Nākamās spēles
Latvijas Čempionāts
31.03 15:00 Ventspils - Valmiera
07.04 15:00 Jelgava - Ventspils
15.04 15:00 Ventspils - Liepāja/Mogo

 


 
 

 
 
Efektīgi parādīja, kurš ir kurš Kurzemes derbijā!
17.03.18

Sestdien, 17. martā FK "Ventspils" futbolisti aizvadīja kārtējo starpsezonas kontroles maču. Dejana Vukičeviča komanda mājās tikās ar principiālo pretinieku "Liepāja/Mogo" komandu. Kurzemes derbijs sanāca pa īstam kaujiniecisks un nesaudzīgs (viesi brīžiem vispār darbojās atklāti rupji) un noslēdzās ar efektīgu un pelnītu dzeltenzilo uzvaru ar rezultātu 2:0! Vārtus iesita Adeleke Akinjemi, izmantojot teicamu Alekseja Antonova piespēli, un Ņikita Koļesovs, trāpot mērķī ar skaistu un negaidītu sitienu no vidējas distances. FK "Ventspils" nopelnīja līdzjutēju aplausus, parādot solīdu un kvalitatīvu futbolu, lieliski sitās un redzami parādīja vienam no galvenajiem pretiniekiem sezonā, kurš, kā saka, Kurzemes derbijā saimnieks. Svarīga stratēģiska uzvara panākta, liels paldies līdzjutējiem, kuri šajā aukstajā dienā atnāca un atbalstīja komandu: šis patīkamais panākums jums dāvanā! Turpinām gatavošanos, un uz priekšu, "Ventspils"!

Liela diena: tikšanās, pēc tam - Kurzemes derbijs!
16.03.18

FK "Ventspils" futbolisti turpina gatavošanos jaunajai sezonai. Starts arvien tuvāk! Dejana Vukičeviča komanda trenējas plānotajā režīmā, bet jau rīt, 17. martā dzimtajās sienās aizvadīs interesantu un aizraujošu kontroles maču. Pie mums ciemos brauc mūžīgais pretinieks - "Liepāja/Mogo". Spēle notiks 2. pamatskolas stadionā, sākums-14:00. Ieeja - brīva. Karsts sparings, kurā jums, godājamie līdzjutēji, nosalt noteikti nesanāks - bez dzirksteļojošā futbola, jūs obligāti gaida tradicionālā tēja un kafija. Un atgādinām jums, ka pirms interesantā Kurzemes derbija mēs jūs aicinām uz tikšanos ar FK "Ventspils" vadību - nepalaidiet garām brīnišķīgu iespēju pajautāt par to, kas jūs uztrauc! Kopā mēs esam spēks. Atnāciet, mēs jūs gaidām un, uz priekšu, "Ventspils"!

Mēs priecājamies ar jums tikties! Obligāti atnāciet!
14.03.18

Arvien mazāk laika atliek līdz galvenajam pavasara futbola notikumam: Latvijas čempionāta - 2018 atklāšanai! FK "Ventspils" turpina gatavošanos sezonai, dzeltenzilie atklās to mājās sestdien, 31. martā (sākums - 15:00), ar maču pret "Valmieru Glass/ViA". Līdz šim svarīgajam momentam vēl ir laiks, bet tagad, godājamie FKV līdzjutēji, mēs aicinām jūs uz interesantu un svarīgu tikšanos. Sestdien, 17. martā jums radīsies unikāla iespēja uzklausīt un uzdot jautājumus FK "Ventspils" prezidentam Adlanam Šišhanovam, FKV galvenajam trenerim Dejanam Vukičevičam un kluba sporta direktoram Andrejam Butrikam. Tikšanās notiks OC "Ventspils" hokeja hallē (otrajā stāvā), sākums - 11:00. Mēs būsim ļoti priecīgi ar jums tikties - obligāti atnāciet! Bez tam, šajā pašā dienā, sestdienā, 17. martā, jūs gaida vēl viens ļoti interesants notikums...

Futbolā nekas nav viegli. Tikai neatlaidīgs darbs
14.03.18

Trešdien, 14. martā FK "Ventspils" futbolisti aizvadīja otro "Virslīgas Kausa 2018" maču. Rīgā dzeltenzilo dublieri tikās ar "Liepāja/Mogo" komandu, kurai laukumā izgāja visi vadošie futbolisti. Saprotams, ka Igora Kičigina komandai nācās ļoti smagi, un Liepājas kluba galaiznākuma uzvaru grūti nenosaukt par likumsakarīgu. Cita lieta, ka rezultāts sanāca jau pārāk liels: kad tu esi dzeltenzilajā formā, nedrīkst atļauties sev ielaist septiņus vārtus, un nav nozīmes, ka objektīvi pretinieka spēks un klase ievērojami augstāka...

Mūsu jaunatne aktīvi papurināja izlases dalībniekus
09.03.18

Piektdien, 9. martā FK "Ventspils" futbolisti aizvadīja pirmo "Virslīgas Kausa 2018" maču. Rīgā dzeltenzilie, kuri spēlēja ar jauniešu sastāvu, tikās ar klubu RFS, kura sastāvā kā reiz bija visi vadošie futbolisti. Mūsu komanda ļoti lieliski sevi parādīja, bija pat ne tik tālu no uzvaras,bet iznākumā piedzīvoja apbēdinošu zaudējumu ar rezultætu 0:2, pie tam pirmos vārtus rīdzinieku futbolisti iesita tikai spēles beigās ar pendeli. Par zaudējumu nekad, protams, priecīgs nebūsi, tomēr mūsu jaunatne pelnījusi labu novērtējumu - tā turēt, puiši, nesamazināt apgriezienus!

Sākam mājās 31. martā! Noslēdzam mājās 10. novembrī!
08.03.18

FK "Ventspils" atgriezies mājās no Spānijas, kur dzeltenzilie gandrīz mēnesi izgāja pirmssezonas treniņnometni. Tā bija teicama visās nozīmēs: produktīva, piesātināta, daudzveidīga un vērtīga. Tāda, kādai jābūt nopietna līmeņa klubam. Šodien, 8. martā, Dejana Vukičeviča komandai reta izejamā diena: lieliska izdevība apsveikt savas mīļās svētkos! Bet jau rīt FKV atgriezīsies pie treniņiem un gatavošanās jaunajai sezonai. Startēs tā, ilgi gaidītā un intriģējošā, jau drīz: FK "Ventspils" sestdien, 31. martā, pirmajā kārtā (sākums - 15:00) dzimtajās sienās uzņems "Valmieru Glass/ViA". Iegaumējiet datumu, laiku un atlieciet visas lietas! Noslēgs čempionātu FKV arī mājās - 10. novembrī ar spēli pret "Mettu/LU". Piedāvājam jūsu uzmanībai Latvijas čempionāta-2018 kalendāru.

Treniņnometni noslēdza pareizi - ar lielu uzvaru!
06.03.18

Otrdien, 6. martā FK "Ventspils" futbolisti aizvadīja kārtējo kontroles maču Spānijas treniņnometnē. Dejana Vukičeviča komanda tikās ar Spānijas komandu "Minerva" (Tercera Division). Mačs dzeltenzilajiem bija īpašs: tieši šī spēle kļuva par fināla akordu šai ļoti vajadzīgajai, produktīvajai un vērtīgajai treniņnometnei. "Ventspils" noslēdza to labākajā stilā un pilnīgi pareizi: efektīga liela uzvara ar rezultātu 3:0! Vārtus iesita Ritvars Rugins, Tosins Aijeguns un Adeleke Akinjemi. Kopumā FKV treniņnometnē aizvadīja septiņas kontrolspēles: 4 uzvaras, 1 neizšķirts un divi zaudējumi (vārtu starpība 18:6). Liels paldies visiem FK "Ventspils" līdzjutējiem, kuri skatījās mūsu tiešās translācijas un palīdzēja komandai uzvarēt. Kopā mēs esam spēks! Jau rīt FKV atgriezīsies mājās, kur turpinās gatavošanos jaunajai sezonai. Mēs esam spēcīgi un būsim vēl spēcīgāki. Uz priekšu, "Ventspils"!
   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X