujošs mačs, kurā dzeltenzilo līdzjutēji pārdzīvoja daudz dažāda veida emocijas, noslēdzās ar svarīgu FKV uzvaru. Spēle tiešām sanāca dramatiska: pirmajā puslaikā laukuma saimnieki nedalāmi dominēja, pilnībā (un skaisti!) apspēlējot ambiciozo pretinieku, bet pēc pārtraukuma jau viesi dzeltenzilajiem sagādāja daudz raižu. Divi nevienādi puslaiki... Pēc mača preses konferencē par to, saprotams, runāja arī FK "Ventspils" galvenais treneris Dejans Vukičevičs. "Pirmais puslaiks no mūsu puses vienkārši paraugs! Bet lūk, otrais... Un tomēr, galvenais - uzvara, un es apsveicu visus mūsu līdzjutējus ar uzvaru un iekļūšanu finālā. Tas vienmēr ir panākums! Iemesls priekam ir, bet, domāju, ne pārāk liels. Tomēr mēs tikai iekļuvām finālā, bet ne uzvarējām tajā!" Dejans Vukičevičs, kā vienmēr, bija pilnīgi precīzs un taisnīgs... (VIDEO)    
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X