Nākamās spēles
Europas Līga
19.07 21:00 Luftetari - Ventspils
Latvijas Čempionāts
22.07 17:00 Ventspils - Valmiera
29.07 18:00 Jelgava - Ventspils
Tabula
RFS
13 34
Rīga
14 28
Liepāja/Mogo
13 25
Ventspils
14 25
Spartaks
14 23
Jelgava
14 14
Metta/LU
14 4
Valmiera
14 2

 


 
 

 
 
Kaujas otrais puslaiks. Svarīgs un atbildīgs!
18.07.18

FK "Ventspils" futbolisti turpina gatavošanos kārtējam mačam. Ceturtdien, 19. jūlijā, Dejana Vukičeviča komanda aizvadīs Eiropas Līgas pirmā atlases raunda atbildes maču. Albānijas pilsētā Elbasanā dzeltenzilie tiksies ar klubu "Luftetari". Spēles sākums - 21:00 pēc Latvijas laika. Trešdien FKV ieradās Albānijā, bet vakarā aizvadīja pirmsspēles treniņu "Elbasan-Arena". Ar laukumu iepazinās, noskaņojums kaujiniecisks - visas domas par atbildes divcīņu, kura vienkārša, bez šaubām, nebūs, un nevajag atcerēties mača rezultātu Ventspilī. "Mājās bija vien pirmais puslaiks mūsu sāncensībai, šeit, viesos, otrais, un tas nekādi ne mazāk svarīgs!" - pirmsspēles preses konferencē pasvītroja FK "Ventspils" galvenais treneris Dejans Vukičevičs. Un šiem vārdiem nevar nepiekrist...

Atslābināties nedrīkst. Mēs arī nedomājam!
17.07.18

FK "Ventspils" futbolisti turpina gatavošanos kārtējam mačam. Ceturtdien, 19. jūlijā Dejana Vukičeviča komanda aizvadīs Eiropas Līgas pirmā atlases raunda atbildes maču. FK "Ventspils" spēlēs Albānijā ar vietējo klubu "Luftetari". Spēle notiks Elbasanas pilsētā, sākums - 21:00. Mājas mačā dzeltenzilie parādīja lielisku futbolu, panāca efektīgu lielu uzvaru, bet pilnīgi acīmredzami, ka viesos vieglu pastaigu gaidīt nedrīkst un vienkārši nepieļaujami. Eirokausos kas tāds vienkārši aizliegts! "Ventspils" izlidos uz Albāniju trešdien, 18. jūlijā, un jau vakarā "Elbasan-Arena" aizvadīs pirmsspēles treniņu. Dzeltenzilie brīnišķīgi saprot priekšā stāvošās spēles svarīgumu un nenovērtēt pretinieku neviens negrasās. Mēs esam pilni apņēmības iepriecināt mūsu līdzjutējus un izcīnīt ceļazīmi uz nākamo raundu. Cita mērķa nav un nevar būt! Uz priekšu, "Ventspils"!

Vukičevičs: Tagad atkal pārslēgsimies uz Eiropas Līgu
16.07.18

FK "Ventspils" uzvarēja sarežģītu maču ar stipro "Mettu/LU". Mačs grūts, mačs ļoti saspringts un ass. Apbēdinoša kļūda pirmajā puslaikā noveda pie zaudētiem vārtiem, un tikai otrajās 45 minūtēs dzeltenzilie parādīja, kurš Ventspilī saimnieks. Trīs teicami vārti un svarīga uzvara! Par īstu mača rotu (un arī turnīrā kopumā!) kļuva salūta vērtais Giuli Mandžgaladzes sitiens: vārti - skaistums, uzvaras vārti. Pēc mača preses konferencē FK "Ventspils" galvenais treneris Dejans Vukičevičs šajā sakarā izteicās īsi un skaidri: "Tie ir ļoti skaisti vārti. Un svarīgi, ka pašā vajadzīgākajā momentā!". Un vēl dzeltenzilo vadītājs novērtēja spēli kopumā, apkopoja čempionāta divu apļu starpposma iznākumu un pasvītroja, ka tagad laiks domāt par Eiropas Līgas atbildes maču. Mēs jau noteikti esam gatavi izdarīt visu, lai dāvātu līdzjutējiem lielus futbola svētkus... (VIDEO) 

Mūsu uzvarētāju sajūsmināja Mandžgaladzes vārti!
15.07.18

FK "Ventspils" uzvarēja kārtējo Latvijas čempionāta maču. Dejana Vukičeviča komanda prata saņemties pašā svarīgākajā sarežģītās spēles momentā un spēcīgi un skaisti lauza tās gaitu. Un pārvērta nepatīkamo 0:1 uz ļoti patīkamo 3:1! Neapšaubāmi, ļoti palīdzēja atzīstamais dzeltenzilo līdzjutēju atbalsts - liels visiem paldies! Kopā mēs esam spēks. Mums ļoti patīkami iepriecināt jūs ar uzvaru, mums ļoti patīkami iepriecināt jūs ar balvām! Šodien bez laimīgiem smaidiem atkal neiztika. Šajā reizē īpaši labs noskaņojums bija senam FKV līdzjutējam Guntim, kurš neizlaiž mīļotā kluba spēles. Bravo, apsveicam! Bet pats priecīgais Guntis teica "Bravo", komentējot izsmalcinātos Giuli Mandžgaladzes vārtus. Nu ko, visiem pozitīvas emocijas, un tas ir pats galvenais. (VIDEO)

Ventspils-Metta/LU-3:1. Giuli, sit tā vienmēr!
15.07.18

Svētdien, 15. jūlijā FK "Ventspils" futbolisti aizvadīja kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta četrpadsmitās kārtas ietvaros Dejana Vukičeviča komanda mājās tikās ar "Mettu/LU". Spēle paredzami sanāca grūta (pēc lieliskās uzvaras Eiropas Līgā ļoti smagi bija rast jaunas emocijas!), laukuma saimnieki nonāca zaudētājos, tomēr iznākumā panāca svarīgu gara spēka uzvaru ar rezultātu 3:1! Vārtus FKV labā guva Adeleke Akinjemi, vienu bumbu savos vārtos raidīja viesi, kā arī Giuli Mandžgaladze (pussargs nosvinēja savus pirmos dzeltenzilos vārtus turnīrā, pie tam, tie sanāca ļoti skaisti, satriecošs tālsitiens "devītniekā", un izšķirošais) - sit tā vienmēr, Giuli! Aizsargs Vitalijs Jagodinskis, Medžits Neziri un uzbrucēji Vasilijs Pavlovs un Raiens Tālbergs aizvadīja savus pirmos mačus FKV Latvijas čempionātā - apsveicam! Pēc ilga pārtraukuma dzeltenzilie panāca ļoti svarīgu uzvaru turnīrā, uzvaroši noslēdzot otro apli - čempionāta ekvators pāriets, otrajā pusē būsim vŗl labāki, daudz labāki. Uz priekšu, "Ventspils"! (VIDEO) 

Uzmanību līdzjutējiem Pārventā! Autobuss jūs gaida!
14.07.18

Godājamie līdzjutēji! Arvien mazāk laika atliek līdz jaunam aizraujošam mačam, kurā FK "Ventspils" svētdien, 15. jūlijā (sākums - 15:00) uzņems klubu "Metta/LU". Kauja par trīs punktiem būs ļoti saspringta! Mačs solās būt ļoti interesants! Mums svarīgs katrs līdzjutējs, tādēļ aicinām visus uz stadionu. Jūs gaida futbols un daudz dažādu patīkamu pārsteigumu. Īpaša uzmanība FKV līdzjutējiem, kuri dzīvo Pārventā! Jūsu ērtībai FK "Ventspils" administrācija organizē autobusu, lai jums nebūtu nekādu rūpju tamdēļ, kā atbraukt uz spēli. Mūsu autobuss obligāti nogādās jūs stadionā!

Ventspils-Metta/LU. Obligāti jāuzvar!
14.07.18

Svētdien, 15. jūlijā FK "Ventspils" futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta četrpadsmitās kārtas ietvaros Dejana Vukičeviča komanda mājās uzņems "Mettu/LU". Sākums - 15:00. Dzeltenzilie atgriežas valsts čempionātā, tikko atvelkot elpu pēc aizraujošā Eiropas Līgas mača. Vēl nav paspējušas norimt emocijas pēc kaujas ar "Luftetari", bet mums jau jāatmet visas blakus esošās domas un pilnībā jākoncentrējas svarīgajam čempionāta mačam. Mums obligāti jāuzvar! Īstais laiks atgriezties turnīrā uz uzvaru ceļa, īstais laiks iepriecināt līdzjutējus ar jaunu uzvaru, īstais laiks atgādināt, ka apbēdinošais neizšķirts viesos ar "studentiem" bija sāpīgs pārpratums. Laipni lūgti uz stadionu, godājamie līdzjutēji! Laiks uzvarēt kopā!   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X