Nākamās spēles
Latvijas Čempionāts
26.05 19:30 Liepāja/Mogo - Ventspils
15.06 17:00 Ventspils - Spartaks
21.06 20:00 Rīga - Ventspils
Tabula
RFS
9 22
Ventspils
9 19
Liepāja/Mogo
9 18
Spartaks
9 16
Rīga
9 13
Jelgava
9 8
Metta/LU
9 3
Valmiera
9 1

 


 
 

 
 
FKV un TEX-MEX ielūdz! Nepalaidiet garām!
24.05.18

Godājamie FK "Ventspils" līdzjutēji! Mums svarīgi, lai jūs vienmēr būtu ar komandu, lai pārdzīvotu par dzeltenzilajiem, lai palīdzētu FKV uzvarēt gan dzimtajās sienās, gan arī viesos. Mājās mēs vienmēr ar prieku gaidām jūs stadionā, bet uz spēlēm viesos organizējam autobusu, lai jūs būtu kopā ar komandu. Jau sestdien, 26. maijā, FKV Latvijas čempionāta 10. kārtā izbraukumā spēlēs ar "Liepāja/Mogo" (sākums - 19:30). Kurzemes derbijs, visiem būs karsti - tādu cīņu palaist garām nedrīkst! Mačs svarīgs un interesants - steidzieties redzēt! Tie no jums, kuri nevarēs šajā vakarā būt Liepājā, mēs aicinām Ventspilī uz restorānu TEX-MEX, kur jums būs brīnišķīga iespēja noskatīties translāciju kanālā Best4sport un uzlabot sev noskaņojumu, pateicoties negaidītiem un patīkamiem pārsteigumiem!

Uzmanību līdzjutējiem no Ventspils! Autobuss gaida!
24.05.18

Sestdien, 26. maijā, FK "Ventspils" aizvadīs ļoti svarīgu Latvijas čempionāta maču. Čempionāta 10. kārtā ietvaros FK "Ventspils" viesos tiksies ar klubu "Liepāja/Mogo". Sākums - 19:30. Ļoti interesantais Kurzemes derbijs! Nepalaidiet garām, tas būs ļoti interesanti! Jums ir brīnišķīga iespēja būt kopā ar komandu, būt klāt! FK "Ventspils" administrācija organizē braucienu uz maču. Nepalaidiet garām un esiet kopā ar mīļoto komandu interesanta un zīmīga notikuma laikā! Uz priekšu, "Ventspils"! 

Ir pienācis laiks balsot par jauno FKV logotipu!
23.05.18

Draugi! Uzmanību! Ir pienācis laiks balsot par jauno FK "Ventspils" logotipu. Tēma ir svarīga, tēma ir aktuāla. Jūsu uzmanībai piedāvājam variantus, no kuram ar Jūsu palīdzību un aktīvu līdzdalību mēs izvēlēsimies vienu. Plašāk mūsu Facebook lapā. Lieciet “Like” logotipam, kurš Jums patika. Logotips, kurš saņems visvairāk “Like”, kļūs par FK "Ventspils" jauno logotipu. Uzmanību! Balsošana beigsies ceturtdien, 24. maijā, pusnaktī. Uz priekšu!

Aleksejs Antonovs: Derbijs? Cīņa un vēlreiz cīņa!
22.05.18

Arvien mazāk laika atlikušas līdz Kurzemes derbijam. Sestdien, 26. maijā FK "Ventspils" Liepājā tiksies ar savu mūžseno pretinieku. Jauna kauja noteikti būs nepiekāpīga un saspringta! Bet pagaidām vēl atliek laiks... Dzeltenzilie plānveidīgi gatavojas svarīgajam mačam, pēc kura, starp citu, Latvijas čempionātā iestāsies pauze, radīta Latvijas izlases spēlēm. Par aizraujošo derbiju, protams, domā arī pieredzējušais "Ventspils" uzbrucējs Aleksejs Antonovs. Uzreiz pēc apbēdinošā neizšķirta spēlē ar "Jelgavu" uzbrucējs atbildēja uz mūsu jautājumiem, dodot komentāru par neseno spēli mājās, un par gaidāmo cīņu viesos...

Dejans Vukičevičs: Mēs 80 minūtes pavadījām uzbrukumā
22.05.18

FK "Ventspils" nospēlēja neizšķirti ar "Jelgavu". Neapšaubāmi, bezvārtu neizšķirts - tas pavisam nav rezultāts, uz kuru cerēja dzeltenzilie. Otro mājas maču pēc kārtas FKV noslēdz neizšķirti, pie tam dzeltenzilo bezzaudējumu sērija turpinās un sastāda jau deviņus mačus. Tas ir nopietns iemesls pozitīvam. Un kā reiz labvēlīgas emocijas mūsu komandai tagad vajadzīgas: pirms svarīgā un grūtā Kurzemes derbija bez tām nekur. Pēc mača preses konferencē FK "Ventspils" galvenais treneris Dejans Vukičevičs runāja arī par to, un par drīz gaidāmo intriģējošo derbiju un, saprotams, par apbēdinošo neizšķirtu ar "Jelgavu". Dzeltenzilo vadītājs pastāstīja par visu, kā vienmēr, izsmeļoši un interesanti...

0:0 sarūgtināja. Bet Valentīnam bija iemesls priekam!
21.05.18

FK "Ventspils" apbēdinoši zaudēja punktus spēlē ar "Jelgavu". Bīstami momenti, sitiens pa pārliktni, vairākas teicamas Jelgavas komandas vārtsarga darbības - viss tas patraucēja dzeltenzilajiem nosvinēt tik vajadzīgos un, pēc būtības, izšķirošos vārtus. Žēl, protams... Mēs, neapšaubāmi, esam stipri sarūgtināti par svarīgo punktu apbēdinošo zaudēšanu, bet futbolā viss gadās. Mēs paliekam stipri! Bet līdzjutēji vēl arī priecīgi! Viss tādēļ, ka mūsu kārtējā konkursā gadījās jauni uzvarētāji, un mums ļoti patīkami un priecīgi bija sagādāt viņiem labvēlīgas emocijas. Visvairāk to bija Valentīnam - mūsu apsveikumi!

Ventspils-Jelgava-0:0. Apbēdinoši, bet tagad-derbijs!
21.05.18

Pirmdien, 21. maijā FK "Ventspils" futbolisti aizvadīja kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta devītās kārtas ietvaros Dejana Vukičeviča komanda uzņēma "Jelgavu". Spēle paredzami sanāca sarežģīta un saspringta un noslēdzās ar kaujiniecisku neizšķirtu ar rezultātu 0:0. Ļoti apbēdinoši mājās zaudēt punktus, vēl jo vairāk, ka lielāko mača daļu "Ventspils" aizvadīja uzbrukumā, bija vairākas teicamas iespējas, lai iesistu tik svarīgos un vajadzīgos vārtus, bet... Mačs kļuva par īpašu FKV pussargam Vitalijam Rečickim, kurš nosvinēja savu jubilejas, 200 maču Latvijas čempionātā - apsveicam, Riča! Žēl, saprotams, ka neizdevās uzvarēt, bet nedrīkst bēdāties. Mums viss pa spēkam! Vēl jo vairāk, ka pavisam drīz jauns nopietns pārbaudījums: tagad visas mūsu domas jau par Kurzemes derbiju, kurš notiks Liepājā, sestdien, 26. maijā - mūs gaida īsta futbola kauja. Uz priekšu, "Ventspils"! (VIDEO)    
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X